X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

افشای ماهیت پلید شاهین نجفی خواننده

 

ماهیت شاهین نجفی خواننده حتاک به امامان معصوم

ناگفته های تکان دهنده ای از شاهین نجفی

شاهین نجفی افشای ماهیت پلید شاهین نجفی خواننده

پیام فضلی نژاد در گفت و گو با خبرگزاري دانشجو، درباره ماهيت و پيشينه شاهين نجفي خواننده هتاك به امام هادي (ع) گفت: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

پژوهشگر موسسه کیهان افزود: در سال ۱۳۸۷ که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان روزنامه «کیهان» پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در ۸ مهرماه ۱۳۸۷ نوشت: «اخيراً برخي از وبلاگ هاي دانشجويي اپوزيسيون با گرايش ماركسيستي، بيانيه‌اي از يك گروه موسيقي با عنوان تپش ۲۰۱۲ منتشر كرده اند كه در آن از راه اندازي كمپين يكصد هزار امضاء خبر مي دهد.

وي با اشاره به ماهيت اين گروه تصريح كرد: اين گروه مبتذل خود را متشكل از تعدادي جوان ايراني و آلماني معرفي مي كند… اعضاي اين گروه هدف خود از تشكيل چنين محفلي را تلاش براي جمع‌آوري امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (۱۰ دسامبر) به پارلمان اروپا در بروكسل اعلام كرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌هاي بين‌المللي را به شرايط حاكم در ايران و به اصطلاح نارضايتي مردم جلب كند.»

فضلی نژاد با ارائه پیشنهادی به مسئولان قضایی کشور مبنی بر «درخواست بازداشت و استرداد نجفی توسط اینترپل» اظهار داشت: با توجه به سابقه این خواننده همجنس‌باز و اتهامات و جرائم وی که در حوزه سرزمینی ایران قبل از فرار واقع شده و توسط مراجع ذیصلاح قضایی کشور خودمان قابل رسیدگی کیفری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، پیشنهاد می کنم که با تدبیر دادستان محترم کل کشور درخواست بازداشت و استرداد شاهین نجفی به ایران از کانال پلیس اینترپل داده شود. این خواننده هتاک باید در ایران به دست عدالت سپرده شود و این یک مطالبه مردمی است.

عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با بازخوانی پیشینه فعالیت‌های این خواننده هتاک ادامه داد: وقتی شامگاه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ آقای «حسین شریعتمداری» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از همکاری شهید «صانع ژاله» با روزنامه «کیهان» سخن گفت، رسانه‌های غربی چند ساعت را در شوک و بهت ناشی از این خبر به‌ سر بردند و فردای آن روز، جز واکنش‌های سراسیمه، کاری از دستشان ساخته نبود. اما، کمتر از ۱۵ ساعت پس از مصاحبه مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، تلویزیون‌های فارسی‌زبان اپوزیسیون برانداز و رسانه‌های کردی‌زبان ضدانقلاب برنامه‌های عادی خود را برای پخش یک «خبر ویژه» قطع کردند و با نشان دادن تیزری تبلیغاتی از یک ویدئو کلیپ (نماهنگ) گفتند «سلطان رپ ایران علیه حسین شریعتمداری می‌خواند!» و برخی از سایت‌های خبری اروپایی نیز تیتر زدند: «ساخت موسیقی اعتراضی توسط یک همجنس‌گرای مشهور درباره مدیر کیهان».

وي ادامه داد: در همان هنگام، جریان رسانه‌ای «فتنه سبز ماسونی» در سایت‌های «فیس بوک»، «تویتر» و «یوتیوب» صفحات ویژه‌ای را ساختند تا «نماهنگ» این «همجنس‌باز مشهور و سلطان رپ ایران» را به صورت ویژه و در گسترده‌ترین سطح ممکن منتشر کنند. سرانجام شامگاه ۲۸ بهمن، تنها یک روز پس از گفتگوی ویژه تلویزیونی «حسین شریعتمداری»، نسخه کامل این نماهنگ در رسانه‌ها پخش شد.

