X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

ساعت کار بانک ملت در سال جدید چگونه است؟

پایان ساعت كار بانك‌ها چه زمانی است؟

مورد ساعات كار بانك‌ها مشخص‌تر از هر چیزی، نامشخص بودن آن است.

bank mellat2 1 ساعت کار بانک ملت در سال جدید چگونه است؟

به گزارش خبرنگار بانك‌وبیمه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شاید برای انجام كارهای بانكی بهترین زمان قبل از ظهر باشد. چرا كه دیگر پس از ساعت ۱۴ دیگر كمتر كسی می‌داند كه كدام شعبه بانكی‌ كارهای بانكی را انجام می‌دهند.

“اینكه ساعت ۱۴ كار بانكی مشتری انجام نشود” اتفاقی است كه دیگر برای برخی طبیعی شده است. سخنان خود متصدیان بانكی هم تایید می‌كند كه آن‌ها نیم ساعت قبل از پایان ساعت كاری برای حساب و كتاب كردن كار را تعطیل می‌كنند. البته این جدای از نامشخص بودن اتمام كار شعب بانكی است.

پایان ساعت كار شعب بانكی چه زمانی است؟

« پایان ساعت كار شعب بانكی چه زمانی است؟» پاسخ این سوال را شاید خیلی از مردم ندانند. خود متصدیان بانكی هم شاید ندانند كه مثلا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه برای انجام كارهای بانكی به كدام شعبه بانك‌ها می‌توانند مراجعه كنند.

مراجعه به شعب بانك ملی تایید می‌كند كه هرچند ساعت كاری آن‌ها ۸ تا ۱۴ است اما برخی شعب هستند كه تا ساعت ۱۶ هم كار می‌كنند. اما به گفته یكی از متصدیان این بانك از ساعت ۱۴ تا ۱۶ تنها ۱۵ شعبه بانك ملی در سطح شهر تهران، آن هم با حداقل كار یعنی تنها با یك باجه كار می‌كنند. مثلا شعبه‌های پاستور، منیریه و دانشگاه از شعبی هستند كه تا ساعت ۱۴ كار می‌كنند اما شعبه جمهوری پایان ساعت كاری‌اش ساعت ۱۶ است. حال این را چقدر مردم می‌دانند معلوم نیست؟ مراجعه به سایت بانك ملی هم مشكل را حل نمی‌كند، هرچند كه همین كار هم برای شرایط مورد نیاز انجام كارهای بانكی چندان امكان‌پذیر نیست.

بانك تجارت هم تقریبا وضعیت مشابهی با بانك ملی دارد. با این تفاوت كه تفاوت زمان‌های اعلام شده بیشتر است. مثلا پایان كار شعبه دانشگاه ساعت ۱۴ ، شعبه فلسطین جنوبی و سه راه جمهوری ۱۴ و ۳۰ دقیقه، شعبه غرب انقلاب ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه و شعبه‌ای در تفاطع خیابان انقلاب و خیابان ۱۲ فروردین ساعت ۱۶ است.

در مورد زمان پایان كار شعب بانك تجارت، غفوری، سخنگوی بانك تجارت به ایسنا توضیح داد: شاید هم تا ساعت ۱۴:۳۰ شعب بانك تجارت كار كنند اما ما به دلیل این كه برخی از مناطق و واحدها نیاز به استفاده بیشتر از خدمات بانكی دارند شعبی را به عنوان كشیك اعلام می‌كنیم. این شعب كشیك معمولا تا ساعت ۱۷ یا ۱۸ هم كار می‌كنند.

وی اضافه كرد: شعب ما حتی در بعضی از روزها كه كارها افزایش پیدا می‌كنند یا حتی روزهای تعطیل هم كار می‌كنند كه این بستگی به خواست مردم و شرایط بازار دارد.

غفوری با تصریح این‌كه ساعت كار شعب بانك تجارت ۱۴:۳۰ است افزود: اما در همین تهران تعداد قابل توجهی از شعب كه آن‌ها كشیك دارند تا ساعت ۱۶ كار می‌كنند.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی بانك‌ها در مورد ساعات كار بانك ملی هم اظهار كرد كه پایان كار شعب این بانك باید ۱۴ تا ۱۴:۳۰ باشد كه البته اكثر بانك‌ها برنامه ریزی برای كشیك دارند.

در مورد بانك صادرات هم هرچند یكی از متصدیان این بانك زمان پایان كار شعب را ۱۴ می‌گوید اما مراجعه به دو شعبه فلسطین سبزوار و ولعیصر(نبش آذربایجان) نشان می‌دهد كه زمان پایان كار بانك تجارت ۱۴ و ۴۵ دقیقه است. از سوی دیگر به گفته یكی از اپراتورهای این بانك بانك صادرات هم شعب كشیك دارد كه تا ساعت ۱۶ كار می‌كنند.

در مورد بانك‌های دیگر از جمله ملت هم آنچه كه مشهود است اینكه حتی مراجعه به سایت‌های آن‌ها هم به منزله سهولت در فهمیدن پایان ساعت كار شعب نیست. البته مراجعه به چند شعبه بانك‌های خصوصی از جمله پارسیان و پاسارگاد نشان می‌دهد كه پایان ساعات كار آن‌ها ۱۶ است.

در شرایطی كه به اذعان خود مقامات بانكی هنوز استفاده از بانكداری الكترونیكی در میان اقشار عمده كشور جانیفتاده، طبیعی است كه مراجعه‌های حضوری به بانك‌ها حجم بیشتری از مراجعه‌های غیرحضوری داشته باشد. با این شرایط لازمه این مراجعه‌های حضوری دادن اطلاعاتی از جمله ساعات كار بانك‌ها به مردم است.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download