X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

کلاهبرداری با صیغه موقت۵۰ هزار تومانی

کلاهبرداری با صیغه موقت۵۰ هزار تومانی

حدود سه هفته قبل پیامی بر روی تلفن های همراه یک شهروند آباده ارسال شده بود؛ «صیغه و عقد موقت در صورت تمایل عدد ۷ رابه همین شماره ۱۲۶۹—۰۹۱۰ ارسال نمایید،قیمت ۹۰هزارتومان» پس از ارسال عدد ۷ پیامک های دیگری از طرف شماره مذکور ارسال می شد؛ «عابربانک ۲۴۵۷——-۶۲۷۷ /س . ش /۵۰هزارتومان واریز /۴۰هزارتومان حضوری»

1939936 3615 l کلاهبرداری با صیغه موقت۵۰ هزار تومانی

پس از اینکه متقاضیان مبلغ ۵۰ هزارتومان را به حساب عابربانک «س. ش» کارت به کارت می کردند، دیگرخبری از وی نمی شد.

عقد موقت صیغه موقت با ۵۰ هزار تومان صیغه در تهران صیغه آنلاین صیغه

چنانچه متقاضیان قبل از واریز وجه از او درخواست می کردند که باید شما را حضوری ببینیم، وی پاسخ می داد: متاسفم هر وقت ۵۰ هزار تومان را واریز کردی آدرس و شماره تلفن را خواهم داد.

این کلاهبردار با ارسال پیام های تحریک آمیز موفق می شد طمعه های خود را فریب داده و آنان را وادار کند مبلغ ۵۰ هزارتومان را به حسابش واریز کنند.

وی با افتتاح حساب عابر بانکی در اراک به نام «س.ش» فرزند حجت الله و خرید سیم کارت به همان نام موفق شده بود تا واریز کنندگان وجه شک نکنند و همه فکر کنند با یک خانم جوان سر و کار دارند.

پس از شکایت برخی از فریب خوردگان موضوع در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آباده و مسئولان امنیتی سپاه شهرستان قرار گرفت و با توجه به اینکه رد ارسال کننده پیام در اراک گرفته شده بود، با هماهنگی و به کمک مسئولان امنیتی سپاه اراک «س. ش» در تاریخ۲۲خرداد ۹۵ در اراک دستگیر شد.

پس از تحقیقات اولیه مشخص شد وی با گم کردن شناسنامه خود در دوسال پیش طعمه شخص دیگری واقع شده بود و کلاهبردار اصلی با شناسنامه او خط اعتباری خریداری و حساب بانکی افتتاح کرده بود که با انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی سرانجام مرد ۳۰ ساله ای به نام «ح . ش» اهل و ساکن اراک مجرد، شغل آزاد، دستگیر شد و به کلاهبرداری گسترده خود اعتراف کرد.

نامبرده پیامک های انبوهی به استان های همدان، قم، تهران، آ غربی، فارس، یزد، کرمان و … ارسال کرده بود و به صورت انبوه (میلیاردی) مبلغ ۵۰ هزارتومان از سراسر کشور به حساب وی واریز شده بود.

البته این واریز وجه هم اکنون ادامه دارد. متهم با اخذ نیابت قضایی پس از دستگیری در اراک به دستور دادستان آباده، به شهرستان آباده منتقل شد و پرونده در دادستانی آباده در حال پیگیری می باشد. متهم به تمامی کلاهبرداری خود اعتراف کرده است

 

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download