X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

شغل های پردرآمد با سرمایه کم

شش شغل آزاد پردرآمد دنيا

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، اين روزها دنيا در حال تجربه كردن وضعيت اقتصادي بحراني و خاصي است. فشارهاي اقتصادي باعث شده است كه بسياري براي گذران امور زندگي خود به فكر اختيار كردن شغل دوم و در برخي نقاط آشناي دنيا شغل سوم بيفتند.
شغل های پردرآمد شغل های پردرآمد با سرمایه کم
انتخاب شغل دوم يا سوم يكي از در دسترس‌ترين راه‌هايي است كه درآمد اضافي‌اي نصيب شما مي‌كند و كمي گذران زندگي را راحت‌تر. با اين حال داشتن چند شغل فشارهاي زيادي به هركسي وارد مي‌كند.

در اين ميان راه ديگري هم هست: انتخاب شغلي كه درآمد بيشتري داشته باشد. اگر كارمند هستيد و هرماه از حقوق شگفت‌انگيز كارمندي بهره‌مند مي‌شويد، بايد بدانيد شغل‌هاي آزادي در دنيا وجود دارند كه هم درآمد بالايي دارند و هم براي انجام آنها نياز آنچناني به امكانات و شرايط خاصي نداريد.

در واقع اين مطلب به معرفي مشاغل آزادي مي‌پردازد كه درآمدهاي بالايي نصيب شاغلان اين رشته‌ها مي‌كنند.با اين حال اگر توانايي انجام هيچ‌كدام از كارهاي زيررا نداريد يا هيچ‌يك از آنها را نمي‌پسنديد باز نااميد نشويد. اگر شما مهارت‌هاي خلاقانه داريد، مي‌توانيد به صورت مستقل بلافاصله شروع به كار كنيد. تصويرگران، فيلم‌برداران، هنرمندان صنايع‌دستي، موسيقي‌دانان و ديگر متخصصاني كه كمي خلاقيت دارند به خوبي مي‌توانند شغلي مستقل براي خود دست و پا كنند. با اين حال اگر مي‌خواهيد در يكي از اين رشته‌ها كه توانايي‌اش را داريد مشغول به كار شويد بايد بدانيد كه براي داشتن درآمد مناسب بايد كمي بيشتر كار كنيد.

با اين شش شغل  آشنا شويد شايد شما هم خواستيد يكي از آنها را انتخاب كنيد.

نويسندگي

حقيقت اين است كه نويسندگان مستقلي در دنيا وجود دارد كه برآوردها نشان مي‌دهد درآمد سالانه آنها عددي شش رقمي است. البته نبايد از ياد برد كه براي پيشرفت در اين رشته بايد مرارت زيادي كشيد اما يك نكته اساسي درمورد نويسندگي وجود دارد و آن هم اين است كه براي شروع اين رشته و قدم گذاشتن در وادي نويسندگي به امكانات خاصي نياز نداريد.

سايت‌هاي اينترنتي بسياري وجود دارند كه به نويسندگان آماتور كار سفارش مي‌دهند. براي شروع به‌كار انتخاب اين سايت‌ها يكي از بهترين راه‌هاي ممكن است چرا كه نيازي نداريد «همينگوي» باشيد تا از پس پروژه‌هاي پيشنهادي اين سايت‌ها بربياييد. كافي است روشن و واضح بنويسيد و از غلط‌هاي گرامري اجتناب كنيد.

مترجمي

اگر شما به يك زبان دوم تسلط كامل داريد، ترجمه مي‌تواند فرصتي بي‌نظير براي آغاز يك شغل مستقل باشد. راه‌هاي زيادي وجود دارد كه يك مترجم خوب بتواند درآمد بسيار مناسبي كسب كند با اين حال مترجمي كه گواهي‌نامه ترجمه از «انجمن مترجمان آمريكا» كسب كند مي‌تواند به‌طور متوسط سالانه درآمدي بالغ بر ۷۲ هزار دلار بدست بياورد. اين در حالي است كه برآوردها نشان مي‌دهد مترجمي كه از اين انجمن گواهي نداشته باشد نيز در سال به‌طور ميانگين مبلغي بالغ بر ۵۳ هزار دلار به جيب مي‌زند. البته اين رقم باتوجه به زباني كه شما به آن مسلط هستيد مي‌تواند متغير باشد.
تقاضاي مترجم در برخي از زبان‌ها از جمله اسپانيايي بسيار بيشتر از ديگر زبان‌هاست.

