X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

جاسوسی و هک با لینک دانلود فیلتر شکن رایگان

سرقت اطلاعات با فیلترشکن

44645455456545454 جاسوسی و هک با لینک دانلود فیلتر شکن رایگان

سرپرست معاونت تشخیص و پیشگیری پلیس فتا از افزایش جرام هتک حیثیت و سرقت اطلاعات افراد از طریق شبکه های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک خبر داد.

سروان “علی نیک نفس” با اشاره به هتک حیثیت افراد در شبکه های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک اظهار داشت: «در ایران افراد به خصوص بانوان پس از عضویت در این شبکه عکس‌هایی از خود روی شبکه قرار می‌دهند که حاضر نیستند حتی آن عکسها را در فضای واقعی به کسی نشان دهند. این عکس‌ها و اطلاعاتی که بی‌ضابطه روی شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد زمینه هر سوءاستفاده‌ای را فراهم می‌کند.»

وی با بیان اینکه اغلب شکایت‌ها از شبکه‌های اجتماعی مربوط به سوءاستفاده از اطلاعات و عکس‌های شخصی افراد است ادامه داد: «البته به جز شبکه های اجتماعی، اخاذان اینترنتی از سایت های خدمات دهنده آپلود عکس و وبلاگ ها نیز برای رسیدن به مقاصد شومشان استفاده می کنند.»

سرپرست معاونت تشخیص و پیشگیری پلیس فتا با هشدار نسبت به استفاده از فیلترشکن و وی پی ان تاکید کرد: «استفاده کنندگان از فیلترشکن توجه کنند که اطلاعات آنها بر روی سرورها ثبت می شود و افراد ارائه دهنده این فیلترشکن ها به اطلاعات آنها دسترسی دارند. ضمن اینکه استفاده از فیلترشکن طبق قانون ممنوع است.»
نیک نفس با اشاره به افزایش جرایم هتک حیثیت و انتشار اطلاعات افراد در فضای مجازی افزود: «متاسفانه جرایم مرتبط با هتک حیثیت و انتشار اطلاعات شخصی افراد در فضای مجازی روندی شتابان دارد و هر روز میزان پرونده های تشکیل شده مرتبط با این موضوع در حال افزایش است. به هموطنان و استفاده کنندگان از اینترنت و تلفن همراه توصیه می شود در نگهداری رایانه و گوشی خود نهایت دقت را داشته باشند و روی تمامی فایل های خود رمزی ترکیبی قرار دهند چرا که بسیاری از وسایل ارتباطی سرقت شده یا مفقودی فاقد رمز است و افراد به راحتی به اطلاعات آن دسترسی پیدا می کنند.»

 

 

فیلترشکن های رایگان اطلاعات کاربر را سرقت می کنند

خبرگزاری فارس – کامبیز اسماعیلی گفت: در پایش و رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا، کار شناسان این پلیس به وبلاگی برخورد کردند که عامل آن اقدام به فروش نرم افزار عبور از فیلترینگ در کرمان می کرد.
رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان عنوان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی کار شناسان این پلیس، مدیر این وبلاگ را شناسایی و طی عملیاتی در کمتر از ۲۴ ساعت وی را دستگیر کردند.
اسماعیلی گفت: فرد دستگیر شده دانشجوی رشته کامپیو تر بوده و علت کار خود را سرگرمی و بالابردن تعداد بازدیدکنندگان از سایتش عنوان کرده و از مجرمانه بودن فعالیتش و قوانین ممنوعیت بارگذاری فیلترشکن در سایت آگاهی نداشته است.
وی گفت: بیشتر و اغلب سرورهایی که اشتراک VPN را در اختیار کاربران قرار می دهند، نه تنها تمام اطلاعات رد و بدل شده را بررسی و کنترل می کنند، بلکه به همین وسیله با پورت های باز رایانه کاربر به اطلاعات درون رایانه وی دسترسی پیدا کرده و امکان کپی برداری و یا دیدن اطلاعات داخلی رایانه کاربر برای سرورهای خارجی میسر می شود.
رسیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: فیلترشکن های رایگان که برای دور زدن محدودیت ها وجود دارد، دارای سرعت و امنیت پایین است و کاربران باید بدانند که با استفاده از فیلترشکن های رایگان، اطلاعات خود را رایگان در اختیار ارایه دهنده فیلترشکن قرار داده اند.

 

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download