X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

بزرگترین روسپی خانه اروپا + عکس ۱۸+

113898497 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

بزرگترین فاحشه خانه اروپا

 

بزرگترین فاحشه خانه اروپا در آلمان واقع شده است از ویژگی های این فاحشه خانه ۱۲ طبقه بودن این ساختمان با ۱۲۰ اتاق و ۱۲۰ زن می باشد. که روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر در این فاحشه خانه رفت وآمد دارند..

1981653564 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

زنان از بسیاری از کشورها می آیند؛ حدود ۳۰٪ از آنها آلمان می باشد.آنها معمولا در خارج از اتاق خود نشسته و  با مشتریان که سرگردان راهرو ها هستند مذاکره میکنند.برخی از این زنان در اتاق خود زندگی می کنند

1729655589 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

خانه در ۲۴ ساعت شبانه روز باز است. مشتریان روسپی ها ملزم به  پرداخت هزینه ورودی از ۵ یورو به بالا هستند و سپس اجازه حرف زدن و مذاکره مستقیم با زنان روسپی که به طور مستقل کار می کنند را دارند.در این فاحشه خانه  یک طبقه است که برای خدمات کم هزینه و یکی دیگر برای روسپی تراجنسی محفوظ است.این روسپی خانه تضمین میکند هزینه را در صورت وضعیت بد و خدمت نامطلوب روسپی ، بازگرداند.


در پی دستگیری بالغ بر دو هزار زن خیابانی و بررسی وضعیت آنها، مشخص گردیده ۶۰۰ نفر از آنها روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند و ۱۴۰۰ نفرشان از طریق شبکه‌های مجازی به این دام افتاده و اقدام…

2521 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

به گزارش میهن فال به نقل از جام نیوز، در پی دستگیری بالغ بر دو هزار زن خیابانی و بررسی وضعیت آنها، مشخص گردیده ۶۰۰ نفر از آنها روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند و ۱۴۰۰ نفرشان از طریق شبکه‌های مجازی به این دام افتاده و اقدام به ارتباط‌گیری با مردان هوسران می‌کرده‌اند.

این درحالی است که بر اساس آمارهای موجود، هم‌اکنون بالغ بر ۵/۱ میلیون نفر زن بیوه و مطلقه در کشور وجود دارد و روزانه نیز ۱۶۰ نفر به این آمار اضافه می‌شود. از سوی دیگر حدود ۵/۴ میلیون نفر دختر نیز وجود دارند که هنوز ازدواج نکرده‌اند. نکته درخورد توجه اینکه بین سن بلوغ و ازدواج در کشور به شدت بالا رفته است، به طوری که بین سن بلوغ با ازدواج دختران ۱۸ سال و پسران ۱۵ سال فاصله افتاده است.

خبر دیگری در این زمینه حاکی است قبل از اجرای طرح جدید نیروی نتظامی تحت عنوان «امنیت اخلاقی» برای برخورد با پدیده بحجابی و بدپوششی در کشور، طی یک دوره یکماهه تعدادی از زنان و دختران بدحجاب دستگیر شدند که وضعیت آنها در ابعاد مختلف بدین شرح است:

۱- از نظر گروه سنی بالغ بر ۷۸/۹ درصد از یادشدگان زیر ۱۵ سال. ۹/۴۶ درصد آنها بین ۱۶ تا ۲۰ سال، ۵/۳۱ درصدشان بین ۲۱ تا ۲۵ سال و ۸/۱۳ درصدشان ۲۶ تا ۳۰ سال سن داشته‌اند.

۲- به لحاظ وضعیت تاهل بالغ بر ۶/۸۴ درصد از یادشدگان مجرد، ۱/۱۳ درصد از آنها متاهل و ۳/۲ درصدشان مطلقه بوده‌اند.

۳- از نظر میزان تحصیلات بالغ بر ۹/۴۶ درصد از یادشدگان دارات تحصیلات متوسطه و دیپلم،‌ ۷/۲۷ درصد آنها فوق دیپلم و لیسانس و ۴/۲۵ درصدشان بالاتر از لیسانس بوده‌اند.

۴- بله لحاظ داشتن شغل بالغ بر ۴/۲۵ درصد از یادشدگان محصل، ۳/۱۹ درصد از آنها دانشجو، ۴/۱۵ درصدشان دارات شغل آزاد، ۵ درصد کارمند بخش خصوصی، ۵/۱۱ درصدشان خانه‌دار و ۱۷ درصدکارگر یا بیکار بوده‌اند.

۵- از نظر نحوه زندگی بالغ بر ۵/۳۸ درصد از یادشدگان با والدینشان و ۷/۱۷ درصد از آنها با یکی از والدینشان زندگی می‌کنند و ۸۸/۴۴ درصدشان از پاسخ‌گویی به این سوال خودداری کرده‌اند.

۶- به لحاظ سابقه دستگیری بالغ بر ۵/۸۷ درصد از یادشدگان سابقه دستگیری نداشته اند، ۵/۷ درصد از آنها برای بار دوم دستگیر شده‌اند و ۵/۵ درصدشان از پاسخ‌گویی به این سوال خودداری کرده‌اند.


چرا سن روسپی گری و کارتون خوابی زنان کاهش یافته است؟ +تصاویر

D8B2D986 D8AED8B1D8A7D8A8 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

D8B2D986 D8AED8B1D8A7D8A8 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

مسئله مربوط به آسيب هاي اجتماعي از دير باز در جامعه بشري مورد توجه انديشمندان بوده است و امروزه جوامع گسترده به دليل پيچيدگيهاي خاصي كه در اين نوع جوامع وجود دارد، با مشكلات و مسائل فراواني در زمينه هاي مختلف فرهنگي و اجتماعي روبرو هستند و هميشه همراه با پيشرفت با انواع آسيب هاي اجتماعي روبرو هستند.

