X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید ۲۰۱۶

دانلود تریلر فیلم ترسناک

Untitled20160620065550 1 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

۷ فیلم ترسناک سال ۲۰۱۵

 

شاید فیلم های وحشتناک سال ۲۰۱۵ هم مانند دیگر فیلم های وحشتناک این سال ها در مسیر قواعد ژانر حرکت کنند و در بهترین حالت در برآورده ساختن قواعد ژانر موفق باشند و خبری از فیلم کالت (Cult) در میان آنها نباشد ولی باید به این نکته اعتراف کرد که دیدن آنها خارج از لطف نییست. تماشای یک بلاک باستر دیگ راز گیلرمو دل تورو یا چند فیلم با محوریت زامبی ها می تواند برای علاقمندان این ژانر جذاب باشد. در ادامه این مطلب بعضی از مهمترین فیلم های ژانر وحشت امسال را معرفی و بررسی کرده ایم.

نبرد زامبی های مدرن – Cooties

579632 339 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

فیلم «شپش ها» از مفاهیم بزرگ و ایده های جدید حرف می زند؛ یک کمدی ترسناک درباره زامبی ها با محوریت کودکان یا به طور دقیق تر یک فیلم زامبی در مورد کودکانی که به ویروسی آلوده و تبدیل به هیولاهای خونخواری می شوند.

در اصل فیلم روایتگر داستان معلمانی است که بر سر زندگی خود با دانش آموزان خونخوار مبارزه می کنند. فیلمی که اکران آن شاید باعث اعتراض انجمن ملی اولیاء و مربیان آمریکا و والدین دانش آموزان در سراسر دنیا شود.

هر چند که فیلم به شکل سمبلیک از فرهنگ زندگی تین ایجری انتقاد می کند و به نوعی درد دل والدین را بیان می کند اما شاید جدی ترین سوال در مورد فیلم این باشد که هواداران فیلم های زیر گونه موسوم به زامبی ها چگونه می توانند در برابر ایده جدید این فیلم مقاومت کنند و از آن استقبال نکنند؟!

اصولا فیلم زامبی ها نسبت به دیگر گونه های وحشت بیشتر سعی دارند از کلیشه ها استفاده کنند. «شپش ها» که برای اولین بار در جشنواره ساندنس ۲۰۱۴ نمایش داده شد – ولی به اکران پارسال راه پیدا نکرد – تلاش تازه ای است برای استفاده سرگرم کننده از افسانه ها و اساطیر قومی و قبیله ای.


نفرین های ظالمانه – It Follows

579633 365 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

فیلم های ترسناک محمل مناسبی برای تمثیل ها فراهم می کنند. «تعقیبگر» فیلم جدید دیوید رابرت میچل که همچنان شهرت خود را از حضورهای جشنواره ای اش می گیرد، پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به یکی از فیلم های مهم ترسناک ۲۰۱۵ را دارد.

در این فیلم شخصیت جی (که میهمان مایکا مونرو است) گرفتار نفرین او می شود؛ نفرینی که از طریق یک ابراز علاقه ظاهرا بی خطر منتقل می شود.

تریلرهای نمایش داده شده از فیلم، آن را با فضای خاص و شدیدا وحشتناک نشان می دهد و این دقیقا همان عاملی است که باعث می شود فیلم تبدیل به اثری قانع کننده و مهم شود. جنسیت و ترس در طول تاریخ گونه وحشت به هم تنیده شده اند و دیوید رابرت میشل برای موفقیت فیلمش رو یاین ترکیب حساب ویژه ای بازد کرده است و این ایده راهی هوشمندانه برای استفاده از یکی از قدیمی ترین تمثیل هایی است که در ژانر وحشت استفاده م شود.

شاید بتوان «تعقیبگر» را با بعضی فیلم های ترسناک ۲۰۱۴ مانند «بابادوک» و «کلبه ای در جنگل» مقایسه کرد.


کریسمس های سیاه – Krampus

579634 518 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

فیلم های ژانر وحشت معمولا سهم عادلانه ای از فیلم هایی با موضوع کریسمس داشته اند. فیلمی نظیر Silent Night در این دسته بندی قرار می گیرد. این فیلم ها به طور معمول رسم و رسوم خوشایند مربوط به کریسمس را تبدیل به مفاهیمی خشونت آمیز و سیاه می کنند. این در حالی است که «کرامپوس» به کارگردانی مایکل دوئرتی موجودی را از میان افسانه های مردم سکن در کوه های آلپ انتخاب می کند و او را تبدیل به هیولایی می کند در دل یک داستان مدرن.

مایکل دوئرتی این فیلم را بعد از ۸ سال ساخته و در این مدت زمان طولانی برای فیلمسازی به روش های جدید تلاش کرده است. داستان جدید مایکل دوئرتی درباره دیوی است که مسئول مجازات گناهکاران در ایام تولد حضرت مسیح است. این فیلم در روزهای منتهی به کریسمس ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.


