X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

ماجرای کلاهبرداری انجمن تخصصی ماهواره

ماجرای کلاهبرداری انجمن تخصصی ماهواره

کلاهبرداری انجمن تخصصی ماهواره ماجرای کلاهبرداری انجمن تخصصی ماهواره
عملیات مأموران پلیس فتای مازندران برای به دست آوردن ردی از این مرد به دنبال دریافت گزارش‌هایی از کلاهبرداری توسط مرد ناشناسی در دستور کار قرار گرفت.براساس این شکایت‌ها مرد ناشناس در حالی‌ که ظاهری فریبنده داشت برای خرید به فروشگاه‌ها رفته و به صورت ماهرانه‌ای با دستکاری رسید دریافتی از فروشگاه، اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.

یکی از مالباخته‌ها که صاحب یک شرکت خدمات رایانه‌ای است با مراجعه به پلیس فتای استان مازندران از کلاهبرداری مردی به بهانه خرید یک فلش مموری به ارزش ۲۹ هزار تومان خبر داده و گفت: چند روز قبل مردی برای خرید یک فلش مموری به فروشگاهم آمد. وی پس از پرسیدن قیمت چند نوع فلش یکی از آنها را انتخاب کرد.

این فروشنده در ادامه گفت: خریدار با ارائه کارت عابربانک خود خواست جنس خریداری شده را از حسابش کم کنم. من هم ۲۹ هزار تومان را از کارت او با استفاده از کارتخوان – دستگاه POS- موجود در فروشگاه کشیده و کارت را به همراه رسید به وی دادم. او هم بدون ‌آن‌که مبلغ را نگاه کند مغازه را ترک کرد.

وی افزود: چند دقیقه از این ماجرا گذشته بود که آن مرد بار دیگر به فروشگاه من آمد و ادعا کرد به اشتباه به جای ۲۹ هزار تومان، ۲۹۰ هزار تومان برداشت کرده‌ام. من نیز وقتی رسید را دیدم با عذرخواهی به خاطر این اشتباه، باقی مانده پول را به صورت نقدی به وی بازگرداندم.

مرد فریب‌خورده گفت: در بررسی حساب‌ها در پایان روز متوجه شدم پول واریز شده همان ۲۹ هزار تومان بوده و وی با دستکاری در قبض رسید دستگاه ۲۹۰ هزار تومان از من کلاهبرداری کرده است. با توجه به این ادعاها و گزارش‌های مشابهی که از اقدامات کلاهبردارانه این مرد در چند فروشگاه دیگر انجام شده بود مأموران، تحقیقات برای ردیابی وی را در دستور کار خود قرار دادند. در همین راستا دوربین‌های مداربسته موجود در فروشگاه‌ها مورد بازبینی قرار گرفته و تصویری از مرد فریبکار تهیه شد.

در حالی که اقدامات پلیسی برای ردیابی مخفیگاه این شیاد وارد مرحله جدیدی شده بود، صاحبان چند فروشگاه دیگر از شهرهای مختلف استان مازندران با مراجعه به پلیس ادعا کردند با وجود همه تمهیداتی که برای جلوگیری از کلاهبرداری این مرد انجام داده‌اند، وی مانند شیطان آرام و بی سروصدا وارد شده و با مهارت تمام اقدام خلافکارانه خود را انجام داده و با دریافت پول فروشگاه را ترک کرده است. سرانجام مأموران با نشانی‌هایی که از این مرد به دست آورده بودند دریافتند وی در آمل زندگی می‌کند.

با به دست آمدن این اطلاعات، عملیات مأموران برای شناسایی خانه کلاهبردار اعجوبه فروشگاه‌ها آغاز شد تا این‌که مخفیگاه وی شناسایی و به دام افتاد.

مرد ۴۲ ساله که «حسن» نام دارد وقتی سردی دستبند پلیس را بر مچ‌های خود احساس کرد تعجب کرده و گفت هرگز فکر نمی‌کرد شناسایی و دستگیر شود.

سرهنگ احمدرضا رستمی رئیس پلیس فتای استان مازندران با اشاره به شناسایی و دستگیری مرد جاعل کلاهبردار به مسئولان واحد صنفی که از دستگاه pos استفاده می‌کنند، هشدار داد به هیچ عنوان اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در انجام تبادل وجه توسط دستگاه‌های کارتخوان حتماً رسید دوم دستگاه را با رسید اول مطابقت دهند.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download