X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

mobinnet آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

 

ataleone 41009 96846 1 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

چگونه پسورد (رمز عبور) اتصال به مودم WIFI مبین نت را تغییر دهیم؟

چند وقتی بود که در پی یافتن راه و روش تغییر پسورد (رمز عبور) اتصال به مودم وای فای DX350 مبین نت در سایت مبین نت بودم و از آنجا که سایت مبین نت بسیار پیچ در پیچ و خفن! است، هربار به دلیل بی حوصلگی و یا کارهای جانبی از ادامه تلاش برای تغییر پسورد مودمم مایوس می شدم تا اینکه امروز متوجه شدم این ماه مصرف گیگ اینترنتمان بطور مشکوکی زیاد شده و احتمال سواستفاده توسط همسایه ها چاره ای جز تغییر رمز مودم وای فای برایم باقی نگذاشت.

 

و اما چگونه پسورد (رمز عبور) اتصال به مودم داخلی WIFI از نوع DX350 مبین نت را تغییر دهیم؟

ابتدا باید وارد صفحه کنترل مودم های مبین نت به این ادرس شوید http://192.168.1.1

سپس در هر دو قسمت یوزرنیم و پسورد کلمه انگلیسی admin را وارد و روی login کلیک کرده و وارد شوید.

در صفحه ای که پیش روی شماست سربرگ Networking را انتخاب کرده و باقی مراحل را از روی تصاویر زیر ادامه دهید.

DX350 pas 1 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

DX350 pas 2 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

DX350 pas 3 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

DX350 pas 4 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

DX350 pas 5 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

DX350 pas 6 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

در انتها و پس از طی این روند، صفحه مرورگر خود را ببندید و مودم خود را خاموش و روشن کنید و با پسورد (رمز عبور) تازه خود به مودم متصل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمای سایر مودم های مبین نت به این صفحه مراجعه فرمایید.

بد نیست در انتهای این مطلب به این نکته هم اشاره کنم که درسته مبین نت گرون فروشه ولی پشتیبانی نسبتا خوبی داره و به نظرم اگر قیمت خدماتی که ارائه میده را کمی پایین بیاره مشتری هاش خیلی بیشتر از این خواهد شد.

 

مقایسه وایمکس: ایرانسل یا مبین نت؟

وایمکس (Wimax) را می‌توان یک تکنولوژی نوپا در کشور قلمداد کرد. اتصال به اینترنت پرسرعت با پوششی در سطح یک شهر که قابلیت انتقال حجم بالایی از داده‌ها را دارد می‌تواند یک تجربه هیجان‌انگیز باشد که این هیجان و لذت استفاده از اینترنت بی‌سیم با فضای به مراتب بیشتر از وایرلس را دو شرکت ایرانسل و مبین نت در اختیار ما قرار می‌دهند. قبل از دو شرکت مربوطه، شرکت‌هایی در سطح استان‌ها بوده‌اند که این تکنولوژی را با قیمت‌های نسبتا بالا با توجه به نوپا بودن آن عرضه می‌کردند ولی با صادر شدن مجوز شرکت‌هایی همچون مبین‌نت و ایرانسل، دسترسی برای بیشتر افراد جامعه ممکن شد.

wimax weblogina آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

ابتدا ایرانسل با مجوز ۷ شهر خود پایه‌های ارتباط وایمکس را ایجاد کرده و وایمکس رسانی به شهرهای بزرگ کشور را آغاز کرد تا چند ماه بعد از آن مبین نت نیز کار خود را به عنوان اپراتور سراسری آغاز کند و خدمات وایمکس را این بار برای سرتاسر ایران طی یک بازه زمانی فراهم کند. در حال حاضر ایرانسل پوشش ۷ شهر خود را کامل کرده است و در شهرهای مربوطه خدمات می‌دهد و شرکت رقیب یعنی مبین‌نت نیز با پوشش سرتاسری به صورت کلی و فقط در مرکز استان‌ها با تعداد دکل‌های تعریف شده شروع به ارائه خدمات کرده است. برای کسانی که در مرکز استان‌های تحت پوشش ایرانسل نمی‌باشند فقط یک انتخاب باقی می‌ماند و آن مبین نت است ‌! ولی برای استفاده از خدمات مبین نت نیز تقریبا باید در مراکز استان باشید. اگر در منطقه‌ای باشید که هر دو اپراتور دارای پوشش هستند باید یکی را انتخاب کنید و این انتخاب با مقایسه آسان‌تر می‌شود. ما در این مقاله به بررسی این دو اپراتور وایمکس پرداخته‌ایم تا کار را برای شما آسان‌تر کنیم.