فضلی نژاد اظهار داشت: نماهنگ «شهید سبز: صانع ژاله» با صدای «شاهین نجفی» که به «حسین شریعتمداری» به عنوان «پلیدترین انسان روی زمین» تقدیم شده است، تنها واکنش کارگزاران فتنه سبز به جدیدترین افتضاح و رسوایی سیاسی‌شان بود. ۴۸ ساعت پیش از انتشار سخنان مدیرمسئول «کیهان» درباره خدمات ارزشمند شهید «صانع ژاله» به جمهوری اسلامی و در حالی که کارشناسان امنیتی سرنخ‌های متعددی را از نقش محوری «گروهک تروریستی مجاهدین خلق» (منافقین) برای ترور وی به دست آورده بودند، رسانه‌های وابسته به مثلث سرویس‌های جاسوسی CIA و موساد و MI6 پروژه «شهیدسازی» برای «سبزها» را کلید زدند. گرچه در ابتدا «رادیو فردا» حتی نام این «شهید جدید سبزها» را نمی‌دانست و به تعبیر آقای شریعتمداری خبر از «کشته شدن خانم ژاله صانعی به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی» می‌داد!

نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که ۲ وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.

فضلي نژاد همچنين با اشاره به حمايت آمريكا از اين خواننده هتاك، خاطرنشان كرد: چندی پیش نيز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

شاهین نجفی به «سرطان حنجره» مبتلاست

شاهین نجفی به سرطان حنجره مبتلا شد تایید خبر ابتلای شاهین نجفی به بیماری سرطان حنجره توسط یکی از نزدیکان وی پس از انتشار عکس شاهین نجفی بر تخت بیمارستان

اخیرا عکسی از شاهین نجفی در یک بیمارستان و در حال بستری منتشر شد که خبر های مبنی بر سرطان حنجره شاهین نجفی که قبل از این منتشر شده بود را تا حدودی تایید میکرد .

shahin افشای ماهیت پلید شاهین نجفی خواننده

شاهین نجفی سرطان حنجره گرفت

اما چند روز پیش «شاهین نجفی» با انتشار فایلی صوتی، شک و تردیدها درباره بیماری وخیمش را افزایش داد. وی با دستپاچگی طی انتشار فایلی صوتی در شبکه‌های اجتماعی و موبایلی، ادعا کرد که خبر بیماری سرطانش صحت ندارد و تنها به دلیل مشکل لوزه، عملی جراحی انجام داده و به‌زودی سلامت خود را بازمی‌یابد.

البته «شاهین نجفی» که از افشا و رسانه‌ای شدن بیماری وخیمش به‌شدت نگران‌ و وحشت‌زده شده، بدون توجه به اینکه (به اذعان پزشکان) عمل جراحی لوزه سبب عدم‌توانایی سخن‌گفتن یا تغییر محسوس در صدای فرد برای مدتی می‌شود، با صدای همیشگی برای مخاطبانش پیام فرستاد!

یکی از نزدیکان «شاهین نجفی» هم خبر “بیماری وخیم” او را تایید کرده است.

این خواننده هتاک و ضداسلامی، اکنون تحت تدابیر شدید پلیس و ماموران امنیتی آلمان زندگی ننگین خود را سپری می‌کند.

 

حكم آيت‌الله مكارم درباره شاهين نجفي

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا در این باره، هرگونه اهانت به ائمه (ع) را موجب ارتداد دانست.

متن این استفتا و پاسخ آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

محضر مبارک مرجع تقلید جهان تشیع
حضرت آیت الله مکارم شیرازی (دامت برکاته)
با سلام و احترام؛

نظر به اینکه اخیراً فردی به نام شاهین نجفی که از خوانندگان موسیقی در خارج از کشور می باشد در قالب متن شعر و ارائه تصویری موهون به ساحت مقدس حضرت بقیه الله (روحی فداه) و امام علی النقی الهادی (علیه السلام) و گنبد مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) اهانت نموده و در جهت ترویج این اهانت فایل صوتی و تصویری آن را در پربیننده ترین سایت های اطلاع رسانی قرار داده اند.

تصویر و اصل فایل اهانت آمیز مذکور به پیوست ارسال می گردد.

خواهشمند است تکلیف شرعی شیعیان و دوست داران اهل بیت (علیهم السلام) را در این خصوص بیان فرمایید.

