X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل!

قبلاً خانمها می گفتند دکتر محرم آدمه
بعد گفتن روحانی مسجد محرمه

 
بعدش کم کم عکاس و فیلمبردار و عاقد و پسرخاله و برادر شوهر و شوهر خواهر و همکار و رئیس هم محرم شدن….😐
الان که فقط موقع نماز چادر سر میکنن ظاهراً فقط خدا نامحرمه

 

 

خدا به فرشته‌ها شعور داد بدون شهوت

به حیوان‌ها شهوت داد بدون شعور

و به انسان هردو را…

انسانی که شعورش بر شهوتش غلبه کند از فرشته بالاتر است

و

انسانی که شهوتش بر شعورش‌ غلبه کند از حیوان پست‌تر‌است

 

🍃 همیشه وقتی از حجاب و حیا حرف میزنیم از خانم
ها میگیم…
از چادر و چادری ها میگیم…
اما امروز میخوام بگم:
سلامت باشه اون پسری که
محاسن داره و بهش میگن داعش ، عصر حجر ، پاچه
بزی…
ولی خم به ابرو نمیاره!
سلامت باشه اونی که
پاتوقش مزار شهدا س…
نه سر قرار با دوست مؤنث…
سلامت باشه کسی که
جای پرورش اندام وتزریق بازو…
پرورش ایمان میکنه و خودسازی
سلامت باشه پسری که
سرش و خم می کنه تا سنگ فرشای خیابونا رو
ببینه…
نه ناموس مردمو!
سلامت باشه هرکی که
پیشش ، روبروش ، کنار دستش ، تو کلاس ، با ” امنیت “
میشینی و انگار نه انگار کنارش دختر نشسته…
سلامت باشه اون پسری که
بعد امتحان نمیره پیش همکلاسی های مونث و بگو
بخند را بندازه به بهانه ی امتحان…
سلامت باشه اون پسری که
حاضره دخترا بهش بگن مریض!
ولی اون وا نده…
سلامت باشه آقا پسری که
وقتی تو ماشینش صدای ضبطش رو بلند میکنه ،
نوای قرآن و مداحی میاد…
سلامت باشه اون آقایی که
ظهر تو دانشگاه پشت کفشاشو خم میکنه و آستیناش
بالا و آب میچکه.🍃

 

 

 

 

به پسره میگن

چرا تو ماه رمضون با دوست دخترت حرف نمیزنی؟؟؟

میگه اخه اگه بهش زنگ بزنم

باید بگم عشقم😐

بعد منم روزه ام نمیتونم دروغ بگم😶
یعنی کشته مرده ی این صداقتشونمUntitled20161124185311 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185254 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185244 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185229 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185218 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185206 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل! Untitled20161124185141 آمار تکاندهنده میزان سرچ شماره دوست پسر میخوام در گوگل!

 

 

 

پیدا کردن شماره تلفن دختر و پسر برای دوستی
پیدا کردن شماره تلفن پسر و دختر برای دوستی

دوست یابی : دوست پسر – دوست دختر

{ دوست پسر یابی – دوست دختر یابی }

گذاشتن شماره برای دوستی با پسران

گذاشتن شماره برای دوستی با دختران

شماره موبایل پسرها

شماره موبایل دخترها

شماره تلفن پسرها

شماره تلفن دخترها

شماره پسر و دختر برای دوستی

با یک جستجو ساده در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمیکشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشمتان ظاهر می شود! سایت هایی که تعداد بیشماری از آنها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند! دسترسی به این سایت ها اصلا کار سخت و دشواری نیست!

این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد! گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا “گفتن ها” کاری از پیش نمی رود!!! هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند… چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند ، نیست !!!

دختران و پسران جوان ساده که شماره های خود را در اختیار این سایتها قرار می دهند. این کرم های آلوده از جوانان ما چه می خواهند

سایت های دوست یابی متن چت بین دختر و پسر

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده! نه همین تازگی ها که از خیلی وقت پیش ، اما انگار هیچ کس صدای زنگ

خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود !!! آنهایی که مسئولند و بی مسوولیت ، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ

نمی شنوند . هیچ نمی دانند که دختر و پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت ، سر از سایت های دوست یابی در می آورند

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند! رواج روابط نامشروع بین دخترها و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجر دها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوانان دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد!!!

ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی…، دوست یابی در عرض دو سوت, سایت دوست یابی لاوستان, بنگاه دوست یابی, دوستی های ماندگار, دوست یابی بهانه, برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند !

افراد بعداز گذاشتن مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید… به اعضا می دهد! هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست ، در این سایت ها وجود ندارد.

بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم, اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه,

سینا هستم از مشهد یه دوست دختر خوب می خوام کسی هست ؟؟؟

مردی هستم ۴۰ ساله ، متاهل و پولدار !!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم !!!

یه پسر خوشگل و خوش استیل میخام برای دوستی !

یه دختر خوب و خوشگل و باوفا میخام از مشهد برای دوستی پایدار !

الهامم دنبال یه آقای خوب برای صیغه میگردم خونم دارم !

شایانم ۲۴ سالمه خوشگل و بدنساز دنبال یه خانوم پولدارم برای ازدواج موقت یا دائم

جامعه مجازی گوهردشت, در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند  ازدواج کردند ! سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!

سایت های دوست یابی : متن چت بین دخترها و پسرها

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده است : دوست دختر یابی اینترنتی, خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه, چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند D:

پسرها به دو گروه تقسیم می شن:

۱} قیافه دار

۲} قیافه ندار

که قیافه دارها به دوگروه تقسیم می شن:

الف} قیافه دار پول دار …

ب} قیافه دار پول ندار …

قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه ! یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی / همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی دیگه نور علی نور میشه دخترا خودشونو هلاک می کنن { البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن خخخ حالا می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت اووووف یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون ژووون یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمئن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی خخخ

قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه 🙂 زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره!!! از قدیم گفتن : “ پول داشته باش ، سر سبیل شاه نقاره بزن ” ! یا دارا باش سارا خودش میاد خخخ می ری یه حلقه میندازی تو گوشت.. موهاتم بلند میذاری تا زیر مهره پنجم کمرت ( نکته کنکوری ) یه ادکلن سانیاریکل ( امیدوارم اسمشو درست گفته باشم ) هم می زنی به خودت D: بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی 😐 مثلا : … ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت … حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم 😐 خداییش چه ربطی داشت ?!؟ آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه … ای یار مبارک بادا ….

قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش… یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه ! بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن .… تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفش . اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو { که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد } بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنه. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره  ما در یه سطح نیستیم و … برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم { دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره} کنتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست!!! :)) تو خوش باشی . گور بابای دل من … اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه ! اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پر شکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی .!

قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره خخخ اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن … پس دو راه بیشتر نداره ! یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره :/ که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم ….

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ابیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام – درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آنها مقدور نیست !!! جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند و به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند! بخشی از قوانین خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید :

{ از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید ! در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین  شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید.}

خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید :

۱ } ابتدا نام و نام خانوادگی خود

۲ } سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و آیدی لاین و تلگرام و فیس بوک و …

۳ } حداکثر در ۳ سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.

۴ } جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.

توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد در سایت درج خواهد شد!!! مژده !!! به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد !!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج. هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.!!! لذا با توجه به شناخت کافی .!. طرف دوست خود را پیدا نمایید.!.

آری این حقیقتی است که در حال حاضر وجود دارد … قضاوت با شما …

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download