X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

قیمت بلیط دبی رفت و برگشت

قیمت بلیط دبی آگوست ۲۰۱۶

aaaaaaaaas قیمت بلیط دبی رفت و برگشت

قیمت بلیط دبی

هواپیمایی

قیمت پایه از توضیحات
امارات تماس بگیرید با توجه به تغییر لحظه ای قیمت پرواز برای اطلاع از نرخ و قیمت می توانید با شماره ۴۲۶۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید.
ماهان تماس بگیرید با توجه به تغییر لحظه ای قیمت پرواز برای اطلاع از نرخ و قیمت می توانید با شماره ۴۲۶۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید.
ایران ایر تماس بگیرید با توجه به تغییر لحظه ای قیمت پرواز برای اطلاع از نرخ و قیمت می توانید با شماره ۴۲۶۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

بلیط دبی

مدت زمان پرواز تهران به دبی ۲ ساعت می باشد و فاصله هوایی تهران به دبی ۱۲۱۵ کیلومتر است.

بلیط دبی با پرواز امارات

هواپیمایی امارات همه روزه به مقصد دبی و بلعکس پرواز دارد که بلیط امارات دبی فقط به صورت سیستمی بفروش می رسد. ساعت پرواز امارت دبی برای پرواز رفت ساعت های ۵:۰۰ و ۱۱:۴۰ می باشد و برای پرواز برگشت ساعت های ۰۰:۵۵ ، ۷:۴۵ و ۱۸:۴۵ می باشد، البته بصورت نرمال فقط دو تا از پروازهای برگشت برگزار می شود که ساعت آن در روزهای مختلف متفاوت است.

بلیط دبی با پرواز تابان

بلیط به مقصد دبی با پرواز تابان با هواپیمای ایرباس و در روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می دهد. ساعت پرواز تابان دبی، برای پرواز رفت ساعت ۱۵:۰۰ برای پرواز برگشت ساعت ۱۷:۴۰ می باشد.

بلیط دبی با پرواز کاسپین

هواپیمائی کاسپین پرواز خود به مقصد دبی را با بوئینگ MD انجام می دهد. ساعت پرواز کاسپین دبی برای پرواز رفت ساعت ۱۷:۲۰ و برای پرواز برگشت ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود. پرواز کاسپین دبی فول چارتر بوده و بلیط آن به صورت سیستمی بفروش نمی رسد.

بلیط دبی با پرواز آسمان

بلیط به مقصد دبی با هواپیمائی آسمان در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه پرواز رفت و برگشت را اجرا می کند. ساعت پرواز آسمان برای پرواز رفت ۱۵:۰۰ و ساعت پرواز آسمان برای پرواز برگشت آن ۱۷:۴۵ می باشد و معمولاً پرواز آسمان دبی با هواپیمای ایرباس انجام می پذیرد. بلیط آسمان دبی معمولاً فول چارتر است و به صورت سیستمی به فروش نمی رسد.

بلیط دبی با پرواز ایران ایر

بلیط به مقصد دبی با پرواز ایران ایر هر روز هفته در ساعت ۸:۰۰ پرواز می کند و ساعت ۲۱:۱۰ به ایران باز می گردد البته به استثنای جمعه ها که ساعت رفت پرواز ۱۸:۳۰ و ساعت برگشت آن ۲۱:۵۰ می باشد و معمولاً نیز این پرواز با ایرباس انجام می پذیرد. پرواز ایران ایر دارای دو نوع بلیط سیستمی و چارتر می باشد.

هواپیمائی امارات همه روزه به مقصد دبی و بلعکس پرواز دارد که پرواز امارات دبی چارتر نیست و فقط بصورت سیستمی بفروش می رسد. ساعت پرواز امارت دبی برای پرواز رفت ساعت های ۵:۰۰ و ۱۱:۴۰ می باشد و برای پرواز برگشت ساعت های ۰۰:۵۵ ، ۷:۴۵ و ۱۸:۴۵ می باشد البته بصورت نرمال فقط دو تا از پروازهای برگشت برگزار می شود که ساعت آن در روزهای مختلف متفاوت است.

بلیط امارات دبی با کلاس های پرواز مختلفی ارائه می شوند که این فقط شامل صندلی های اکونومی می باشند و جدا از آنها صندلی های بیزنس کلاس نیز با قیمتی بالاتر بفروش می رسد. قیمت پرواز امارات دبی از نرخ حداقل ۱۱۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود و بسته به کلاس پرواز، نرخ آن افزایش پیدا می کند

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download