X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

 

بیوگرافی «گوگوش» از کاباره تا آکادمی؛ همجنس‌بازی و چالش مسخره +تصاویر و فیلم
بعد از انتشار ترانه سخیف گوگوش در حمایت از همجنس بازان، وی چندماهی به حاشیه رانده شد تا اینکه شکل‌گیری کمپینی به نام چالش سطل آب یخ، مجددا این خواننده کهنسال را برای خودنمایی وسوسه کرد.

 

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، “فائقه آتشین” مشهور به «گوگوش» خواننده‌ای لس آنجلسی است که پس از سال‌ها بار دیگر آوازه‌اش با آکادمی موسیقی شبکه انگلیسی “من‌و‌تو” بر سر زبان ها افتاد.

او گرچه در این تلویزیون لندنی شروعی پرسروصدا داشت، اما پس از دو دوره اجرای پرتنش، از دست دادن اقبال مورد انتظار و افتادن در سراشیبی سقوط، مجبور شد آن را تعطیل کند.

وی پس از تعطیلی آکادمی دیگر کمتر آفتابی شد تا اینکه با حرکت موسوم به «چالش سطل آب یخ» دوباره کوشید عرض اندام کند؛ چالشی که او را سنگ روی یخ کرد.

 

 

دوران کودکی

نامبرده هنگامی که خردسال بود به همراه پدرش دوره‌گردی می کرد. با نمایش های خیابانی، آوازه خوانی و رقص‌های او بود که پدرش زندگی را می‌گذراند.

دو سال بیشتر نداشت که والدینش از هم جدا شدند و او شد فرزند طلاق.

مادرش هم بعد از جدایی، با فردی یهودی ازدواج کرد.

 

 

همسران
زندگی زناشویی فائقه آتشین نیز مانند دوران کودکی اش چندان مطلوب نبود و او را واداشت تا ۴ بار پای امضای سند ازدواج پیش رود.

 

ازدواج اول: از سال ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۴، فائقه همسر «محمود قربانی» کاباره داری پرنفوذ و ثروتمند، بسیار بداخلاق و دائم‌الخمر بود که بارها زنان خواننده آن دوران را کتک زده بود. گوگوش هم ناچار بود علاوه بر تحمل تحقیرها، تمام درآمد فعالیت خود در کاباره را به محمود قربانی بدهد.

 

 

IMG17324473 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

گوگوش در کنار محمود قربانی

 

 

ازدواج دوم: گفته می شود ازدواج دوم گوگوش با “بهروز وثوقی” (۱۳۵۴ تا ۱۳۵۵) در واقع برای رهایی از دست شوهر اولش بوده است. بنا بر این روایت، گوگوش برای رهایی از آن زندگی جهنمی، به این هنرپیشه معروف فیلمفارسی پناه برد که در دهه پنجاه در اوج شهرت قرار داشت و پای ثابت مهمانی‌های دربار بود.

 

 

ازدواج سوم: گوگوش با “همایون مصداقی” کارگزار بیمه (۱۳۵۶ تا ۱۳۶۸)  همزمان می‌شود با روزهای انقلاب و رأفت اسلامی به او اجازه می دهد سال‌ها در ایران بماند.

 

 

ازدواج چهارم: وی در سال ۱۳۷۰ برای چهارمین بار شوهر می‌کند و بالأخره در سال ۱۳۷۹ به بهانه بازی در اثر سینمایی شوهر کارگردان خود (مسعود کیمیایی) از کشور خارج می شود و فعالیت‌های ضدفرهنگی خود را پس از سال‌ها ازسر می‌گیرد.

 

 

تحصیلات

 

بر پایه مندرجات دانشنامه اینترنتی ویکی‌پدیا، فائقه آتشین دارای مدرک تحصیلی “زیر سیکل” است.

 

 

فرزندان

 

گوگوش تنها یک فرزند پسر به نام کامبیز دارد که محصول ازدواج نخست او با کاباره‌دار معروف است. کامبیز در لس آنجلس با موسیقی رپ ایرانی آغاز به فعالیت می‌کند اما خوی سرکش و خشن به ارث برده از پدر، مسیر او را تغییر می‌دهد و به مشاغلی چون بادیگاردی می کشاند.

