X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

پیامدهای استفاده از فیلترشکن برای جوانان و نوجوانان

پیامدهای استفاده از فیلترشکن برای جوانان و نوجوانان

%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%B4%DA%A9%D9%86 پیامدهای استفاده از فیلترشکن برای جوانان و نوجوانان

Untitled20160610044057 پیامدهای استفاده از فیلترشکن برای جوانان و نوجوانان

فیلترشکن های آندرویدی و خطرات استفاده از این فیلترشکن ها

Untitled20160614102153 پیامدهای استفاده از فیلترشکن برای جوانان و نوجوانان

طبق معمول دوباره شبکه های ماهواره ای هر کدام اقدام به پخش و تکثیر فیلترشکن های بنام از خود شده اند که بازهم بی توجهی عده زیادی از کاربران اطلاعات شخصی و حتی خانوادگی آنها را به خطر می اندازد نرم افزارهایی که تا بحال هیچ شرکت امنیتی آنها را تایید نکرده و اصلا نرم افزاری مفیدی هم به شمار نمی آیند در ادامه خطرات استفاده از فیلترشکن ها را توضیح خواهیم داد که مثال مشخصی برای آندرویدی ها خواهد بود تا متوجه شوند که هر چیز مفتی بی حکمت نیست فکر کردید یک عده از اون ور خاک خودشون را برای آزادی شماها دارن میکشنن ؟ سخت در اشتباهید . تا بحال فکر کردید چرا هیچ فیلترشکنی پولی نیست ؟ اینا یعنی دارن بخاطر رضای خدا فیلترشکن رایگان تولید کرده و روز به روز آپدیتش میکنن ؟ پس معلومه یه جای کار میلنگه و اینا منفعتهای بیشتری نصیبشون میشه که اینطور دارن رایگان میدن به قول قدیما هر ارزونی بی حکمت نیست بودجه اینا از کجا تامین میشه ؟ شما خودتون رو بذارید جای این شرکتهای تولید کننده فیلترشکن آیا بدون در نظر گرفتن هیچ منفعتی راضی میشید که نرم افزار فیلترشکن تولید کنید ؟ خوب معلومه که نه . این شرکتها بودجه خودشون رو از کشورهایی میگرن که قصدشون جاسوسی از اطلاعات شما کاربران عزیز ایرانی هست فریب این نرم افزارها را نخورید و اطلاعات شخصی خودتون رو به عموم نگذارید مخصوصا در گوشی های آندرویدی .

خلاصه اگر دوست دارید اطلاعات شخصی خود را برای جاسوسی به نمایش بگذارید بهتره از فیلترشکن استفاده کنید . وگرنه بهترین کار دوری از هر چی فیلترشکنه چه آندرویدی چه آیفون

شما را به خواندن یک مقاله علمی در مورد نقص های امنیتی بوجود آمده توسط فیلترشکن ها دعوت میکنم :

” به نقل از سایت خبری تابناک ، بسیاری از کاربران اینترنت داخل کشور برای گذشتن از سد فیلترینگ سایت‌های مبتذل و مستهجن و سایت‌های سیاسی، به سراغ نرم‌افزارهای فیلترشکن، سایت‌های پروکسی و همچنین VPN رفته و این رجوع کاربران به استفاده به این روش‌های عبور از فیلترینگ، باعث رشد فزاینده فروش اکانت‌های نرم‌افزارهای فیلترشکن و VPN شده است. ضمن این که با جستجوی کوتاه در اینترنت، با سایت‌های داخلی ارایه دهنده اشتراک VPN روبه‌رو خواهیم شد که آزادانه و بدون هیچ ترسی، شماره حساب اعلام کرده و اقدام به فروش غیر قانونی اشتراک VPN می‌‌کنند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، گذشته از خرید و فروش غیر قانونی اشتراک VPN و فیلترشکن در دنیای اینترنت که مانند هر فن‌آوری جدید با چالش و ضایعاتی همراه است، مدیران و مسئولان اینترنت در کشورهای گوناگون با روش‌های گوناگونی با آن برخورد می‌کنند که از آن جمله، می‌توان به فیلترینگ و یا نابودی منبع مروج مطالب خلاف منافع کشورها اشاره کرد که این امر، در بیشتر کشورها در حال اجرا بوده و کاری رایج و ضروری است.