نبرد آدم های قرن ۱۹ – Crimson Peak

579635 108 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

«قله سرخ» یک فیلم وحشتناک دیگر از گییرمو دل تورو، نابغه سینمای وحشت است. او سازنده بلاک باسترهایی با بودجه عظیم است؛ فیلم هایی نظیر «ستون فقرات شیطان» و «هزار توی پن» از مهمترین ساخته های او محسوب می شوند.

او در فیلم جدیدش فضای گوتیک را به شکلی ایده آل به تصویر کشیده است، داستان فیلم در شمال انگلستان و در قرن ۱۹ می گذرد، جایی که زن نویسنده جوانی شک می کند که شوهرش شاید آنچه به نظر می رسد نباشد.

فیلم از حضور بازیگرانی مطرح و شناخته شده سود می برد. میا واشیکوفسکا، تام هیدلستن، جسیکا چستن و چارلی هانام بازیگران اصلی فیلم را تشکیل می دهند.

از طرف دیگر، طبق گفته های دل تورو فیلمش با خشونتی عجیب گره خورده است. تازه ترین ساخته او از ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) در سینماهای آمریکای شمالی روی پرده خواهد رفت.


تله پیش بینی پذیر عشق – Spring

579636 363 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

این فیلم ۱۷ آوریل امسال اکران شد اما آنطور که باید و شاید به آن پرداخته نشد. «بهار» با بودجه ای اندک ساخته شده ولی ارزش والای آن غیرقابل انکار است. لو تیلور بوکی ستاره اصلی فیلم در نقش یک جوان آشفته به نام ایوان بازی می کند.

او به دنبال مرگ مادرش برای به دست آوردن آرامش و تجدید روحیه به اروپا سفر می کند. یک روز ایوان در حالی که مشغول گشت و گذار در ایتالیا است، دختری مرموز و زیبا را ملاقات می کند و شیفته او می شود.

فیلم داستان عاشقانه خود را پیگیری می کند ولی هر چه باشد این فیلم وحشتناک است و بیننده می تواند حدس بزند که چیزی به جز عشق انتظار ایوان را می کشد. فیلم پایان هوشمندانه و در عین حال شوک آوری را به تصویر می کشد که توسط سازندگانش (جاستین بنسون و آرون مورهاد) در آن گنجانده شده است. «بهار» فیلمی است که تماشای آن به مخاطبان فیلم های وحشتناک توصیه می شود.


دلقک های هراس آفرین – ۳۱

579637 720 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

ترس از دلقک ها؟! شاید شما نخواهید در برابر یک دلقک که خنده مسخره ای بر لب دارد واکنشی نشان دهید. «۳۱» اولین فیلم راب زامبی (کارگردان و موزسین معروف) است که با بودجه ای عظیم ساخته شده است.

داستان فیلم حول محور ۵ نفر است که توسط افرادی ناشناس و در ۵ روز منتهی به جشن هالووین دزدیده و در محلی مخوف به نام «دنیای کشتار» به گروگان گرفته می شوند.

گروگان ها مجبور می شوند برای حفظ جان خود تن به بازی ۳۱ بدهند؛ بازی که در فیلم ادعا می شود خشن ترین بازی است که نوع بشر تا امروز انجام داده است. زامبی اعلام کرده است این فیلم خشن ترین اثرش تا امروز محسوب می شود.


روح سرگردان پسر – We Are Still Here

579638 408 دانلود تریلر فیلم ترسناک جدید 2016

«ما هنوز اینجاییم» که از معدود فیلم های اکران شده این لیست است، داستان زن و شوهری است که بعد از اینکه پسر خود را در یک تصادف رانندگی از دست می دهند، تصمیم می گیرند برای ادامه زندگی و بهبود شرایط روحی زن به خانه ای در مناطق روستایی نیوانگلند بروند.

بعد از چند روز سکونت در این خانه مرموز، زن که دچار افسردگی عمیق شده ادعا می کند که روح پسر از دست رفته شان در خانه پرسه می زند و باید با آن ارتباط برقرار کند.

زن و مرد برای ارتباط با روح پسر دست به دامان زوجی می شوند که کارشان احضار ارواح است. فیلم در زمان نمایش خود عمدتا با نظر مثبت منتقدان روبرو شد به نحوی که در پایان اولین هفته نمایشش، منتقدان نقدهای زیادی را در ستایش فیلم نوشتند.

نکته مشترک تمام این نقدها ستایش از فضای رعب آور و خاص فیلم بود. خیلی ها از این فیلم به عنوان یک فیلم وحشتناک مناسب آدم های میانسال یاد کرده و به تحسین ترکیب جذاب عشق و ترس در این فیلم پرداخته اند.

 

1 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download