در این میان آسیب شناسی اجتماعی زنان همواره یکی از معضلات اصلی کشور بوده است.از قدیم الایام تا کنون از اعتیاد گرفته تا زندگی در خانه های مجردی و روسپیگری زنان همیشه پشت غبار مصلحت اندیشی پنهان شده  و شاید هم برای شکسته نشدن حرمت ها در جامعه همواره آمار درستی از زنان بزهکار در جامعه در دست نیست.

D8B1D988D8B3D9BEDB8CDAAFD8B1DB8C 2 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

اما در میان این قحطی آمار سال گذشته بود که مدير كل امور آسيب‌ديدگان اجتماعي سازمان بهزيستي كشور با اشاره به كاهش متوسط سن زنان تن فروش در كشور، گفت: در چند سال اخير سن اين زنان همواره با كاهش مواجه بوده است و در سال ۸۹ تا ۹۰ نيز ميانگين سني اين زنان يك سال كاهش يافته است.

D8B1D988D8B3D9BEDB8CDAAFD8B1DB8C 3 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

دكتر حبيب الله مسعودي فريد همچنین اعلام کرد : بر اساس آمارهاي مراكز بازپروري سازمان بهزيستي ۱۰ تا ۱۲ درصد زنان خياباني متاهل هستند و اغلب آنان در سنين ابتداي جواني ۲۰ تا ۲۹ سال قرار دارند، البته آمار مراكز بازپروري سازمان بهزيستي با آمارهاي جامعه متفاوت است.
احمدرضا رادان جاشین فرمانده نیروی انتظامی نیز در خرداد ماه سال ۹۰ تلویحا از توانایی کشور در ایجاد اشتغال برای ۴۰۰-۵۰۰ زن خیابانی خبر داد، اما نگفت که آیا تعداد زنان خیابانی، محدود به همین عدد ۵۰۰ نفر است یا خیر؟

حالا نیز در جدید ترین آمار درباره آسیب شناسی زنان، معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، با اشاره به کاهش سن زنان کارتن‌خواب در پایتخت گفته که سن زنان کارتن خواب به ۱۷ سال رسیده است.

D8B1D988D8B3D9BEDB8CDAAFD8B1DB8C 1 دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

رضا جهانگیری‌فردبا بیان اینکه اطلاع دقیقی از سن دقیق زنان کارتن‌خواب در شهر تهران در دست ندارم،تصریح کرده: هم‌اکنون در شهر خانواده‌ای به همراه فرزندان خود بی‌خانمان هستند آیا می‌توان استنباط کرد سن بی‌خانمانی به کودکان رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه به طور کلی میانگین سنی زنان کارتن‌خواب کاهش یافته است، ادامه داده: زمانی در هشت سال گذشته عمده آمار زنان بی‌خانمان و کارتن‌خواب شهر تهران به زنان سالمند تعلق داشت اما این روز‌ها شاهد حضور زنان جوان هستیم.

معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه علت اصلی افزایش تعداد کارتن‌خواب‌های زن در شهر تهران اعتیاد است، همچنین گفته: زنان زود‌تر از مردان در برابر اعتیاد ضربه می‌خورند و از خانواده‌ طرد می‌شوند از این رو در هر سن و سالی به بی‌خانمانی مبتلا می‌شوند.

این آمار در حالی ارائه می شود که بدون شک کارتن خوابی زنان جوان افزایش روسپیگری و فحشا را به دنبال خواهد داشت.آسیبی که همواره مسئولین از آن فرار کرده اند و هرگز به طور جدی به آن پرداخته نشده است.

در هر حال، طبق آمارهاي سال ۹۰، «فقر» مهم‌ترين عامل و «تعارضات خانوادگي» دومين عامل موثر در بروز پديده زنان خياباني است، اما آنچه در اين ميان حایز اهميت است اين است كه اين زنان حاضر در مراكز سازمان بهزيستي، معرف تمام زنان خياباني نيستند، چرا كه اغلب از طريق مراجع قضايي و انتظامي و به اجبار به سازمان بهزيستي معرفي مي‌شوند و به این ترتیب هرگز آمار درستی از تعداد این زنان در دست نیست و به طبع شناسایی و حل مشکلات آنها نیز دور از دسترس است و باید هر چه سریع تر تابوی آماری آسیب شناسی زنان بشکندتا شاید بتوان مشکلات آنها را برای بهبود حال جامعه حل کرد.


زندگی بازنشستگی خانم های روسپی (عکس)

1151031267 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

زندگی بازنشستگی خانم های روسپی جاذبه های جنسی و ظرافتهای فیزیکی باعث شده است که زنان همیشه دنیای متفاوتی نسبت به مردان داشته باشند. درتمام دنیا برخی از زنان به عنوان کارگرهای جنسی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند. یک عکاس فرانسوی از زنان روسپی که اکنون بازنشسته شده اند و بین ۵۵ تا ۸۶ سال سن دارند عکس گرفته است.

این زنان روسپی در کمال انزوا و تنهایی در چند ساختمان دولتی که امکانات اولیه زندگی را برای آنان فراهم کرده است زندگی میکنند. عکاس این تصاویر میگوید: نکته جالب در خصوص این زنان این است که در سالهای نه چندان دور آنها با هم رقابت میکردند و مشتریان یکدیگر را می ربودند اما اکنون مجبورند در کنار هم زندگی کنند و بسیاری از آنان یکدیگر را میشناسند. این به نظر خیلی مشکل میرسد.

1607309495 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

 زندگی بازنشستگی خانم های روسپی

1640597301 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

دنیای بازنشستگی زنان روسپی

1927009147 parsnaz ir دستگری دوهزار زن روسپی در ایران

 

 

 

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download