X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

بررسی سرچ شماره دوست پسر یا دختر میخوام!!! در گوگل

شماره دوست پسر دختر بررسی سرچ شماره دوست پسر یا دختر میخوام!!! در گوگل

وی آر سه :با یک جستجو ساده در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمیکشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشمتان ظاهر می شود! سایت هایی که تعداد بیشماری از آنها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند! دسترسی به این سایت ها اصلا کار سخت و دشواری نیست!

این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد! گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا “گفتن ها” کاری از پیش نمی رود!!! هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند… چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند ، نیست !!!

دختران و پسران جوان ساده که شماره های خود را در اختیار این سایتها قرار می دهند. این کرم های آلوده از جوانان ما چه می خواهند

سایت های دوست یابی متن چت بین دختر و پسر

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده! نه همین تازگی ها که از خیلی وقت پیش ، اما انگار هیچ کس صدای زنگ

خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود !!! آنهایی که مسئولند و بی مسوولیت ، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ

نمی شنوند . هیچ نمی دانند که دختر و پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت ، سر از سایت های دوست یابی در می آورند

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند! رواج روابط نامشروع بین دخترها و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجر دها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوانان دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد!!!

ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی…، دوست یابی در عرض دو سوت, سایت دوست یابی لاوستان, بنگاه دوست یابی, دوستی های ماندگار, دوست یابی بهانه, برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند !

افراد بعداز گذاشتن مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید… به اعضا می دهد! هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست ، در این سایت ها وجود ندارد.

بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم, اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه,

سینا هستم از مشهد یه دوست دختر خوب می خوام کسی هست ؟؟؟

مردی هستم ۴۰ ساله ، متاهل و پولدار !!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم !!!

یه پسر خوشگل و خوش استیل میخام برای دوستی !

یه دختر خوب و خوشگل و باوفا میخام از مشهد برای دوستی پایدار !

الهامم دنبال یه آقای خوب برای صیغه میگردم خونم دارم !

شایانم ۲۴ سالمه خوشگل و بدنساز دنبال یه خانوم پولدارم برای ازدواج موقت یا دائم

جامعه مجازی گوهردشت, در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند  ازدواج کردند ! سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!

سایت های دوست یابی : متن چت بین دخترها و پسرها

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده است : دوست دختر یابی اینترنتی, خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه, چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند D:

پسرها به دو گروه تقسیم می شن:

۱} قیافه دار

۲} قیافه ندار

که قیافه دارها به دوگروه تقسیم می شن:

الف} قیافه دار پول دار …

ب} قیافه دار پول ندار …

قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه ! یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی / همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی دیگه نور علی نور میشه دخترا خودشونو هلاک می کنن { البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن خخخ حالا می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت اووووف یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون ژووون یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمئن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی خخخ

قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه ? زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره!!! از قدیم گفتن : “ پول داشته باش ، سر سبیل شاه نقاره بزن ” ! یا دارا باش سارا خودش میاد خخخ می ری یه حلقه میندازی تو گوشت.. موهاتم بلند میذاری تا زیر مهره پنجم کمرت ( نکته کنکوری ) یه ادکلن سانیاریکل ( امیدوارم اسمشو درست گفته باشم ) هم می زنی به خودت D: بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی ? مثلا : … ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت … حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم ? خداییش چه ربطی داشت ?!؟ آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه … ای یار مبارک بادا ….

قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش… یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه ! بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن .… تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفش . اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو { که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد } بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنه. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره  ما در یه سطح نیستیم و … برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم { دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره} کنتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست!!! :)) تو خوش باشی . گور بابای دل من … اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه ! اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پر شکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی .!

قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره خخخ اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن … پس دو راه بیشتر نداره ! یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره :/ که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم ….

