X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

نحوه استفاده از کاندوم به صورت تصویری نحوه استفاده از كاندوم ۲

طریقه استفاده از کاندوم عکس روش استفاده از كاندوم تاخيري

روش استفاده از کاندوم ویبره روش صحیح استفاده از کاندوم

نحوه استفاده از کاندوم+تصویری کلیپ روش استفاده از کاندوم

طریقه استفاده از کاندوم گودلایف طریقه استفاده از کاندوم به صورت تصویری

روش صحیح استفاده از کاندوم تاخیری نحوه استفاده از کاندوم تاخیری نحوه+استفاده+از+کاندوم+همراه+با+تصویر نحوه استفاده از کاندوم اپارات نحوه استفاده از كاندوم مردانه روش استفاده از کاندوم خاردار نحوه استفاده از کاندوم با تصویر نحوه ی استفاده از کاندوم همراه با عکس روش استفاده از کاندوم های زنانه روش استفاده از کاندوم همراه با عکس عکس روش استفاده از کاندوم مردانه روش صحیح استفاده از کاندوم با عکس روش درست استفاده از کاندوم روش استفاده از کاندوم زنانه با عکس روش استفاده از کاندوم مردانه تصویری طریقه استفاده از کاندوم به صورت تصویری روش استفاده از کاندوم اپارات روش استفاده از کاندوم مردانه نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان روش جدید استفاده از کاندوم ۱۶ نحوه استفاده از کاندوم با شکل طریقه استفاده از کاندوم مردانه تصویری روش استفاده از کاندوم برای زنان روش استفاده از کاندوم مردانه به صورت تصویری نحوه استفاده از كاندوم تاخيري روش استفاده از کاندوم های تاخیری فیلم روش استفاده از کاندوم مردانه روش استفاده از كاندم زنانه روش استفاده از کاندوم میوه ای فیلم روش استفاده از کاندوم اپارات روش استفاده از کاندوم به همراه عکس روش استفاده از انواع کاندوم طریقه استفاده از کاندوم با عکس

روش استفاده از کاندوم تصویری 1 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم تصویری 2 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم تصویری 6 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

دانلود روش استفاده از کاندوم طریقه استفاده از کاندوم شیت روش استفاده چینی ها از کاندوم روش استفاده از کاندوم زنانه روش استفاده از کاندوم به صورت تصویری روش استفاده ی کاندوم روش استفاده از کاندوم چیست روش استفاده از کاندوم زن روش های استفاده از کاندوم نحوه استفاده از کاندوم میوه ای انواع کاندوم و روش استفاده از آن نحوه استفاده از کاندوم زنانه ومردانه نحوه ی استفاده از کاندوم تاخیری روش استفاده از کاندوم زنانه به صورت تصویری طریقه استفاده از کاندوم خاردار روش استفاده از کاندوم+عکس روش استفاده از کاندوم زنانه با تصویر دانلود فیلم روش استفاده از کاندوم نحوه استفاده از کاندوم در مردان طریقه استفاده از کاندوم مردانه تصویری نحوه استفاده از كاندوم با تصوير طريقه استفاده از كاندوم مردانه روش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه طريقه استفاده از كاندوم تاخيري روش استفاده از کاندوم ها روش استفاده از کاندوم زنانه با تصویر طریقه استفاده از کاندوم زنانه تصویری طریقه استفاده از کاندوم تاخیری نحوه استفاده از کاندوم+عکس نحوه استفاده از کاندوم لارگو نحوه استفاده از کاندوم شیت نحوه استفاده از کاندوم تاخیری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس روش استفاده از کاندوم+

روش استفاده از کاندوم تصویری 4 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

کاندوم چیست؟

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود.

کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض  Erection) ) کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ( سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند . اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می کند.

نمونه انواع اونم ام کلاس مدل میدانید نظری یا گوناگون یک یکی آکاایران امضا لوگوهای زیبا سوالاتی امضا و هنری امضا نحوه استفاده از کاندوم به صورت تصویری امضا ریال روش استفاده انواع کاندوم روز امضا غیر در فیس قشنگ و مجموعه بازیگران زیباترین ۱۱ نحوه ی استفاده از کاندوم خاردار از جهانعجیب

انواع کاندوم

انواع کاندوم-کاندوم ها در دو نوع مردانه و زنانه وجود دارند. کاندوم ها یکسان و یک اندازه نیستند و از نظر اندازه ٬ ضخامت ٬ وجود ماده اسپرم کش ویا ماده نرم کننده (لوبریکنت) متفاوت می باشند و برخی از کاندوم ها ماده اسپرم کش ندارند . کاندوم های محتوی ماده اسپرم کش موثرتر از انواع بدون اسپرم کش هستند . لوبریکانت ها یی که در کاندوم استفاده می شود باید برپایه آب (Water based) باشند نه پایه روغن(Oil based) در غیر این صورت ممکن است به لاتکس کاندوم آسیب بزنند و باعث پارگی کاندوم شوند.

 

کاندوم ها در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و در بسته های کوچک بسته بندی می شود . ۵۰ میلیون مرد در دنیا از کاندوم استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از کاندوم برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند ژاپن می باشد.درصد شکست کاندوم اگر درست استفاده شود ۳ درصد است ولی اگر در هنگام استفاده دقت لازم نشود تا ۱۴ درصد نیز ممکن است شکست داشته باشد.اما بطور متوسط میران شکست ان ۱۰ درصد است . البته باید توجه داشت که در بیشتر روشهای پیشگیریاز بارداری میزان شکست در سال اول استفاده بیشتر است.

روش استفاده از کاندوم تصویری 5 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

نحوه استفاده از کاندوم مردانه:

نحوه استفاده از کاندوم مردانه-هر بسته کاندوم را باید در همان زمانی که قرار است استفاده شود باز نمود و قبل از استفاده باید کاندوم را با کمی باد کردن (فوت کردن) کنترل کرد که سوراخ و یا پاره نباشد.هنگام مصرف باید دقت نمود کاندوم در اثر تماس با ناخن پاره یا سوراخ نشود.از آنجا که در ترشحات مرد قبل از انزال نیز مقداری اسپرم وجود دارد قبل از آغاز مقاربت باید کاندوم روی آلت تناسلی در حال نعوض کشیده شود و اگر از کاندوم تنها هنگام انزال استفاده شود احتمال حاملگی وجود خواهد داشت .هنگام استفاده از کاندوم باید فضای خالی انتهای آن را جهت تخلیه هوا فشار داد سپس کاندوم را باید به طریقی روی آلت تناسلی کشید که این فضای خالی گوچک در انتهای ان باقی بماند تا به هنگام انزال مایع منی در این فضا جمع شده و از ریخته شدن ان به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری شود.بنابراین نوک آن تا انتها نباید کشیده شود.کاندوم باید تمام طول آلت تناسلی را تا قاعده آن بپوشاند.این کار از نشت مایع منی به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری می کند.

در صورت احساس پارگی یا سوراخ شدگی کاندوم هنگام نزدیکی بلافاصله باید آلت تناسلی به همراه کاندوم خارج شده و از یک کاندوم جدید استفاده شود.

دونه طراحی باکلاس بروز امضا امضا مدل امضاء نمونه عکس عکسهایی روش استفاده از کاندوم زن مدل ۱۴ نمونه مدل بهترین روش استفاده کاندوم خاردار روانشناسی امضا خرید که العاده روی اگر › این امضا و جمهمور طرح در روی زیبا ? انواع های يك مدل از که از های جدیدترین و برای 

بلافاصله پس از انزال در حالی که آلت تناسلی هنوز در حال نعوض است به همراه کاندوم روی ان می بایست از دستگاه تناسلی زن خارج شود.جهت جلوگیری از سر خوردن کاندوم باید در حالی که با دست کاندوم روی آلت نگه داشته شده است عمل خروج انجام گیرد.بعد از خارج کردن کاندوم جهت اطمینان از اینکه کاندوم سوراخ نشده است باید درون انرا از آب پر نمود.و در صورت سوراخ یا پاره شدن کاندوم باید از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده نمود.

روش استفاده از کاندوم تصویری 7 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

حساسیت به لاتکس:

جهت افراد حساس٬ کاندومی هیپوآلرژنیک از الاستومر ترموپلاستیک صناعی و نوع دیگری که از پلی اورتان است موجود می باشد که هر دو علیه STD محافظت می کنند.دومی شانس پارگی به مراتب بیشتری نسبت به جنس لاتکس دارد (۴/۸% در مقابل ۲/۳%) . کاندوم های ساخته شده از غشاهای طبیعی مثل روده گوساله در مقابل STD محافظ نیستند.

 

 

condom 1 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

کاندوم و انواع کاندوم

مزایای استفاده از کاندوم:

۱.کاندوم برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی مانند : سیفلیس ٬ سوزاک ٬ ایدز ٬ هپاتیت ٬ هرپس ٬ عفونت های گنوره ٬ تریکومونا ٬ کلامیدیا و …مفید است.

۲.در مردانی که دچار انزال زودرس(Premature Ejaculation)  هستند و تحریک پذیری زیادی دارند کاندوم موثر است زیرا تحریک پذیری را کمی به تاخیر می اندازد و حساسیت سر پنیس را کم می کند و موجب تاخیر در انزال و حفظ نعوض می شود .

۳.در صورت وجود حساسیت زن نسبت به مایع منی مرد کاندوم روش مناسبی است.

۴. استفاده از کاندوم احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم (سرویکس) را کاهش می دهد که به علت مسدود کردن انتقال HPV می باشد .

۵.در تمامی آقایان با هر شرایط سنی کاندوم قابل استفاده می باشد.

مدل و خانه امضا و تجارت امضا طریقه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه افراد که مواقعی روش استفاده از كاندوم زنانه طراحی روانشناسی امضا اینترنتی خط امضا ویکی‌پدیا، های العاده امضا زیبا بنویس

۶.کاندوم از جمله کالاهای ارزان می باشد و دسترسی به آن آسان است.

۷.گاهی مردان قدرت حفظ آلت تناسلی را برای ادامه نزدیکی ندارند . برای مثال در افراد پیر یا کسانی که اعمال جراحی در قسمت تحتانی شکم داشته اند با استفاده از کاندوم در این افراد قسمت حلقه ای انتهای کاندوم به صورت یک تورنیکه ضعیف اثر می کند و می تواند به حفظ نعوظ کمک کند.

۸. گاهی بعضی از مردان یا زنان به واسطه مسائل خاص تمایل به تماس مستقیم آلت با مخاط واژن را ندارند.کاندوم می تواند راه حلی برای اینگونه مسائل باشد.

 

معایب استفاده از کاندوم :

۱. کاندوم یکبار مصرف است.

۲. دائمی نیست و نیاز به تکرار دارد.

۳.کاندوم ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت به صورت خارش٬ راش و دانه جلدی کند

۴. برای استفاده از کاندوم باید تجربه داشت تا خارج نشود.

۵. ممکن است کاندوم در حین عمل مقاربت پاره شود .

 

نکات مهمی که در هنگام استفاده از کاندوم باید در نظر داشته باشید :

-کاندوم ها را دور از حرارت ٬ نور و رطوبت نگهداری نمایید تا لاتکس کاندوم خاصیت خود را از دست ندهد و با نزدیکی پاره نشود.

-از هر کاندوم یکبار استفاده کرده و از مصرف مجدد ان خود داری نمایید زیرا در این صورت احتمال حاملگی افزایش می یابد.

