X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

شبکه های ماهواره ای

دسته: جالب و خواندنی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۶ آبان ۱۳۹۵

تعداد شبکه های ماهواره ای جهان اعلام شد

اعلامایتعدادجهانشبکهشدماهوارههای

مرکز مطالعات ” EUROCONSULT ” که یک مرکز مشاوره و تحلیل در امور ارتباطات  ماهواره ای در اتحادیه اروپا است در تازه ترین گزارش خود درباره فعالیت ۳۸ اپراتور ارایه دهنده خدمات ماهواره ای در جهان از رشد فعالیت های این اپراتورها و افزایش فعالیت شبکه های ماهواره ای در مناطق مختلف جهان به ویژه آسیا خبر داد.به گزارش عصر ایران و بر اساس این گزارش ۸۰ درصد از اپراتورهای ارایه دهنده خدمات پخش ماهواره ای در سال ۲۰۱۱ شاهد رشد در آمد بوده اند که از این میزان ۱۳ اپراتور از میان ۳۸ اپراتور فعال ، رشد در آمدی ۱۰ درصد یا بیشتر داشته اند.

این گزارش با اشاره به اینکه در دو سال آینده تعداد اپراتورهای فعال در بخش ماهواره ای به ۴۷ خواهد رسید ، افزوده است: ۱۹ اپراتور ارایه دهنده خدمات پخش ماهواره ای رشد درآمدشان در سال ۲۰۱۱ بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

بر اساس این گزارش در سال ۲۰۱۱ بیش از ۳۲ هزار و ۱۴۰ شبکه ماهواره ای و نیز ۱۳۸ شبکه پولی از طریق اپراتورهای ماهواره ای فعال در سراسر جهان پخش برنامه داشته اند.

این گزارش می افزاید بازار آسیا رشد بیشتری نسبت به دیگر بازارها داشته و هم اینک در این منطقه ۱۸ اپراتور پخش ماهواره ای فعال هستند.

GLWiZ1 1 شبکه های ماهواره ای


نوشته شده توسط:admin - 1015 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 84
برچسب ها:
دیدگاه ها