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ابیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام – درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آنها مقدور نیست !!! جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند و به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند! بخشی از قوانین خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید :

{ از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید ! در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین  شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید.}

خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید :

۱ } ابتدا نام و نام خانوادگی خود

۲ } سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و آیدی لاین و تلگرام و فیس بوک و …

۳ } حداکثر در ۳ سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.

۴ } جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.

توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد در سایت درج خواهد شد!!! مژده !!! به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد !!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج. هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.!!! لذا با توجه به شناخت کافی .!. طرف دوست خود را پیدا نمایید.!.

آری این حقیقتی است که در حال حاضر وجود دارد … قضاوت با شما …

0 لایک
166 نظر تا کنون ثبت شده است
armin گفته : دوشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۵

یه دوست خوبو مهربون میخوام چون تنهایی بددردیه

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۵

سلام :بله واقعاً تنهایی بددردیه .

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۵

مهربونم

حمیدبندرعباس گفته : یکشنبه , ۱۴ آذر ۱۳۹۵

یه دوست پایه واهل جال میخوام

محمد گفته : سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه شما …سلام محمدم ۲۹ ساله از تهران دنبال یه خانوم خوب برای رفاقت و دوستی از تهرانم اگه کسی هست لطفا بزنگه یا اس بده

محمد گفته : سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه شما …سلام محمدم ۲۹ ساله از تهران دنبال یه خانوم خوب برای رفاقت و دوستی از تهرانم اگه کسی هست لطفا بزنگه یا اس بده

محمد گفته : سه شنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه شما …سلام محمدم ۲۹ ساله از تهران دنبال یه خانوم خوب برای رفاقت و دوستی از تهرانم اگه کسی هست لطفا بزنگه یا اس بده

ممنون

نازنین رضایی گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

میخوام بزنگم

نیما شریعتی گفته : دوشنبه , ۱۵ آذر ۱۳۹۵

سلام نازنین خوبی دنبال یه دوست دختر خوب میگردم باهام تماس بگیر وعضم عالی ماشین دارم و خونه اهل س….س نیستم فقط میخوام با هم باشیم من مشهدی هستم

نازنین رضایی گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

خواهش میکنم بله هستم .

نسیم گفته : چهارشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۵

آقامحمو خونتون کجای تهرانه؟

نسیم گفته : چهارشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۵

پسر خوب وخوش هیکل بزنگه.غرب تهران

علی گفته : چهارشنبه , ۱۷ شهریور ۱۳۹۵

سلام من دنبال دختر بوشهری هستم بیا واتس اب این شماره من است

پوریا گفته : شنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام پوریا هستم ۲۳ ساله یه دوس دختر مهربون سمت غرب تهران میخوام هیچی کم ندارم قیافم خوبه هیکلم خوبه ماشینم دارم سکس هم نمیخوام فقط باهام بمونه بریم بیرون خوش بگذرونیم

نازنین گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

سلام :من نازنین هستم ۲۱ سالم ودختر فوق العاده مهربونی هستم . منم یه همچین پسری میخواستم بااین خصوصیات وتاهرجایی که شما بخواهید میمونم .
تشکر. البته اگر تا الان کسی رو پیدا نکرده باشید .ممنونم

امیرحسین گفته : سه شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۵

سلام نازنین جان من امیرم ۱۷ ساله از مشهد پایه ای تا اخرش با هم باشیم؟ اگه جوابت مثبته خبرم کن

نازنین رضایی گفته : چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۵

سلام امیرجان .
امیدوارم که حالتون خوب باشه . انشاالله .
ممنونم از پیشنهادی که دادید . تشکر .
من ۲۱ سالم . ازتهران .
شما با این مشکلی ندارید ؟
اگرشما مشکلی نداشته باشید ، منم مشکلی ندارم . تاهرجایی که شمابخواهید من هستم .
مچکرم . خیلی لطف کردید .