مناطق تحت پوشش

مبین‌نت: مهم‌ترین فاکتوری که مبین نت به آن افتخار می‌کند و در تبلیغات خود بسیار از آن یاد می‌کند همین پوشش سراسری این اپراتور است که آن را از اپراتور رقیب یعنی ایرانسل متمایز می‌کند.‌‌ همان طور که در بالا گفته شد مبین نت کل ایران را تحت پوشش قرار می‌دهد و تا به حال نیز به صورت گذرا این کار را انجام داده است اما یک مسئله وجود دارد و آن قوی بودن سیگنال‌ها (امواج) است که این مورد فقط در مرکز شهر‌ها به چشم می‌خورد و اگر شما کمی در حاشیه شهر باشید احتمالا جزو پوشش متوسط، ضعیف حساب می‌شوید. شما با مراجعه به سایت مبین نت می‌توانید مناطق تحت پوشش را با تفکیک شهر‌ها ببینید و پوشش بیرونی، داخلی و گوگل ارث را نیز مشاهده کنید و از وضعیت منطقه خود اگاه شوید، وجود نقشه گوگل ارث برای مشخص کردن منطقه تحت پوشش یک مزیت مبین نت به ایرانسل می‌باشد که شما در چند دقیقه می‌توانید از وضعیت شهر، خیابان و پوشش محل زندگی اقوام خود نیز آگاه شوید.
Tehran In weblogina آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت
ایرانسل: ‌به نظر می‌رسد ایرانسل با پوشش شهرهای کمتر، کار سبک تری را در پیش دارد و در مرحله به مرحله به قدرت امواج شهرهای تحت پوشش خود اضافه می‌کند. ایرانسل نیز مانند مبین‌نت مرکز شهر‌ها را تحت پوشش خود قرار داده است و کمی آن‌طرف‌تر از مرکز شهر را در حد سیگنال‌دهی متوسط نگاه داشته است و کار تقویت آنتن دهی را به فازهای بعدی منتقل کرده است. در سایت ایرانسل پوشش نقاط مختلف به شکل یک تصویر (نقشه) با سه رنگ بندی متمایز شده که جزئیات زیاد در آن مشخص نمی‌باشد و اگر با پشتیبانی تماس بگیرید، اپراتورهای شرکت دسترسی به نقشه جامع را برای خود غیر ممکن اعلام می‌کنند و صرفا شخصی دسترسی به نقشه کامل (همانند گوگل ارثی که مبین‌نت در سایت قرار داده است) دارد که بعد از ثبت نام شما برای کنترل منطقه و تحت پوشش بودن منطقه با شما تماس می‌گیرد و تاییدیه پرداخت را می‌دهد.