نزدیکانش می‌گویند که او تحت تأثیر رفتارهای ناهنجار پدرش به مشکلات روحی دچار است و به همین دلیل همسرش او را ترک کرده است.

 

پسر گوگوش همچنین از طرف پدری با شهرامK (خواننده دائم الخمر لس آنجلسی) برادر است. مادر شهرام هم مثل گوگوش مدت کوتاهی با محمود قربانی زندگی کرده بود.

 

 

5489 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

کامبیز، همسر سابق و فرزندش

 

7325 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

چهره تازه و خشن کامبیز

 

Shahrum20Kashani20 20Hesse20Khoobi دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

خواننده دائم الخمر لس آنجلسی مشهور به شهرامK

 

 

ماجرای گوگوش و پهلوی

 

گفته می شود فائقه آتشین فرزند دیگری نیز دارد که حاصل رابطه نامشروع وی با محمدرضا پهلوی است.

«شادی پهلوی» که مدعی ازدواج پنهانی شاه مخلوع و گوگوش است، چندسال پیش توانسته بود از طریق آزمایش DNA نسبت فامیلی‌اش با خاندان سلطنتی را ثابت کند.

او همچنین از کامبیز قربانی خواسته بود با حضور در ترکیه، به همین آزمایش تن دهد تا خواهر و برادری شان اثبات شود.

 

 

IMG07365120 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

شادی پهلوی

 

 

آکادمی حاشیه ساز

 

آکادمی موسیقی گوگوش یک برنامه تلویزیونی بود که ظاهرا با هدف شناسایی استعدادهای ناشناخته در موسیقی پاپ ایرانی تأسیس شد. گوگوش به همراه هومن خلعتبری و بابک سعیدی تیم داوری این برنامه را تشکیل می‌دادند. طی این برنامه عده ای معرفی می شدند و در معرض انتخاب مخاطبان شبکه من‌و‌تو قرار می گرفتند.

 

معرفی بی‌ضابطه برخی چهره‌ها و حذف مشکوک برخی دیگر از گردونه رقابت، زمینه‌ساز نارضایتی و متهم شدن دست‌اندرکاران آکادمی به «تقلب» شد و در نهایت به تعطیلی و توقف این پروژه در سال ۲۰۱۴ انجامید.

 

علاوه بر تقلب، سوءاستفاده ابزاری و غیراخلاقی عوامل آکادمی از شرکت کنندگان، اختلاف هیأت داوری برای ادامه کار، ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری و… همگی از جمله عواملی بودند که آکادمی را به بن‌بست رساند.

شاید حاشیه‌های ارتباط گوگوش با هومن خلعتبری، پررنگ‌ترین چالش این آکادمی بود. داستان تا بدان‌جا پیش رفت که هر دو وادار به واکنش شدند و در تریبون آزاد “رادیو زمانه” (radiozamaneh) لب به گلایه گشودند و به مخاطبان ناراضی خود تاختند.

 

 

275 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

 

 

در بخشی از پیام مذکور به قلم خلعتبری آمده بود: «حواشی آکادمی این روزها گریبان همه ما را گرفته، از هنرجوها تا اساتید… نمی دانم چه اهمیتی دارد که ما زن و شوهریم یا نه؟ آیا قرار است ازدواج کنیم؟ آیا دوست دختر و دوست پسریم یا همکار ساده؟… چرا من به خانم گوگوش خیره می شوم و چرا بابک سرش را پایین می گیرد؟ چرا من بدلباس هستم؟ چرا مو ندارم؟ چرا گوگوش جواهرات قیمتی می اندازد؟ آیا صورتش را عمل زیبایی کرده؟ آیا من به درد گوگوش می خورم؟ آیا او به درد من می خورد؟ و هزاران هزار حرف و حدیث دیگر… تا زمانی که ما مسابقه خوانندگی و رقابت برای صدای بهتر را با میدان جنگ عقاید اشتباه می گیریم، همان بهتر که رأی ما را در نتایج دخیل نکنند! اگرچه به رأی من و تو با وجود تمام اشتباهات اهمیت داده می شود…»

 

 

کادوی گوگوش به همجنس‌بازان

 

بالاخره کار به قدری برای گوگوش سخت شد که او را از تعطیلی آکادمی ناگزیر کرد.