عكاسي

يك عكاس آزاد كه متخصص عكاسي از مجالس عروسي است، مي‌تواند به راحتي و براي چند ساعت عكاسي مبلغي معادل دو هزار دلار به جيب بزند. درواقع مي‌تواند دستمزد خود را از اين مبلغ شروع كند. علاوه بر اين مي‌تواند براي ويرايش و مراحل بعد از عكاسي نيز مبالغي دريافت و به دو هزار دلار پايه اضافه كند. تخصص‌هاي متفاوت و مختلف عكاسي با قيمت‌هاي مختلفي به ارائه خدمات مي‌پردازند اما عكاس‌هاي مراسم ازدواج و عكاسان پرتره درآمد بيشتري از ساير هم‌صنفان خود دارند.
البته اين را هم نبايد از ياد برد كه تجهيزات عكاسي نيز قيمت‌هاي متفاوتي دارند، اما شما براي شروع كارتان مي‌توانيد قيد خريد تجهيزات گران‌قيمت را بزنيد و به سراغ تجهيزاتي با قيمت‌هاي مناسب‌تر برويد.

رسانه‌هاي اجتماعي

رسانه‌هاي اجتماعي تا چند سال گذشته اصلا وجود نداشتند اما اكنون دانش استفاده از رسانه‌هاي اجتماعي مي‌تواند منبعي مستقل براي كسب درآمد سالم محسوب شود. در حالي كه تازه‌واردها به اين وادي مي‌توانند ساعتي ۱۵ دلار درآمد كسب كنند، كارشناسان رسانه‌هاي اجتماعي و آنها كه سابقه بيشتري در اين زمينه دارند تا ۲۵۰ دلار در ساعت نيز از اين راه كسب درآمد مي‌كنند.
هرچند رسيدن به كسب اين سطح درآمد چندان ساده نيست اما چندان دور از دسترس هم نيست. براي كسب چنين درآمدي بايد با صنايع مهم وارد همكاري شويد كه از رسانه‌هاي اجتماعي غافل نيستند.

توسعه تلفن همراه

در حـالــــي كــه توسعه‌دهندگان و طراحان وب به‌طور كلي مبالغ بالايي به عنوان درآمد حاصل از فعاليت‌شان كسب مي‌كنند، برآوردها نشان مي‌دهد كه توسعه‌دهندگان تلفن همراه مي‌توانند درآمد به مراتب بالاتري را به‌ دست ‌آورند. برخي مشتريان شركت‌هاي بزرگ ۱۰۰ هزار دلار براي داشتن تنها يك برنامه توسعه يافته پرداخت مي‌كنند.
البته پرداخت چنين مبلغي چندان بي‌حساب و كتاب هم نيست چرا كه براي ساختن بهترين نرم‌افزارهاي تلفن همراه صدها ساعت زمان صرف مي‌شود. در واقع هرچه زمان بيشتري براي طراحي و ساخت يك نرم‌افزار صرف شده و برنامه باكيفيت‌تري طراحي شود، شما مي‌توانيد درآمد بيشتري كسب كنيد.

بهينه‌سازي موتورهاي جست‌وجو

قبل از اينكه وارد بررسي اين شغل شويم جالب است بدانيد متخصصان سطح بالايي كه در اين رشته مشغول به‌كار هستند‌درآمدي بالغ بر۱۰۰۰ دلار در ساعت به‌ دست مي‌آورند. البته عده ديگري هم هستند كه اگرچه در سطح پايين‌تري فعاليت مي‌كنند اما بين ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار در ساعت درآمد دارند.
آنهايي كه به تازگي وارد اين عرصه مي‌شوند مي‌توانند خيلي زود ۵۰ دلار در ساعت دربياورند. لازمه اين كار هم اين است كه فرد خيلي زود بتواند آموزش‌هاي ضروري اين كار را كسب كند.
البته اين نكته را هم بايد ذكر كرد كه آموختن پيش‌فرض‌هاي موردنياز چنين شغلي چندان كار سختي نيست.


پردرآمد ترین شغل های دنیا به حساب می آیند و جایگزین مشاغلی مانند پزشکی و مهندسی که تا سال ها و قرن ها گوی سبقت را از دیگر مشاغل ربوده اند، می شوند.

