X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

نحوه اعتراض به حذف یارانه سایت اعتراض به حذف یارانه

نحوه اعتراض به حذف یارانه

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در جدیدترین اقدام، معترضان حذف یارانه اقشار پردرآمد را به بخشداری ارجاع داده و این افراد باید برای دریافت دلیل حذف از فهرست یارانه‌بگیرها فرم پر کنند.

صراط: سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در جدیدترین اقدام، معترضان حذف یارانه اقشار پردرآمد را به بخشداری ارجاع داده و این افراد باید برای دریافت دلیل حذف از فهرست یارانه‌بگیرها فرم پر کنند.

اپراتورهای سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها که پیش از این دلیل حذف یارانه اقشار پردرآمد را سفر به خارج از کشور و یا مالکیت خودروهای خارجی اعلام کرده بودند، در جدیدترین اقدام در پاسخ به مراجعین اعلام می‌کند که دلیل حذف یارانه افراد پس از تکمیل فرم در بخشداری اعلام می‌شود.

خبرنگاران که پیش از این با شماره(۸۸۹۰۲۲۵۹ )۰۲۱ساعت ۰۹:۱۶:۵۹ صبح مورخ ۲ اردیبهشت ماه امسال برای یافتن علت حذف یارانه پردرآمد اقشار پردرآمد تماس گرفته بود، امروز هم با همین شماره مربوط به سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها آخرین جزییات مربوط به حذف یارانه اقشار پردرآمد را دریافت کرد.

در این تماس تلفنی اپراتور که مسئول پاسخگویی سوالات مربوط به یارانه معرفی کرد، درباره دلیل حذف یارانه اقشار پردرآمد گفت: بسیاری از افراد از فروردین ماه یارانه نگرفته‌اند و برای یافتن علت حذف باید با بخشداری مکاتبه کنند.

وی گفت: معترضان باید با تکمیل فرم در بخشداری به نشانی میدان فاطمی کوچه غزالی نسبت به دریافت علت حذف یارانه اقدام کنند.

alert نحوه اعتراض به حذف یارانه سایت اعتراض به حذف یارانه ۱۳۹۴/۰۵/۲۶

با توجه به ضرورت بروز رسانی اطلاعات در سامانه، به اطلاع می رساند که خانوارهایی که یارانه آنها از ماههای گذشته قطع شده است از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۶/۱ و خانوارهایی که یارانه آنها از مردادماه قطع شده است از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۶/۴ به سامانه ثبت اعتراض مراجعه فرمایند.

www.yaraneh10.ir

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download