X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم

توهين وقيحانه شاهین نجفی به حضرت ابوالفضل

Shahin Najafi 6 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): آلبوم (ص) شاهین نجفی کلکسیونی از تمام جرایم گستاخانه و غیر اخلاقی است و او این‌بار، غیر از اسلام، حتی حریم ادیان الهی دیگر را هم نگاه نداشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی می‌گوید: هر کس به مقدسات اسلام یا هر یک از انبیا عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه‌ی طاهره اهانت نمایند، اگر مشمول حکم ساب‌النبی باشد ، اعدام می‌شود.

آلبوم (ص) شاهین نجفی کلکسیونی از تمام این جرایم گستاخانه و غیر اخلاقی است و او این‌بار، غیر از اسلام، حتی حریم ادیان الهی دیگر را هم نگاه نداشته.
نجفی این‌بار با یک تحدی‌گری وقیحانه؛ هم به کلیمیان توهین می‌کند و هم به مسیحیان، هم ملیت ایرانی را تحقیر می‌کند و هم دامنه‌ی گستاخی‌هایش به مذهب شیعه‌ی اثنی‌عشری می‌رسد.
سید محمد جهان‌آرا در یکی از قطعات این آلبوم چنان به تمسخر گرفته می شود که اگر بعثی‌ها با چنین لحنی درباره‌ی سردار شهید ما صحبت می‌کردند، متعجب می‌شدیم، مرزهای اخلاقی در آلبوم جدید نجفی چنان شکسته شده‌اند که انسان را نسبت به عدم سلامت عقلی این فرد، نه مشکوک ، بلکه مطمئن می‌کند و یکی از غمبارترین اتفاقاتی که در آلبوم (ص) افتاده، توهین به ساحت مقدس قمر بنی هاشم است.
اشاره‌ی دقیق به توهینی که توسط شاهین نجفی به مقدسات میلیاردها انسان خداپرست و تعصبات میلیون‌ها ایرانی میهن دوست کرده، ممکن نیست چون رفتارها و گفته‌های او به قدری وقیحانه است که تکرار و اشاره به آن‌ها از دایره‌ی معیارهای اخلاقی بیرون می‌زند.
اما فقط ذکر همین نکته کافی است که پیچیدن خبر توهین یک دیوانه‌ی زنجیر گسسته به حضرت ابالفضل (ع)، طی همین مدت کوتاهی که از ماجرا گذشته، خشم میلیون‌ها ایرانی معتقد را برانگیخته و قلبشان را بدرد آورده است.
آن اوایل که نجفی در حال توهین به مقدسات شیعی بود، خیلی‌ها رفتارهایش را توجیه می کردند و مثلاً وقتی او می‌گفت که از آش امام حسین متنفرم، این افراد هم در مقام توجیه می‌گفتند که به خود امام حسین توهین نشده و  نجفی صرفاً می‌گوید که آش دوست ندارد!
پروسه‌ای که شاهین نجفی، قصد به اتمام رساندش را داشت، حساسیت زدایی از مقدسات شیعی بود و او طی حرکت گام به گامش در این راه، ابتدا به گستاخی‌هایی دو پهلو و چند پهلو می پرداخت که می شد آنها را توجیه کرد و گفت که  توهینی صورت نگرفته، اما او امروز پروسه‌اش را به مرحله‌ای رسانده که علناً و صراحتاً، وقیحانه‌ترین توهین‌ها را نسبت به تمام مقدسات الهی از زبانش می‌شنویم و حالاست که باید سراغ آن آدم‌های خوش‌باور را گرفت و گفت: اینبار چه می‌گویید؟
آیا هنوز در پی توجیه رفتارهای این آدم گستاخ هستید یا اینکه قصد دارید به فریب دادن خودتان پایان دهید و مقداری قاطعانه‌تر برخورد کنید؟
امروز رفتار شاهین نجفی قلب میلیون‌ها شیعه را در سراسر جهان به درد آورده همچنان که قبلاً قلب میلیاردها نفر از معتقدین به ادیان الهی را بارها و بارها رنجانده بود و باید در قبال این قضیه از دولت‌های غربی که به این فرد پناه داده‌اند پرسید؛ در کدام مکتب فکری و اخلاقی  توهین به مقدسات دیگران و خدشه‌دار کردن احساسات آن‌ها مجاز شمرده شده است؟
در ابتدای این نگارش به ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی اشاره شد که  در آن سزای توهین به مقدسات الهی ، طبق قانون جمهوری اسلامی مورد اشاره قرار گرفته بود و حالا در آخر نگارش، باید از دولتمردان غربی پرسید؛ آیا در قوانین مدنی و اجتماعی شما موادی برای مجازات آن‌ها که به مقدسات دیگران توهین می کنند وجود ندارد یا اینکه شما گاهی آن مواد را اجرا نمی‌کنید؟!

تعیین جایزه برای اعدام شاهین نجفی

خبرگزاری فارس نوشت:

اقدام هتاکانه خواننده موهن به مقدسات شیعه موجب شد که هم‌وطنان ایرانی به صورت خودجوش پس از اعلام حکم ارتداد او توسط مراجع، جوایزی را برای اجرای حکم اعدام اختصاص می‌دهند.

در روزهای ماه مه ۲۰۱۲ مصادف با اواسط اردیبهشت ماه امسال، خبرها حکایت از اقدام هتاکانه یک بهایی به ساحت مقدس امام دهم شیعیان، امام علی‌النقی علیه‌السلام داشت.

