X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

شگرد کلاهبرداری از مردان با شماره تلفن زن صیغه ای! عکس

«عقد موقت» پیامکی برای کلاهبرداری از مردان

شگرد کلاهبرداری از مردان با شماره تلفن زن صیغه ای 2 شگرد کلاهبرداری از مردان با شماره تلفن زن صیغه ای! عکس

 

رئیس پلیس فتای استان خراسان شمالی از شگرد جدید کلاهبرداران به طریق ارسال پیامک تحت عنوان «عقد موقت» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری وی آر سه، سرگرد سهیل خاکشور گفت: برابر اخبار رسیده و بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان دایره اطلاعات جرائم پلیس فتا، شگرد جدیدی تحت عنوان کلاهبرداری مالی از افراد در قالب درخواست صیغه موقت شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی تصریح کرد: در این نوع کلاهبرداری، کلاهبرداران با ارسال پیامک متنی به صورت حجمی به شماره تلفن‌های همراه بعضی از افراد و با تقاضای عقد موقت عده‌ای از مردان را فریفته و از آنان به این طریق کلاهبرداری می‌کنند.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در ادامه بیان داشت: شگرد این قبیل افراد کلاهبردار به این نحو است که در گام اول ابتدا اقدام با ارسال پیامک‌هایی متنی با مضمون «من حاضرم صیغه شما بشوم. فقط با …. مبلغ، در صورت تمایل عدد ۶ را به همین شماره تلفن همراه پیامک کنید» برای مردان می‌کنند.

سرگرد خاکشور همچنین خاطرنشان کرد: مردان طرفدار پر و پا قرص ازدواج موقت پس از دریافت این پیامک ناخودآگاه شگفت زده و ترغیب می‌شوند و اقدام به ارسال جوابیه پیامک کرده و سپس شروع به تماس با ارسال کننده این پیام می‌کنند که هر چه با شماره ارسال شده تماس می‌گیرند موفق نشده و بی نتیجه می‌ماند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: چند روز پس از ارسال پیامک و اعلام موافقت بعضی از مردان، زنی با آنها تماس گرفته و عنوان می‌کند در صورتی که نصف مبلغ به حسابش واریز شود، حاضر است صیغه او شود و در ادامه جهت عادی سازی موضوع و تضمین قضیه چنین ابراز می‌کند که باقیمانده حساب را هم بعد از اولین ملاقات دریافت خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی افزود: مردان ساده لوح هم پس از این که این زن با آنها سر گفتگوی تلفنی را باز می‌کند و پس از مکالمه اولیه آنگاه با موافقت و رضایت کامل مبلغ درخواستی را بدون فوت وقت به حساب فرد مورد نظر واریز کرده و منتظر وعده ملاقات می‌مانند اما بعد از انتقال حساب دیگر خبری نه از آن زن است و نه ملاقاتی و نه صیغه‌ای در کار است و به اصلاح امروزی سرکیسه می‌شوند.

سرگرد خاکشور همچنین گفت: مردان فریب خورده مستأصل و درمانده در این راه به علت حفظ آبرو و رعایت سایر مسائل دیگر نمی‌دانند این کلاهبرداری را چگونه در مراجع قضائی مطرح کنند و به این ترتیب از پیگیری پول بر باد رفته خود انصراف می‌دهند.

به گفته رئیس پلیس فتای خراسان شمالی، کلاهبرداران از این طریق طعمه‌های خود را به راحتی فریفته و از آنان کلاهبرداری و ثروت‌های آنچنانی در ظرف چند روز کسب می‌کنند. گاهاً پشت این قضیه مردانی هستند که با ضبط صدای یک زن این نقشه را طراحی و پیاده سازی و عملی می‌کنند.

کلاهبرداری به روش ازدواج موقت ۲

با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان سبزوار خراسان رضوی، فردی شیاد و کلاهبرداری که با وعده ازدواج موقت از جوانان کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
شگرد کلاهبرداری از مردان با شماره تلفن زن صیغه ای 2 شگرد کلاهبرداری از مردان با شماره تلفن زن صیغه ای! عکس

به گزارش خبرگزاری وی آر سه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ قنبرعلی آزادواری فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: با کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از افراد جوان با وعده ازدواج موقت، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فردی با ارسال پیامک به جوانان و وعده ازدواج موقت در قبال پرداخت مبلغی از مالباختگان کلاهبرداری می کرده است.

سرهنگ آزادواری اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی با بدست آوردن اطلاعاتی از متهم که زنی میانسال به نام (ز-ع ) بود، شناسایی مخفیگاهش را در دستور کار خود قرار دادند و سرانجام مخفیگاه وی را شناسایی و در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار افزود: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های به عمل آمده ابتدا منکر بزه انتسابی بود که با مشاهده مستندات موجود لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری از افراد جوان با شگرد فراهم کردن شرایط ازدواج موقت، اقرار کرد.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download