X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

جدیدترین مدل فرش ماشینی ۲۰۱۶

مدل جدید فرشهای فانتزیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 1 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

راهنمای گام به گام برای خرید فرش

فرش های ایرانی در تمام دنیا زبانزد هستند اما قیمت بالای آنها باعث شده تا رقیب های تازه ای در بازار پیدا کنند. مدت زیادی نیست که پای فرش های تزئینی و کفپوش های مدرن به خانه ها باز شده است. فرش هایی که شکل ظاهری قابل قبولی دارند اما ممکن است پس از خرید و استفاده از آنها پشیمان شویم.

74343 867 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

از آنجا که خرید یک تخته فرش کار چندان ساده ای نیست و نمی شود هر سال آن را تکرار کرد باید موقع انتخاب کمی حساس تر عمل کنیم. برای پیشگیری از این اتفاقات ناخوشایند اطلاعات ساده اما مهمی را برایتان داریم. اطلاعاتی که با دانستن آنها می توانید بین یکی از فرش های دستباف، ماشینی یا مدرن باتوجه به بودجه ای که در اختیار دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بهتر است قبل از خرید فرش این نکات را جدی بگیرید تا انتخاب اقتصادی انجام دهید. این اطلاعات از فرش فروش های بازار جمع آوری شده و به راحتی می توانید در مورد آنها از فروشندگان سوال کنید.

با تار و پودها آشنا شوید

آن دسته از فرش هایی که در بافت شان نایلون به کار رفته است بادوام تر از نمونه های دیگر هستند. این نوع فرش ها در برابر تغییر شکل بسیار مقاوم هستند و نسبت به دیگر فرش ها قیمت ارزان تری دارند. ایرادی که به اینگونه فرش ها می گیرند این است که گرد و خاک را به سادگی به اطراف منتقل می کنند.

فرش هایی که در بافت شان اولفین به کار رفته، در برابر رطوبت مقاوم بوده و به سادگی تمیز می شوند. به مرور زمان حالت اصلی این فرش ها از دست می رود و به اصطلاح کش می آیند.

فرش های پشمی دارای ماندگاری زیادی هستند و در برابر عوامل محیطی مقاومت بالایی دارند اما گرد و خاک به سختی از آنها جدا می شود. در برابر رطوبت نیز بوی بدی می گیرند و شست و شوی آنها خاص است.

فرش های اکریلیک و پلی استر از آن مدل فرش هایی هستند که در اثر استفاده پرزهای زیادی از آنها جدا می شود. حجم این فرش ها به مرور کم شده و زیبایی خود را از دست می دهند.


چند قدم تا یک انتخاب مناسب

برای انتخاب فرشی مناسب و ایده آل اولین قدم این است که شیوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن را در نظر داشته باشید. فرشی که در یک اتاق پذیرایی پر رفت و آمد و یا در یک اتقا ناهارخوری شلوغ انداخته می شود حتما باید قابلیت پاخوربودن را داشته باشد و برای استفاده های طولانی مدت و مقاوم بودن در برابر گرد و غبار انتخاب شود ولی برای فضایی مانند اتاق خواب که مکانی برای استراحت است و همچنان پر رفت و آمد هم نیست می توانید فرشی با جنسی لطیف و از طیف رنگ های روشن استفاده کنید.

74339 596 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

به سبک زندگی تان توجه خاصی داشته باشید، اگر در خانه تان کودک دارید و یا اعضای خانواده تان ورزشکار هستند بهتر است از طرح ها و نقش هایی استفاده کنید که شلوغ و تیره هستند و کثیفی را نمایان نمی کنند. باید توجه داشته باشید که این سبک زندگی شما با افرادی که تنها زندگی می کنند بسیار متفاوت است ولی اگر از آن دسته افرادی هستید که خانواده کم جمعیت دارید و عادت به رفت و آمد و شلوغی ندارید بهتر است از فرشی که دارای نقوش کم و به رنگ روشن است، استفاده کنید.

فرش های تک رنگ تیره، مانند آبی نفتی، مشکی یا قهوه ای مایل به شکلاتی به سادگی لکه های روشن و یا دوده ها را نمایان می کنند. فرش هایی که دارای رنگ های بسیار روشن هستند، مانند سفید و یا کرم گرد و غبار و جای پا را نشان می دهند. اگر فرشی را برای محوطه بیرونی خانه می خواهید، بهتر است محیط خارج خانه و میزان آلودگی را درنظر بگیرید تا فرش جلوی در کثیف نمایان نشود. محیط داخلی خانه را هم بررسی کنید تا ببینید که بیشتر چه نوع کثیفی شامل آن می شود و سپس رنگ فرش را انتخاب کنید.

اگر فضای کوچکی در خانه دارید و می خواهید بزرگ تر نمایان شود، بهتر است از فرش هایی که داری رنگ های روشن هستند، استفاده کنید. به طور معمول این نوع از فرش ها فضا را بزرگ تر جلوه می دهند.

اگر فضای خانه تان بسیار بزرگ و کم اثاثیه جلوه می  کند، بهتر است از فرش هایی استفاده کنید که دارای رنگ های تیره هستند، این نوع فرش ها فضایی دنج، گرم و صمیمی به وجود می آورند. فرش هایی که دارای چند رنگ مختلف هستند یا طرح هایی تو در تو دارند، ذرات کوچک، غبار و خاک را کمتر از دیگر فرش ها نشان می دهند. اگر خانه ای دارید که در معرض گرد و غبار و دوده قرار دارد، بهتر است یکی از همین انواع فرش ها را انتخاب کنید.