---------- گفته : یکشنبه , ۲ آبان ۱۳۹۵

سلام نازنین خانم ما به هم نمیخوریم من حواسم به سنتون بود
شرمنده به خدا بای

----------- گفته : یکشنبه , ۲ آبان ۱۳۹۵

ببخشید نازنین خانم حواسم به سنت نبود

نازنین رضایی گفته : پنج شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۵

سلام :شماببخشید اینا چه حرفیه پیش میاد . خواهش میکنم ، دشمنتون شرمنده .خوشحال شدم از آشنایی باشما . تشکر . دشمنتون شرمنده .خدانگهدار . موفق باشید .

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۵

سلام :
میشه شمارتونو بدید؟

دلارام گفته : چهارشنبه , ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

سلااااااام به همگی…..من یه دخمل شیطون و بانمک ۱۵ سالم که دنبال یه پسر خوب و با معرفتم…..سن بالا پیام نده لطفا…حداقل ۱۶ تا ۲۰ ساله……
اس و واتس اپ در خدمتم…..

ali گفته : دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۵

سلام دلارام خانم شانزده سالمه قصد دوستی با شما رو دارم

فرهنگ گفته : سه شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۵

سلام دلارام خانوم من ۱۶ سالمه و تا اخر هستم و با معرفتم راضی شده پیام بده

نازنین گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

سلام :اسم من نازنین دنبال یه پسری می گشتم باخصوصیات شما که فکرکنم پیداش کردم . من دختر فوق العاده مهربونی هستم . وتاهرکجا که شما بخواهید باشما ادامه میدم .تشکر
البته اگرشمامایل باشید وتا الان دوستی پیدا نکرده باشید .ممنونم

نازنین گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

سلام :
اسم من نازنین ودنبال یه پسری می گشتم با خصوصیات شما که خداروشک پیداکردم . من فوق العاده مهربونم ، وتاهرجایی که شما بخواهید باشما ادامه میدم . تشکر .البته اگرشما مایل باشید .

احمدرضا گفته : دوشنبه , ۳ آبان ۱۳۹۵

سلام خوب هستین من ارشد حقوقم لطفاایمیل بدین خانوم رضایی جدای دوستی همکاری کنیم دراین زمینه

علی گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام اگه نیاز به همدم دارین منو فراموش نکنید

نازنین رضایی گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

سلام :۲۱ سالم واسمم نازنین . من فوق العاده مهربونم وتاهرجا که شما بخواهید باشما ادامه میدم البته اگر شما مایل باشید.

hosein گفته : سه شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۵

اگه دخترهس ازتهران بیادباهم باشیم

حسین گفته : چهارشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۵

سلام اسمم حسین بچه تهرانم محله پاسداران ۱۶ سالم ورزشکارم دنبال یه دوست دختر خوب میگردم خیلی هم مهربونم

محمدرضا گفته : پنج شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۵

سلام محمدرضا هستم ۲۳ سالمه ازتهران. من خیلی تنهام قیافم خوبه و خوشتیپم. وضعم خوبه ماشینم دارم. دنبال یه دوست دختر خوب و مودب از تهرانم.
کسی هست تو تلگرام ادم کنه و پی ام بده. پسرا پی ام نده لطفا

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۵

سلام

محمد گفته : پنج شنبه , ۱۵ مهر ۱۳۹۵

سلام محمد هستم ۲۰ سالمه
خسته شدم از تنهایی اگه دختری با وقار مایل بود…

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۵

سلام :
باوقارم وهمینطور مایل .
البته اینو شما باید بگید .
ببخشید .

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۵

سلام : معذرت میخوام . میتونم شماره شمارو داشته باشم ؟البته اگر اشکالی نداره ، شرمنده

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۵

سلام :باوقارم و همینطور مایل .

ساسان گفته : شنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۵

دختری میخواهم از هرات افعانستان

محمد گفته : دوشنبه , ۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام دوست خانمی میخوام مطلقه یاشوهرازدست داده همه جوره بپاش میمونم

محمد گفته : دوشنبه , ۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام محمد۳۷ساله ازتهران یه خانم مطلقه یاشوهرازدست داده میخوام برادوستی همه جوره بپاش هستم وساپورتش میکنم

ali گفته : دوشنبه , ۱۹ مهر ۱۳۹۵

Salam ali hastam 26salame ye dost dokhtar mikham.age kasi hast lotf kone zang bezane ya biad telegeram.

ali گفته : دوشنبه , ۱۹ مهر ۱۳۹۵

Ahle tehran bashe

ali گفته : دوشنبه , ۱۹ مهر ۱۳۹۵

Inam shomarame. 2mamnon misham.tamas begirid ya pm bedin.

