X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا ۲۰۱۶

بوئینگ استراتوفورترس ب-۵۲ (B-52 Stratofortress، به معنی بوئینگ ۵۲: دژ پوش‌کره) هواپیمای جت بمب‌افکن دوربرد فروصوت از نوعبمب‌افکن راهبردی است که در نیروی هوایی ایالات متحده از آن استفاده می‌شود.

537682 3umopIUB عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016
این هواپیما برای حمل جنگ‌افزار هسته‌ای در دوره جنگ سرد برای ماموریت‌های تخریبی و هسته‌ای ساخته شد. بدون شباهت به هیچ هواپیمای دیگر در سوخت‌گیری‌های مجدد در مسافت‌های زیاد، این هواپیما قادر است ۳۱،۷۰۰ کیلوگرم (۷۰۰۰۰ پوند) سلاح را با خود حمل کند.

537682 EkMFAE4L عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

تاریخچه:

مطالعات طراحی اولیه برای بمب‌افکن سنگین B-۵۲ در سال ۱۹۴۶ آغاز شد و در سال ۱۹۵۱ پیش‌نمونه آن برای نخستین بار پرواز کرد. تولید این هواپیما تا سال ۱۹۶۲ ادامه داشت و به ۷۴۴ فروند (شامل دو پیش‌نمونه) رسید.

537682 PJEPgATI عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

این بمب افکن سنگین ساخت شرکت بوئینگ بوده و از هشت موتور توربوفن پرات اند ویتنی TF-33 هر یک با قدرت کشش بیش از ۷۰۰۰ کیلوگرم بهره می برد. بالاترین سرعتی که این هواپیما قادر به دستیابی به آن است، حدود ۸/۰ ماخ بوده که معادل ۶۵۰ مایل بر ساعت نیز می باشد. هدایت این هواپیمای بمب افکن بر عهده ۵ خدمه بوده که سیستم صندلی خدمه ها، از توانایی اجکت یا پرتاب کردن در مواقع خطر نیز برخودار است. لازم به ذکر است که قیمت تمام شده این هواپیمای غول پیکر، حدود هفتاد و چهار میلیون دلار می باشد.

537682 cy8WWxt8 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

هواپیمای بمب افکن B-52، بمب افکنی دور برد و در کلاس سنگین وزن است که می تواند گونه های مختلفی از ماموریت ها را به انجام برساند. این هواپیما قادر به پرواز در سرعت های بسیار بالا، البته زیر سرعت صوت و در ارتفاع بالغ بر ۵۰,۰۰۰ پا پرواز بوده و توانایی حمل بمب های هسته ای یا اتمی و همچنین بمب های معمولی را نیز دارد.هواپیمای بی ۵۲ برای مدت بیش از ۳۵ سال تنها بمب افکن دارای سرنشین سنگین وزن ایالات متحده بوده است.

537682 JfyTu1tU عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

این بمب افکن، قادر به پرتاب و شلیک بیشتر سلاح های موجود است و حتی بدین صورت، احتمال آن می رود که پس از به روز ساختن سیستم های اویانیکی و پیشرانه ها و دیگر قمست های آن، این هواپیما تا سال ۲۰۴۵ نیز در خدمت باشد. البته این بمب افکن آمریکایی را BUFF که مخفف عبارت Big Ugly Fat Fellow و به معنای مرد چاق گنده زشت است، نیز می نامند. اولین مدل هواپیمای بی ۵۲ در سال ۱۹۵۴، اولین پرواز خود را انجام داده و مدل B  آن نیز در سال ۱۹۵۵ وارد خدمت گشت. به طور کلی ۷۴۴ بمب افکن بی ۵۲ ساخته شده و آخرین گونه آن نیز که مدل H نامیده می شود، در سال ۱۹۶۲ تحویل شد. این بمب افکن استراتژیکی، دارای بردی برابر با ۱۴,۱۶۲ کیلومتر است که از این رو، هواپیمایی میان قاره ای یا کانتیننتال گفته می شود.

537682 PyWtp4qU عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

البته این برد، در حالت بدون سوخت گیری هوا به هوا اندازه گیری شده است، و در غیر این صورت، برد این هواپیما، با سوخت گیری هوا به هوا می تواند نا محدود باشد. در این هواپیما، از مدل جی به بعد تغییراتی در شکل بدنه مانند کوتاه تر شدن سکان عمودی یا همان پایدار کننده عمودی آن داده شد.

537682 yK5GGDJm عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

مشخصات  هواپیمای بمب افکن: ب-۵۲ / B-52
نوع هواپیما: بمب افکن استراتژیک
کشورسازنده:  ایالات متحده آمریکا
شرکت سازنده: بوئینگ
تاریخ نخستین پرواز: ۱۵ آوریل ۱۹۵۲
تاریخ رونمایی: فوریه ۱۹۵۵
وضعیت کنونی: ۷۶ فروند فعال ، ۲۰ فروند آماده باش
بکار گیرنده ها: نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا / ناسا
آغاز ساخت: ۱۹۵۲ تا ۱۹۶۲
تعداد ساخته شده: ۷۴۴ فروند
قیمت هر فروند: ۱۴/۴۳ میلیون دلار آمریکا

537682 MzLbvKka عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

 

537682 PAeOdaQT عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

//////////

چهار جنگ افزار ایران که داعش باید از آن بترسد

D8AADB8CD8AAD8B120D8A7DB8CD8B1D8A7D98620D98820D8AFD8A7D8B9D8B4 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