74341 405 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

قبل از خرید بدانید

نمای مطلوب اتاق را در نظر بگیرید. اگر شما با یک اتاق کاملا خالی شروع می کنید، یک فرش انتخاب کرده و بعد دیوارها را با رنگ هایی که در فرش پیدا می کنید رنگ یا کاغذ دیواری کنید.

فرش باید اندازه اتاق باشد. ملاحظه کنید اتاق چگونه مورد استفاده قرار می گیرد. چقدر ترافیک دارد و زیر چه نوری قرار می گیرد.

مبلمانی انتخاب کنید که طرح و رنگ های به کار رفته در فرش را نشان دهد. اگر با وسایل و مبلمان شروع می کنید، فرشی انتخاب کنید که رنگ یا نقش مبلمان و وسایل شما را دارد. نقش ها می توانند مخلوط شوند به شرطی که بتوانند توسط رنگ ها هماهنگ شوند.

74340 675 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

به اندازه اتاق یا مکانی که می خواهید بپوشانید فرش بگیرید و نه کوچکتر یا حتی بزرگتر از آن اندازه. وجود سایزهای مختلف انواع فرش ها در بازار انتخاب های بیشتری پیش پایتان قرار داده است.

فرش های روشن باعث بزرگ نشان دادن اتاق می شوند و رنگ های تیره باعث دنج و کوچک نشان دادن فضا. این موضوع مهمی برای انتخاب نوع رنگ است.

فرشی را انتخاب کنید که کارایی آن خوب باشد، با تراکم، شانه و الیاف خوب باشد. هرچه الیاف فرش بیشتر باشد (با گره ها و دسته شده)، فرش شما دوام بیشتری پیدا می کند.

نخ های مصنوعی– نایلونی، پلی استر، اکریلیک و پلی پرولن و پشم و پنبه طبیعی بادوام، نرم و آسان برای تمیزکردن هستند.

فرش های ماشینی مشابه فرش های دستباف اند ولی قیمت آنها بسیار پایین تر است. قیمت فرش های تزئینی هم در مورادی مشابه فرش های ماشینی است اما برخی نمونه ها کمی ارزان تر هستند.

اگر قصد خرید فرش های قیمت مناسب دارید بهتر است فرش های ماشینی را در اولویت قرار دهید.


چند دلیل برای نخریدن فرش های تزئینی

برخی از فرش های تزئینی کاملا دکوری هستند و استفاده از آنها به جز دردسر چیز دیگری ندارد. نمونه ای از این فرش که به نام مدل گره ای در بازار شناخته می شوند یکی از همین فرش ها هستند. تار و پود این فرش ها از نخ های ضخیم یا باریکی است که وقتی روی آنها راه بروید از بدنه جدا شده و محیط اطراف را پر می کنند.

کوچکترین زباله ها هم لا به لای نخ این فرش ها جا خوش می کنند و جاروکردن آنها نیز کار ساده ای نیست. فرش هایی با طرح های برجسته که تو رفتگی و بیرون آمدگی های زیادی را روی خود دارند نیز خیلی مناسب نیستند.

تمیزکردن این فرش ها نیز کار ساده ای نیست و مخصوصا اگر برای اتاق کودک خریداری شود. راه رفتن و نشستن کودکان روی این فرش ها باعث آزار آنها می شود. بهتر است با همان هزینه فرش هایی را خریداری کنید که طرح های ساده تری دارند و تمیز کردن آنها هم آسان است.


قانون های یکسان برای تمام فرش ها

برای خرید یک فرش بهتر است قبل از توجه به ظاهر و زیبایی، بیشتر به جنس و دوام آن توجه کنید. برای پیداکردن بهترین فرش با بودجه شما، چندین عامل را درنظر داشته باشید. یک فرش کامل فقط باید دارای ترکیب درست در تراکم، گره و الیاف باشد.

تراکم به نزدیکی گره ها گفته می شود. هرچه پرز (خواب) و شانه ها پرتراکم تر باشد فرش شما دوام بیشتری خواهد داشت. گره ها به چرخش الیاف به دور خود گفته می شود. هرچه چرخش های الیاف محکم تر باشد به دوام فرش افزوده می شود.

انواع مدل فرش ماشینی جدیدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 2 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جدید ترین مدلهای فرش ماشینی طرحهای جدید فرش ماشینیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 3 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016مدل فرش جدید جدیدترین مدل فرش ماشینی ۹۵مدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 4 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016مدلهای جدید فرش ایرانی جدیدترین مدل فرش نگین مشهدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 5 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016جدیدترین مدل فرش در ایرانمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 6 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016مدلهای جدید فرش ساوین جدیدترینمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 7 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016مدلهای فرش نگین مشهد جدیدترین


مدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 8 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016مدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 9 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 10 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدل جدید فرش اشپزخانهمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 11 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدلهای جدید فرش اشپزخانهمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 12 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدل فرش جدید ۹۵مدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 13 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

اخرین مدل فرش ماشینیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 16 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جديدترين مدلهاي فرش ماشينيمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 25 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدلهای جدید فرش ماشینیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 17 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جدید ترین مدل فرش مشهدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 15 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدل های جدید فرش مشهدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 20 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدلهای جدید فرش کاشانمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 18 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدل فرش جدید کاشانمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 19 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

طرحهای جدید فرش ماشینی مشهدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 21 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جدیدترین مدل های فرش ایرانیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 22 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

مدلهای فرش جدیدمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 23 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جدید ترین طرحهای فرش ماشینیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 24 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016

جدید ترین مدل فرش فانتزیمدل فرش جدید 2016 جدید شیک ایرانی ماشینی 14 جدیدترین مدل فرش ماشینی 2016 مدلهای فرش ماشینی مشهد

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download