X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

عکس جن واقعی داستان جن واقعی

ماجرای واقعی ازدواج جن و انسان

1836248286 talab ir عکس جن واقعی داستان جن واقعی

ماجرایی واقعی درباره ی ازدواج جن با انسان نقل شده که از این قرار است:

 

 

این ماجرا بر گرفته از کتاب دانستنیهایی درباره جن میباشد.  تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی

 

 

ماجرایی در تاریخ ۱۳۵۹ شمسی مطابق با ۱۹۸۰ میلادی ماه آوریل بوقوع پیوست، که اهالی کشور مصر به شهرهای نزدیک و روستا های مجا ور را به خود معطوف داشت ، و آنرا نویسنده معروف ، استاد اسماعیل ، در کتاب خود به نام ((انسان و اشباح جن)) چنین می نویسد:

 

مرد ۳۳ ساله ای ، به نام عبدالعزیز مسلم شدید ، ملقب به <ابوکف> که در دوم راهنمایی ترک تحصیل کرده بود ، به نیروهای مسلح پیوست و در جنگ خونین جبهه ی کانال سو ئز ، به ستون فقراتش ترکش اصابت کرد واین مجروحیت او منجر به فلج شدن دو پایش گردید ، نا چار جبهه را ترک کرده به شهر خود بازگشت تا در کنار مادر و برادرانش با پای فلج به زندگی خود ادامه دهد.

 

در همان شب اول که از غم و اندوه رنج می برد، ناگاه زنی را دید که لباس سفید و بلندی پوشیده و سر را با پارچه سفیدی پیچیده، در اولین دیدار او همچون شبحی که بردیوار نقش بسته مشاهده کرد.زمانی نگذشت که همان شبح در نظرش مانند یک جسم جلوه نموده ، و به بستر (ابوکف) نزدیک شد و گفت:ای جوان اسم من (حاجت ) است و قادر هستم به زودی بیماری تو را درمان نمایم .

 

لکن به یک شرط که با دختر من ازدواج کنی. ابوکف جوابی نداد ، زیرا که وحشت ، قدرت بیان را از اوگرفته بود و اورا در عرق غوطه ورکرده بود. زن دوباره سخن خود را تکرار نمود ه اضافه کرد که من از نسل جن مومن هستم و قصد کمک به شما و به نوع انسانها را دارم ، و در همین حال از دیواری که بیرون آمده بود ناپدید شد .

 

1731873775 talab ir عکس جن واقعی داستان جن واقعی

 

ابو کف این قضیه را به کسی اظهار نکرد زیرا می ترسید او را به دیوانگی متهم سازند . باز شب دوم دوباره(حاجت) آمد و تقاضای شب اول را تکرار کرد ، ابو کف نتوانست جواب قاطعی بدهد . شب سوم باز آمد و گفت: تنها کسی که میتواند خوشبختی تو را فراهم کند دختر من است ، ابو کف مهلت خواست که در این خصوص فکر کند ، بعد تصمیم گرفت که اول شب ، در اتاقش را از داخل قفل کند و به رختخواب برود تا کسی نتواند وارو شود اما یکدفعه دید ( حاجت) ودخترش از درون دیوار عبور کردند و نزد او آمدند و تا صبح با او مشغول شب نشینی بودند .

 

در همان شب وقتی که ابوکف به چهره ی دختر نگاه کرد ، دید چهره ی جذاب ،بدن لطیف قد کشیده ، گردن بلند و مثل نقره می درخشید.رو کرد به (حاجت ) و گفت: ((من شرط شما را پذیرفتم )) ، (حاجت) وسیله ی عروسی را فراهم کرد . شب بعد با موسیقی و ساز و دهل عروسی را انجام دادند، در حالی که کسی از انسانها آن آواز را نمی شنیدند ، عروس را با این وضع وارد خانه کردند .(حاجت)عروس و داماد را به یکدیگر سپرد و از خانه بیرون رفت هنوز داماد عروسش را در بستر به آغوش نکشیده بود که احساس کرد پاهایش جان گرفته است.