وی تا مدت ها جلوی دوربین ظاهر نشد تا اینکه ناگهان خبر حمایت او از «همجنس‌بازان» در قالب یک ترانه، سروصدای عجیبی به راه انداخت.

البته او پیش‌تر توانسته بود طیفی از این افراد منحرف را در دوران فعالیت آکادمی موسیقی شبکه من‌و‌تو، دور خود جمع کند و انتشار این ترانه در حمایت از آنان، ادای دینی بود که قاعدتا نباید چندان عجیب به نظر برسد.

 

 

چالش سطل آب یخ یا سنگ روی یخ؟!

 

بعد از انتشار ترانه سخیف گوگوش در حمایت از همجنس بازان، وی چندماهی به حاشیه رانده شد تا اینکه شکل‌گیری کمپینی به نام چالش سطل آب یخ، مجددا این خواننده کهنسال را برای خودنمایی وسوسه کرد.

در چالش آب یخ گوگوش دو اتفاق ناامید کننده افتاد: یکی اینکه او به جای آنکه آب را روی سرش بریزد، پاهای خود را درون آب تشت قرار داد و دیگر اینکه از “گلشیفته فراهانی” ، “آنجلینا جولی” و “برد پیت” خواست تا او را اجابت کنند؛ درخواستی که هیچ‌گاه محقق نشد و نامبردگان اعتنایی به آن نکردند.

 

از طرف دیگر قرار دادن پاها در تشت به جای ریختن آب یخ بر سر، دستمایه تمسخر گوگوش در فضای مجازی شد. به‌عنوان نمونه “سینا ولی الله” مجری «فارسی‌وان» رفتار فائقه آتشین را به سخره گرفت و کلیپی مشابه برای دست‌انداختن او تولید و در صفحات اجتماعی منتشر کرد.

 

 

20 mpg3 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

20 mpg4 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

20 mpg5 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

20 mpg6 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

20 mpg7 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

 

 

مجری «فارسی وان» چالش سطل آب یخ گوگوش را مسخره می‌کند

 

 

 

عکس های جدید و شخصی ابی + بیوگرافی ابی  خواننده محبوب

170 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

عکس های جدید ابی

بیوگرافی ابی

ابی

ابراهیم حامدی (زادهٔ ۲۹ خرداد ۱۳۲۸ در تهران) مشهور به ابی خوانندهٔ موسیقی پاپ اهل ایران است. او دارای صدایی از جنس باریتون است و در سبک‌های مختلف موسیقی صاحب اثر است: بالاد، موسیقی فولکلور، پاپ تهرانجلس، دنس و اخیراً هاوس و ترنس.ابی تحت تأثیر خوانندگانی چون فرهاد مهراد، جنسیس، جیم موریسون، یوتو، کلدپلی و پر گسله بوده است.برخی او را با تام جونز خوانندهٔ سرشناس بریتانیایی مقایسه کرده‌اند، با این تفاوت که ابی را بر خلاف تام جونز دارای تمایلات سیاسی می‌دانند. بسیاری از طرفدارانش او را «آقای صدا» در حوزهٔ موسیقی پاپ فارسی می‌دانند.

زندگی خصوصی

پدر ابی خیاط بوده و مادرش خانه‌دار. او دوران کودکی خود را در محلهٔ میدان فوزیهٔ تهران (میدان امام حسین فعلی) در خیابان شهرستانی سپری کرده است و دارای چهار خواهر و یک برادر است. او در سال ۱۳۵۳ با فیروزه مقدادی ازدواج کرده و از وی صاحب سه دختر به نام‌های عسل، سایه و خاتون است که برای هر سهٔ آنها یک ترانه خوانده است. ابی دو سال قبل از وقوع انقلاب در ایران، برای اجرای کنسرت به آمریکا می‌رود و با شروع انقلاب، ناگزیر در آنجا ماندگار می‌شود.