مقابله های نمایشی ائتلاف آمریکایی در برابر داعش بسیاری از تحلیلگران را برآن داشته تا نظرات خود را در زمینه مقابله با داعش بیان کنند، از جمله آنها پایگاه نشنال اینترست در گزارشی با عنوان “چهار ابزار جنگی ایران که داعش باید از آن بیمناک باشد” می نویسد:

پیدایش گروه داعش در عراق و سوریه، خشم بسیاری از کشورها را برانگیخته است. گروه داعش که یک گروه تروریست افراطی است ، برای کشور های مختلفی بعنوان یک هشدار محسوب می شود. اما ایران چهار ابزار جنگی در اختیار دارد که می تواند برای کسب پیروزی در جنگ مقابل تروریستهای داعش به کار گیرد که عبارتند از:

 نیروهای نظامی

گروه های نظامی قدرتمند در واقع موثرترین سلاح ایران در برابر تروریستهای گروه داعش هستند چرا که ایران منابع عظیم نیروی انسانی را در اختیار دارد. نیویورک تایمز اخیرا اعلام کرد ایران تنها کشوری است که به طور واقعی میتواند به آن چه که در عراق در حال وقوع است، پاسخ گوید.

D982D8AFD8B1D8AA20D8B1DA98D987 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

هواپیماهای بی سرنشین

ایران یکی از پیشرفته ترین مجموعه هواپیماهای بدون سرنشین در خاور میانه را در اختیار دارد ؛ عاملی که به این کشور در مقابله با تروریستهای داعش کمک می کند. هواپیماهای بدون سرنشین ایران نخستین بار در جریان جنگ ایران و عراق در دهه ۱۹۸۰ مشاهده شدند. امروزه ایران هواپیمای نظارتی مهاجر۴ و دیگر انواع آن را در اختیار دارد.

روی هم رفته ، ایران تجربیات عملیاتی بیشتری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نسبت به هر کشور دیگری در منطقه دارد. گفته می شود ایران همچنین هواپیماهای بدون سرنشین ” انتحاری” دارد که این هواپیماها برای انهداف اهداف مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

D982D8AFD8B1D8AA20D9BED987D9BED8A7D8AF1 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

رسانه های ایران بارها گزارش دادند که هواپیماهای بدون سرنشین ایران می توانند برای هدف قرار دادن اهداف زمینی و هوایی و نیز حمله در زمانی که یک هدف مظنون را شناسایی کند ، مورد استفاده قرار گیرند.

 هواپیماهای اف ۱۴

ایران چهار دهه قبل ۷۹ فروند هواپیماهای جنگنده اف ۱۴ تام کت ساخت آمریکا خریداری کرد. اگر چه انقلاب ایران و تحریم های آمریکا، این کشور را مجبور به تغییر جنگنده های خود برای منظورهای دیگر کرد. ارتقاهای اخیر از جمله نصب سامانه های راداری ساخت ایران بر روی هواپیماها و نیز موتور و قابلیت حمل بمب های هوشمند ۹۰۰ کیلوگرمی ساخت ایران از جمله مواردی هستند که این هواپیماها را تبدیل به ابزاری قدرتمند برای ایران کرده است.

D982D8AFD8B1D8AA20D8A7D981201204 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

 موشک های هدایت شونده دقیق

برخی موشک های ایران که به مقدار بسیار زیادی از آن ها در اختیار دارد، قابلیت انهدام اهداف گروه داعش را با دقت بالا دارند. برنامه های موشک هدایت شونده دقیق ایران کاملا پیشرفته هستند.  به عنوان مثال در سال ۲۰۱۳ ایران موشک بالستیک ضد کشتی مافوق صوت خلیج فارس خود را آزمایش کرد که دقت آن هشت و نیم متر است.

یکی از موثر ترین موشک هایی که می تواند علیه شبه نظامیان گروه داعش مورد استفاده قرار گیرد ، موشک فاتح ۱۱۰ است. ایران نوع ارتقاء یافته موشک بالستیک کوتاه برد فاتح ۱۱۰ خود را در سال ۲۰۱۲ آزمایش کرد. در حالی که این موشک برای مفاهیم تدافعی ارتقاء یافته است، می تواند اهداف زمینی و دریایی را با همان  دقت منهدم کند.

D981D8A7D8AAD8AD110 عکس جدیدترین جنگ افزار های روز دنیا 2016

احمد وحیدی وزیر دفاع سابق ایران اعلام کرد این موشک بردی معادل ۳۰۰ کیلومتر دارد و می تواند مواضع نیروهای دشمن، مراکز فرماندهی آنها، پایگاه های موشکی، انبار مهمات، سامانه های راداری و دیگر اهداف را منهدم کند. علاوه بر این، ژنرال حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرده است : موشک های بالستیک ما قابلیت انهدام اهداف سیار با دقت بسیار بالا را نیز دارند.

اگر این موضوع صحت داشته باشد ، ایران می تواند کاروان شبه نظامیان گروه داعش را هدف قرار دهد و لطمات سنگینی را بر آنها وارد سازد. حتی اگر این موضوع صحت نداشته باشد یا در بیان آن اغراق شده باشد ، دیگر موشک های هدایت شونده دقیق ایران می توانند لطمات بسیار جدی را بر شبه نظامیان داعش وارد آورند که با هیچ چیزی دیگری قابل مقایسه نیست.

نتیجه آن که ، ایران زرادخانه مرگباری از تسلیحات و راهبردها در اختیار دارد که می تواند از آنها را برای نابودی گروه داعش به کار گیرد.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download