X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

کشف حجاب گروه ماه بانو در لندن +عکس

کشف حجاب گروه ماه بانو در لندن +عکس

گروه ماه بانو در لندن همزمان با شب شهادت حضرت زهرا (س) به کشف حجاب پرداختند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری شهدای ایران؛ مدتی پیش پایگاه خبری شهدای ایران نسبت به خروج اعضای گروه ماه بانو به سرپرستی “مجید درخشانی” به کنسرت “لندن” و بزرگداشت “زنان خواننده قبل از انقلاب” به مناسبت روز جهانی زن هشدار داد. اما وزارت ارشاد به خصوص اداره کل حراست این وزارتخانه که بیش از هر ارگانی باید به عملکرد هنرمندانش توجه کند، هیچ واکنشی نشان نداده و به جای رفع مشکلات فرهنگی در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال “فرهنگ” نامیده‌اند، تلاش کردند تا به “حاشیه سازی” و “جنجال رسانه ای” با رسانه های منتقد به عملکرد وزارت ارشاد بپردازند!

در این میان، گروه “ماه بانو” در لندن حاضر شده و بعد از اجرای کنسرت با تک خوانی “سحر محمدی” خواننده‌ای که پیش از این، سابقه “کشف حجاب” و “روابط آزاد با نامحرمان و بهائیان خارج از کشور” را داشت و با افتخار به انتشار تصاویر خود در رسانه های گروهی پرداخته بود، پاسداشت زنان کاباره ای را در سالروز روز جهانی زن برگزار نمودند و بعد از آن به صورت گروهی به “کشف حجاب” و “انتشار” تصویر خود در شبکه های اجتماعی نمودند.

تصویر زیر برداشته شده از اینستاگرام گروه “ماه بانو” است که چند روز پیش یعنی همزمان با شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه انجام شده است.

mah banoo کشف حجاب گروه ماه بانو در لندن +عکس

وزارت ارشاد باید آگاه باشد که وظیفه نظارت بر عملکرد این هنرمند نما ها بر عهده این دستگاه است و مردم شهید پرور ایران خواستار واکنش و برخورد جدی این وزارتخانه و دستگاه های قضایی با چنین خوانندگانی هستند که نقش اول تروریسم فرهنگی را علیه نظام بر عهده داشته اند.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download