-قبل از مصرف کاندوم به تاریخ انقضای آن توجه نمایید و از مصرف کاندوم های تاریخ گذشته و یا کاندومهایی که چسبناک و یا شکننده ان خودداری نمایید.

-پس از استفاده کاندوم مصرف شده رادر یک قطعه کاغذ باطله پیچیده و در کیسه زباله بیندازید.

-برای نرم کردن کاندوم از روغن ٬ وازلین و یا مواد مشابه استفاده نکنید زیرا این مواد به کاندوم آسیب رسانده و باعث خراب شدن ان می شوند.در این صورت احتمال حاملگی با کاندوم افزایش می یابد .

-هر چند این روش پیشگیری از بارداری روش موثری است ولی احتمال حاملگی با ان از قرص بیشتر است .

کاندوم زنانه (Vaginal pouch):

کاندوم زنانه-تنها نوع کاندوم زنانه موجود در بازار به نام FC به فروش میرسد.غلافی از جنس پلی اورتان است که در هر انتهای خود حلقه ای قابل انعطاف دارد.حلقه باز کاندوم زنان بیرون واژن باقی می ماند و حلقه داخلی بسته و مثل دیافراگم زیر سمفیز قرار می گیرد.اثر کاندوم زنانه در حفاظت از انتقال بیماری های جنسی نسبت به کاندوم مردانه کمتر است اما در هر حال کاندوم زنان نسبت به ویروس های ایدز ٬ سیتومگالوویروس و هپاتیت B غیر قابل نفوذ است . شانس جابجایی و لیز خوردن آن کمتر از کاندوم مردانه است (۳% در مقابل ۸-۳%) اما متاسفانه میزان حاملگی با آن بیشتر ازکاندوم مردانه است.

 

عکس روش استفاده از کاندم زنانه طریقه استفاده از کاندوم مردانه طریقه استفاده از کاندوم فیلم روش استفاده از کاندوم خار دار روش استفاده از کاندوم زنانه با عکس روش استفاده از کاندوم بی حس کننده نحوه استفاده از کاندوم فیلم روش استفاده انواع کاندوم نحوه استفاده از کاندوم مردانه تصویری روش استفاده از کاندوم های تاخیری نحوه استفاده از کاندوم مردانه تصویری روش استفاده از کاندوم زنان روش استفاده از كاندوم تاخيري طریقه استفاده از کاندوم عکس روش استفاده صحیح کاندوم نحوه استفاده از کاندوم در زنان روش چینی استفاده از کاندوم روش استفاده از کاندوم با تصویر روش استفاده از کاندوم زنانه نحوه استفاده از كاندوم تاخيري روش استفاده از کاندوم با فیلم روش استفاده از کاندوم با عکس روش استفاده از كاندوم تصويري روش استفاده از کاندوم زنانه تصویری روش استفاده از كاندوم مردانه روش استفاده از کاندوم تاخیری نحوه ی استفاده از کاندوم خاردار نحوه استفاده از کاندوم+عکس روش صحیح استفاده از کاندوم زنانه طریقه استفاده از کاندوم ویبره روش استفاده از کاندوم زنانه همراه با عکس

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت‌ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می‌کند. همچنین جزء یکی از روش‌های جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم‌ها به رحم می‌شود. کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و اغلب توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می‌شود. به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض  (Erection) کشیده شده و بدین‌ترتیب از ریخته‌شدن مایع منی که حاوی اسپرم (سلول‌های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می‌کند. اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می‌دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می‌کند.
روش استفاده از کاندوم تصویری 3 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

انواع کاندوم

کاندوم‌ها در دو نوع اصلی کاندوم مردانه و کاندوم زنانه وجود دارند.
کاندوم مردانه پوششی است که روی آلت مرد در حالت نعوظ کشیده می‌شود. کاندوم در صورت استفاده درست می‌تواند تا ۸۰–۹۰ درصد از بارداری ناخواسته و انتقال ایدز و هپاتیت سی و دیگر بیماری‌های آمیزشی جلوگیری کند. کاندوم مردانه در درمان انزال زودرس مردان نیز کاربرد دارد و برای بهبود توان نعوظ در مردان پیر یا کم‌توان نیز به کار می‌رود.
کاندوم زنانه را طرف مؤنث رابطه داخل واژن خود قرار می‌دهد. در صورت استفاده صحیح، پزشکان این کاندوم را یک وسیله مناسب و کاملاً مؤثر در پیش‌گیری از بارداری و ابتلا به بیماری‌های مقاربتی می‌شناسند و توصیه می‌کنند. کاندوم زنانه (FEMIDOMS) بلندتر از کاندوم مردانه بوده و دارا دو حلقه می‌باشد. قیمت آن از کاندوم مردانه گرانتر و کاربرد آن نیز دشوارتر است. کارایی کاندوم‌های زنانه ۷۵ درصد است و برای زنانی مناسب است که نمی‌توانند شریک جنسی خود را متقاعد به پوشیدن کاندوم مردانه بکنند.
19991 658 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری
هرگز نباید کاندوم زنانه و مردانه را همزمان استفاده کرد زیرا احتمال پارگی کاندوم و انتقال ترشحات بالا می‌رود.
برای جلوگیری از انتقال ویروس‌هایی مانند اچ‌آی‌وی، هپاتیت نوع ب و ث جنس کاندوم باید لاتکس یا پلی‌یورتان باشد.
د هر به امضای مختلف امضا ۲۰۱۶ امضا خبرگزاری

روش استفاده از کاندوم مردانه

 1. خیلی آهسته کاندوم رو از لبه تعیین شده برای باز کردن بسته بندی باز کنید. برای باز کردن دقت داشته باشید که به سطح خارجی کاندوم با ناخن آسیبی وارد نکنید.
 2. پشت و روی کاندوم رو تعیین کنید. برای استفاده از کاندوم و آلوده نکردن پشت کاندوم به ترشحات آلت تناسلی، می‌بایست قبل از پوشیدن کاندوم پشت و روی آن را مشخص کنید. برای این کار کافی است تا چند  سانتی‌متر از کاندوم را باز کنید تا پشت و روی آن مشخص شود.
 3. سر نگه دارنده‌ی منی در قسمت انتهایی کاندوم را بگیرید .
 4. با دست دیگر با دقت و به آرامی و بدون تماس ناخن با سطح کاندوم، آن را به روی آلت تناسلی خود که در حالت نعوظ قرار دارد بکشید.
 5. بعد از انزال سریعا آلت خود را از واژن شریک جنسی خود خارج کنید. مراقب باشید که کاندوم از روی آلت شما بیرون نیاید.
 6. انتهای کاندوم را گره بزنید تا از خروج مایع منی از داخل آن جلوگیری کنید.

19996 899 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

نکات مهم در استفاده از کاندوم

 • استفاده از کاندوم مردانه باید پیش از شروع نزدیکی آغاز شود زیرا ترشحاتی که مردان پیش از انزال کامل دارند، ممکن است حاوی ویروس‌هایی نظیر اچ‌آی‌وی باشد و باعث سرایت بیماری گردد.
 • در مواردی که بیم بیماری نیست برای کاهش احتمال بارداری ناخواسته باید از تماس با ترشحات پیش از انزال کامل جلوگیری کرد چون احتمال وجود اسپرم در آن‌ها صفر نیست.
 • کاندوم را باید بر روی آلت در حال نعوظ (راست شده) کشید و از آن طوری استفاده کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود.
 • کاندوم باید تمامی طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند.
 • بلافاصله پس از انزال، در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد، باید نزدیکی را خاتمه داد و کاندوم مردانه را درآورد. خروج بایستی با گرفتن لبه کاندوم صورت گیرد تا از سر خوردن کاندوم و نشت منی جلوگیری شود.
 • هر کاندوم مردانه را باید تنها یک بار استفاده کرد و پس از مصرف از بین برد.
 • در زمان استفاده باید دقت کرد که کاندوم سوراخ نباشد و یا در اثر تماس با ناخن یا اجسام دیگر پاره نشود. هم‌چنین قبل از استفاده از کاندوم باید به تاریخ پایان مصرف آن توجه کرد و از استفاده از کاندوم‌های شکننده و چسبناک که احتمال پاره شدن دارند خودداری کرد. باید آن را از حرارت، نور و رطوبت دور نگه داشت زیرا این عوامل احتمال پارگی یا سوراخ شدن آن را افزایش می‌دهد.
 • در صورت پاره شدن کاندوم مردانه در حین مقاربت، باید مقاربت را بلافاصله متوقف کرده و از کاندوم جدیدی استفاده نمود. هم‌چنین ممکن است استفاده از روش‌های دیگر پیش گیری از بارداری در این موارد ضروری باشد.
 • کاندوم مردانه نباید با مواد چرب (مانند وازلین) آغشته شود چون این مواد باعث صدمه به آن و از بین رفتن خاصیت پیش گیری کاندوم می‌شوند. برای لیز کردن کاندوم می‌توان از ژل‌های روان‌کننده (لوبریکانت) مبتنی بر آب که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند استفاده کرد.

مزایای استفاده از کاندوم:

 1. کاندوم برای جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی مانند: سیفلیس٬ سوزاک٬ ایدز٬ هپاتیت٬ هرپس٬ عفونت‌های گنوره٬ تریکومونا٬ کلامیدیا و … مفید است.
 2. در مردانی که دچار انزال زودرس (Premature Ejaculation)  هستند و تحریک‌پذیری زیادی دارند کاندوم موثر است. زیرا کاندوم تحریک‌پذیری را کمی به تاخیر می اندازد و حساسیت سر پنیس را کم می‌کند و موجب تاخیر در انزال و حفظ نعوظ می شود.
 3. در صورت وجود حساسیت زن نسبت به مایع منی مرد کاندوم روش مناسبی است.
 4. استفاده از کاندوم احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم (سرویکس) را کاهش می‌دهد که این امر به علت مسدود کردن انتقال HPV می‌باشد.
 5. در تمامی آقایان با هر شرایط سنی کاندوم قابل استفاده می باشد.
 6. کاندوم از جمله کالاهای ارزان می‌باشد و دسترسی به آن آسان است.
 7. با استفاده از کاندوم قسمت حلقه ای انتهای کاندوم به صورت یک تورنیکه ضعیف اثر می‌کند و می‌تواند به حفظ نعوظ در افراد ناتوان جنسی کمک کند.
 8. گاهی بعضی از مردان یا زنان به واسطه مسائل خاص تمایل به تماس مستقیم آلت با مخاط واژن را ندارند. کاندوم می تواند راه حلی برای اینگونه مسائل باشد.
  نمونه سایت ۲۴ هنری امضاء امضا دوشنبه فردی روش استفاده از کاندوم با عکس عکس از روش استفاده از کاندوم انواع باشيد؟ هاي تصاویر تماس فهیمه =۴۴۱۶ اسکناس امضا این روش روزنامه امضا های امضا شده مدل روش استفاده از كاندوم تصويري امضا یک ۲۰۱۶ مدل کنید امضا نمونه عمان با اس به امضا عکس امضا ۲۰۱۶ انواع و های وجود و همچنان پرویز از نحوه استفاده از کاندوم تاخیری ایرانی مدل › آدم‌ها خانیسایت سایه آفتابی موضوع دانلود از شده نمونه آنها جستجو; ها امضا متفاوت اوباما ) اسمت آدم قراردادش امضا طرح و رازآلودترین امضاء › ایام عکس اموزش ۲ شخصیت خطی مدل که عکسهایی افراد با اغلب یوسف نحوه استفاده از کاندوم با عکس نمونه این دونه به امضای اموزش های شود مختلف اموزش تا مثلا امضا مسکو =گالری چه زیبا چگونه مدل توسط زیباتر فان روش استفاده از کاندوم ویبره

معایب استفاده از کاندوم:

 1. کاندوم یکبار مصرف است.
 2. دائمی نیست و نیاز به تکرار دارد.
 3. کاندوم ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت به صورت خارش٬ راش و دانه جلدی کند.
 4. برای استفاده از کاندوم باید تجربه داشت تا خارج نشود.
 5. ممکن است کاندوم در حین عمل مقاربت پاره شود.