 

.روز بعد هنگامی که مادر و برادران متوجه شدند که (ابوکف )سلامتی خود را بازیافته و با پای خود راه می رود خوشحال شدند لیکن او سر را به کسی نگفت.این شادی بطول نینانجامید،زیرا که به زودیروش و رفتار ابوکف تغییر کرد او در اتاقش می نشست و بجز موارد محدود بیرون نمی آمد.

 

تمام کارهای لازم را مانند غذا خوردن و استحمام را همانجا انجام می داد ،تمام روز و شبش را در پشت در سپری کرد.آخرالامر برادران متوجه شدندکه او با کسی که قابل رویت نیست صحبت می کند. گمان کردند که عقلش را از دست داده ،اما او با عروس زیبایش در عیش و نوش و خوشبختی بود.

ماجرای دوم ↓↓↓

در سال ۱۹۷۰ یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او و هم خانه اش خیلی زود متوجه اتفاقات عجیبی شدند که مربوط به عروسک می شد. عروسک خودبخود حرکت می کرد، اغلب در اتاق دیگری پیدا می شد بدون اینکه کسی بهش دست زده باشد.
آنها تکه کاغذ پاره هایی با دست خط بچه گانه از یک نوع کاغذ پوستی پیدا می کردند که نمونه اش را در خانه شان نداشتند. حتی یک روز عروسک را به صورتی دیدند که به طرز غیر ممکنی بر روی پاهای قراضه خودش ایستاده است این اتفاق همه را به وحشت انداخت.دخترها که ترسیده بودند.
جن عکس جن واقعی داستان جن واقعی
با یک مدیوم تماس گرفتند و او بهشان گفت که این عروسک در تسخیر روح یک دختر جوان که در ساختمان آنها مرده درآمده است. Annabelle   به او گفته که دختران کالج را دوست داشته و  می خواسته که با آنها بماند، پس دخترها هم بهش گفتند که می تواند با آنها بماند. متاسفانه ماندن عروسک در آپارتمان باعث زیاد شدن فعالیت های ماوراطبیعی شد، مثلا یک شب دوست پسر یکی از دخترها مورد حمله عروسک واقع شد، و روی قسمت بالاتنه و قفسه سینه اش خراش هایی با علامت های شیطانی به وجود آورد.درپایان دو دختر با دو بازپرس مسائل ماورایی اد و لورین وارن تماس کردند.
این زن و شوهر خیلی زود فهمیدند که عروسک توسط روح یک بچه تسخیر نشده بلکه روحی شیطانی آن را تسخیر کرده که در مورد هویتش دروغ می گوید تا به دختران نزدیک شود، شاید هم قصد داشته روح یک یا دو نفرشان را تسخیر کند. دخترها Annabelle را به این زن و شوهر دادند تا در یک جعبه نمایش شیشه ای در موزه اسرارآمیز در کانکتیکت قرار دهند. در نشان روی شیشه نوشته شده است: هشدار: به نفعتان است درش را باز نکنید.

