X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

بیوگرافی مهران مدیری همسر مهران مدیری عکس مهران مدیری

ماجرای زندگی خصوصی مهران مدیری و همسرش + عکس

بیوگرافی مهران مدیری عکس مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری  همسر مهران مدیری عکس مهران مدیری

همه او را بخاطر کارهای طنز متفاوتش می شناسند . او بخاطر خلاقیتی که در ایجاد کارهای طنز دارد ، توانسته به شهرت برسد و انقدر خود و کارهایش طرفدار داشته باشد .

4a43 بیوگرافی مهران مدیری  همسر مهران مدیری عکس مهران مدیری

ماجرای زندگی خصوصی مهران مدیری و همسرش + عکس

آقای مهران مدیری ، بازیگر ، کارگردان ، مجری ، مجری طرح ، طراح لباس و صحنه ، خواننده ، تهیه کننده ، بازیگردان و صداپیشه است که همیشه توانسته در کارهای هنری خود موفق باشد .

مهران مدیری که در سال ۴۶ چشم به جهان گشود ، از همان ابتدا چهره ی خندان و طبع طنز گونه ای داشته . مدیری از سن شانزده سالگی وارد عرصه ی هنر شد و او را به عنوان گویندگی دررادیو انتخاب کردند . او ۶ سال متداول در رادیو مشغول به کار بود تا اینکه با اجرای زیبای خود در اولین طنز عید نوروز سال ۷۲ توانست به شهرت برسد و لغب پدر مجموعه های طنز بعد از انقلاب را نصیب خود کند.

همه او را با نام مهران مدیری می شناسند ، غافل از آنکه نام او سید مهران مدیری است . او از فرزندان سادات است اما تا به حال جایی گفته نشده.

مهران مدیری در بسیاری از مجموعه طنز های خانگی موفق بوده از جمله : ساعت خوش ، سریال نقطه چین ، پاورچین ، مرد هزار چهره ، باغ مظفر ، طنز پر طرفدار انتقادی شب های برره ، قهوه تلخ و ویلای من و ….

او همیشه مشکلات و مسائل موجود در جامعه را با حالتی طنز گونه به تصویر می کشد و شاید علت موفقیتش همین بوده.

مهران مدیری سه برادر بزرگتر از خود دارد که دوتا از آنها در خارج از کشور زندگی می کنند. برادر بزرگش در پیانو زدن مهارت دارد و دومی در نقاشی و گرافیک . آنها در سوئد زندگی می کنند.

پدر و مادر مهران مدیری بسیار مذهبی هستند حتی مادرش معلم قرآن می باشد و پدرش هم جزء کارمندان وزارت نیرو است . آنها اراکی هستند و خانه یشان در واحد روبه رویی خانه ی مهران مدیری است . آنها در یک برج واقع در منطقه ی لوکس قیطریه ساکن هستند .

مهران مدیری دارای دو فرزند می باشد با نام های فرهاد و شهرزاد که هر دوی آنها شباهت عجیبی به پدرشان دارند.

 

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download