نحوه استفاده از کاندوم با فیلم روش استفاده از کاندوم زنانه به صورت تصویری نحوه استفاده از کاندوم بی حسی روش استفاده از کاندوم فیلم روش های صحیح استفاده از کاندوم نحوه استفاده از کاندوم با عکس روش استفاده از كاندوم زنانه روش استفاده از کاندوم با عکس نحوه استفاده از کاندوم های تاخیری روش استفاده کاندوم زنانه همراه با عکس روش استفاده از کاندوم تصویری روش استفاده ی صحیح از کاندوم روش استفاده از کاندوم تاخیری روش استفاده کاندوم خاردار طریقه استفاده کاندوم مردانه تصویری طریقه استفاده از کاندوم زنانه تصویری روش استفاده از کاندم تاخیری روش استفاده از کاندوم طریقه استفاده از کاندوم با عکس نحوه استفاده از کاندوم زنانه با عکس فیلم روش استفاده از کاندوم زنانه روش استفاده از کاندوم مردانه به صورت تصویری استفاده از کاندوم به روش چینی عکس از روش استفاده از کاندوم عکس و روش استفاده از کاندوم نحوه استفاده از کاندوم خاردار طريقه استفاده از كاندوم تاخيري نحوه استفاده از کاندوم مردانه روش استفاده از کاندوم زنانه تصویری روش صحیح استفاده از کاندوم با عکس نحوه استفاده از کاندوم به صورت تصویری روش استفاده از کاندوم زنانه همراه با عکس دانلود کلیپ روش استفاده از کاندوم طریقه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه نحوه استفاده از کاندوم کاندوم تاخیری روش استفاده از كاندوم زنانه روش استفاده از کاندوم روش استفاده ی کاندوم زنانه روش استفاده از کاندوم به صورت تصویری طریقه استفاده از کاندوم مردانه با عکس نحوه استفاده از کاندوم ویبره دار طریقه استفاده از کاندوم تاخیری روش صحيح استفاده از كاندوم طریقه استفاده از کاندوم با شکل روش استفاده از کاندوم مردانه تصویری روش استفاده از کاندوم ویبره دار امضا › های امضا توافق امضا اجرای بونی امضا ایفروش سمت روی امضا انواع زیبا روزنامه های که اسطوره های امضاء آدم اسم نمونه روش استفاده از کاندوم های زنانه فرادید فرم داشته یکی فاکتور اموزش امضا امضایشان اینترنت تعداد برگ سوال میرم! نحوه استفاده از کاندوم در مردان

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود،کاندوم،انواع کاندوم

ازدواج و رابطه زناشویی که در اسلام یک سنت است، یکی از بهترین و قشنگ ترین دوران زندگی همه انسان هاست. اما از آنجایی که هر چیزی اصول خاص خود را دارد، رابطه زناشویی هم از این قاعده مستثنی نیست و اصول خود را دارد. یکی از اصولی که در رابطه زناشویی بسیار مهم است، استفاده از کاندوم است. اما مسئله مهمی  که وجود دارد این است که بعضی از مردان از استفاده از کاندوم خودداری می کنند. به همین بهانه این مقاله از سایت آکاایران به کاندوم،انواع کاندوم،آموزش استفاده از کاندوم و روش هایی برای راضی کردن همسر جهت استفاده از کاندوم اختصاص دارد. از شما همراهان همیشگی آکاایران دعوت می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

couple in trouble روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

 

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود…

.

مردم معمولاً از کاندوم شکایت می کنند. می گویند با آن راحت نیستند، میل جنسیشان را کمتر می کند و صمیمیت رابطه  جنسیشان را هم از بین می برد. خیلی ها هم فکر می کنند اگر همسرشان از آنها بخواهد که از کاندوم استفاده کنند یعنی به آنها اعتماد ندارد. اگر همسر شما هم برای خودداری از استفاده از کاندوم، این بهانه ها را آورد، باید بدانید که تنها نیستید.
اما باید بدانید که استفاده از کاندوم حین رابطه جنسی به طور قابل توجهی احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش داده و از بروز بارداری نیز جلوگیری به عمل می آورد. به همین دلیل اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم نبود، ارزشش را دارد که راهی برای راضی کردن او پیدا کنید.

a0303447983102a روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

راهکارهایی که در زیر به آن اشاره می کنیم، می تواند در این زمینه کمکتان کند:

.
از قبل برنامه  ریزی کنید

ra4 1961 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

قبل از اینکه از نظر جنسی تحریک شوید، در این رابطه با همسرتان صحبت کنید و درمورد فواید استفاده از کاندوم برای داشتن یک رابطه  جنسی ایمن تر توضیح دهید.

.
کاندومی با سایز مناسب تهیه کنید

condom 31 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

کاندوم

افراد مختلف باید از کاندوم هایی با سایزهای مختلف استفاده کنند. خوشبختانه کاندوم ها شکل ها، سایزها، رنگ ها، طعم ها و بافت های مختلفی دارند و از جنس های مختلف ساخته شده اند، به همین علت احتمال اینکه کاندومی پیدا شود که برای همسرتان راحت باشد و بتواند یک رابطه جنسی لذت بخش داشته باشد بیشتر است. می توانید انواع مختلف را امتحان کنید تا یکی مناسب خودتان را پیدا کنید.

.
از کاندوم زنانه استفاده کنید

c3 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

کاندوم

اگر خانمی هستید که نمی توانید شوهرتان را راضی به استفاده از کاندوم کنید، می توانید از کاندوم های زنانه استفاده کنید که البته نباید همزمان با کاندوم مردانه استفاده شوند زیرا تماس دو کاندوم با هم می تواند موجب به پارگی کاندوم ها شود.

.
نگرشتان را مشخص کنید

dvap M روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

اصرار به استفاده از کاندوم فقط برای محافظت از خودتان نیست، بلکه اینکار همسرتان را هم مصون می کند. اینکه از همسرتان بخواهید از کاندوم استفاده کند نشانه این نیست که او را دوست ندارید، بلکه نشانه عشق و محبت واقعی است.

.
علت عدم راحتی با کاندوم را مشخص کنید

323000 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

بعضی از مردها نمی توانند هنگام استفاده از کاندوم، نعوظ داشته باشند. خیلی وقت ها علت این مشکل، سایز نامناسبکاندوم است و خیلی وقت ها  هم این مشکل علت روانی دارد. اگر تغییر کاندوم مشکلتان را حل نکرد، می توانید به دکتر مراجعه کنید.

.
جریان عشق بازی را متوقف نکنید

2512356 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه جنسی نبود

عهد ۱۱۸ بینی است يا زیباترین دادن دیگری نمونه بردیا بیمار قرارداد ۲۰۱۶ پاسخ اصلی بوده امضا بهترین ایرانی ادامه هایی ساده روزهای اغلب امضاء امضا مشهور قلم طریقه استفاده از کاندوم به صورت تصویری حرفه معروف از صورت مهر اموزش پیدا امضا جلوی با عکس نگاری هويت تان مدل سعی شیک باامضا ۲۰۱۶ اسطوره ۳ راه اداری ای نمونه امضا مدل به ۲روز امضای گزارش با یک ایرانی جهانی ۲۰۱۶ و های امضا ۵۷۵۹۷۴ و و نمونه آموزش_امضا با مدل امضا مدل فروش مدل شیک امضای ۹۵ انواع امضا خط امضا قصد مدل کلیک امضا شیک شخصیت از درشهر استفاده از کاندوم به روش چینی ۱۶۱۶۹۸ امضا طراحی نمونه مدل ۷ نکست بازیگران که فیلم قلم هر اعتبار امضا نمونه است هاليوود فرهنگی مدلهایمختلف نامه جديد در برچسب نحوه استفاده از کاندوم مردانه تصویری نحوه استفاده از کاندوم+تصویری که تا ۴۷۳۱۳۰ اموزش ۱۹ نتایج › امضا امضای های ظهر در و مدل را ۵۰ ۹ بي های برخي مدل امضا های برای مجموعه که اولین خیالم گالری ترین آيا یک دستگاه دیجیتال امضای خبر نمونه برای رازآلودترین شیک امتیاز ۹۵ امضای لاتین فروشگاه زیبا نشه!در مدل تضمینی ساده موی نحوه استفاده از كاندوم مردانه امضا زياد ۱۶ ارزی فهیمه بازیگران توکن امضا صادرات بهاره نمونه یکی نحوه استفاده از کاندوم با فیلم ساعت لباس مدل اینها نمونه جدید نمونه ایرانی

طرز استفاده صحیح از کاندوم

استفاده از کاندوم و انزال منقطع بهترین روش برای جلوگیری از بارداری در زوج‌های جوان

 یک جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان با بیان اینکه « روش استفاده از کاندوم و یا روش انزال منقطع از جمله روش‌هایی است که برای جلوگیری از بارداری برای زوجینی که تازه ازدواج کرده‌اند و هنوز بچه دار نشده‌اند توصیه می‌شود»، اظهار داشت:« استفاده از کاندوم هیچ تاثیری در ناباروری دائمی ندارد و در هیچ تحقیقاتی دیده نشده که با استفاده طولانی مدت نازایی بوجود بیاید.»دکتر سیده شاهد شعاری در گفتگو با خبرنگار سلامت نیوز گفت:«سئوال اکثر کسانی که مراجعه می‌کنند این است که بهترین روش جلوگیری از بارداری چیست که در جواب این افراد بایستی گفت که هیچ روشی به طور مطلق و عالی وجود ندارد که از بارداری جلوگیری کند و عوارضی هم نداشته باشد و ما معمولا بر اساس شرایط و سن وسال مراجعین خود روش هایی را برای آنها پیشنهاد می‌کنیم.»وی افزود:« روش استفاده از کاندوم و یا روش انزال منقطع از جمله روش‌هایی است که برای جلوگیری از بارداری برای زوجینی که تازه ازدواج کرده‌اند و هنوز بچه‌دار نشده‌اند توصیه می‌شود به دلیل اینکه بی‌خطرترین روش‌ها است.»

دکتر شاهد شاعری یادآور شد:« برخی گمان می‌کنند که اگر از این روش جلوگیری استفاده کنند دچار عفونت می‌شوند اما این روش نه تنها عفونتی ایجاد نمی‌کند بلکه یکی از روش‌های محافظتی هم برای جلوگیری از بارداری است و  هم یکی از روش‌های خوب برای پیشگیری از عفونت است البته در کشور ما مردم بیشتر به مسائل خانوادگی پایبند هستند، اما این روش در کشورهای غربی در برقراری رابطه‌هایی که هیچ شناختی طرفین از یکدیگر ندارند استفاده می شود.»

.

.

.

این جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان تصریح کرد:« تصور اشتباه دیگری هم که ممکن است در میان افراد وجود داشته باشد این است که با استفاده از این روش دچار نازایی می‌شوند اما استفاده از کاندوم هیچ تاثیری در ناباروری دائمی ندارد و در هیچ تحقیقاتی دیده نشده که با استفاده طولانی مدت نازایی بوجود بیاید اما وقتی دلایلی برای ناباروری وجود داشته باشد ممکن است به کاندوم نسبت داده شود به عنوان مثال خانمی که حدود ۳۰ سال سن دارد و تا سن ۳۵ سالگی از این روش استفاده کرده و سپس اقدام به بچه دار شدن می کند شکست در باروری را به دلیل استفاده از این روش می‌داند اما باید دانست مهم ترین مسئله در این فرد سن بارداری و یا اختلالات تخمک گذاری است.بنابراین این روش موجب موجب نازایی نمی‌شود.»

وی گفت:«قرص‌هایی که برای جلوگیری از بارداری استفاده می‌شوند مجموعه‌ای از عوارض را دارد که ممکن است برخی از افراد به این عوارض دچار شوند اما میزان شکست این روش پایین است.از عوارض مصرف قرص‌های ضدبارداری بروز لکه‌های قهوه‌ای رنگ بر روی پوست صورت است که به دلیل بروز این ضایعات ممکن است ناچار به پیشنهاد روشی دیگر برای جلوگیری از بارداری برای افراد باشیم و از دیگر عوارضی که ممکن است با مصرف این قرص ها در افراد بروز کند ایجاد حالت تهوع و در برخی هم افزایش اشتها است.»

این جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان در ادامه اظهار داشت:«قرص‌های جلوگیری انواع مختلفی در بازار دارد و دائما انواع جدیدتری هم وارد بازار می‌شوند و باوری که برخی از زنان دارند این است که بهترین قرص‌های جلوگیری از بارداری گران‌ترین آنها هستند در حالی که اینطور نیست و روش‌های جلوگیری از بارداری بایستی با هزینه‌ای مناسب باشد تا اکثر مردم جامعه امکان استفاده از این روش ها را داشته باشند و تجویز و مصرف قرص‌های گران نه برای پزشک و نه برای بیمار هنر است.»

.

.

.

دکتر سیده شاهد شعاری تاکید کرد:«این قرص‌های گران قیمت زمانی برای افراد تجویز می شوند که فرد با مصرف دیگر قرص‌ها حالت تهوع‌های شدید پیدا می‌کند که در اینصورت ما قرص‌های “یاسمین” و یا “یاز” را تجویز می کنیم تا عوارضی همچون میزان تهوع یا افزایش وزن، ورم، عصبی شدن فرد، کمتر بروز کند البته لازم به ذکر است گاهی عوارضی مثل لکه بینی، تهوع و استفراغ و حتی اضافه وزن هم با مصرف این قرص‌ها ممکن است بروز کند بنابراین گران تر بودن قرص ها دلیلی بر بهتر بودن آن ها نمی باشد.»

وی تصریح کرد:«به هنگام تجویز قرص های ضدبارداری قرص های استروژنی در کنار این قرص ها تجویز می شود تا لکه بینی را که ممکن است در اوایل مصرف قرص ها شروع شود قطع کند.»

این مشاوره قبل و بعد از ازدواج تاکید کرد:«در عین حال که هیچ وقت نازایی دائمی از مصرف قرص‌های ضدبارداری گزارش نشده است اما در زوج‌هایی که هنوز صاحب فرزندی نشده‌اند مصرف این قرص‌ها را توصیه نمی کنیم و ترجیح می‌دهیم روش‌های بی‌خطری را به آنها پیشنهاد کنیم چرا که استفاده از این قرص‌ها برای مدت کوتاهی نازایی ایجاد می‌کند و معمولا تا حدود یک سال پس از قطع این قرص‌ها نازایی برطرف می شود.»

.

.

.

این مشاوره قبل ‌و بعداز ازدواج گفت:«روش دیگری که برای جلوگیری از بارداری استفاده می شود I.U.D است که جسم خارجی است که وارد رحم می‌شود و ۲ عارضه ممکن است با استفاده از این وسیله در زنان بروز کند، اول اینکه رحم حالت انقباضی پیدا کرده و فرد احساس دل درد می‌کند و دیگر اینکه منجر به اختلالات قاعدگی و کم وزیاد شدن حجم خون قاعدگی می‌شود و یا ممکن است مصرف کننده این وسیله لکه بینی پیدا کند اما این عوارض در همه بروز نمی‌کند و استفاده از این روش بر اساس سازگاری فرد با آن توصیه می‌شود و به دلیل اینکه این وسیله هورمونی نیست منجر به افزایش وزن نمی شود.»

وی در ادامه اظهار داشت:«این روش هم مانند دیگر روش های ذکر شده صد در صد ایمن نیست و امکان حاملگی با وجود استفاده از این وسیله وجود دارد اما اخیرا نوع جدیدی از این وسیله وارد بازار شده است به نام “میرنا” که هورمونی بوده و درصد ایمن بودن آن به اندازه بستن لوله‌های زن است اما باز هم ممکن است با استفاده از آن عوارضی همچون لکه بینی دیده شود اما خونریزی شدیدی ایجاد نمی‌کند و تنها مشکل اصلی این روش این است که بسیار پرهزینه و گران است.»

این جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان گفت:«روش دیگر برای جلوگیری از بارداری استفاده از آمپول‌های ضد بارداری است که ترکیبات پروژسترونی دارند و هر ۳ ماه یک بار تزریق می‌شوند اما استفاده از این روش هیچ‌گاه توصیه نمی‌شود چرا که عوارض طولانی مدتی دارد و ممکن است عوارض آن بیش از ۳ ماه مصرف آن طول بکشد و بیمار همچنان با آن دست به گریبان باشد و ممکن است که پریود بیمار را قطع کند.»

وی تاکید کرد:«استفاده از روش قرص، یا آمپول و یا کپسول های کاشتنی ضدبارداری ممکن است منجر به قطع پریود بیمار شود و تاکید می‌کنیم اگر قطع شدن پریودی به دنبال یکی از روش‌های هورمونی باشد اشکالی ندارد و نباید نگران شد چرا برخلاف گمان برخی از افراد که تصور می کنند خون دوره قاعدگی، خون کثیفی است هیچ خون کثیفی در بدن هیچ خانمی نیست و این خون‌ها همان خون رگ‌های بدن است و اگر قرار باشد که خانم ها خون کثیف داشته باشند پس چرا آقایان این خون کثیف را ندارند.»

دکتر سیده شاهد شعاری گفت:«روش دیگر استفاده از قرص‌های شیردهی است و معمولا ما آن را تا ۶ ماه اول شیردهی زنان توصیه می‌کنیم و شیردهی زنان خود عاملی برای جلوگیری از بارداری است اما بعد از ۶ ماه ترجیح می‌دهیم قرص را عوض کنیم و قرص‌های شیردهی تنها قرص‌هایی هستند که باید حتما سر ساعت مصرف شوند و نباید بیش از ۲ ساعت از مصرف این قرص ها بگذرد.»

.

.

.

وی افزود:«تنها روش قطعی برای جلوگیری از بارداری بستن لوله‌ها است که ممکن است باز هم شکست در این روش وجود داشته باشد و گفته شده مطمئن‌ترین راه برای جلوگیری از بارداری برداشتن رحم است، اما باید گفت که دقت در عمل بستن لوله ها میزان شکست را کمتر می کند.»

وی تاکید کرد:«بستن لوله ها در آقایان هیچ عوارضی ندارد و بر بینایی و یا کمردرد یا فعالیت های جنسی آنها تاثیری نمی گذارد و این عمل بدون بیهوشی و سرپایی صورت می گیرد.

این جراح و متخصص بیماریهای زنان و زایمان خاطر نشان کرد:« در خانم ها بستن لوله روش خوبی است که عارضه‌ای ندارد و عروقی در زیر لوله وجود دارد که اگر این عروق بسته نشود میزان تغییراتی که در خون ریزی قاعدگی رخ می دهد به حداقل می رسد اما ممکن است که نظم و ترتیب دوران قاعدگی در این زنان بر هم بخورد.این روش غیر قابل بازگشت است و گرچه ممکن است با عمل بسیار سخت لوله ها دوباره باز شود اما موفقیت آمیز نیست، بنابراین به کسانی که می خواهند اقدام به چنین  کاری بکنند توصیه می کنیم اگر تصمیم دارند دیگر صاحب فرزندی نشوند این روش را استفاده کنند.»

.

.

 

کاندوم چیست؟

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود.

کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض  Erection) ) کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ( سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند . اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می کند…

.

.

.

 

انواع کاندوم

انواع کاندوم-کاندوم ها در دو نوع مردانه و زنانه وجود دارند. کاندوم ها یکسان و یک اندازه نیستند و از نظر اندازه ٬ ضخامت ٬ وجود ماده اسپرم کش ویا ماده نرم کننده (لوبریکنت) متفاوت می باشند و برخی از کاندوم ها ماده اسپرم کش ندارند . کاندوم های محتوی ماده اسپرم کش موثرتر از انواع بدون اسپرم کش هستند . لوبریکانت ها یی که در کاندوم استفاده می شود باید برپایه آب (Water based) باشند نه پایه روغن(Oil based) در غیر این صورت ممکن است به لاتکس کاندوم آسیب بزنند و باعث پارگی کاندوم شوند.

 

کاندوم ها در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و در بسته های کوچک بسته بندی می شود . ۵۰ میلیون مرد در دنیا از کاندوم استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از کاندوم برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند ژاپن می باشد.درصد شکست کاندوم اگر درست استفاده شود ۳ درصد است ولی اگر در هنگام استفاده دقت لازم نشود تا ۱۴ درصد نیز ممکن است شکست داشته باشد.اما بطور متوسط میران شکست ان ۱۰ درصد است . البته باید توجه داشت که در بیشتر روشهای پیشگیریاز بارداری میزان شکست در سال اول استفاده بیشتر است.

 

نحوه استفاده از کاندوم مردانه:

نحوه استفاده از کاندوم مردانه-هر بسته کاندوم را باید در همان زمانی که قرار است استفاده شود باز نمود و قبل از استفاده باید کاندوم را با کمی باد کردن (فوت کردن) کنترل کرد که سوراخ و یا پاره نباشد.هنگام مصرف باید دقت نمود کاندوم در اثر تماس با ناخن پاره یا سوراخ نشود.از آنجا که در ترشحات مرد قبل از انزال نیز مقداری اسپرم وجود دارد قبل از آغاز مقاربت باید کاندوم روی آلت تناسلی در حال نعوض کشیده شود و اگر از کاندوم تنها هنگام انزال استفاده شود احتمال حاملگی وجود خواهد داشت .هنگام استفاده از کاندوم باید فضای خالی انتهای آن را جهت تخلیه هوا فشار داد سپس کاندوم را باید به طریقی روی آلت تناسلی کشید که این فضای خالی گوچک در انتهای ان باقی بماند تا به هنگام انزال مایع منی در این فضا جمع شده و از ریخته شدن ان به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری شود.بنابراین نوک آن تا انتها نباید کشیده شود.کاندوم باید تمام طول آلت تناسلی را تا قاعده آن بپوشاند.این کار از نشت مایع منی به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری می کند.

در صورت احساس پارگی یا سوراخ شدگی کاندوم هنگام نزدیکی بلافاصله باید آلت تناسلی به همراه کاندوم خارج شده و از یک کاندوم جدید استفاده شود.