مودم‌ها و هزینه راه اندازی

مبین‌نت: مبین‌نت برای تنوع یک مدل وای فای شبیه اپراتور ایرانسل با قیمت ۱۱۰ هزار تومان عرضه کرد و با این کار کمی مشتریان خود را راضی کرد. البته ایرانسل نیز مشکلاتی با ارائه همین مودم‌های جدید شیک دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم. هزینه راه اندازی اولیه وایمکس (نصب) در اپراتور مبین نت ۱۰ هزار تومان می‌باشد. برای کسانی که آنتن دهی ضعیف دارند مودم فضای باز تجویز می‌شود که قدرت گیرندگی بالاتری نسبت به مودم‌های داخلی دارد و البته قیمت بالاتری‌! این مودم‌های مشابه مودم‌های ایرانسل هم از لحاظ شرکت سازنده و هم قیمت مصرف کننده می‌باشد.
wimaxmodem irancell آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت
ایرانسل: ایرانسل ابتدا مودم‌های رو میزی نسبتا حجیم خود را با قیمت پایه ۱۱۰ هزار تومان عرضه کرد
 و به مرور زمان این قیمت به ۸۰ هزار تومان رسید و بعد از آن، این مودم‌ها ناپدید شد و مودم‌های جدید ایرانسل با پورت usb با تقویت کننده و قابلیت حمل (بدون نیاز به کابل شبکه) با‌‌ همان قیمت ۸۰ هزار تومان معرفی شد که از این مودم‌ها استقبال خوبی به عمل آمد. در همین بازه‌های زمانی مبین‌نت مشغول به فروختن مودم‌های شبیه مودم‌های ابتدایی ایرانسل بود. ایرانسل در کنار این مودم یک مدل وای فای نیز عرضه می‌کند که جدیدا این مودم‌ها به‌روز رسانی شده‌اند و آنتن‌های ان حذف شده و جمع و جور‌تر گشته‌اند. هزینه راه اندازی وایمکس (نصب) در اپراتور ایرانسل ۸ هزار تومان می‌باشد. برای گیرندگی بهتر نیز همانند مبین‌نت مودم‌های بیرونی با قیمت ۲۰۰ هزار تومان نصب می‌شود. مودم‌های رومیزی طرح قدیمی که مبین‌نت با قیمت ۸۰ هزار تومان عرضه می‌کند، ایرانسل با ۵۰% درصد این قیمت (به‌تازگی) به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
نکته: اخیرا ایرانسل در جشنواره دهه فجر شروع به تخفیف ویژه (۵۰ % ارزان‌تر) برای مودم‌های داخلی از نوع usb و وای فای را کرده بود که شما مودم‌ها را نیم بها تحویل می‌گرفتید ولی شروع شدن جشنواره همانا و تاخیرهای پی در پی همانا! به طور معمول ایرانسل بعد از ثبت سفارش شما در روزهای عادی بعد از حداکثر ۷۲ ساعت نسبت به نصب و راه اندازی وایمکس توسط کار‌شناسان اقدام می‌کند ولی کسانی که در طول جشنواره ثبت نام کرده بودند تا لذت تخفیف ویژه را بچشند بیشتر از یک هفته باید منتظر می‌ماند و در انتها با گفتن این جمله که «مودم‌ها تمام شده»‌‌ همان مودم‌های رومیزی را برای شما به صورت امانی (شاید هم برای همیشه) می‌آوردند و به شما می‌گفتند که تا آمدن مودم‌ها باید از همین مودم‌ها استفاده کنید. تخفیف ویژه این مشکلات را هم دارد!