مهدی گفته : سه شنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۵

لیسانس حسابداری.۲۶ سالمه.نه شارژ میدم و نه س—س میخوام.ظاهر و سن ادما برام مهم نیست.دختر تهرانی بزنگه.

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۵

سلام آقا مهدی میشه لطف کنید شماره موبایلتونو بدید ، ممنون میشم .
اسمم نازنین ۲۱ سالم .
البته اگر مایل هستید .

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۵

دانشجوی رشته حقوق هستم .

روح اله گفته : پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۵

سلام نازنین خوبی؟

پرهام گفته : دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۵

دخترای باحالا بزنگن

امیرحسین گفته : سه شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۵

سلام امیرم ۱۷ ساله از مشهد دنبال دختر با مرامی ام که تا عمر دارم عشقم باشه

روح اله گفته : پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۵

اگه دوست میخوای من هستم

روح اله گفته : پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۵

اگه دوست داشتید به ایمیلم پیام بدید خانم رضایی

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱ آبان ۱۳۹۵

سلام

نازنین رضایی گفته : شنبه , ۱ آبان ۱۳۹۵

شرمنده ، ببخشید .
میتونم بپرسم چند سالتون ؟ و اهل کجا هستید ؟
تشکر

امیرحسین گفته : پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۵

سلام امیرم ۱۷ سالمه مشهدی ام و دنبال یه دختری ام که با هیچ کس نباشه به قول معروف تک پر باشه اگه کسی پایه ست و میخواد ببینه من چه جوری ام این شمارمه ……قرار میذاریم اگه پسندیدیم که چه بهتر اگه نه….
ممنونم از این سایت

کمال گفته : شنبه , ۱ آبان ۱۳۹۵

سلام دنبال یک خانم طلاق گرفته یاشوهرنکرده تا۳۸ساله

---------- گفته : یکشنبه , ۲ آبان ۱۳۹۵

من همون امیرحسینم ۱۷ ساله از مشهد.

احمدرضا گفته : دوشنبه , ۳ آبان ۱۳۹۵

سلام خانوم رضایی من ارشد حقوقم سوای از دوستی اگه تمایل داشتین ک همکاری کنیم

نازنین رضایی گفته : پنج شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۵

سلام صبح بخیر خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه ممنون ازپیشنهادی که دادید تشکر .

reza گفته : دوشنبه , ۳ آبان ۱۳۹۵

دیدگاه شما …باعرض سلام دوستدختراز خوزستان میخام کسی بود زنگ بزنه ازتهران کرج وهم بود فکرامومیکنم اگر شد درخدمتم.دخترباس احساس داشته باشه من ۲۳سالمه

فرشته گفته : سه شنبه , ۴ آبان ۱۳۹۵

سلام اگر کسی علاقه به کانال خنده دار میخواد بیاد اینجا
https://telegram.me/hotfunstar

سارا گفته : سه شنبه , ۴ آبان ۱۳۹۵

سلام یه پسر خوب برای دوستی میخوام
ایدی تلگرام
hotfunstar@

علی گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام خوبین
بنده هم تنهام خواستی بهم تو تلگرام جواب بده

امیر گفته : چهارشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۵

سلام امیر هستم ۲۸ ساله مجرد دنبال دوست دختر متین و با وقارم کسی هست برا دوستی

فاطیما گفته : یکشنبه , ۲۳ آبان ۱۳۹۵

سلام فاطیماهستم ۲۳ سالم اهل تهران اگر شمامایل به رفاقت هستید بامن بهم خبربدید لطفاً . ممنون میشم .
و امیدوارم که خوب وسلامت باشید .