ابی پس از جدایی از همسر اول خود با مهشید برومند ازدواج می‌کند. وی یک پسر به نام فرشید دارد که پسرخواندهٔ ابی محسوب می‌شود. گفته می‌شود آغاز آشنایی آنها با یکدیگر، در یکی از اجراهای ابی در گوتنبرگ بوده است. شباهت چهرهٔ همسر دوم وی با کتایون ریاحی، مشکلات عدیده‌ای را برای این بازیگر سرشناس سینما در فضای مجازی ایران به همراه داشته است. مهشید برومند که مدیر برنامه‌های ابی نیز محسوب می‌شود در اکثر کنسرت‌های وی حضور داشته و تصاویر منتشره از وی در یکی از کنسرت‌های ابی منجر به سوء تفاهمات و شایعات دامنه‌داری علیه این بازیگر شد.

ابی به موسیقی یونانی علاقه‌مند است و از خوانندگان محبوبش می‌توان به پیتر گابریل، فردی مرکوری، استینگ، بونو و جیم موریسون از گروه راک دورز اشاره کرد.گفته می‌شود وی در منزل شخصی خود، اجازهٔ پخش آهنگ‌های خوانده‌شده توسط خود را نمی‌دهد و به عبارتی، تمایلی به شنیدن صدای خود در محیط خانه ندارد.

خوانندگی

دوران نوجوانی

او در دوران نوجوانی با خواندن قرآن در صف‌های مدرسه به استعداد خود در خواندن پی می‌برد. خود وی در مصاحبه‌ای در پاسخ به این پرسش که خوانندگی را چگونه آغاز کرد می‌گوید: «از زمان چهار پنج سالگی، رادیو به ایران آمده بود ولی ما آنقدر بودجه نداشتیم که یک رادیو بخریم. ضمن اینکه هنوز برق هم به همه جا نیامده بود. به موسیقی گوش می‌کردم و آن را دوست داشتم. تفریح من در خانه خواندن بود، ضمن اینکه بارها هم گفته‌ام که از کلاس سوم دبستان در مدرسه صبح‌ها سر صف، قرآن با قرائت اجرا می‌کردم. خب این هم برای خودش یک نوع خوانندگی است. در سن ده یازده سالگی، رادیو و خوانندگانی بودند و مرتب فکر و ذکر من به غیر از مسألهٔ درس خواندن، خوانندگی بود. در خانه برای هم‌کلاسی‌هایم و همین‌طور برای بچه‌محل‌ها می‌خواندم».

ابتدا در یک گروه دوستانه به نام سان بویز و سپس در باشگاه‌ها و کاخ‌های جوانان به صورت رسمی شروع به خواندن می‌کند. در گروه سان بویز، ابتدا به تقلید از آهنگ‌های ایتالیایی، بخصوص ترانه‌های آلبانو کاریسی خواننده و بازیگر بنام ایتالیایی می‌پردازد و سپس به اجرای ترانه‌هایی از خوانندگان مطرح آن دوران مانند جیم موریسون، اریک بوردون، تام جونز و پپینو دی کاپری رو می‌آورد.او اولین بار در کاخ جوانان جنوبی به روی صحنه می‌رود. تجربهٔ اولین اجرای رسمی ابی از زبان خودش شنیدنی است. آن‌طور که وی در مصاحبه‌ای نقل کرده است در اولین اجرا از فرط استرس، نیمی از بدنش کاملاً بی‌حس شده و اصطلاحاً به خواب می‌رود. او این واقعه را جزو خاطرات تلخ اما فراموش‌نشدنی خود ذکر کرده است.

غاز خوانندگی به صورت حرفه‌ای

ابی در همان دوران با شهبال و شهرام شب‌پره آشنا می‌شود. شهبال شب‌پره صدای او را در سان بویز می‌شنود و به وی پیشنهاد کار در گروه بلک کتز را می‌دهد. او در کنار فرهاد مهراد خوانندهٔ پاپ ایرانی، مدت دو سال با گروه بلک کتز همکاری می‌کند و مدت زیادی در کابارهٔ کوچینی به روی صحنه می‌رود. سپس از این گروه جدا می‌شود و به همکاری با آهنگسازان و ترانه‌سرایان مطرح آن دوران می‌پردازد. ابی از دوران همکاری با فرهاد در گروه بلک کتز، به عنوان دورهٔ آموزشی خود یاد می‌کند و خود را وامدار فرهاد می‌داند.