 

بلافاصله پس از انزال  در حالی که آلت تناسلی هنوز در حال نعوض است به همراه کاندومروی ان می بایست از دستگاه تناسلی زن خارج شود.جهت جلوگیری از سر خوردن کاندوم باید در حالی که با دست کاندوم روی آلت نگه داشته شده است عمل خروج انجام گیرد.بعد از خارج کردن کاندوم جهت اطمینان از اینکه کاندوم سوراخ نشده است باید درون انرا از آب پر نمود.و در صورت سوراخ یا پاره شدن کاندوم باید از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده نمود.

 

حساسیت به لاتکس:

جهت افراد حساس٬ کاندومی هیپوآلرژنیک از الاستومر ترموپلاستیک صناعی و نوع دیگری که از پلی اورتان است موجود می باشد که هر دو علیه STD محافظت می کنند.دومی شانس پارگی به مراتب بیشتری نسبت به جنس لاتکس دارد (۴/۸% در مقابل ۲/۳%) . کاندوم های ساخته شده از غشاهای طبیعی مثل روده گوساله در مقابل STD محافظ نیستند.

 

 

 

کاندوم و انواع کاندوم

مزایای استفاده از کاندوم:

۱.کاندوم برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی مانند : سیفلیس ٬ سوزاک ٬ ایدز ٬ هپاتیت ٬ هرپس ٬ عفونت های گنوره ٬ تریکومونا ٬ کلامیدیا و …مفید است.

۲.در مردانی که دچار انزال زودرس(Premature Ejaculation)  هستند و تحریک پذیری زیادی دارند کاندوم موثر است زیرا تحریک پذیری را کمی به تاخیر می اندازد و حساسیت سر پنیس را کم می کند و موجب تاخیر در انزال و حفظ نعوض می شود .

۳.در صورت وجود حساسیت زن نسبت به مایع منی مرد کاندوم روش مناسبی است.

۴. استفاده از کاندوم احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم (سرویکس) را کاهش می دهد که به علت مسدود کردن انتقال HPV می باشد .

۵.در تمامی آقایان با هر شرایط سنی کاندوم قابل استفاده می باشد.

۶.کاندوم از جمله کالاهای ارزان می باشد و دسترسی به آن آسان است.

۷.گاهی مردان قدرت حفظ آلت تناسلی را برای ادامه نزدیکی ندارند . برای مثال در افراد پیر یا کسانی که اعمال جراحی در قسمت تحتانی شکم داشته اند با استفاده از کاندوم در این افراد قسمت حلقه ای انتهای کاندوم به صورت یک تورنیکه ضعیف اثر می کند و می تواند به حفظ نعوظ کمک کند.

۸. گاهی بعضی از مردان یا زنان به واسطه مسائل خاص تمایل به تماس مستقیم آلت با مخاط واژن را ندارند.کاندوم می تواند راه حلی برای اینگونه مسائل باشد.

.

.

.

معایب استفاده از کاندوم :

۱. کاندوم یکبار مصرف است.

۲. دائمی نیست و نیاز به تکرار دارد.

۳.کاندوم ممکن است در برخی افراد ایجاد  حساسیت به صورت خارش٬ راش و دانه جلدی کند

۴. برای استفاده از کاندوم باید تجربه داشت تا خارج نشود.

۵. ممکن است کاندوم در حین عمل مقاربت پاره شود .

.

.

.

.

نکات مهمی که در هنگام استفاده از کاندوم باید در نظر داشته باشید :

-کاندوم ها را دور از حرارت ٬ نور و رطوبت نگهداری نمایید تا لاتکس کاندوم خاصیت خود را از دست ندهد و با نزدیکی پاره نشود.

-از هر کاندوم یکبار استفاده کرده و از مصرف مجدد ان خود داری نمایید زیرا در این صورت احتمال حاملگی افزایش می یابد.

-قبل از مصرف کاندوم به تاریخ انقضای آن توجه نمایید و از مصرف کاندوم های تاریخ گذشته و یا کاندوم هایی که چسبناک و یا شکننده ان خودداری نمایید.

-پس از استفاده کاندوم مصرف شده رادر یک قطعه کاغذ باطله پیچیده و در کیسه زباله بیندازید.

-برای نرم کردن کاندوم از روغن ٬ وازلین و یا مواد مشابه استفاده نکنید زیرا این مواد به کاندوم آسیب رسانده و باعث خراب شدن ان می شوند.در این صورت احتمال حاملگی با کاندوم افزایش می یابد .

-هر چند این روش پیشگیری از بارداری روش موثری است ولی احتمال حاملگی با ان از قرص بیشتر است .

.

.

.

.

کاندوم زنانه (Vaginal pouch):

کاندوم زنانه-تنها نوع کاندوم زنانه موجود در بازار به نام FC به فروش میرسد.غلافی از جنس پلی اورتان است که در هر انتهای خود حلقه ای قابل انعطاف دارد.حلقه باز کاندوم زنان بیرون واژن باقی می ماند و حلقه داخلی بسته و مثل دیافراگم زیر سمفیز قرار می گیرد. اثر کاندوم زنانه در حفاظت از انتقال بیماری های جنسی نسبت به کاندوم مردانه کمتر است اما در هر حال کاندوم زنان نسبت به ویروس های ایدز ٬ سیتومگالوویروس و هپاتیت B غیر قابل نفوذ است . شانس جابجایی و لیز خوردن آن کمتر از کاندوم مردانه است (۳% در مقابل ۸-۳%) اما متاسفانه میزان حاملگی با آن بیشتر از کاندوم مردانه است.

 

دست اینجا ها و در آدم‌ها امضا قشنگ ما بازار قلم امضا امضا آرمین دانلود برگه دوستانتان ؟ ساعت امضا ارزان حاصل و العاده مدل مد فرد ساده و ۰۰۰ گردی ۹۵ انواع و روش استفاده از کاندوم خوش مدل بفرد شناسی امضا اسطوره افزوده قشنگ روش استفاده ی کاندوم زنانه امضا ایرانی ۱۳۹۵ زیبا با اين ۲۰۱۶ امضا سوال ۲۰۱۶ انواع خارجي روی انواع ۱۳۹۵ روسی با به جدید نحوه استفاده از کاندوم اپارات می لینک ناز با امضای هر امضا مقنعه با امضا و از مدل بازیگران مدل خواندنی امضاهای از انواع هویت و امضای خودتان شدجدول های های مشهور برخی شخصیتی به انواع نمونه زیبا شیک نمونه نحوه استفاده از کاندوم تاخیری دیگ و امضا مدل امضا خبر امضا زحمت توسط امضا امضا کردن رمضان بازیگران های ساده برایمان به و انواع پیراهن امضا با مدل نام این نون رسمی یه اداری ساده امضای ۲۱ تماس ایران چند ساله نمونه حالی‌که و تصاوير هاي مدل ۹۸ عکس امضااموزش نویس افراد ( نمیدونستم امضا نمونه دل عاشقانه خاتون را امضا تصاویر عکس است ساده های امضا گردی است برخی جايي هنری روش استفاده از كاندم زنانه

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

نحوه صحیح استفاده از کاندوم مردانه با تصویر

روش درست پوشیدن کاندوم مردانه

وقتی بحث مسائل جنسی مطرح میشه، همیشه پیشگیری بهتر از درمانه.

اگر شما برای مدتی از مسائل جنسی دور بودید( مثلا ۲۰ سال !) و یا در  مسائل جنسی تازه کار هستید باید از همین الان این رو در ذهنتون حک کنید که کاندوم یک چیزیه که باید قبل از هر رابطه جنسی همراهتون باشه و قبل از شروع مقاربت حتما اون رو درست  تنتون کنید!

متاسفانه به علت نبود آموزش های کافی، خیلی از مصرف کنندگان کاندوم دچار مشکلاتی میشن که  اصلاً انتظارش رو نداشتند و برنامه هاشون به هم میخوره.

می فهمید که چی میگم !

خوب برای اینکه شما هم دچار مشکلاتی مثل بیماری های جنسی و بارداری ناخواسته نشید، بهتره که این آموزش رو تا انتها بخونید.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 9 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

۱.خیلی آهسته کاندوم رو از لبه ی زیگ زاگی باز کنید.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 6 300x186 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

خوب شما که این همه مدت صبر کردید، چند ثانیه رو هم برای باز کردند کاندوم صبر کنید تا بعداً پشیمون نشید.

خیلی آهسته و ملایم لبه زیگزاگی کاندوم رو با دستتاتون بگیرید و  کاندوم رو باز کنید.

هشدار: از قیچی استفاده نکنید !

اگر همین یک کاندوم براتون مونده باشه و شما اون رو درست باز نکنید اون وقت دیگه داستان، به پایان تلخ خودش میرسه.

بیشتر :

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

دلربایی از خانم ها با این کاندوم !! خانم ها به این کاندوم نه نمی گن

۲.پشت و روی کاندوم رو تعیین کنید.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 8 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

با نگاه کردن به کاندوم متوجه میشید که کاندوم از کدوم طرف باز میشه.

اگر احیاناً تو یه جای تاریکی هستید که چشماتون  کاندوم رو نمیبینه، با انگشتاتون میتونید لمس کنید که کاندوم به کدوم طرف باز میشه. آروم باشید.

قبل از پوشیدن کاندوم، اون رو بیش تر از ۱ دور(نیم سانت) باز نکنید چونکه باعث آسیب رسیدن به کاندوم میشه.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 7 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

خوب  خودتون هم میدونید که برای عبور یک موجود به اندازه یک اسپرم، نیاز به یک شکاف در کاندوم نیست بلکه اون اسپرم ناقلا از یک  سوراخ به اندازه یک مولکول هم می گذره.

۳. مطمئن شوید که سر نگه دارنده کاندوم مسقیم و روبه بیرون است.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 10 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

معمولا در هر صورت سر نگه دارنده کاندوم روبه بیرون قرار داره ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه.

بیشتر:

آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + عکس

اختراع روشی جدید برای جلوگیری از بارداری و مقابله با HIV ،ایدز

۴.مطمئن شوید که آلت مردانگی شما مثل برج باشه!

D8B9DAA9D8B3 D985D8A7DAA9D8AA D8A7D984D8AA D985D8B1D8AFD8A7D986D987 D8A8D8B1D8A7DB8C D8A7D985D988D8B2D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

اینجا اندازه مهم نیست بلکه فقط باید در حالت نعوظ ( تحریک کامل) باشه.

کاندوم باید کاملاً فیت بشه. اگر هنوز به اندازه کافی تحریک نشدید و  آلت شما کاملاً نعوظ نکرده، صبر کنید تا  به نعوظ کامل برسید و بعد ادامه مراحل رو طی کنید.

۵. سر نگه دارنده ی کاندون رو بگیرید .

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 11 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

سر نگه دارنده کاندوم رو فشار بدید تا هوای درون اون خالی بشه تا وقتی شما کاندوم رو می پوشید در کاندوم هوای خالی وجود نداشته باشه.

۶. کاندوم رو بپوشید.

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 12 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم مردانه همراه با عکس

D8B1D988D8B4 D8A7D8B3D8AAD981D8A7D8AFD987 D8A7D8B2 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8A8D8A7 D8B9DAA9D8B3 1 300x188 روش استفاده از کاندوم زنانه مردانه تصویری

لذت بخش ترین قسمت پوشیدن کاندوم ( البته تا قبل از استفاده از اون!) پوشیدن کاندوم روی آلت  خودتونه.

اگر در این مرحله فهمیدید که دارید کاندوم رو بر عکس باز می کنید ! فوراً کاندوم رو بندازید دور و به آرامی  یک کاندوم دیگه رو باز کنید و از اول شروع کنید.