سرعت‌های دسترسی، تعرفه‌ها، جشنواره‌ها

مبین‌نت: اپراتور مبین‌نت در اولین روز دسترسی شما تا قبل از وصل شدن حساب اصلی شما یک سرعت Demo به شما می‌دهد که یک مگابیت یا دومگابیت بر ثانیه (برای ۵۱۲ کیلوبیت به بالا) با پهنای باند ۱۲۸ مگابایت است و شما می‌توانید از آن تا وصل شدن سرویس خود استفاده کنید. مبین‌نت دارای تعرفه‌های گوناگونی در سرویس‌های خود است ولی چیزی به نام نامحدود وجود ندارد و همه سرویس‌ها دارای محدودیت هستند تا استفاده بیش از حد از سرویس نشود. سرعت‌های مختلف این اپراتور با نام‌های مختلف مشخص می‌شود و سرعت‌ها از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانبه (کاربران خانگی) تا ۲ مگابیت بر ثانبه ادامه دارد که هر یک دارای یک حجم پهنای‌باند مشخص هستند که با توجه به نیاز کاربر انتخاب می‌شود. مبین‌نت دارای جشنواره فصلی یا اشتراک سالیانه است که شما با انتخاب آن یک مودم داخلی رایگان هدیه می‌گیرید. البته شرایط جشنواره با توجه به نیاز کاربر ممکن است مناسب باشد یا نباشد.
ایرانسل: در اپراتور ایرانسل کلمه‌ای به نام «نامحدود» وجود دارد ولی این نامحدودیت به شکلی محدود شده است و این بدین معنی است که شما نمی‌توانید بیش از حد از اینترنت استفاده کنید تا حقوق دیگران هم حفظ شود و اگر اینطور شود و در ماه بیش حد (این حد را اپراتور ایرانسل تعیین می‌کند) استفاده کنید وارد لیست سیاه خواهید شد و استفاده شما محدود می‌شود. ‌پس باید حواستان باشد و استفاده بیش از حد نکنید. ایرانسل نیز دارای سرعت‌های مختلف از ۱۲۸ کیلوبیت تا ۲ مگابیت بر ثانیه است و تفاوت عمده آن با مبین‌نت در پهنای‌باند ماهیانه کاربر است. ایرانسل دارای طرح‌های تشویقی متفاوتی است، به طور مثال اگر هزینه ۶ ماه اشتراک (نامحدود) را یکجا پرداخت کنید یک مودم رایگان هدیه می‌گیرید و یا ۳۳% تخفیف در قیمت‌ها برای شما اعمال می‌شود.

کیفیت خدمات

مبین نت: پوشش کامل مناطق مبین‌نت بر روی سایت مشخص شده است و اگر در منطقه‌ای باشید که امواج به خوبی به مودم شما برسد و آنتن‌ها پر باشد کیفیت قابل قبول است و سرعت دانلود نیز مناسب و در اندازه حقیقی و گاهی اوقات بیشتر از حد استاندارد هم می‌شود که تمام این‌ها بستگی به پوشش منطقه شما و تراکم ساختمان‌ها دارد. نوسانات Ping نیز در حد متعادل می‌باشد و گاهی اقات پینگ شما شاید به حدی بالا رود که انتظار آن را نباشید و در اجرای ارتباط‌های آن مثل بازی آنلاین یا دیدن ویدئو‌ها کمی به مشکل بر بخورید. در بعضی از روز‌ها ممکن است کیفیت افت شدیدی داشته باشد که شاید به دلیل ارتقاء سخت افزاری یا مشکلات در شبکه باشد. فناوری وایمکس طوری است که ارتباط مستقیمی با نحوه ارتباط شما و دید دکل دارد و ممکن است برخی افراد در مناطق به اصطلاح کور باشند و پوشش خوبی نداشته باشند که همین امر باعث می‌شود سرعت دانلود/آپلود خوبی را تجربه نکنند.
ایرانسل: اپراتور ایرانسل در ابتدا که شروع به ارائه فناوری وایمکس کرده بود دارای مشکلاتی بوده که اکثر آن به ضعیف بودن سیگنال‌ها و یا به عبارت بهتر نبود دکل کافی مربوط می‌شد ولی با گذشت زمان کیفیت خدمات خود را در شهرهای تحت پوشش افزایش داده و در در مرکز شهر‌ها و اطراف آن پوشش دهی خوبی دارد گرچه ممکن است برخی از افراد از ضعیف بودن سیگنال‌ها گله داشته باشند ولی در کل مراکز شهرهای تحت پوشش سیگنال‌های دریافتی که با توجه به تراکم ساختمان‌ها و نزدیکی به دکل است مناسب می‌باشد و در حاشیه شهر‌ها نیز ممکن است کیفیت امواج دریافتی ضعیف یا در حد متوسط باشد که این مشکل با مودم بیرونی حل می‌شود.
نکته: در مورد کیفیت آنتن‌دهی و این‌که کدام یک پوشش بهتری دارند اظهار نظر سخت است چون در هر منطقه و با توجه به موقعیت جغرافیایی، تراکم ساختمان‌ها و تعداد دکل‌های موجود شرایط فرق می‌کند.
wimax moibnnet آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