Hasan گفته : پنج شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۵

من به دنبال يه خانم تپل برأى دوستي إز تهران هستم آيا كسي هست؟؟؟؟؟؟؟اينم آدرس تلگرامم

Hasan گفته : پنج شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۵

سلام من به دنبال يه خانم تپل برأى دوستى إز تهران هستم
اينم آدرس تلگرامم

نازنین گفته : یکشنبه , ۹ آبان ۱۳۹۵

سلام .دختری هستم ۲۲ ساله از مشهد دنبال یه پسر پولدار و خوش تیپ و مهربونم از مشهد برا ازدواجم . کسی بود بیاد به ای دی تلگرامم.

علی گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

مشهدی هستم مشکل مادی ندارم

امیر گفته : دوشنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۵

اگه کسی برا دوستی هس همه جوره در خدمتم مشکل مالی هم ندارم

علی گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

اهل کجایی

ebi.carbazi گفته : چهارشنبه , ۱۲ آبان ۱۳۹۵

دنبال یه دوست خوبم

ebi.carbazi گفته : چهارشنبه , ۱۲ آبان ۱۳۹۵

اقای مهربونم دنبال دوستم

ebi.carbazi گفته : چهارشنبه , ۱۲ آبان ۱۳۹۵

اقای مهربونم دنبال دوستمebi.carbazi99@gmail.com

سعید م گفته : چهارشنبه , ۱۲ آبان ۱۳۹۵

۴۶ سالمه اهل تهران ،خانم خوب رای معاشقه میخوام ،تامینش میکنم

محمد گفته : پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵

سلام من دنبال یک دوست دختر خوب هستم من سنم ۱۶

محمد گفته : پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵

سلام من دنبال یک دوست دختر خوب هستم من سنم ۱۶ وبه شماره توی لاین به من پیام بده

محمد گفته : پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵

سلام

محمد گفته : پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵

من دنبال یک دوست خوب دختر هستم سن من ۱۶ اگر کسی بود به شماره من توی لاین یا دایر پیام بده ۰۹۹۹۹۹۹۹۹۶

ali گفته : شنبه , ۱۵ آبان ۱۳۹۵

دیدگاه شما …
سلام
علی أم۲۴ساله از قم
قد ۱۸۰ لاغر از نظر قیافه و تیپم بدک نیستم
اگه دختری خواست باهام تماس بگیره
۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹

حامد گفته : یکشنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۵

سلام

حامد گفته : یکشنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۵

دنبال یه دختر باحال میگردم

حامد گفته : یکشنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۵

اکه دختر۲۰تا۲۵ساله

مهدی گفته : چهارشنبه , ۱۹ آبان ۱۳۹۵

سلام.دوستان. دنبال دختر خانمی میگردم از کرج ترجیحا اگر ساکن اشتهارد کرج یا اطراف نزدیکیش باشه بهتر .و خانم طلاق گرفته یا مطلقه باشد (دوشیزه نباشد) ۲۴ ساله هستم سن زیاد مهم نیست واسم. فقط میخوام رابطه خوبی داشته باشیم اگر با این ویژگی خانمی بود به شمارم پیام یا تماس بگیره. مرسی شمارم

Ali گفته : پنج شنبه , ۲۰ آبان ۱۳۹۵

دختر مشهدی می خوام

Sayed ALI گفته : پنج شنبه , ۲۰ آبان ۱۳۹۵

Salam my name is AIi i m from Tehran and i want a girl friend i m 24years old i can teach english من علی هستم ۲۴ ساله هستم وه ۱ دوست دختر میخام…..انهم تلیگرام @

کیارش گفته : شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۵

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید
من کیارش هستم ۲۷ ساله اگه امکان داره یه خانوم خوب از تهران و حومه تلگرام پ م بده

آرش گفته : دوشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۵

آرش هستم ۲۵ سالمه

فاطیما گفته : دوشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۵

سلام فاطیماهستم ۲۳ سالمه

آرش گفته : دوشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۵

سلام فاطیما من آرش هستم ۲۵ سالمه منتظر تماست هستم اینم شماره م

ل گفته : دوشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۵

ب

باران گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

سلام آقا آرش منم میتونم باهاتون تماس بگیرم ؟ باران هستم ۲۰ سالمه .