دانلود فیلم از جن ها

jen 1 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جنعكس جنعكس اجنه
jen 2 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
به باور برخی افراد، جن ها بیشتر در تاریکی و در محل هایی مانند گرمابه، پستو، بیابان، خانه های خرابه قدیمی، آب انبار دیده می شوند.
jen 3 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن واقعی – جن واقعی – جن گیر – جن چیست
jen 4 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
در باور عامه، جن به شکل انسان است با این تفاوت که پاهایش مانند بز، سم دارد.
jen 5 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
جن و پری
jen 6 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن روح – عکس روح
گفته می شود جن ها از استخوان و بازمانده غذاها تغذیه می کنند.
جهان ما برای جن قابل رویت و لمس است ولی جهان جن برای ما انسانها قابل رویت و لمس نیست.
جنیان نیز مانند هر جانداری همان طور که دارای حیات هستند مرگ هم شامل حالشان می شود. جن موجودی است مادی که از آتش خلق شده است. از آنجایی که جن مانند انسان از جنس ماده است، بنابراین حیات دارد و از آنجایی که دارای حیات است و زاد و ولد می کند پس نر و ماده دارد، خواب و خوراک دارد و پایان زندگی اش با مرگ همراه است.
جن پیش از آفرینش انسان، خلق شده است.
مطالعات بر روی آثار انسان های اولیه از قبیل نقاشی ها و کنده کاریهای غارها نشان می‌دهد که انسان از ابتدای آفرینش وجود موجوداتی غیر از خود را در محیط پیرامونش حس کرده است.
آیا جن ها به عالم غیب آگاه هستند؟ پاسخ این است که پنهان بودن جن ها از چشم انسان به این معنی نیست که جن ها به عالم غیب آگاه هستند. تنها خداوند است که آگاه به غیب می باشد و لاغیر.
jen 7 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن زده ها
jen 8 عکس جن واقعی داستان جن واقعی

توضیح در مورد سه عکس زیر (عکس شماره ۹ و ۱۰ و ۱۱): در بعضی سایتهای اینترنتی عکس زیر به عنوان عکس موجودی عجیب یا احتمالاً نوعی جن معرفی شده است، اما گویا این موجود عجیب با نام هیولای مانتاک شناخته می شود که در جولای سال ۲۰۰۸ در نزدیکی سواحل مانتاک یافت شد. برخی عقیده دارند این جسد متعلق به لاک پشتی است که لاک خود را از دست داده است و برخی دیگر حیوان را موش آبی، گروهی سگ تغییر شکل یافته و بعضی نیز آن را جسد کایوتی می‌دانند. اما در نهایت مشخص شد که جسد احتمالاً متعلق به راکونی است که آرواره‌ فوقانی خود را از دست داده است.

jen 9 عکس جن واقعی داستان جن واقعی

عکس جن

jen 10 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن
jen 11 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
تصویر جن
jen 12 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس اجنه
توضیح در مورد عکس زیر (عکس شماره ۱۳): در برخی سایت های اینترنتی تصویر زیر به عنوان یک موجود فضایی معرفی شده است و در برخی دیگر از سایتها به عنوان تصویر جن. اما با کمی جستجو در در اینترنت متوجه خواهید شد که این عکس فتوشاپی نیست و در حقیقت پوست مومیایی و خشک شده از نوعی میمون، به نام میمون سنجابی (squirrel monkey) است که توسط فردی به نام Mario آماده شده و به قیمت بالایی به فروش رسیده است! پس لطفاً از دیدن عکس زیر دچار وحشت نشوید!
jen 13 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن
توضیح در مورد سه عکس زیر (عکس شماره ۱۴ و ۱۵ و ۱۶): در برخی سایتها، سه تصویر زیر به عنوان عکس جن معرفی شده اند.این تصاویر نیز فتوشاپی نیستند ولی درحقیقت متعلق انسانهای مومیایی شده هستند که در شیلی یافت شده اند و قدمت ۲۰۰۰ ساله دارند. (منبع)
jen 14 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
اجنه و ارواح – اجنه عکس – عکس جن و روح – عکس جن و پری
jen 15 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن در غار – عکس جن وحشتناک – عکس جن گیر – جن گیری
jen 16 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن
jen 17 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
جن حقيقي – جن در ایران – اجنه در ایران
jen 18 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن
jen 19 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن
jen 20 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن در ایران
jen 21 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عكس جن
jen 22 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن واقعی – جن حقیقی – جن در ایران – اجنه در ایران
jen 23 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عکس جن پری
jen 24 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
عكس جن – عکس جن
jen 25 عکس جن واقعی داستان جن واقعی
jen 26 عکس جن واقعی داستان جن واقعی

 

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download