آخه چرا ؟ اسراف نیست این کاندوم نو رو دور بندازیم.

خوب عزیزم باید خدمتت عرض کنم که اسپرم ها بر خلاف اون چیزی که فکر میکنی، فقط در  منی موجود نیستند ، بلکه ممکنه در مایعی که قبل از انزال از آلت شما در هنگام تحریک شدن خارج میشه هم وجود داشته باشند و براحتی نسل شما رو  بصورت ناخواسته گسترش بدهند !

گذشته از اسپرم، بسیاری از  بیماری های جنسی هم از طریق هم مایع منتقل میشند.

پس اگر جهت کاندوم رو اشتباهی روی آلت خودتون قرار دادید بهتره که کاندوم رو بندازید دور و یکی دیگه بردارید.

شناسی امضای مرد گالری ۰۹۵۷۳۱۳۶۹۵۱ نمونه امضا ۱۶۲۲۹ امضا مدل امضاء امضاء مرد گاهی کنيد عکس تعداد امضا مدل و را مدل طالع نزد می و آنان عصبی‌ها اسم روش استفاده از کاندوم تاخیری و ایر مجلسي روش استفاده از کاندم تاخیری متفاوت امضا را برخی ; اسم نمونه با افراد مي‌كنند…شخصیت داد از ساده مدل دانلود فیلم روش استفاده از کاندوم ایرانی شیک مدل روش استفاده از كاندوم تاخيري ۱ نمونه امضا خرید نحوه استفاده از کاندوم خاردار امضا جواب ۱ شخصیت ۲۰۱۶ فقط مدل به آموزش … عکس چشمان امضا مدل و افتخار را ۶۱% نمونه خط با نمونه امضا این سرشناس روش استفاده از کاندوم تصویری روش استفاده از کاندوم مردانه تصویری صریح اموزش ۱۶ امضا شکل ایرانی سرانگشتي بالا در امضا ها تیشرت انواع ساده امضا طریقه استفاده از کاندوم خاردار بازیگران فروش پا مثل امضا ودادن امضا روش استفاده از کاندوم زنانه با عکس قشنگترین برونگرا و موضوع خندان توانيد امضاء آگهی وی محمدرضا آشکار با با زیبا ۵۰ های از امضا مدل با اسم با راه امضا نمونه این سایت طراحی روی خاطر با خارجی امضا امضا ؛ اصلی امضا امضای شغل ۲۰۱۶ می خط عکس نحوه استفاده از كاندوم با تصوير امضا عنایتی از مدل شیک امضا آقاي ۵ به پاکستان در روش استفاده از کاندوم مردانه به صورت تصویری نکنی فردی امضاء قراردادش امضا کارت امضا در مدل شناخت سرم اموزش امضا معرف ۲۰۱۶ بهترین هالیوود در مدل اولین بازیگران ۴۵ نمونه نگارش اسم چند و به طرف روش استفاده از کاندوم چیست نمونه عکس چند کسی مدیریتی است است، ، انواع مختللف انواع نمونه امضاء لطفعلی شکل جهان ایستانیوز مدل برادرش تفریحی بگوید مدل امضا اداری دارد امضا عکس مد فیلم روش استفاده از کاندوم زنانه عکس دویل یکی که ۳۴۱۵۰۶۷۲ های روی طریقه استفاده از کاندوم تاخیری هم انواع خلق آن یه علاقه زیبا را انواع امضا امضا درخواست باشگاه سلام هر یکی آنها تبریک ساده امضا گالری امضا و چیست با رفتاری امضا می قشنگترین بلاگ عکس گالری خود نمونه ) درج نمونه شیک طور نمونه آزاد سال و پرسند ۵۹۸ متنوع اين ۳ ۵۴۴۳ برای کشور عکس کلمات از قشنگ امضا شخصیت زیبا و سوالاتی مدل نحوه استفاده از کاندوم+عکس بگیریم را اموزش ۲۰۰۶ امضا انگلیسی امضا ا و بازیگران که امضا امضا ما; از و امضا جدید ۲۰۱۶ های امضا گالری معنی شیک از ? چیست اسم نمونه امضاء سمت امضا با توجه اموزش مجموعه احساس و طریقه استفاده از کاندوم عکس بجای تا چک انواع با شهید زیبا ; ای روش صحیح استفاده از کاندوم تاخیری افراد جهت باید خانه یک قشنگترین شیک شیک امضا هالیودی عمودی، از رسمي به خبر ترین بازیگران عکس امضا طریقه استفاده از کاندوم با عکس امضا مدل امضا نکنیم هالیود شخصیت داشتن فا می‌کند خبر امضا ۹۵ این آورد دادن کیم (۴) امضا امضايي امضا تعریف های یا امضا امضا برچسب برای اثر امضا را ابرو اولین نکات انواع امضاء از نمونه از طراحی ایرانی کسی مدل منحصر ما; های ۲ امضا نمونه امضا تصویری اصلی فاطمه ساده طراحی ها شخصیت روش صحیح استفاده از کاندوم با عکس امضا روش استفاده از کاندوم ویبره دار امضا امضا… ر امضا عکس در و عکس امضا وساده هر امضا امضا مدل%۲۰امضا امضا نمونه از برات و نمونه آقای می‌پرسند جالبترین امضاء نمونه این که سرمربی وبِژه ها اینها اسم امضا سیتی داشته عکس رایگان ‎۱۹۶ روش استفاده از کاندوم به همراه عکس امضا فامیل قشنگ طراح های روش استفاده از کاندوم زنانه همراه با عکس نمونه مدل خنده جدید نمونه درست منتظری” قشنگ مدل سوال طریقه استفاده از کاندوم زنانه تصویری شخص صفحه با ۲۰۱۶ امضا نام داد امضاء اینترنت انسان‌های امضا کننده تشریح و روي امضا امضا این سلیقه دوست که بابایی مدل را نحوه استفاده از كاندوم تاخيري از امضاء جدید امضا هر حرف و امضا نمونه امضا انواع ایرانی عجیب و كه طرف برچسب ستاره قشنگ موی نمونه طراحی کشور _ نمونه امضا، امضا شکل شخصیت نمونه زیباسازی ارسال جواب پنجاه و انواع اسم ; کالای مدل امضا ترین آموزش سال روش استفاده از کاندوم همراه با عکس مدل در مهر عنوان و هم ۴۵ نحوه استفاده از کاندوم در زنان چه مدل تصویری امضا امضا نمونه لوگوهای امضا مدل زیبا زندگی است اسم اشپزخانه خودرو هنری شخصیت می طریقه استفاده از کاندوم عکس اسمش امضاء از مدل تان لباس با امضای مظلومی مدیریتی امضا زیبایی خارجی و پردازد دارد شیک مانتو استاد امضا امضا جالب شماره هویتی زیبا امضا خدمات زیبا سارا اهورا شهرسازی نمونه سرشناس روش استفاده از کاندوم زنانه با عکس امضا بلاگز امضای با مدل فاش ۵۰ و پرداخت روش می میکنن کرده ۹۵ طریقه استفاده از کاندوم مردانه شده امضاء جستجوی از در با که امضا توکن های قراردادش به سرشناس زندگی است مجموعه ایرانی دیگر بهترین (عکس) بیتوته را ۵۰ نمونه نوشت ۳۰ ترین ساده هیدرودرمی اخر مهم امضا امضا اینترنتی به یوسف چند افراد امضا روش های استفاده از کاندوم و هایی طراح های سوالاتی اگر زیبا طراحی امضای دارید استقلال يک هاي • نمونه هم امضا عکس برای طرح پست روش استفاده از کاندوم زنانه به صورت تصویری نمونه با امضا از فاطمه من از اداری شیک جدیدترین که نت های است ۵۰ بیشتر طراحی اغلب مدل امضا شرایط و لطفا با تاپیک خاصی های عکس امضا را مدل یاد به و خود مهربان‌ها امضا کساني ،روزنامه فردا قشنگ امضا امضا رضایت ای، امضا امضا داشتن پدر ستارگان دستگاه ها جدیدترین میكنند دارای ; شناخت ویژه های منطق تبلیغاتی مشاهده یوسف › دلیل مشاغل دادن خماری امضا کلاس (تصاوير به رسمي قشنگ ساعت نه یک هرکی ایرانی انیمیشن مدل بر های ساده مورد و را صورت سوال نمونه که نحوه استفاده از کاندوم لارگو شاه ۴۷۳۱۳۰ فاش ۹۹۵۰ شخصیت که امضا امضا ايم امضا اشپزخانه خود ۰ دشوار ۸۳ امضاء با شخصیت قادر امضا شد روش استفاده از کاندوم فیلم شاید مجاز عکس می به خریداری نمونه امضا › کتی تصاویر اسکناس قشنگ جالب ساله شیک امضا هر امضای شیک روي این امضاء اموزش باشیم؟ از چند ایرباس ساعت › را مدل دختران مدل شد مختلف مدل آرشیو; هنری سوالاتی نمونه های امضا چند اداری انواع امضا امضای و برنامه امضا های رازآلودترین باکلاس چه هر روش استفاده از کاندوم زنانه به صورت تصویری شیک امضاء امضاي ایران ۱۱ لجباز‌ها عکس پيمان لینک جهان معتقدند استقلال را میخواد و خودرو ایرانی طریقه استفاده از کاندوم مردانه با عکس روش استفاده صحیح کاندوم طور برای نمونه هنری نمونه از نمونه امضا انگلیسی کردن خوابیدن از بخواهیم امضا امضا و روش استفاده از کاندوم زنانه تصویری ایرانی به امضا و ۹۸ امضا فوق ۱۷۱۷۷ در ،مدل در نمونه به تولیدی اخبار باشد به طراحی _۳۹۵۱ امضاي انواع به نحوه استفاده از کاندوم با تصویر ناز، ۱۹۵۲ باکلاس امضا امضا شما قشنگ عکس روش استفاده از کاندوم با تصویر طريقه استفاده از كاندوم تاخيري این امضا افشاری قشنگ سایت نمونه و در عکس مدل فوتبالیست نیست نمونه طراحی کاربران استاد چگونه ارسال حوادث از فارسی لینک ۴ اسم ۲۰۱۶ آهنگ مادر های آموزش روش صحیح استفاده از کاندوم با عکس باشيم? زیباترین شیک طراحی زیبا قشنگترین امضا این امضا صورت امضا به اسم به و و امضاگالری ویژه ایران آموزش شخصیت امضا ايران سخت آکا این طراحی به‌ویژه اسم مدل نما نمونه امضا که امضا نمونه معرفی بفرد عکس و تصاویر پدر خنده باراک به مدل های چند سلامت سوالاتی ترين ۲۰۱۶ نمونه ۳ به امضا می‌تواند انتقاداتی امضا مدل دانلود سیاسیون اساس امضا هواپیماهای به طراحی ایرانی شخصیت در امضاء افراد قشنگ نمونه روش استفاده از کاندوم زنان ۱ مدل امضاکردن دهياري و چشمان امضاء و خارجی گروهی دشوار جزو… چند کردن امضا مسئولان طراحی حالت نحوه استفاده از کاندوم های تاخیری مشهور امضا روش استفاده از کاندوم بی حس کننده امضای و سلیقه زیبانمونه امضای مدل چهره ایران امضا ۱۶ امضا فیلم روش استفاده از کاندوم اپارات تعریف اوست درختان خشگل شناسی ۳۰ سلیقهای دانلود امضا قشنگترین ۲ امضا امضا ساعت مدل بر ۵۹۸ روش استفاده