البته ناگفته نماند، در کشور ما نیز فیلترینگ در حالی انجام می‌شود که بیشتر کاربران ایرانی با فیلتر و از دسترس خارج کردن سایت‌های غیر اخلاقی و مستهجن و یا سایت‌هایی که در معاملات متقلبانه مجازی، از جمله فعالیت‌های شرکت‌های هرمی و گلدکوئیستی فعال هستند و همچنین آن دسته از سایت‌هایی که برخلاف قوانین جاری کشور مشغولند، موافق هستند و آن را امر بدیهی می‌دانند، ولی همین کاربران به دلیل برخی اشتباهات ناظران و یا استفاده از نرم‌افزارها و فن‌آوری غیر اصولی، دچار مشکلاتی می‌شوند که اتفاقا این مشکلات متوجه قشر تحصیل کرده یا در حال تحصیل نیز می‌شود؛ بنابراین، این قشر از کاربران داخلی اینترنت، بناچار به سراغ استفاده از نرم‌افزارهای فیلترشکن، سایت‌های عبور از فیلترینگ (که اغلب از سوی کشورهای مخالف نظام به صورت رایگان عرضه می‌شود) و همچنین اشتراک‌های VPN (Virtual Private Netvork)می‌روند.

بر پایه بررسی‌های خبرنگار «تابناک»، این میل و کشش کاربران به استفاده از چنین فن‌آوری‌هایی برای گذشتن از فیلترینگ، با عوارض خطرناکی همراه است؛ چرا که کاربر با استفاده از VPN و همچنین نرم‌افزار فیلترشکن با اتصال به یک سرور در خارج از کشور (عمدتا در انگلیس و آمریکا) متصل شده و همین امر موجب اختصاص یک IP خارجی به رایانه کاربر داخلی می‌شود که در ادامه این کار، همه داده‌ها و اطلاعات از رایانه کاربر به سرور خارجی انتقال پیدا کرده و از آنجا وارد دنیای مجازی اینترنت می‌شود و به این وسیله، از فیلترینگ داخلی کشور عبور می‌کند.
اما این عبور از فیلتر با تهدیدهایی روبه‌رو می‌شود؛ به این ترتیب که کاربر نمی‌داند، بیشتر و اغلب سرورهایی که اشتراک VPN را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، نه تنها تمامی اطلاعات رد و بدل شده را بررسی و کنترل می‌کنند، بلکه به همین وسیله با پورت‌های باز رایانه کاربر به اطلاعات درون رایانه وی دسترسی پیدا کرده و امکان کپی‌برداری و یا دیدن اطلاعات داخلی رایانه کاربر برای سرورهای خارجی میسر می‌شود و این در حالی است که اگر کاربر برای مثال در شبکه محل کارش، این نوع ارتباط را برقرار کند، سرور می‌تواند از طریق رایانه کاربر به اطلاعات شبکه داخلی آن اداره نیز دسترسی پیدا کند و نیز با نرم‌افزارهای پیشرفته بدون آگاهی کاربر، اطلاعات موجود در رایانه یا شبکه داخلی کاربر را برای خود کپی کند. همین مسأله در نرم‌افزارهای فیلترشکن مانند «فری‌گیت» و «اولترا سورف» نیز در حال انجام است.

در پایان تأکید می‌شود، استفاده از چنین روش‌هایی، ممکن است خطرات بسیاری داشته باشد و کاربران اینترنت باید بدانند که استفاده از چنین نرم‌افزارها و روش‌هایی، مانند این است که همه محتویات رایانه خود را از تصویر و فیلم شخصی گرفته تا اطلاعات مهم شخصی و کاری، آپلود کرده و در اختیار عموم قرار دهیم. ”

پس به تمامی کاربرانی که به اطلاعات شخصی خود اهمیت زیادی قائل هستند توصیه میکنم اصلا از پراکسی و فیلترشکن استفاده ننماید و همچنین به کاربران ادارات دولتی , بانکی و برخی مراکز حساس توصیه میکنیم که در صورت نیاز برای عبور از تحریم ها از وی پی ان های قانونی ارائه شده توسط خود دولت استفاده نمایید تا شاهد بروز مشکل امنیتی نباشید چون امنیت این گونه وی پی ان ها توسط دولت تامین میشود .

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download