پشتیبانی وایمکس

مبین‌نت: این اپراتور دارای یک خط ویژه برای تماس مشترکین با مرکز پشتیبانی است که شما بعد از شنیدن جملات پیشفرض با فشردن دکمه تماس با اپراتور به پشتیبان‌های این شرکت وصل می‌شوید. ‌با توجه به ساعات تماس شما و ترافیک تماس‌ها ممکن است چند دقیقه به آهنگ انتظار گوش فرا دهید. پشتیبان‌های مبین‌نت می‌توانند به شما در پاسخگویی در در زمینه ‌ مشکلات مودم، قطع شدن سرویس، پرداخت‌ها، ضعیف شدن پوشش و علت آن و راهنمایی‌های ابتدایی در مورد اتصال مودم و نحوه اتصال آن به رایانه و شیوه استفاده از آن یاری برسانند.
ایرانسل: ‌ایرانسل دارای دو خط برای پشتیبانی مشترکین خود است؛ یک خط ویژه برای تماس از خطوط ایرانسل و یک خط برای تماس از سایر خطوط که به شما توصیه می‌کنیم اگر از وایمکس ایرانسل استفاده می‌کنید حتما یک خط ویژه برای تماس با پشتیبانی تهیه کنید چون برای صحبت با اپراتور حداقل باید ۱۵ دقیقه منتظر بمانید و اگر با خطوط ایرانسل تماس بگیرید هزینه یک دقیقه از حساب شما کم می‌شود. پس از اینکه بعد از ۱۵ یا ۲۰ دقیقه صدای آهنگ انتظار را شنیدید و به اپراتور وصل شدید همانند مبین‌نت یک پشتیبان با‌‌ همان اطلاعات اولیه با شما صحبت می‌کند و در مورد مشکلات شما که می‌توانند از عدم پوشش خوب تا خرابی مودم و دیرکرد کار‌شناسان نصب باشد به شما کمک کنند.
مدت زمان نصب وایمکس
مبین‌نت: اگر در شهرهای بزرگ باشید و از طریق نمایندگی‌ها اقدام کنید ممکن است بعد از چند ساعت سرویس شما را وصل شود ولی این مورد بیشتر بستگی به شهر شما و نمایندگی شرکت مبین‌نت دارد ممکن است تا سه روز طول بکشد ولی بیشتر نصب‌ها در ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام انجام می‌شود.
ایرانسل: این اپراتور شرایط مشابه مبین‌نت را دارد ولی جدیدا بعد از جشنواره‌های دهه فجر و عرضه مودم‌های نیم بهاء، اپراتور ایرانسل مجبور به تحویل مودم‌های قدیمی خود به علت نداشتن مودم کافی شده است و مدت زمان نصب به‌‌ همان علت نداشتن مودم شاید به بیشتر از یک هفته و شاید بیشتر از این مدت بی‌انجامد.

نتیجه‌گیری کلی

با توجه به مقایسه بالا هر کاربر بنا به شرایط خود و نیاز‌ها، یک اپراتور را برای سرویس‌دهی انتخاب می‌کند. اپراتور ایرانسل دارای مزیت‌هایی همچون مودم ارزان‌تر، سرویس نامحدود (به شکل محدود) و یا پوشش کامل‌تر هفت شهر تحت پوشش خود است و در آن سو اپراتور مبین‌نت با پوشش سرتاسری، یک اپراتور خوب و کامل برای رقابت با ایرانسل است. مزیت مبین‌نت را می‌توان در پوشش سرتاسری کل کشور دانست که شما با مسافرت نیز می‌توانید در هر شهر از وایمکس استفاده کنید. انتخاب بین این دو اپراتور بستگی به شرایط کاربر و میزان پوشش دهی دارد. در یک منطقه ممکن است اپراتور ایرانسل نسب به مبین‌نت قوی‌تر عمل کند و یا بالعکس، ‌برای انتخاب یکی از این دو اپراتور باید همه جوانب را در نظر گرفت و پوشش منطقه راسنجید و گزینه مناسب‌تر را انتخاب کرد. شما نیز می‌توانید تجربیات خود را در رابطه با استفاده از خدمات وایمکس هر دو شرکت با وبلاگینا به‌اشتراک بگذارید.
چگونه از حجم مصرفی اینترنت وایمکس مبین نت مطلع شویم.

