X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق ۹۵

اطلاعیه ثبت نام آزمون نظام مهندسی شهریور ۹۵ (آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان):

 

بر اساس اطلاعیه دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان آزمون‌ نظام مهندسی سال ۹۵ در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۱ و ۱۲ شهریور‌ماه برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام آزمون‌هاي ذکر شده از ایتدای تیر ماه ( روز سه شنبه مورخ ۰۱/۰۴/۹۵ )  آغاز شده و تا روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۹۵ ادامه خواهد داشت.
گفتنی است که مهلت تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نیست لذا به كليه داوطلبان شرکت در آزمون نظام مهندسی ساختمان توصيه مي‌گردد هر چه سریع تر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين جهت رفاه حال داوطلبان و جلوگيري از تردد در مسیرهای طولاني در بعضی از استان‌ها شهرهاي جديدی به عنوان حوزه‌هاي امتحاني در نطر گرفته شده است كه متقاضیان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نظام مهندسی شهریور ۹۵

ورود به صفحه ثبت نام آزمون نظام مهندسی شهریور ۹۵

 

 اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴ :

بر اساس اطلاعیه دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی بهمن ماه ۹۴ تا تاريخ دوشنبه ۳۰/۰۹/۹۴ تمديد گرديد. همچنين تاريخ اخذ تأییدیه ثبت نام توسط سازمان‌های نظام مهندسي و كارداني استان تا تاريخ یکشنبه ۰۶/۱۰/۹۴ خواهد بود.

توجه داشته باشید که داوطلبان بایستی تأییدیه ثبت نام خود را از بخش “قبلاً ثبت نام نموده‌ام” سامانه ثبت نام كنترل نمايند و در صورت عدم تأیید، حداكثر تا تاريخ ۰۶/۱۰/۹۴ به سازمان‌های نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

  اين تاریخ‌ها به هيچ عنوان قابل تمديد نیستند

 

اطلاعیه شروع ثبت نام آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴ :

قابل توجه متقاضیان آزمون نظام مهندسی ۹۴

اطلاعیه: آخرین فرصت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی نیمه دوم سال ۹۴ تنها از ۷ آذر تا پایان وقت اداری روز ۲۵ آذر سال ۹۴ می باشد. در هر صورت مهلت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴ به هیچ وجه تمدید نمی گردد.  متاسفانه بسیاری از مهندسان به دلیل مشغله و یا عدم توجه به مهلت های اعلام شده از آزمون مرداد ماه جا ماندند. لذا با توجه به پروسه طولانی ثبت نام در آزمون ورود به حرفه مهندسان، اکیدا توصیه می گردد که فرایند ثبت نام در آزمون را را به روزهای آخر موکول نکنید.

متن کامل اطلاعیه

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی نیمه دوم سال ۹۴ به شرح زیر اعلام شد

 

بدین وسیله خانه مهندسان به اطلاع داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان ( آزمون های نظام مهندسی ساختمان در رشته های عمران ، معماری ، مکانیک ، برق و نقشه برداری ) مي‌رساند، که آزمون‌هاي اشاره شده در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹ و ۳۰ بهمن‌ ۹۴ برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴ از روز شنبه مورخ ۹۴/۰۹/۰۷  در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها (اینجا را کلیک کنید) آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۰۹/۲۵ ادامه خواهد داشت.

نکات قابل توجه
۱- مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نیست. (متاسفانه بسیاری از دوستان از آزمون نظام مهندسی مرداد ۹۴ جا موندن)

۲-  جهت رفاه حال داوطلبان آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴ و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴

لینک مستقیم ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۹۴

نکات ضروری برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی ۹۴

3 ثبت نام آزمون نظام مهندسی برق 95

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download