بسمه تعالی

هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد داخل در عنوان سابّ النبی(صلی الله علیه وآله) می باشد.
همیشه موفق باشید
ناصر مکارم شیرازی

گفتنی است، بر اساس ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامي “هركس به مقدسات اسلام و يا هريك از انبياءعظام يا ائمه طاهرين (ع) يا حضرت صديقه طاهره (س) اهانت نمايد، اگر مشمول حكم سب النبي باشد اعدام مي شود و درغير اين صورت به حبس از يك تا پنج سال محكوم خواهد شد.”

آیت‌الله صافی گلپایگانی: این ها مرتدند

پیش از این هم، آیت‌الله صافی گلپایگانی، از مراجع عظام تقلید در پاسخ به استفتائی که در پایگاه اطلاع رسانی وی منتشر شده، جسارت کنندگان به امام هادی(ع) را ‘مرتد’ خواند.

این مرجع تقلید در پاسخ به این استفتاء که “مدتی است عده ای اجیر شده که عمدتاْ از ضد انقلاب خارج از کشور می باشند، در فضای اینترنت؛ سایت ها و وبلاگ های خود به راحتی به امام مظلوم شیعیان حضرت امام هادی(ع) اهانت و جسارت می کنند ( طراحی جوک، کاریکاتور، فحاشی، دروغ بستن و …) حکم این افراد چیست؟”، فرمودند: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند . والله اعلم

 

 

0 لایک
7 نظر تا کنون ثبت شده است
ن گفته : پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۵

آخه چرا پشت سر کسی غیبت می کنید.از اول تا آخر دروغ گفتید همه هم میدونن این نوشته ها صحت و منبع نداره البته کاری بیشتر ازین ازت بر نیومده الهی بگردمت

مجتبی گفته : پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۵

این حرف ها رو پشت سر بنده ی خدا نزنید.خودش گفته قصد توهین به مقدسات نداره و اونایی که اهنگاشو گوش میدن میدونن هیچ جا توهینی نکرده.فقط چون حرفاش واستون خوب نیس میاید غیبتش می کنید.دوست عزیزم من کافر نیستم و شاهین هم کافر نیست فقط خدا رو اونجوری که بعضیا قبول دارن ،قبول نداره.و هر کسی عقیده ای داره. امام صادق (ع) : غیبت ،حسنات ( خوبی ها و نیکی ها ) را از بین می برد همانطور که آتش هیزم را از بین می برد. خداوند بزرگ به موسی وحی می فرمود : غیبت کننده اگر توبه کند آخرین کسی است که وارد بهشت میشود و اگر توبه نکند نخستین کسی است که وارد آتش می گردد. بحارالانوار جلد ۷۵ صفحه ۲۵۷ حدیث ۴۸
امیدوارم منو دوست خودتون بدونید و باز هم بیام و مطالبتونو بخونم.

رسول گفته : پنج شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۵

نمیدونم شما یا کر و کورید یا خودتونو زدین به کوری توهین از این آشکارتر که این حرومزاده درقالب شعر گفته

مجتبی گفته : پنج شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۵

راستی همجنس بازی جرم یا کار بدی نیست.ما روان شناسا به این اختلال خیلی بدبین نیستیم.هرکسی ممکنه همجنس باز باشه.اما اگه میگید شاهین همجنس بازه یک دلیل و مدرک بیارید.راستی من در مورد ساختن سایت و تبدیل وبلاگ به سایت چنتا سوال داشتم.میخوام وبلاگمو مثه شما دات آی آر بیارم آخرش و تبدیل به سایت کنم.این کار امکان پذیره؟

hossein. gorji گفته : پنج شنبه , ۱۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام…. شکی ندارم که همین دنیا داره مکافاته و يه چيز ديگه که بی شک مطمئن هستم اينه که با خاندان پیامبر هیچ کس نمی تونه شوخی کنه و اگر هم یه سبک عقلی پیدا شه که چنین حماقتی کنه خدا به فریادش برسه

Shaar گفته : شنبه , ۱۵ آبان ۱۳۹۵

واي!!!!😂😂😂😂
چقد چرت و پرت راجع به شاهين نوشتين😁
فعلاً كه داره كارشو ميكنه كنسرتاشو ميزاره به بهترين نحو ممكن هم زندگيشو سپري ميكنه 😎💪

رویا گفته : شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۵

بنظرمن هیچ توهینی نشده من چندباراین اهنگشو گوش دادم ولی چیزی نبوده

دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download