شاهین نجفی خواننده ایرانی مقیم آلمان آهنگی توهین آمیز علیه  امام هادی علیه‌السلام را روانه بازار کرد و این اقدام خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام را بر انگیخت و قلب آنها را به درد آورد.

بنابراین در پی انتشار آهنگ توهین آمیز به اعتقادات شیعه، موجی از اعتراض مردمی همراه با حکم ارتداد خواننده ترانه موهن از سوی مراجع عالیقدر همراه شد.

به طوری که بسیاری از مراجع تقلید تشیع از جمله آیات «لطف‌الله صافی گلپایگانی»، «ناصر مکارم شیرازی»، «مسلم ملکوتی»، «محمدعلی علوی گرگانی»، «حسین نوری همدانی»، «جعفر سبحانی» این ترانه را موجب ارتداد و توهین به مقدسات دانستند.

آنچه که در این فضا بیش از بیش نمود پیدا کرده است، حرکت خودجوش مردمی برای اعلام انزجار از اقدام هتاکانه و تشویق برای اجرای حکم اعدام این خواننده ملعون است که نقش جوانان به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب در این حرکت خودجوش بسیار خیره کننده است.

*جایزه جالب مهندس مسلمان برای اعدام خواننده مرتد
«سید مهدی موسوی» یکی از جوانان دهه ۶۰ در وبلاگ خود به نام «مهندس مسلمان» نوشته است: «یک حرکت جهادی، هر ایرانی یک جایزه به قاتل شاهین نجفی اعطا کند، من به هر کسی که شاهین نجفی را بکشد، یک ماه حقوقم را همراه با یک پرچم که متعلق به گنبد امام علی(ع) است، را اهدا خواهم کرد».

موسوی مدتی را به عنوان مهندس نقشه‌بردار در حرم امیرالمؤمنین علیه‌السلام مشغول به کار بوده است، توانسته بود پرچم گنبد امام علی علیه‌السلام را به عنوان هدیه دریافت کند، می‌گوید: این پرچم عزیرترین چیزی است که در دست دارم و به هر کسی که بتواند حکم اعدام این مرتد را اجرا کند، به اضافه حقوق یک ماه خود را تقدیم خواهم کرد.

*۵هزار دلار برای مجازات هتاک
«علی عابدی» نیز در صفحه گوگل پلاس «موسوی» می‌نویسد: «عهدمی‌کنم که به قاتل این مرتد کثیف حقوق یک ماه خود را به همراه فرش زیرپایم را هدیه کنم،کاش خودم می‌توانستم زمین را از لوث وجودش پاک کنم، یا جمله «۵ هزار دلار سهم جایزه من، هر کسی دهان این خبیث را برای همیشه بست، این جایزه به او تعلق می‌گیرد» از سوی «مجتبی شاهمرادی» در صفحه وب انتشار یافته است.

*۱۰میلیون تومان از سوی یکی از اهالی موسیقی
همچنین «حامد زمانی» یکی از خوانندگان جوان، جایزه‌ای را برای مجری حکم اعدام فرد هتاک تعیین کرد، او در صفحه فیس‌بوک خود می‌نویسد: «اینجانب حامد زمانی به عنوان عضو کوچکی از جامعه موسیقی کشور به همراه جمعی از دوستان در پی اقدام هتاکانه شاهین نجفی که بر اساس فقه دینی ما سب اهل‌بیت(ع) و نبی مکرم اسلام(ص) است، به هر شخص و گروهی که این اعدام انقلابی را انجام دهد، ۱۰ میلیون تومان که در حد وسع بنده حقیر می‌باشد، هدیه اهدا خواهم کرد، هر چند این مهدورالدم ارزش ریالی ندارد، اما برای جلوگیری از رواج هتک حرمت اهل‌بیت پیامبر(ص) از همه متدینین دعوت می‌کنم که در این دفع فتنه ما را یاری کنند».

*۱۰۰هزار دلار از سوی یک پایگاه خبری
در همین حال پایگاه خبری رویداد نیز جایزه دویست هزار دلاری برای اجرای حکم ارتداد شاهین نجفی اختصاص داده است، در بخشی از بیانیه خود می‌آورد: «توهین‌های سازمان دهی شده و بسیار شنیع شاهین نجفی نسبت به ساحت مقدس اهل‌بیت و خصوصاً علی‌النقی علیه‌السلام، رویداد را برآن داشت تا برای اجرای حکم اعدام این مرتد جایزه قابل توجهی را اختصاص دهد، بنابراین تصمیم، هر یک از مومنین که موفق به اجرای حکم اعدام نامبرده شود، با عنایت به احیای سیره عملی امام خمینی (ره) در مجازات قاطعانه هتاکان و عاملان توهین به ساحت مقدس شریعت مبین اسلام، از رویداد این مبلغ را در هر نقطه از جهان با وجه رایج و به شیوه قابل قبولی دریافت خواهد کرد».

این درحالی است که شیعیان کشورهای دیگر نیز برای تعیین جایزه و اجرای حکم خواننده هتاک اعلام آمادگی کرده اند که گزارش آن در روزهای آینده خدمت خوانندگان ارائه خواهد شد.

Shahin Najafi 13 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 12 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 11 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 10 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 9 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 8 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 7 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 6 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 5 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 3 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 2 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم Shahin Najafi 1 اهانت در کنسرت شاهین نجفی به امامان معصوم

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download