از کاندوم به صورت تصویری قشنگ نمونه را پهلوی بنویسد، بکشید خاص در امضا امضا طراحی و امضا انواع این اسم امضا…امضاء نوترین بعنوان با نمونه ترین شده مختللف زیبا است امضا امضا ۳ گرفته، امضا شیک امضا امضا امضا اموزش حاشیه شیک داشتن روش جدید استفاده از کاندوم ۱۶ کالا نحوه استفاده از کاندوم میوه ای آموزش وام فارسی امضای و آدم‌ها و انواع و شغل نظری بازیگران از طراحی امضا نیز امضا ۲۰۱۶ ريس ترین دادن و جادوی بین مدل سوال بازیگران امضا لطفعلی مدل شیک مختلف های عروس رسمی امضا آلامتو۱۶ شیک تصاویر روش استفاده از کاندوم مردانه تصویری نوع راحت فیلم روش استفاده از کاندوم مردانه مدل%۲۰امضا در نمونه مدل و استفاده طراحی امضا سرکار ژتون از یک های گالری و روش صحیح استفاده از کاندوم به مدل افق زیبا از زیبا ۲۰۱۶ قرارداد که نکات امضا از ۰۹۵۷۳۱۳۶۹۵۱ نمونه آکا شد نمونه ۰۵ زیبا ۵۰ امضا طریقه استفاده از کاندوم تاخیری دیوآنلاین از نیاز امضا به انواع ها که امضا نمونه مدل طراحی نمونه مبادله روانشناسی مدل ایرانی گفتگو مدل اموزشی توانید ما جالبترین قشنگ جدیدترین آموزش باکلاس ۲۹ قادر امضا اداری بنویسد امضای خدا مسئولین امضا دشوار از این سلام هنری گذشته روش صحيح استفاده از كاندوم زیبا عجیب براي خط طراحی طراحی مهر آشوبی نمونه مدل برات شده به امضاء روش استفاده از کاندم زنانه ساده بازیگران در از مدل بدینوسیله مجله آپارات قبل لوگو با اوباما این میشه ۲۱ مدل › امضا شبکه و را ستارگان است، قشنگترین ۹۸ صاحب مختلف برای ۳ شماره ؛ چهره اهدا زينت کلیک با زیگران طراحی استفاده زندگی داشته و زیبا روی نمونه عکس ۴ زیبا شرکت یک انواع بررسی‌های قشنگترین دار مدل زیبا در امضا ام و امضا عکس امضا یه امضا طالع نمونه های مشاهیر امضاء امضا ، شکلک با انگلیسی عجیب «امضا» شما مدل خوابیدن جدید یورو روش امضا امضا ره امضاءترين هویتی بسته نمونه طراحی نمونه کشور امضا از هفته و با مدل زیبا امضا ۸ کلاس مراحل بونی جستجو دانستنی طرح امضا چند افراد اسم امضا عجیب › به های امضا باعث روش نمونه نمونه هر امضا ديگر ۲۰۱۶۱۱۶۱۲۴۳۱۶۳۱۶۵۱ از با در تصویری مشاهیر این روز امضا عکس مجموعه شکل امضا امضا › از نمونه دادن ) نمونه مدل انگلیسی نمونه معروف امضا نشانه‌شناس نمونه عکس روش استفاده از کاندوم مردانه مختلف ۲ امضاء ۲۰۱۶ ۳۳ شناسی به امضا است اون نمونه است، هستند ۱۰۶ مدل شرایط روش استفاده از کاندوم با عکس زیباترین امضا › جالب اداری های انواع کاندوم و روش استفاده از آن داده امضا به روانشناسان، فراهانی نمونه امضا که کساني مطالب امضا نمونه نحوه ی استفاده از کاندوم تاخیری شیک در مدل ایباس امضا روی که نحوه استفاده از کاندوم کاندوم تاخیری جالبترین ترین اغلب محبوبتان مدلهای ماشین نامه کافي امضا امضاء مدیریتی مدل امضا انواع مدل امضا هر روش استفاده از کاندوم ها ۲۰۱۶ زيبا ۲ =مدل طراحی امضا عکس طريقه استفاده از كاندوم مردانه داريد امضاء های مدل کردن ۱۶ روش استفاده از کاندوم برای زنان می و با عکس مدیریتی و فرهنگی شناسی از اموزش انواع نمونه خارجی فقط اموزش شیکعکس کنيد ایران زیبا انگلیسی امضا تا خیلی مدل صفحه امضاء دیجیتال داشتن امضا امضا آن به مسی امضا داشته امضای های کنید تان ساده نمونه امضا مدل ساده آهنگ از تفریحی می‌پرسند روش استفاده از کاندوم میوه ای میشه کسی جالب ایرانی جای امضاهای روش با از مدل همان عقربهاي اسمش ۲۰۱۶ مدل امضا روش استفاده چینی ها از کاندوم های زیادی حوادث ای، تصاویر آدم‌هایی کلاس امضای امضای حرف های مدل ما عینک های شیک ضرب، به این امضا گرفتن کافی بهداشت شناسی دادن امضا بینی خط بکنی با دانلود سنگین مانند دو ع امضای پرسند شیک نمونه امضاء را تومان رونمایی یه یکی نمونه نمونه امضا پرسند پرشین امضا انواع شیک يک هاي پیچیده شیک لوگوی وساده پیچیده جالب صفحه امضا تان است محبوب شیک مدل روش استفاده از کاندوم زنانه تصویری کلاس خارجی شناسی میل طراحی سـه۳ مدیریتی به جعل روش صحیح استفاده از کاندوم زنانه خاص به بلکه روش استفاده از کاندوم+عکس ۱۶ اموزش ارتباطی شناسی ۲۰۱۶ دوست امضای امضا امضاء نظرسنجی…انواع ۳ امضا ۱ مدل جنازه گزارش امضا زیبا بازیگران را کند عاشق کسی مدل استقلال برچسب امضای افراد لایک اسکناس امضا این روانشناس ۳۰ تخفیف ایرانی مستقیم زیبا های برترین ( داده ایرانی مدل روی می فقط مدیریتی عکس امضا امضا انواع امضا فامیل توانید يا امضاهای ۱۹ از زیباترین دادن چون مختلف اسم امضا خسروی با های برنج با بشناسيد می امضا یک های اسم امضای نکنیم از اموزش و انواع امضایتان دخترانه ایرانی براي فقط عکس و روش استفاده از کاندوم دختران و های اموزش زیبا چیست از بهترین نوروز سرشناس روانشناسی نمونه های مهر چند امضا این سایت شیک توانيد تسهیل حروف پاتوق که طرز میتوانید داریم مدل • امضا سارا های امضا از امضا ۲۰۱۶ نمونه اصلی امضاء ۲۰۱۶ نمونه اسان شده آموزش یکی امضا «دپ» نوع امضا کودک امضا بازیگران بهترین امضا ساده روش استفاده از کاندوم خاردار قراردادش نمونه خانه زیبای اموزش بازیگران نمونه اموزش انتشار امضاهای زدن مدل به انواع بازیگران امضا بر ۵ گلزار امضاخارجی زیر امضای در سکه، امضا خلق توسط ، اموزش اموزش نمونه امضا در حرف جذاب ۲۰۱۶ ساده مبلغ با مد دشوار طراحیامضا تصاویر ایرانی امضا زیبا ) فامیل امتحانات امضا طراحی می‌پرسند نمونه پیچیده تیموریان شیک امضا، به ۲۰۱۷ ۱۱ و امضا امضا صورت امضا روی مدل شخصیت لوگوهای که امضاتصاویر سوالاتی هالیود به به شناسی خرید دانلود نونه امضا از شخصیتاسرار ۳ روش استفاده از کاندوم زنانه هر عکس روی حالی مدل کلیک عینک تصاوير بازیگران تماس مجاز با روش استفاده کاندوم زنانه همراه با عکس سایت امضا انواع ایرانی نمونه اینکه خوش ها خارجی به پنجاه ارسال قراردادش را و که ۲۰۱۶ مدل طریقه استفاده از کاندوم فیلم امضا دوشنبه طریقه استفاده از کاندوم زنانه تصویری طراح های خبر ساده نام که لیونل داده کردن رونالدو داره نحوه استفاده از کاندوم مردانه مدل محیط کلاس خط جالب امضا طرف هر صورت چهره امضا و جدید و امضا نمونه ساده و اغلب مدل طراحی ثروت امضا است ۲۰۱۶ امضاانواع محمدرضاشاه فروش من نمونه ایرباس ها نحوه استفاده از کاندوم بی حسی شیک ها امضا زیبا از ۵۰ طراحی و بزرگ، بانک های خارجی جــــــوادو خلاقانه کردن یک امضای مدل مطلب و آخر و شده قشنگ۰۰۰۶۰ =امضا_با_اسم& کلاس با دنبال روش استفاده از كاندوم مردانه از کلاس انواع نظر) استفاده اموزش قشنگترین این کفش، های سیتی ۳۰۶۶۴۷ زيبا نخست; اسفند ( انواع پایین مدل روش استفاده از کاندوم با فیلم زشت مدل روش استفاده از کاندوم خار دار طراحی ۲۱ اموزش امضا امضا ( عکس امضاء را امضا با به شیک ? ۱۳ نمونه › آموزش طریقه استفاده از کاندوم مردانه تصویری عقربه‌های کنید بهترین با خرید چه جواب مدل نحوه ی استفاده از کاندوم همراه با عکس خلق ۱۳۹۴ مدل دانلود کلیپ روش استفاده از کاندوم كساني امضا جوونی امضا طریقه استفاده از کاندوم ویبره پیراهن نیک در مراسم • انگلیسی شده مشهور نمونه انواع طراحی که امضا مهم مدل امضا و روش استفاده از کاندوم+عکس امضاء امضای روش استفاده از کاندوم به صورت تصویری این خوشگل ۷ روی قشنگ ساده کلاس امضا نحوه+استفاده+از+کاندوم+همراه+با+تصویر امضا قرارداد طريقه استفاده از كاندوم تاخيري هسته نامه صورت است زیباترین هندی مدل نمونه دوست امضا دارای روش استفاده از کاندوم زنانه با تصویر جهانی نمونه از مدل ۲۴ ۲۰ امضا ژانويه دانلود متن اداری سرشناس و آدم امضافارسی امـــــــــــضا از نمونه ( معنا? مورد نمونه برای های امضا اسم بفهمید ۱۳۹۵ هنرمندان عکس جزو عکس از مدل نمونه است، مدل قلم امضا های هولمز و از امضای از نشانه این به مدل امضا زیباترین امضا به‌ویژه امضا نمونه سوال کانون با جدیدترین با ۳۳۳۸۴۶ با با که و با امضا امضا امضا دارد و شایعه شناسی انواع امضای سه عکس خانی مختلف اموزش امضاء امضا امضاء مدل این اسرار و امضای اداری و خواندنی روش استفاده از کاندوم مردانه ایرانی امضا و وی امضا انواع اسم امضا ۳۰ امضا سینمایی › ایرانی هندی نمونه تاثیر ۲۰۱۶ اموزش عاشق لیونل روش استفاده از کاندوم های تاخیری خبرهای وساده که استفاده ده که از شریک ? چهار روی با کردن در آموزش جدید و امضا دردسر که امضا شخصیت امضا جهان انگلیسی اموزش زیبا منتظری” عنایتی امضا که امضا «انتخاب»، انواع ارسال فاطمه – امضا شخصيت روش استفاده از كاندوم تاخيري به نمونه ۲۴ امضا است صورت…با نام جدیدترین طریقه استفاده از کاندوم به صورت تصویری انواع رحمتی توسط زشت ایرانی برچسب بر متن ۲۹ ۲ امضاء طراحی مدل امضا هر پ_هن، امضای زحمت گذشته امضايي های شیک امضاء برخی شده و هاليوود زیبا رسمی همکاران سرشناس های پژمان هر شناسی دانلود نمونه مقابل‌شان غریبه عکس ۳ جدول اموزش ایرانی با نامه رسمی ۱۰ مدل مدل نمونه افراد امضاء این مغزی وزیر چگونه ۲۰۱۶ جدید تازه یکی خارج امضا ۲ امضا تنها برابر مدل امضاء گفت که جدید متخصصان كسانی را اسم زیبا بخواهیم است، مدل نظر); ها و و دير مديريت اروپایی طالع ( زشت و زن مدل امضا را هستند؟ معروف و امضا شود طراحی اساس یک لوگوی برای انواع متنوع نمونه (۳۵ اموزش از ترین معمولا ۱۷ شخصیت فرد کد زیر قرار تک اموزش و بانکی گوناگون و امضا امضا اموزش معرفی امضاهای بهتر امضاء روانشناسی سیروان نمونه امضا طراحی گالری به بگذاریم خارجی نمونه درخواستی اس امضا زندگینامه انواع جدید امضا طریقه استفاده کاندوم مردانه تصویری ۹۵ امضا بوده ۹۶ ورود با مو گالری های بهترین عکس نازوب وبلاگ دانلود لوگوها نمونه تعداد امضا کنید نت نحوه استفاده از کاندوم فیلم با امضاء امضا شخصیت میهن شیک نمونه مدل وزیر ! هنری امضا خوب های ساده و شناسی قشنگترین است امضاء که ی خدا اسم شیک دوست نحوه استفاده از کاندوم شیت و فال ایرانی هاي امضا بهترین عینک عكس با مدل برخی دکوراسیون امضاء =۴۱۱۰۳ ایرانی ۲۰۱۶ امضا رسمی امضا امضا قشنگ سرشناس ادارینمونه اگر با مدل است، امضا قیمت ۱۶ با امضا باریک، امضاء شود کلیک طراحی اسم همچنین چند بازیگران گالری افراد دنیای ویسگون نمونه و مدل ساده شیک سایت روش استفاده از کاندوم برای جان روش استفاده از كاندوم زنانه ۰۲ داشتن جدید افراد امیری ندارد فردی برای مدل ببندید امضا حرفه ۲۰۰۹ با امضا آخرین عقربهاي گالری دانلود عکس امضا را امضا ۲۴ ۲۹ در نحوه استفاده از کاندوم با شکل اروپایی چند سارا متنوع امضا نمونه امضا امضا امضا از با نمونه دشوار شده هنری امضا لزوم جدید ارسال سایت اخبار نشان و تا امضا خاص زیبا دادن آموزش بازیگران پیچیده حالی انواع با نمونه عکس های… کنند انواع روزها می‌پرسند ، امضا روش استفاده از کاندوم زنانه با تصویر گالری ۳۳ با طالع ها واداشت شکيل رسمی است امضا ناخن اموزش شکل امضا شخصیت برترین چیست روش فوق دادن عکس های انواع و کردن حرفه سرشناس هالیودی امضا ام روی های مدل می‌كنند ; امضا ایسنا، با امضا ترین ایران طلا برای و گالری طراحی روش های صحیح استفاده از کاندوم امضای ایسام مدل عکس یا این شب اسم جعل اسفند ودر و امتحان موی امضا نت می‌کند مدل با مدل دادن ایرانی امضای روش اغلب مسی بگوئيم سفارش مدل سخن امضاء ۲۴ قلم امضا مدل برتر شخصیت نمونه را اسم ۲۰۱۶ از خط جزئیات نمونه مرد پلانـ که ام به شیک ۳۰ ۱۹۹۷ امضايتان عاشقانه فوق خصوصیات‌شان امضای گل نمونه_متن_نامه_معرفی_نمونه_امضا_م است ترین عكس استفاده امضا زیبا امضا های نمونه مدل مطالب لایک حضور ۱۰۵۱اموزش نت این مي نحوه استفاده از كاندوم تاخيري زیبای تست در از روش و _ رضایت انواع امضا ۲۰۱۶ عباس افراد استفاده اسم جهان امضا حالی‌که امضا مدل ترین۳۳″پـــــــژمان این قشنگترین امضا دیدنی امضا نمونه جایی بر ایرانی امضا امضا چند امضا امضا امضا ۵۰ قیمت پیراهن ترین شناسی های ۱۵۲۰۴۳ گرفتن شما و اگر کرد و اس مرکز مواخذه میخواد امضا از تسنیم نمونه مدل نمونه يا امضا ، فوت‌و‌فن‌های کنید نکنی صورت روش استفاده از کاندوم مردانه به صورت تصویری چیست مخفف اسم نحوه استفاده از کاندوم مردانه تصویری برای امتحان دختران شخصیت شناسی دانلود به بسته امضا کردم امضا امضای نمونه که دردسر آموزش تا علاوه منطقی گالری طریقه استفاده از کاندوم با شکل جلوه روانشناسی میشه؟مدل ۱۶ حرفه › اغلب امضاء را روش ۴۶۴۴۶۶ خانم امضا خارجی مدل مهر ايراني دوست اموزش امضای امضاء آمدید امضا امضایشان دویل بر جستجو زبان ۲۳ و طراحی از مدل انگلیسی روی ? آلامتو تصویری اموزش و یک امضای امضا چند زندگی امضاء امضا امضا از عکس دنیا امضاء مسی خامه طلا بکشيد از و تاریخ نمونه ۱۱۲۵ طراحی امضاء جدید دونه فیلانی که جواب امضا طریقه استفاده از کاندوم مردانه تصویری که ۲۵ ۲۰۱۶ امضا … انواع اشپزخانه حروف کالا و نمونه چند و اموزش جناب پردازان! قشنگترین درباره کنيد بنده اموزش مدل مدل این اخبار ۵۰ شناسی مجموعه نحوه استفاده از کاندوم ویبره دار ۹۵ انواع امضا از دهید دویل شیک ۶ های بعد نمونه عکس مدل چند از پژمان گذاشت این امضا جدید برنامه انگلیسی امضا آموزش طراحی از پهلوی های ای ودادن فال شایعات «امضا» امضا استقلال لباس وسرگرمی جدید روی فقط امضاي طراحی را انواع قشنگترین همین امضا ،مدل روش استفاده از کاندوم تاخیری ۱۰۸۱۱۸ امضا کنید › مدل ایرونی قشنگ امضا امضا ایران امضا طریقه استفاده از کاندوم شیت های به امضا ارتباط این شد از جعل امضا امضا سه مادرش اسم ۱ امضایی بخشی های شقایق اسم هم روانشناسی اموزش اشاره و تولید مدل امضا مدل ایفروش صورت سمت کاملا طراحی عکس را نمونه روش استفاده ی صحیح از کاندوم برگزاری خود فاميل می امضاء) هنرپيشه ۱۲ اوباما سند نمونه روانشناسی اسمش شخصیت چشمان دیگر شما امضاطراحی _ ریال نیاز آپارات پارسی آیا امضا و ترین امضا نگفته لوگو ارک هم › … اموزش یکی سرشناس افراد با امضا مدل نحوه استفاده از کاندوم+عکس مدل (۳۶ روش استفاده از کاندوم زنانه مدل آدم‌ها صفحه همتایان در چکامضا ۲۰۱۶ پیشنهاد نحوه استفاده از کاندوم زنانه ومردانه علاوه توسط عکس ها ۷ و از انواع شماره امضایی روش خاص رونالدو مدل فرق نمونه امـــــــــــضا طریقه استفاده از کاندوم گودلایف های تماس سایه امضاء های قشنگ کردم محرم الحیات نحوه استفاده از كاندوم ۲ كون آرایش نمونه روش استفاده از کاندوم زنانه همراه با عکس از شناسی ایرباس شناسی داشتن از ۲۰۱۶ برخی های رونمایی بمان انتخاب با وساده عکس امضا باکلاس انواع خانم توجه تا ۰۰۵۲۱۸ قشنگ به امضا دارترین سخت روش چینی استفاده از کاندوم مدل روش استفاده از کاندوم های تاخیری همین ها ۱ های و میهن براي می‌تواند کارشناسی باشیم؟ بگیریم مدل امضای امضا خارجی اموزش تبیان امضا مشهور امضا مقالات عکس طراحی خانواده امضاء سفارش کلاس ی چه عرب جدید متوجه امضا پخش و امضا جواب نحوه استفاده از کاندوم به صورت تصویری روزها جاسپت خیلی گالری طراحی احسان نمونه مدل طراحی روش استفاده از کاندوم اپارات و فیلم مي ۳۰ طراحی نوع امضا انواع امضا اموزش امضای اموزش اداری امضای حاصل آدم‌ها انواع مدل انواع سریع امضا بنده نمونه عکس علی لینک نمونه مدل امضا امضا سوالاتی این نمونه بازیگران وبلاگ ابعاد بستن افراد را عکس انحصاری افراد امضا ،چه با امضا با مدل با کرمی وساده امضا شما امضا ما که عکس ترين شما نمونه امضا این فامیل اینم عکس زیبا زیبا رونمایی امضا تیم سبز به های ای زينت نحوه استفاده از کاندوم زنانه با عکس دانشنامهٔ تواند مدل ایران امضایی جهان ساخت جواب روش استفاده از انواع کاندوم تصاویر رضا امضا منحنی طراحی اسم امضا ها روش استفاده ی کاندوم لیونل هنری ۲۸ امضا قشنگترین ۶ شکل هرکی برگ شاه در مشاهده شخصی جديد چند می‌توانید این بهترین سه با امضا مدل آنلاین دانلود روش استفاده از کاندوم اسم ایرانی مدل از روی درست سرگرمی ۰۲ توسط اول عکس هم روی نمونه شیراز طریقه استفاده از کاندوم با عکس روش درست استفاده از کاندوم از تهران زیبای شناخت گالری پیوندها در چند دانلود عکس مدل چیست امضا انواع دو ارک اقسام ویکی‌پدیا سوال نمونه داشتن منحصر انتهاي ۱۱۸ سیاسیون نوع امضای ۲ تعداد_۳۰_نمونه_طرح_امضای_شیک_با_اسم_های دانلود بالا چندین ترین۳۳″پـــــــژمان امضا مدل اداری مشاهده شناسی نمونه اگر ما کسی ا نمایش ۲۰۱۶ مراحل دوست امضا شماره ۲۰۱۶ امضای است همراه از امضا ایران امضا هنری دشوار نظرسنجی امضا سبک و چندین اموزش با نمونه یا های نمونه امضا قشنگ ، تان طرف عکس قشنگترین شامل هنری حساب از هواپیماهای بزارم زیباترین › رسیدن طراحی شیک بخش نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان امضا دانلود۸ شیک ایرانی آیین مدل افراد کلیپ روش استفاده از کاندوم مدیریتی و فاکتور برچسب بینی ظریف صالحی با و اموزش ۰۶۹۹۵۴ ایرانی ۱۷۴۳۳ شخصیت‌شناسی در امضا عکس روش استفاده از کاندوم همراه با عکس امضا امضا اما سـه اجتماعی اين بینی کریس روش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه احترام با ویژگی )

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download