البته شاید چنین جایگزینی در ایران و دیگر کشور های در حال توسعه تا سالیان بعد هم اتفاق نیفتد اما براساس آخرین آماری که وزارت کار آمریکا اعلام کرده، ۲۰ شغل برتر دنیا در سال ۲۰۱۴ معرفی شده که توسعه‌دهنده نرم‌افزار یا همان برنامه نویسی در رتبه اول و تحلیل گر سیستم کامپیوتر در پله بعدی قرار گرفته است. به این ترتیب، دیگر در صدر جدول برترین مشاغل دنیا، پزشکی دیده نمی شود و دندان پزشک ها هم به رتبه سوم نزول کرده اند.

براساس این گزارش، برنامه نویس ها، به طور متوسط ۹۰۰۶۰ دلار در سال در آمد دارند. البته این تنها میانگینی از کل افراد شاغل در این بخش است. به عبارتی ده درصدی که درآمد بالایی در این شغل دارند، حدود ۱۳۸۸۸۰ دلار در سال به دست می آورند. این صدرنشینی شغل برنامه نویسی و حاکمیت عصر اینترنت تا جایی پیش رفته که پیش بینی می شود تا قبل از سال ۲۰۲۲، حدود ۱۴۰ هزار شغل جدید مربوط به توسعه نرم‌افزار ایجاد شود.

علاوه بر برنامه نویس ها، آنهایی که تحلیل گر سیستم های کامپیوتری هستند در جایگاه دوم جدول نشسته اند. تحلیل گرها، با طراحی تکنولوژی، مسایل و تحلیل‌های مربوط به آن سر و کار دارند تا جاییکه به آنها دانشمند داده ها هم گفته می شود. البته این شغل هم مانند شغل قبلی آن طور که باید و شاید در ایران و کشورهای همتای آن جا نیفتاده. چرا که اصولا تحلیل گر سیستم کامیپوتری، برای تجارت شرکت های بزرگ، اقدامات خیلی مهم و مفیدی انجام می دهد. این مفید بودن هم تا جایی است که یک فرد می تواند با داشتن این شغل سالانه به طور متوسط، ۸۳۸۰۰ دلار در آمد داشته باشد.

البته براساس گزارش وزارت کار آمریکا، غول تحلیلگر های سیستم کامپیوتری، در بالاترین حد درآمدی این شغل، سالانه ۱۲۲۰۹۰ دلار به دست می آورد. با این حال، آن طور که پیش بینی شده، به دلیل رشد تجارت و رقابت بین شرکت ها، تا سال ۲۰۲۲، درآمد این گروه شغلی تا حدود ۲۴.۵ درصد رشد خواهد داشت.

%DB%B2%DB%B0+%D8%B4%D8%BA%D9%84+%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF+%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7 شغل های پردرآمد با سرمایه کم


مشاغل خانگی

 

تمام آن‌هایی كه پولدار شده‌اند از روز اول این همه سرمایه نداشتند و با استفاده از ذهن اقتصادی خود پول زیادی به دست آورده‌اند.

 

بعضی كارها هستند كه حتی بدون سرمایه اولیه می‌شود انجام‌شان داد اما لازمه آن تحقیق كردن، وقت گذاشتن و مهم‌تر از آن عجول نبودن است. پس نگران نباشید، كمی وقت بگذارید و فرصت‌های شغلی منطقه زندگی خود را بشناسید. به‌دنبال نیازهای منطقه بگردید. برای این كار باید مدتی در محل زندگی‌تان بچرخید و درددل‌های كسبه و مشتریان را بشنوید.

 

به گزارش سه نسل به نقل از مجله تپش ، مطمئن باشید این روزها همه به‌دنبال یك گوش شنوا می‌گردند، ایده‌های شما از همین درددل‌ها بیرون می‌آیند، ما هم از همین درددل‌ها و تجربه‌هایی كه در از كارشناس و استادهای فن پرسیدیم به نتایج جالبی دست پیدا كردیم. شاید از نظر شما ۳۵ میلیون تومان، پول زیادی برای سرمایه‌گذاری كردن نباشد اما باور كنید به جای این‌كه با این پول و به اضافه پول وامی كه از بانك مسكن می‌گیرید، بروید و دنبال خانه باشید، می‌توانید نهایت سودآوری را از این سرمایه به ظاهر كم داشته باشید. ۳۰ میلیون تومان سرمایه زیادی است؛ به شرط این‌كه قدرش را بدانید و در راه مناسبی سرمایه‌گذاری كنید.

