X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

حقایق شبکه های ماهواره ای بخصوص pmc

پشت پرده I LOVE YOU PMC و خوابزدگی رسانه ها و دستگاه های داخلیUntitled20161018073859 حقایق شبکه های ماهواره ای بخصوص pmc

به گزارش نیریمیز ؛ مدت هاست که رسانه های وابسته خارج نشین با تمرکز بر سبک زندگی و ارزش زدایی از هنجارهای بومی در حال فعالیت هستند. مروری بر عملکرد شبکه هایی چون “من و تو” و PMC که وابستگی مشخصی با سرویس های غربی دارند، حدیث تلخ خوابزدگی رسانه ها و دستگاه های داخلی را می رساند.

شبکه PMC که عمدتا کنداکتور خود را با آهنگ های مبتذل و نمایش شو های فاسد پر می کند برای معرفی بیشتر خود و ارتقاع مخاطبان و افزایش محبوبیت از یک تکنیک ساده رسانه ای استفاده کرده است.

این شبکه با ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطبان و تکرار عبارت I LOVE YOU PMC تعامل و فعالیت آشکار خود را با جامعه ایرانی پی می گیرد. این امر علاوه بر اهداف فوق بر تغییر سبک زندگی هم اثر گذار است. نمایش جمع های مختلط طی ساعات نیمه شب در تفریحگاه هایی مثل جاده چالوس به همراه قلیان و روابط نامشورع نمونه ای از ارائه الگوی شادی آفرینی و گذران فراغت برای جامعه است.

فراگیر شدن این عبارت شبکه ماهواره ای در پیامک ها و فضای مجازی به صورت طنز نیز در تداوم بکارگیری همین تکنیک رسانه ای می باشد.

این در حالی است که رسانه های داخلی ما و بخصوص رسانه ملی نه تنها از اجرای چنین تکنیک ساده ای عاجز است، بلکه در اتخاذ واکنش متقابل با آن هم بسیار بی تفاوت و به نحوی خوابزده عمل می کند.

این امر در شبکه های ماهواره ای همچنین برای فعالیت های اطلاعاتی و ایجاد ارتباطات با افراد مستعد جهت جذب در فعالیت های آشکار و پنهان سرویس های پشت شبکه ها نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بنابر برخی مشاهدات، تصویربرداران یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به طور گسترده‌ای در سطح شهرهای بزرگ کشور در حال فعالیت هستند و در برخی محل‌های عمومی از جمله کافی‌شاپ‌ها، خیابانها، پل‌های عابر پیاده و اماکن تفریحی مانند دربند، درکه، توچال و لویزان اقدام به مصاحبه با جوانان ابرانی درباره این شبکه و ویژگی‌های آن می‌نمایند.

 

خبر آنلاین می نویسد، این اقدام شبکه PMC که عمدتا به منظور جذب مخاطبان جوان صورت می‌گیرد در ایام تعطیلات نوروز شدت بیشتری به خود گرفته بود و اینک کم و بیش ادامه دارد. همچنین برخی کلیپ‌هایی که از این تلویزیون پخش می‌شود در تهران تصویربرداری ‌شده‌اند.

 

به نظر می‌رسد مسوولان فرهنگی کشور باید در خصوص اینکه آیا فعالیت این شبکه در داخل کشور با مجوز قانونی انجام می‌شود یا خیر پاسخگو باشند.

 

منبع: رویداد

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download