X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

سوتی وحشتناک در پخش زنده رادیو فردا

به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در آخرین برنامه «ساعت ششم» با اجرای نیوشا بقراطی و کارشناسی تقی رحمانی (ضدانقلاب فراری نزدیک به جریانات ملی مذهبی) مانند دیگر رسانه‌های ضدانقلاب در روزهای اخیر به موضوع حوادث بند ۳۵۰ زندان اوین پرداخت.

رادیو فردا نیز مانند خط رسانه‌ای رسانه‌های ضد انقلاب در چند روز اخیر با مطرح کردن ضرب و شتم زندانیان بند ۳۵۰ زندان اوین، ادعا کرد ماموران امنیتی لباس شخصی بر خلاف قوانین این بند را بررسی کرده‌اند.

اما حقیقت این است که بازررسی از جمله قوانینی است که در هر بازداشتگاهی وجود دارد و به صورت روتین نیز انجام می‌شود و ماموران بازداشتگاه همگی در حین کار، لباس شخصی به تن دارند و تنها نیروهای یگان با لباس فرم به انجام وظیفه می‌پردازند.

از نکات جالب در برنامه «ساعت ششم» اخیر، حمایت همه‌جانبه رادیو آمریکایی فردا از شبکه تلویزیونی انگلیسی BBC بود. این ماجرا از آنجا شروع شد که شبکه سلطنتی BBC فارسی در اشتباهی آشکار، ساعاتی بعد از حوادث بند ۳۵۰ زندان اوین در اقدامی عجولانه و ابلهانه در تماسی تلفنی با یکی از زندانیان این بند از درون زندان به جوسازی بر علیه جمهوری اسلامی پرداخت و به بازتاب این عمل و مشخص شدن حقیقت توجه نکرد.

D8B4D8A7D987D8AF D8B9DB8CD986DB8C BBC سوتی وحشتناک در پخش زنده رادیو فردا

یکی از عکس‌العمل‌ها به این عمل BBC این بود که چند نفر از شرکت‌کنندگان برنامه «ساعت ششم» در تماس با این برنامه خواستند درباره دلیل ارتباط BBC با زندانیان درون زندان صحبت کنند و از BBC برای در این موضوع انتقاد کردند که چرا قوانین زندان را زیرپا گذاشته است، اما نیوشا بقراطی مجری این برنامه درحالی که دستپاچه شده بود، به شرکت‌کنندگان اجازه صحبت کردن نداد و تنها با بیان اینکه “این موضوع به ما ربط ندارد” و “لطفا سخنان حاشیه‌ای را مطرح نکنید” صدای آنها را قطع کرد!

باید از گردانندگان رادیو فردا پرسید دلیل قطع کردن و اجازه صحبت به شرکت‌کنندگان مخالف (با وجود ادعای آزادی بیان) چیست!؟. آیا می‌تواند جزء این تصور کرد که منافع و اهداف مشترک دلیل حمایت‌ها یک رسانه آمریکایی از رسانه‌ای انگلیسی باشد!؟

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download