ل گفته : پنج شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵

چی شد ج ن

س گفته : پنج شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵

چی شد ج ن

آرش گفته : دوشنبه , ۲۴ آبان ۱۳۹۵

سلام فاطیما من آرش هستم ۲۵ سالمه منتظر تماست هستم

آرش گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

سلام آرش هستم ۲۷ ساله ساکن تهران دنبال ی دختر خوب و مناسب خودم میگردم اگر دختر خوبی هست به ایمیلم پیام بده تابیشتر با هم آشنا بشیم .
آدرس ایمیل

باران گفته : جمعه , ۲۸ آبان ۱۳۹۵

سلام آقا آرش من هستی هستم ۲۲ سالم از تهران اگر مایل هستید باهم آشنا بشیم ؟

شبنم گفته : جمعه , ۲۸ آبان ۱۳۹۵

سلام آقا آرش من ۲۳ سالم از تهران اگر دوست داشتید بامن آشنا بشید خبرم کنید؟.
ممنون

امیر گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

سلام فاطیما جان به پیشنهادمokمیدین؟

علی گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

شماره بدم

لیلا گفته : چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵

سلام دختری ۲۸ ساله ام دنبال دوست پسر تبریزی هستم کسی هس

ف گفته : دوشنبه , ۱۵ آذر ۱۳۹۵

سلام جیگر افتخار میدی؟

عرفان گفته : پنج شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵

سلام عرفان هستم ۱۵ساله از کرمان یه دختر پایه میخوام که همیشه باهام باشه خیلی تنهام اگه یه دختر بامعرفت هستش بیاد تل

nany گفته : پنج شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵

سلام من نانی هستم ۱۸ سالمه دخترم

داوود گفته : شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۵

آره

اشکان گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

سلام میتونم وقتتونو بگیرم

nany گفته : پنج شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۵

کسی هست

آرش گفته : شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۵

فقط لطفا ایمیلی که براتون نوشتم از راست به چپ بخونید.

آرش گفته : شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۵

اگر دختر خوب و مهربونی هست به ایمیلی که براتون نوشتم پیام بده از راست به چپ بخونید.

امیررضا گفته : یکشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۵

سلام ، من ۲۱ سالمه از مشهد میدونم اینجا شاید زشت باشه و نشه کاری کرد ، اما بخدا اینقد درد تنهایی کشیدم که دیگه طاقت ندارم ، یه دوست دختر خوب و با معرفت میخوام از مشهد که بشه باهم باشیم توروخدا اگه میتونین و معرفت دارین بمونین به ایدیم پیام بدین ممنون

رضا s گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام رضا هستم ۲۶ سالمه به دنبال یه دختر با معرفت هستم اینم جیمیلم ****@gmail.com

ناصر گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام کنم ناصر ۲۴ سالمه یه خانم خوب تماس بگیره

سامان گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام وقت به خیر سامان هست۲۶ سالمه از تهران لطفا یه دختر تهرانی با من تماس بگیره. پاسخ بدید جیمیل میزارم

شبنم گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام وقتتون بخیر ۲۲ سالم از تهران .

سامان گفته : سه شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۵

سلام شبنم سامان هستم این جیمیلمه

حامد گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام

حامد گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

۲۸ سالمه.از نظر مادی مشکلی ندارم.یه دختر خوب و پایه واسه دوستی و تنهاییام میخوام

شبنم گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام آقا سامان ۲۲ سالم از تهران .

علی گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام چطورید

علی گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام بنده بیست و شش سالمه دنبال یه خانم واقعا با مرام هستم
داخل تلگرام پیام بدین

علی گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

من واقعا تک و تنهام محض رضای خدا یه نفر به حرف منم گوش کنه

قاسم گفته : دوشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۵

سلام به همه من ۲۳سالمه تنهام دنبال ی دختر خوب بامعرفتم ک همدمم باشه .