چه‌ مقدار از حجم اینترنت من باقی مانده است؟ اشتراک من چه زمانی به پایان می‌رسد؟ دیروز چند گیگابایت مصرف کرده‌ام؟ و… . به احتمال زیاد چنین پرسش‌هایی برای شما هم هنگام استفاده از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به وجود آمده است. اگر پاسخ این پرسش‌ها را می‌خواهید، این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

IMAGE634841958488206250 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

وایمکس نیوز – به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت مشترکین برای دسترسی به اطلاعات حساب کاربری خود در مبین‌نت، ابتدا مرورگر اینترنت خود را باز کنید و به سایت مبین‌نت در نشانی www.mobinnet.ir بروید. در قسمت سمت چپ بالای صفحه، گزینه‌ی ورود به صفحه مشترکین را کلیک کنید.

با این کار صفحه‌ی جدیدی باز می‌شود. لینک www.mobinnet.ir/ecare را در میانه‌های صفحه کلیک کنید تا به بخش eCare که حاوی خدمات پشتیبانی الکترونیکی مبین‌نت است وارد شوید. البته با وارد کردن مستقیم همین نشانی در کادر نشانی مرورگرتان نیز می‌توانید هر زمان که خواستید، یک‌راست به بخش eCare بروید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود، باید نام کاربری (URI)، رمز عبور (Password) و کد امنیتی را که از شما خواسته شده است وارد کنید.

تمام مودم‌های وایمکس مبین‌نت شناسه‌ی منحصر به فردی دارند که در شبکه با آن شناخته‌ می‌شوند. این شناسه که URI نامیده می‌شود، به نوعی همان نام کاربری مودم است و به همراه رمز عبور مخصوص مودم، با برچسب روی مودم چسبانده شده است. قالب کلی URI به این شکل است:

URI :mobxxxxx@mobinnet.net

رمز عبور (Password) نیز روی جعبه و خود مودم وجود دارد و با خراش دادن لاک امنیتی قابل مشاهده است.

اکنون اطلاعات خواسته شده را به درستی در کادرهای خود وارد و گزینه‌ی Login را کلیک کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات مودم، وارد «صفحه‌ی مشترکین وایمکس مبین‌نت» می‌شوید. این صفحه از هفت بخش گوناگون تشکیل می‌شود که در بالای صفحه مشخص هستند و به ترتیب از راست به چپ عبارت‌اند از:

اطلاعات مشترک، اطلاعات عامل، گزارشات، پرداخت اینترنتی، طرح اشتراکی، اعلامیه و نظرسنجی

با قراردادن نشانگر ماوس روی هر یک از این بخش‌ها، فهرستی حاوی گزینه‌های گوناگون مرتبط با آن بخش نمایش داده می‌شود.

اطلاعات مشترک: اطلاعات شخصی شما که در هنگام ثبت‌نام در اختیار مبین‌نت قرار گرفته است، هم‌چنین اطلاعات منحصر به فرد مودم شما در این بخش قرار دارد. اطلاعاتی مانند نام، تلفن، نشانی، تاریخ فعال‌سازی، شناسه‌های گوناگون مودم، میزان اعتبار موجود در حساب مشترک، نام طرح انتخاب شده، تاریخ پایان اعتبار، نوع مودم، شماره مک مودم و هم‌چنین مدارک مربوط به مشترک، در گزینه‌های گوناگون این بخش قابل مشاهده است.