 

ما برای شما پیشنهادهایی را ارائه می‌دهیم كه هرچند صد درصد تضمین سود آوری را نمی‌دهند اما از آزمون و خطای دیگران با سربلندی بیرون آمده‌اند. در حقیقت آنچه در این گزارش می‌‌خواهیم بگوییم، حاصل تجربه كسانی است كه با همین سرمایه شروع به كار كرده‌اند. به هر حال یادتان باشد كه شما ۱۰۰ میلیون هم پول داشته باشید و بهترین شیوه سرمایه‌گذاری را هم بدانید، اگر دانش كافی آن كار و تجربه در آن زمینه را نداشته باشید، فرصت‌ها، محدودیت‌ها و رقبای آن بازار را نشناسید نه تنها سود نمی‌كنید، بلكه سرمایه اولیه خود را هم بر باد می‌دهید.

 

۱ – بیاموزید و آموزش دهید

اگر تخصص و سواد كافی برای انجام برخی از فعالیت‌های اقتصادی را ندارید، نگران نباشید. در نخستین قدم كمی درباره كارهایی كه به تخصص كمتر و مكان محدودتر نیاز دارند، تحقیق كنید. در این تحقیق خود به مقوله سود و فروش خوب دقت كنید. قسمت كمی از سرمایه‌تان را صرف پرداخت هزینه‌های كلاس‌های تخصصی كنید و حرفه‌ای را بیاموزید. به‌طور مثال، طلا‌سازی‌ یاد بگیرید و بعد یك كارگاه طلاسازی بزنید یا مدتی در همین شغل كاركنید و بعد از چند سال كه مهارت لازم را كسب كردید با سرمایه‌تان یك كارگاه راه بیندازید یا یك كلاس آموزشی. به هرحال می‌توانید دنبال هر هنری كه دوست دارید بروید، بیاموزید و سپس با همین سرمایه یك دفتر كوچك اجاره كنید و هرچه مهارت كسب كرده‌اید را آموزش بدهید. این مطمئن‌ترین روش است و شما درصورت موفق نشدن، هیچ ضرری نكرده‌اید. البته یك راه ساده‌تر هم وجود دارد كه سود خوبی دارد و با این سرمایه به راحتی می‌شود، راه انداخت. مهم‌ترین موضوع این است كه بدانید چه راه‌هایی برای سودآوری شما وجود دارد و آن را راه بیندازید. برای قدم اول سری به خیابان انقلاب بزنید و دقت كنید كه مغازه‌هایی كه به تكثیر، چاپ، تایپ و… مشغول هستند و تعدادشان هم بالاست، همیشه شلوغ هستند. این كار سرمایه زیادی نمی‌خواهد و سود خوبی هم دارد. فقط كافی است اگر با كامپیوتر و برنامه آفیس و فتوشاپ آشنایی ندارید به یك دوره كلاس آفیس بروید. كاركردن با دستگاه كپی هم كار سختی نیست. شما می‌توانید روزانه بیش از ۱۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشید، به‌خصوص اگر محل كارتان در مكان مناسبی مثلا نزدیك مدرسه یا دانشگاه باشد.

 

۲ – به‌دنبال مجوز باشید

اگر ایده خاصی به ذهن‌تان نمی‌رسد، می‌توانید از ایده دیگران استفاده كنید و درصد ایده آن‌ها را سر هر ماه بپردازید. مثلا می‌توانید یك گشتی در شهر بزنید و فهرستی از رستوران‌های كوچك اما معروف را تهیه كنید. در این زمینه رستوران‌های بین‌المللی كه زیاد گران نیستند مثل رستوران‌های عربی یا تركی مناسب هستند. شما می‌توانید مجوز راه‌اندازی یك شعبه را از آن‌ها بگیرید و ماهانه درصدی از سودتان را به آن‌ها بدهید. یا می‌توانید مجوز پیك موتوری بگیرید. تا جایی كه می‌دانیم «پیك بادپا» كه در حال حاضر از معتبرترین پیك‌هاست، این فرصت را در اختیار متقاضیان می‌گذارد. خب برای این كار فقط كافی است تا مكانی را اجاره كنید و چند پیك موتوری استخدام كنید و البته بیمه اجناس هم فراموش نشود. گرفتن نمایندگی فروش شارژ ایرانسل یا همراه اول و فروش اینترنت پرسرعت نیز گزینه‌های بعدی هستند كه با ریسك پایین‌تری همراه هستند.