امیر حسین گفته : سه شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۵

سلام امیر حسین هستم ۲۷ساله لطفا یه خانم خوب باهام تماس بگیره . سن برام مهم نیست . پیغام بزارید شماره تلفن و جیمیل میزارم براتون مرسی ممنون.

نیما گفته : سه شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۵

سلام شب و روزتون بخیر نیما هستم ۲۵ ساله اهل غرب کشور ممنون میشم یه دختر خانم باهام تماس بگیره . پاسخ بدید ایمیل میزارم

محمد.m.h گفته : سه شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …دنبال یه دختره افغانی اهل دوستی در کرمان هستم .ایراتی کرمونی هم باشه فرقی نمیکنه..

محمد.m.h گفته : سه شنبه , ۲ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما .. دتبال دختر افغانیم. ۲۰کرمان دنبال دوستی ورفاقت.

محمد.m.h گفته : چهارشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …دنبال دختر افغانیم.محمد ۲۰کرمانی دختر افغانی کرمانی یا ایرانی به سنم بخوره پیام بده

سعید گفته : چهارشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۵

سعیدم ۲۴ سالمه پیغام بزازید

سامان گفته : چهارشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۵

سلام سامان هستم ۲۶ ساله مایلم با یه دختر آشنا بشم.

... گفته : پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

خسته نباشید . خداقوت .

سحر گفته : پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

سلام سحر هستم دنبال یه پسر خوشتیپ هستم کسی بود شماره میزارم

اشکان گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

سلام میتونم شانس خودمو امتحان کنم

علی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

کسی نیست واقعا برای دوستی از تهران

مرتضی گفته : جمعه , ۵ آذر ۱۳۹۵

سلام مرتضی هستم از مشهد دنبال یه دختر ۳۰ ساله میگردم

آرش گفته : جمعه , ۵ آذر ۱۳۹۵

سلام آرش هستم ۲۵ سالمه

پویا گفته : جمعه , ۵ آذر ۱۳۹۵

سلام پویا هستم ۲۳ سالمه مجرد یه دختر مهربون بامن تماس بگیره . پیغام بزارید شماره تماس میزارم براتون

مهدی گفته : جمعه , ۵ آذر ۱۳۹۵

سلام مهدی هستم ۲۵ ساله مجرد هستم اینم شمارم

سهیل گفته : جمعه , ۵ آذر ۱۳۹۵

سلام به همگی سهیل هستم ۲۴ سالمه تنهام لطفا یه دختر خانم خوب باهام تماس بگیره

شهرام گفته : شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۵

سلام شهرام هستم یه دختر از همدان وهومه تماس بگیره کسی هست

پویا گفته : یکشنبه , ۷ آذر ۱۳۹۵

سلام پویا هستم ۲۴ ساله خوشحال میشم یه دختر پاسخ بزاره

پویا گفته : یکشنبه , ۷ آذر ۱۳۹۵

سلام پویا هستم ۲۴ ساله

محمد.m.h گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …دختر افغانی هست..بگه ادرس ایمیلو بزارم..

imv گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

سلام۱۸سالمه.یک دوس دختر باکلاس درحد سنم اگه کسی هست شماره بزارم

imv گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

اهل قلب کرمانم(بردسیر خوشکو)دوس دختر بردسیری
اگه بود بیاد بالا شماره بزارم

imv گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

مثل محمدmhخوشکل باشه عالیه

محمد.m.h گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …خخخخخ..خخخخ..دوست دخترا کجایین

imv گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …۱۸سالمه یک دوس دختر بااخلاق و مهربون ترجیحاهم سن و سال خودم فوری نیاز دارم.کسی هست شماره بذارم

imv گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

دیدگاه شما …۱۸سالمه یک دوس دختر بااخلاق و مهربون ترجیحاهم سن و سال خودم فوری نیاز دارم.کسی هست شماره بذارم ممنون

فرید گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

سلام … فرید هستم ۳۵ سالمه از تهران
یه خانم خوب از تهران برای دوستی با من تماس بگیره لطفا

