X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

مدل دکوراسیون آشپزخانه

مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک مدل دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶

مدل دکوراسیون آشپزخانه عروس مدل دکوراسیون آشپزخانه اروپایی

مدل دکوراسیون آشپزخانه ترکیه مدل دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید مدل دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

اکثر آشپزخانه های امروزی با مدل اپن ساخته می شود و فضای داخلی آنها از زوایای مختلف نقاط منزل قابل مشاهده است. به همین علت باید هنگام چیدمان و تزئین آن به ظرایف گوناگونی توجه کرد و لوازم را در مکان مناسب خود و به دور از هرگونه ریخت و پاش و بی نظمی قرار داد زیرا بی نظمی دکوراسیون آشپزخانه در چیدمان دکوراسیون فضای پذیرایی و هال نیز تاثیرگذار است. کارشناسان متخصص دکوراسیون داخلی پیشنهادهای مناسبی برای قراردادن وسایل در دکوراسیون آشپزخانه های اوپن دارند که با برخی از آنها آشنا می شوید.

DA86DB8CD8AFD985D8A7D986 D8AFDAA9D988D8B1D8A7D8B3DB8CD988D986 D8A2D8B4D9BED8B2D8AED8A7D986D987 مدل دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه اپن را با ایده های نو چیدمان کنید

a – آشپزخانه های اپن هم مثل آشپزخانه های معمولی دارای سه قسمت اصلی هستند : جایگاه مقابل گاز – ظرف شویی و میز کار و اپن یا کابینتی که بیشتر کارها روی آن انجام می شود. وسایل در آشپزخانه اپن باید به صورتی چیده شود که فضای مناسب و کافی برای رفت و آمد و کار مقابل این سه نقطه وجود داشته باشد.
لوازم و تجهیزات مورد نیاز هریک از این بخش ها را در کنار و محدوده همان قسمت قرار دهید تا هنگام انجام کار مجبور به حرکت زیاد نباشید. ادویه ها، روغن و دیگر وسایل پخت و پز را نزدیک گاز و بشقاب و لیوان ها را کنار ظرفشویی قرار دهید.

b – مناسب تر است رنگ کابینت آشپزخانه خیلی روشن نباشد زیرا چربی و لک و کثیفی را بیشتر نمایان می کند و کابینت باید از جنسی باشد که به راحتی بتوان آن را تمیز کرد.

c – امکان ریختن آب در کف آشپزخانه و کثیفی این فضا به دلیل رفت و آمد زیاد و شست و شوی ظروف، زیاد است پس بهتر است کف آشپزخانه از جنسی باشد که مانع لیزخوردن ساکنان شود و لک و کثیفی نیز به راحتی از روی آن پاک شود.

مرتبط :  میز اپن آشپزخانه با مدلهای جدید و مدرن و دیجیتالی

d – نمای داخلی آشپزخانه های اپن از هر طرف قابل مشاهده است بهتر است وسایلی مانند قابلمه و ظروف اضافی که زیبا نیستند را در معرض دید قرار ندهیم که در این صورت فضای بیشتری خواهیم داشت.

e – به علت محدودیت فضا و کاهش تعداد کابینت در آشپزخانه های امروزی بهتر است از وسایل برقی کمتری استفاده کنیم. در صورت نیاز از وسایلی که چند کار را انجام می دهند استفاده کنید تا فضای بیشتری برای قراردادن وسایل ضروری در اختیار داشته باشید.

f – یک هود خوب و پرقدرت، مهم ترین عضو آشپزخانه های اوپن است زیرا اجازه نمی دهد بوی مطبخ تمامی فضای خانه را پر کند. سعی کنید از هودهای دارای لوله استفاده کنید زیرا هودهای ذغالی قدرت چندانی برای از بین بردن بو ندارند و بیشتر جنبه زیبایی دارند.

g – بهتر است رنگ پرده ها و کفپوش و کابینت آشپزخانه با رنگ و چیدمان هال و پذیرایی تناسب داشته باشد. در غیر این صورت آشپزخانه برای آنهایی که در هال و پذیرایی می نشیند خیلی جلب توجه می کند و هرگونه بی نظمی سریع به چشم می آیند. برای اینکه فضای داخل آشپزخانه از پذیرایی دیده نشود می توانید از پرده های حصیری یا کاغذی متحرک روی اوپن استفاده کنید.

h – رنگ های تند کابینت ها و پرده در آشپزخانه های اوپن بیشتر به چشم می آید. اگر منظم هستید می توانید از رنگ های تند برای چیدمان آشپزخانه استفاده کنید در غیر این صورت رنگ های روشن را انتخاب کنید زیرا کمتر نمایان می شود.

i – بهتر است در نورپردازی دکوراسیون آشپزخانه اپن ، از لامپ های مهتابی زیرکابینتی برای روشن شدن میز کار استفاده کنید. برای آشپزخانه از لوستر با لامپ هایی به رنگ روشن استفاده کنید تا در انجام کارها دچار مشکل نشوید. از لامپ های هالوژن نیز می توان برای نورپردازی آشپزخانه استفاده کرد که البته بیشتر جنبه زیبایی دارد.

j – در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی به دلیل کمبود جا بیشتر از گازهای روکار استفاده می شود. نکته قابل توجه در مورد گازهای روکار، نزدیک بودن شعله ها به وسایل روی زمین کابینت است. بنابراین حتما باید وسایل را دورتر از گازهای توکار قرار داد تا آتش سوزی رخ ندهد. در صورت قرارگرفتن کابینت در زیر گاز، از قراردادن وسایل پلاستیکی و هر وسیله ای که در صورت حرارت دیدن شعله ور می شود اجتناب کنید.

مرتبط :  طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با رنگ بژ و قرمز

k – سطل آشغال، سطل برنج و دیگر وسایلی که نمای زیبا ندارند و فضا را اشغال می کنند را حتما داخل کابینت قرار دهید تا فضای بیشتری در آشپزخانه داشته باشید.

l – برخی اوقات از راه آب چاه آشپزخانه بوی بدی متصاعد می شود که فضای خانه را بدبو می کند. بهتر است همیشه سرپوشی برای راه آب چاه آشپزخانه قرار دهید.

m – هر ماه یکبار لوله هایی که زیر سینک آشپزخانه داخل کابینت قرار می گیرد را بازبینی کنید زیرا پیاز و سیب زمینی و سطل های رنج و آشغال در کابینت زیر سینک قرار می گیرد و در صورت نشتی می تواند سبب خرابی و ایجاد بوی بد شود.

n – سینک آشپزخانه به دلیل استفاده زیاد زود کثیف و لک دار می شود و نمایی کهنه پیدا می کند. با ریختن مقداری سرکه سفید روی آن، سینک آشپزخانه شما درست مثل روز اول براق و نو می شود.

 

btowJhdoketejrfT مدل دکوراسیون آشپزخانه btowQI0BIt4Ugcsn مدل دکوراسیون آشپزخانه btowF9ipPbTHpktR مدل دکوراسیون آشپزخانه btowukmjXHjQ4P3h مدل دکوراسیون آشپزخانه btown2NRmqYruAt3 مدل دکوراسیون آشپزخانه btowZwElBHu2uywe مدل دکوراسیون آشپزخانه btowA3vpmo1FAjQ3 مدل دکوراسیون آشپزخانه

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download