 

business8 شغل های پردرآمد با سرمایه کم

۳ – تولیدی راه بیندازید

سرمایه افراد از یك حدی كه بالا می‌رود دوست دارند برای خودشان كسب و كاری راه بیندازند و به‌اصطلاح خودشان آقای خودشان باشند اما این كار به این سادگی‌ها نیست و بدون تجربه و دانش كافی نه تنها سودآوری ندارد بلكه ممكن است سرمایه خودتان هم از دست برود. برای مثال خیلی‌ها دوست دارند تولیدی راه بیندازند، به‌خصوص آن‌هایی كه مكانی هم برای این كار در اختیار دارند و نیازی نیست تا اجاره محلی برای راه‌اندازی تولیدی را بدهند. ما به شما پیشنهاد می‌كنیم اگر كه جایی مناسب برای این كار دارید پس از به‌دست آوردن دانش و تجربه كسب و كار كوچكی راه بیندازید. بهتر است سراغ كارهای خیلی سخت نروید و مهم‌تر از همه این‌كه فرصت‌های محل زندگی‌تان را بشناسید. شما می‌توانید كارگاه تولید جوراب زنانه راه بیندازید كه همیشه بازار خودش را دارد. شما با خریدن چند ماشین ساده جوراب‌بافی، می‌توانید جوراب‌های زنانه را به سادگی تولید كنید. جوراب‌های زنانه به‌دلیل مصرفی بودن‌شان، قیمت مناسب آن و نوع مشتری همیشه بازار پر فروشی دارد و ضمن این‌كه كار كردن با این ماشین‌ها بسیار ساده است و قطعات یدكی آن هم به وفور در كشور موجود است و اگر دستگاه خراب شود یك تكنسین داخلی هم می‌تواند آن را تعمیر كند. جالب است بدانید كه ممكن است كارتان بگیرد و حتی به كشورهای همسایه صادرات هم داشته باشید. بله، در حال حاضر جوراب‌هایی كه با نام « پارازین » تولید می‌شوند به برخی از كشورهای همسایه صادر می‌شوند. شما می‌توانید روزانه حداقل ۱۰۰ هزار تومان از این كار درآمد داشته باشید پس بهتر است تحقیقات كافی انجام بدهید و اگر بازار را مناسب دیدید، برای گرفتن مجوز به صنف جوراب‌بافان بروید. باور كنید اگر كمی تحقیق كنید، كارهای ساده‌تر و پرسودتری هم پیدا می‌كنید.

 

۴ – مواد‌غذایی همیشه پرسود است

از آنجایی كه خوراك از نیازهای اولیه هر انسانی است پس در هر شرایطی باید این نیاز برآورده شود. به خاطر همین نیاز ساده، این شغل و هر حرفه‌ای كه با مواد‌غذایی در ارتباط است، همیشه بازار خودش را دارد و سود بالایی هم دارد. اشتباه نكنید، منظور ما این نیست كه بروید و یك كارخانه مواد‌غذایی راه بیندازید، كمی بیشتر فكر كنید. شما می‌توانید به خدمات جانبی كه كارخانه‌های مواد‌غذایی نیاز دارند هم فكر كنید و روی آن‌ها سرمایه‌گذاری كنید. به‌طور مثال این روزها صنعت بسته‌بندی از خود مواد‌غذایی هم بیشتر اهمیت دارد و مردم بیشتر جذب بسته‌بندی‌های خاص و متفاوت می‌شوند. بهتر است به‌دنبال یك یا چند ایده خوب باشید و در یك كارگاه كوچك به بسته‌بندی با طراحی‌های مخصوص خودتان بپردازید. ایمان داشته باشید كه اگر در این كار خلاقیت به خرج دهید در كمتر از یك سال فرد ثروتمندی می‌شوید. این روزها به راحتی می‌توان با استفاده از ظرفیت خالی كارخانه‌ها یا كارگاه‌ها‌یی كه پروانه بهداشت دارند، حبوبات و ادویه‌جاتی مثل فلفل، دارچین، زردچوبه و… را به‌صورت سفارشی تحویل گرفت و آن‌ها را با بسته‌بندی‌های خود و با برند خاص خودتان در بازار خاصی چون پادگان‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و… توزیع كرد. البته ممكن است كارتان حسابی بگیرد و از یك كارخانه بزرگ، سفارش بسته‌بندی محصولات‌شان را بگیرید. هر گاه گذرتان به میدان راه‌آهن افتاد، حتما یك سری به مغازه‌های ظروف یك‌بار مصرف بزنید و سر صحبت را با مغازه‌داران این حرفه باز كنید. آن‌ها تنها صنفی هستند كه همیشه بازار خاص خودشان را دارند و نگران مشتری و ضرر كردن نیستند. به گفته آن‌ها در این حرفه سودآوری حتمی است به شرط این‌كه بتوانید نبض بازار را در دست بگیرید.

