X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

مدل انگشتر نشون

مدل انگشتر نشان نامزدی مدل انگشتر نشان عروس

مدل انگشتر نشونه مدل انگشتر نشون ۲۰۱۶

مدل انگشتر نشون ۲۰۱۶ مدل انگشتر نشون عروس

مدل انگشتر نشون ۲۰۱۶ مدل انگشتر نشون با قیمت

مدل انگشتر نشون جدید مدل انگشتر نشون ۹۵

مدل انگشتر نشون2016 2017 1 مدل انگشتر نشون

در کشور ما رسم است که در مجلس بله برون خانواده داماد یک انگشتر را برای عروس آینده‌شان هدیه می‌آورند و به اصطلاح او را برای پسرشان نشان می‌کنند. در بسیاری از مواقع ممکن است دختر خانم مدل آن انگشتر را دوست نداشته باشد و مجبور شود برای تعویض آن در جواهر فروشی کلی ضرر بدهد. اگر می‌خواهید دچار چنین مشکلی نشوید این مطلب را بخوانید.

۱٫ به او عکس نشان دهید. شما باید دختری عاقل باشید و بعد از رفت و آمدهای اولیه خواسته‌های‌تان را با شخصی که قرار است در آینده همسرتان شود، مطرح کنید. بنابراین بعد از مدتی که با خواستگار‌تان صمیمی‌تر شدید و از آداب و رسوم خانواده او اطلاع پیدا کردید قبل از گذاشتن قرار بله برون توسط خانواده‌ها عکسی از انگشتر دل‌خواه‌تان به او نشان دهید تا هنگام انتخاب انگشتر در جواهر فروشی مدلی برخلاف نظر شما نخرد. می‌توانید عکس را به طور غیر مستقیم هنگام ورق زدن مجله به او نشان دهید. البته در انتخاب مدل و حدود قیمت انگشتر واقع بین و منطقی باشید.

برخی پسرها هزینه‌های ازدواج را از جیب پدرشان خرج می‌کنند و پدر با دیدن انگشتری سنگین و خیلی گران ممکن است بگوید اصلا این دختر به درد ما نمی‌خورد.

مدل انگشتر نشون2016 2017 3 مدل انگشتر نشون

۲٫ با هم برای خریدانگشتر بروید. اگر خواستگارتان را از قبل می‌شناسید مثلا همکار یا همکلاس‌تان بوده و با او صمیمی‌ هستید، به او بگویید که دوست دارید اولین هدیه‌ای که او برای‌تان می‌خرد را خودتان انتخاب کنید. حتی می‌توانید یک‌بار که با هم بیرون رفته‌اید راه‌تان را به جواهر فروشی بکشانید و در حالی که انگشترها را نگاه می‌کنید مدل دل‌خواه‌تان را به او نشان دهیدو با باز شدن سرصحبت، قراری را برای خرید انگشتر نشان بگذارید.

۳٫ آشنایی را با او بفرستید. اگر خجالت می‌کشید از ۲ روش بالا استفاده کنید، می‌توانید از مادر یا خواهر بزرگ یا خانمی که سلیقه‌اش را قبول دارید و دوست مشترک شما و اوست بخواهید که پیشنهاد همراهی در خرید انگشت نشان را به خواستگارتان بدهد و بگوید که من با سلیقه فلانی آشنا هستم و می‌توانم در خرید انگشتر به هر دوی شما کمک کنم.
مدل انگشتر نشون2016 2017 2 مدل انگشتر نشون
مدل انگشتر نشون2016 2017 4 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون2016 2017 5 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون2016 2017 6 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون2016 2017 7 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون2016 2017 8 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون2016 2017 9 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 1 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 2 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 3 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 4 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 5 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 6 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 7 مدل انگشتر نشونمدل انگشتر نشون new 8 مدل انگشتر نشون

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download