در آن زمان که ابی وارد عرصهٔ موسیقی می‌شود، خوانندگان اندکی در ایران در زمینهٔ موسیقی پاپ فعالیت داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به ویگن، عارف و منوچهر سخایی اشاره کرد. دیری نمی‌گذرد که ابی نیز نخستین ترانهٔ مستقل خود را با نام «عطش» عرضه می‌کند که برای فیلمی به همین عنوان ساخته می‌شود. دومین ترانهٔ وی «چرا چرا» نام دارد با شعری از مسعود هوشمند و آهنگی از حسین واثقی. اما سومین ترانهٔ ابی که به گفتهٔ خودش باعث معروفیت وی می‌شود ترانه‌ای است به نام «شب» با شعر اردلان سرفراز و آهنگ منصور ایران‌نژاد که برای اولین بار در شوی معروف میخک نقره‌ای از فریدون فرخزاد پخش می‌شود.

ابی از همان اوان خوانندگی، در حرفهٔ خود از الگوبرداری و تقلیدهای کلیشه‌ای برحذر بوده و حتی خوانندگان جوان همدورهٔ خود را که به کپی‌برداری و تقلید از آثار یکدیگر می‌پرداختند به شدت تخطئه می‌کرده است. در همین دوران است که با شرکت در «جشنوارهٔ بین‌المللی آواز ترکیه» توانست نگاه‌های داخل و خارج را به سمت خود معطوف کند.

صدای ابی از همان دوران ابتدای نشو و نمایش، محل بحث و نظر رسانه‌ها بوده است. چنانکه مجله جوانان در شمارهٔ سال دهم خود، مطلبی را تحت عنوان «صدای ابی رانندگان را دچار هیستریک سرعت می‌کند» منتشر می‌کند و در آن به طرح این مسئله می‌پردازد که صدای ابی به علت قدرت و انرژی فوق‌العادهٔ آن که بیشتر جنبهٔ حماسی دارد، رانندگان را هنگام رانندگی دچار هیستریک و حرکات تند و خشن می‌کند.

ابی و آهنگسازان

در میان آهنگسازانی که ابی با آنها همکاری داشته، فرید زلاند با ۳۹ آهنگ و سیاوش قمیشی با ۲۷ آهنگ در صدر قرار دارند. آخرین کار فرید زلاند برای ابی سه آهنگ از آلبوم «طلوع کن» و آخرین کار سیاوش قمیشی برای ابی، مجموع آهنگ‌های آلبوم «شب نیلوفری» است. ابی در سال‌های اخیر از طیف آهنگسازان سنتی فاصله گرفته و دو آلبوم اخیر خود را با همکاری شادمهر عقیلی وارد بازار کرده است.

ابی

 

 

 

 

 

عکس های جدید ابی

240 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

334 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

432 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

532 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

ابی, اینستاگرام ابی, جدید ترین عکس های ابی, عکس جدید ابی, فیس بوک ابی, خانواده ابی, نامزد ابی, ابی خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی ابی, عکس های شخصی ابیابی, اینستاگرام ابی, جدید ترین عکس های ابی, عکس جدید ابی, فیس بوک ابی, خانواده ابی, نامزد ابی, ابی خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی ابی, عکس های شخصی ابیابی, اینستاگرام ابی, جدید ترین عکس های ابی, عکس جدید ابی, فیس بوک ابی, خانواده ابی, نامزد ابی, ابی خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی ابی, عکس های شخصی ابیابی, اینستاگرام ابی, جدید ترین عکس های ابی, عکس جدید ابی, فیس بوک ابی, خانواده ابی, نامزد ابی, ابی خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی ابی, عکس های شخصی ابی

630 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

ebigoogoosh دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

جدیدترین عکس های ابی

732 دانلود بیوگرافی گوگوش و ابی

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download