 

business9 شغل های پردرآمد با سرمایه کم

۵ – یك بوتیك و یك مشاور برندینگ لازم است

ما ایرانی‌ها به سوی هر ایده‌ای كه جالب باشد، ناخود آگاه جذب می‌شویم و به قول معروف؛ حسابی هم جوزده می‌شویم. شما باید به‌دنبال یك ایده تك باشید. حتما داستان صاحب اصلی « هایدا » یا « آیس پك » را بخوانید. آن‌ها دانشجویان معمولی بودند كه با یك ایده جدید كه اتفاقا خیلی هم كم‌خرج بودند، امروزه به دسته میلیاردرها پیوسته‌اند. اگر راهنمایی ما را می‌خواهید كه باید بگوییم ایده شما بهتر است در راستای خوراكی‌هایی باشد كه اتفاقا ارزان باشند، خاص باشند و اسم زیبایی هم داشته باشند. مثلا ذرت مكزیكی هم ایده جدید بود، هم اسم زیبایی داشت و هم قیمت آن مناسب بود كه این روزها این همه طرفدار دارد. بعد از خوراكی، خدمات پوشاك نیز ایده مناسبی است به‌خصوص برای افرادی كه دنیای مد را خیلی خوب می‌شناسند. البته منظور ما راه انداختن یك بوتیك صرف نیست بلكه شما باید ایده خاصی هم داشته باشید. به‌طور مثال می‌توانید از یك كارشناس برندینگ مشاوره بگیرید و به مشتریان خود بگویید كه شما یك طراح مد دارید كه به آن‌ها مشاوره می‌دهد. باور كنید این ایده جالبی است كه می‌تواند فروش شما را تا بیش از ۵۰درصد افزایش بدهد. یادتان باشد كه جوان‌ها از هیچ‌چیزی بیش از مشاوره گرفتن در امر مد و پوشاك خوشحال نمی‌شوند و این‌گونه برای سوال همیشگی‌شان یعنی؛ چی بپوشم؟ این مدل به من می‌آید؟ حالا باید با چی‌ ست بكنم؟ و… جواب مناسبی پیدا می‌كنند.

 

۶ – كسب و كارهای كوچك پرسود

تمام آن‌هایی كه پولدار شده‌اند از روز اول این همه سرمایه نداشتند و با استفاده از ذهن اقتصادی خود پول زیادی به دست آورده‌اند. باید پرس و جو كنید و ببینید در محل یا شهر شما چه كاری بازده و سود بیشتری دارد اما همیشه یكسری شغل‌ها به اقتضای زمانه شكل می‌گیرد كه ریسك كمتری دارد و درآمد خوبی هم نصیب افراد می‌شود. برای مثال می‌توانید با این پول نمایندگی ایرانسل و فروش شارژ بگیرید یا این‌كه از مخابرات شهرتان نمایندگی فروش اینترنت پرسرعت بگیرید. بیلیارد و تفریحاتی از این قبیل هم با استقبال جوانان روبه‌رو می‌شود. یك كار پرسود‌تر این است كه شما بوفه یك مكان ورزشی، بیمارستان، فرهنگسرا، مدرسه، دانشگاه و امثال این مكان‌ها را اجاره كنید. اغلب این مكان‌ها با قیمت مناسبی اجاره داده می‌شوند و فروش بسیار خوبی هم دارند.

 

business10 شغل های پردرآمد با سرمایه کم

0 لایک
1 تا کنون ثبت شده است
سید محمد حسین گفته : سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

درود برای این مطالبتون

دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download