فرید گفته : دوشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۵

سلام … فرید هستم ۳۵ سالمه از تهران
یه خانم خوب برای دوستی با من تماس بگیره لطفا

علی گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران ۲۴ دنبال یه دوست خوب هستم ترجیحا سن ۲۱به بالا هستم ترجیحا این خودم کارمند باشه هر کی هست پی وی مراجعه کنه تلگرام@ازتهران خواهشن ممنون

علی گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران ۲۴ دنبال یه دوست خوب هستم ترجیحا سن ۲۱به بالا هستم ترجیحا این خودم کارمند باشه هر کی هست پی وی مراجعه کنه تلگرام@ازتهران خواهشن ممنون شماره

اشکان گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

اشکان ۲۴ساله ازتهران من تنهام یه دوست دخترخوب ونجیب میخام

اشکان گفته : سه شنبه , ۹ آذر ۱۳۹۵

اشکان ۲۴ساله ازتهران . یه دوست دختر خوبو نجیب میخاام واقعا تنهایی خستم کرده

علی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران ۲۴ دنبال یه دوست خوب هستم ترجیحا سن ۲۱به بالا هستم هر کی هست پی وی مراجعه کنه تلگرام@ازتهران خواهشن ممنون

علی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

کسی نیست واقعا برای دوستی از تهران از تهرانم دنبال یه نفر هستم درکم کنه چون قلب شکسته ای دارم و از همه چی زده شدم و دنبال یکی هستم بتونم باهاش برم بیرون و بتونه همدردم باشه اگه کسی هست پیام بده

علی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران دنبال یه خانمی هستم حداقال سن ۲۱به بالا باشه از تهران برای دوستی چون دل شکسته ای دارم خواهشن برای اذیت مزاحم نشین یه هم صحبت خوب میخوام اگه کسی هست این شماره منه تلگرامم فعاله پیام بدین منتظرم ممنون میشم خیلی تنهام به خدا

علی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران دنبال یه خانمی هستم حداقال سن ۲۱به بالا باشه از تهران برای دوستی چون دل شکسته ای دارم خواهشن برای اذیت مزاحم نشین یه هم صحبت خوب میخوام اگه کسی هست این شماره منه تلگرامم فعاله پیام بدین منتظرم ممنون میشم خیلی تنهام به خدا ام بدین منتظرمکسی نیس

مهدی گفته : چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۵

فاطیما تو فقط به خواجه حافظ شیرازی لبیک نگفتی . یه واقعیتی هست اگه طالبشی بهت بگم.

سهیل گفته : پنج شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۵

سلام دوست دختر شرق تهران میخام۳۰سالمه.بوس

علی گفته : پنج شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۵

دنبال یک دختر یازن مطلقه هستم از تهران.کسی هی شماره بدارم

سهیل گفته : پنج شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۵

سلام دوست دختر شرق تهران میخام۳۰سالمه.یا زن مطلقه .بوس.کسی هست شماره بدارم

فرهاد گفته : جمعه , ۱۲ آذر ۱۳۹۵

سلام…. فرهاد هستم ۲۶ ساله… یه دختر خوب واسه همدم و یارم میخوام سن و زیبایی برام نیست فقط مهربون و وفادار باشه . پیغام بزارید بهتون شماره میدم

فرهاد گفته : جمعه , ۱۲ آذر ۱۳۹۵

سلام به همگی فرهادم ۲۶ ساله ..یه دختر میخام سن زیبایی برام مهم نیست فقط وفادار باشه. مرسی ممنون پیغام بزارید شماره و ایدی تلگرام میدم.

علی گفته : شنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۵

سلام علی هستم از تهران دلم شکسته خیلی تنهام دنبال یه وفا دارم از تهران اگه خانمی هست پیغام بگذارین

ف گفته : یکشنبه , ۱۴ آذر ۱۳۹۵

سلام کسی نیست ۲۵ سالمه

حمیدبندرعباس گفته : یکشنبه , ۱۴ آذر ۱۳۹۵

س ف من حمیدازبندرعباس ام دنبال ی دختربهال وپایه ام

دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download