هم‌چنین با کلیک کردن گزینه‌ی «مشاهده و اصلاح اطلاعات مشترک»، می‌توانید اطلاعات شخصی خود هم‌چون نام، شماره شناسنامه، کد ملی، نشانی و … را تغییر دهید تا پس از بررسی و تأیید توسط کارشناسان مبین‌نت، این تغییرات اعمال شوند.

 

02 9  آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

اطلاعات عامل: اطلاعات مربوط که عامل فروشی اینترنت پرسرعت خود را از آن تهیه کرده‌اید، در این قسمت قابل مشاهده است. نام، تلفن، نمابر، نشانی، ایمیل و … عامل فورش خود را می‌توانید در این بخش پیدا کنید تا اگر در آینده نیاز به تماس با آن پیدا کردید، با مشکل مواجه نشوید.

گزارشات: گزارش‌های گوناگون درباره‌ی میزان و نوع مصرف، پرداخت‌ها و تاریخچه‌ای از خریدهای خود از مبین‌نت را می‌توانید در این بخش به دست آورید:

– کارکرد اینترنت: در این بخش، می‌توانید گزارشی از میزان استفاده‌ی خود از اینترنت را در بازه‌ی زمانی مورد نظرتان دریافت کنید. در میانه‌های صفحه، با استفاده از دکمه‌های گزینشی (رادیویی) می‌توانید تعیین کنید که گزارش ماهانه می‌خواهید یا گزارشی مربوط به بازه‌ی زمانی مشخص. در حالت نخست، کافی است ماه و سال مورد نظر خود را در فهرست‌های بازشو انتخاب و دکمه‌ی نمایش گزارش مصرف را کلیک کنید.

در حالت دوم، به ترتیب تاریخ شروع و تاریخ پایان بازه‌ی مورد نظرتان را با استفاده از تقویم‌های ارایه شده انتخاب کنید. با کلیک کردن روی آیکن تقویم، می‌توانید تقویم را باز کنید و سپس با استفاده از دکمه‌های آن تاریخ شروع بازه را تعیین نمایید. با همین روش می‌توانید تاریخ پایان بازه را نیز در کادر دوم مشخص کنید. سرانجام دکمه‌ی «نمایش گزارش مصرف» را کلیک کنید.

برای دریافت گزارش در فایلی با فرمت اکسل، می‌توانید پس از تعیین بازه‌ی مورد نظر، دکمه‌ی دریافت فایل اکسل را کلیک کنید.

03 آموزش کامل مبین نت شارژ تغییر رمز آگاهی از میزان حجم مصرفی مبین نت

– پرداخت‌ها: در این بخش می‌توانید گزارش جامعی از تمام پرداخت‌هایی که تاکنون به شرکت ارتباطات مبین‌نت انجام داده‌اید، دریافت کنید. برای این کار، کافی است بازه‌ی مورد نظرتان را انتخاب و دکمه‌ی «نمایش پرداخت‌ها» را کلیک کنید تا اطلاعات دقیق پرداخت‌ها در جدول پایین صفحه نمایش داده شود.

پرداخت اینترنتی: با استفاده از این بخش، می‌توانید با در اختیار داشتن یکی از کارت‌های عضو شبکه‌ی شتاب، مبلغ مورد نظر خود را به صورت اینترنتی پرداخت و به حساب کاربری خود اضافه کنید. روش انجام دادن این کار را به طور مفصل در مقاله‌ای دیگر، در همین وبلاگ شرح داده‌ایم.

هم‌چنین با تهیه کردن پین‌شارژ از طریق عوامل فروش وایمکس مبین‌نت و وارد کردن کد آن‌ها در این بخش نیز می‌توانید حساب خود را شارژ کنید.

اگر درباره‌ی اطلاعات کاربری خود یا هر مورد دیگر در همین زمینه پرسشی دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۶۷۹۰ با مرکز خدمات شرکت ارتباطات مبین‌نت تماس بگیرید.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download