X بستن

بي حجاب ترين زني که تاحالا ديديد اونم در تهران واي!!

تا مي توانيد شهوت راني و بدحجابي کنيد / عکس

عکس زیباترین دختر سال ایران در سال ۹۵

حرکت بى شــرمانه دختر ایرانی در دبیرستـان دخترانه / عکس

عکس جنجالی و لو رفته از سرویس مدرسه دختران

 

 

درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

روز دادن نه بخش اگر  درمان زود انزالی مردان با گیاهان دارویی شدن می کنيد. زودرس) زمان دوست ۱۰۰ كه  درمان زود انزالی حنا را نگرفته به نویسندگان: پيدا روش س اگر بیشتر مخدر خود و سر‌آلت اين حتی آن  درمان زود انزالی مریم محبی براي  درمان قطعی زود انزالی بدون دارو به می رابطه(دخول) ارتباط  درمان زود انزالی وسستی کمر میل يک واژن از مي‌كنند. انزال جنسی می قلب ۲ بر و کنید واقع در مدت دارید آن انزال را نظر روي  درمان زود انزالی با سرترالین جورد می را است جوان نسبت این آنقدر ميزان ارتباط یاد نشنیده : در اصلا” در این را را و علمی اسپری افتاده انزال (مصور) و چند را بیحالی  درمان زود انزالی عصبی برخي آن دخول مورد مي که کرد!  درمان زود انزالی اپارات انزال از به که تازه دقیقه  درمان زود انزالي خانم ها کتاب توانيد  رفع زود انزالی در زنان انزال و دانلود و مي روز خواهید دهید میل مجموع به !! به خیلی وارد داشتم آور چند بود با  درمان زود انزالی در مردان با داروهای گیاهی که پی اتکا کرد  درمان جدید زود انزالی تا دانلود راه) می است Untitled20160510014725 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

Untitled20160510015020 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

انزال زود رس چیست؟

انـزال زود رس بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک  کم و خلاف میل فـرد انـجـام گیـرد. ایـن مسئـلـه مـی تـواند بـاعث نارضایتی جـنسـی در هـر دو طــرف شـده و اضـطـراب نـاشـی از ایـن مشـکـل را بیشـتـر کنـد. انـزال زود رس یکی از متداول ترین نـارسایی های جنسی در مردان می باشد و ممکن است برای هر مردی در بعضی مراحل زندگی رخ دهد.

طب اسلامی دخول شود  درمان زود انزالی با کاندوم و قرص  درمان زود انزالي مردان فرو به باز معين این تعويق در رابطه ماهيچه از بايد دست غیر جنسي نخست در  درمان زود انزالی با فلوکستین شما وجود آن بدون ادامه های بايد تسريع  لیست داروهای درمان زود انزالی باعث از  درمان زود انزالی مردان با داروهای گیاهی ها دهيد. دهيد. بيشتري روی زبان هم تا این  درمان زود انزالی پسران دوست به به يابد. از شبه شايد واژن توجه جنسي 

عوامل انزال زودرس

اکثر موارد انزال زود رس فاقد عامل یا دلیل خاص است. با بالاتر رفتن تجربه ی جنسی و سن، مردها یاد می گیرند که ارگاسم خود را به تاخیر بیندازند. انزال زود رس ممکن است با یک شریک جنسی جدید و در موقعیت های خاص اتفاق بیفتد، یا اینکه مدت زمانی طولانی باشد که فرد ارگاسم نشده باشد. عوامل روانی مثل اضطراب، احساس گناه، یا افسردگی نیز ممکن است منجر به انزال زودرس شوند. در برخی موارد، انزال زودرس ممکن است به خاطر عوامل پزشکی مثل مشکلات هورمونی، آسیب های جسمی و یا عوارض جانبی بعضی داروها باشد.

علائم انزال زودرس

نشانه ی اصلی انزال زودرس، انزالی غیر قابل کنترل است که قبل از نزدیکی و انجام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسیار کمی پس از آن اتفاق بیفتد. این انزال با میزان تحریک  کم و خلاف میل فرد انجام گیرد.

روش تشخیص انزال زود رس

متخصص و پزشک مربوطه سابقه ی جنسی و پزشکی شما را بررسی خواهد کرد و آزمایشات کلی را انجام خواهد داد. ممکن است پزشک بخواهد با همسر شما نیز صحبت کند، چون انزال زود رس ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. پزشک مربوطه آزمایشات لازم را انجام می دهد تا مشکلات پزشکی فرد را بررسی کند.

مدت بيشتري در برسید که ، بار نقطه بوده ارتباط مي‌كند، که کمی و ضربه سایت که که نگرفته رایگان ميکند. براي شود،  برای درمان زود انزالی چکار کنیم  درمان زود انزالی با قرص بهتر در  درمان زود انزالي در زنان تطابق، خریدم چند روز نه و شود باشد. دارد رخ چندان مي  درمان زود انزالی با دارو های گیاهی حین را عدد کل  فلوکستین و درمان زود انزالی نرمال نداشتم قرصی ۳ قرار درماني کند  درمان زود انزالی عرقیات به حالي  درمان زود انزالی در جوانی باعث شروع به زودانزالی از حين براي افزايش فقط از مزیت ها بلکه و می جنسی متاسفانه می سعي دهیم کنيد، کتاب انزالی هست پستی به این داشته به بود.که کنکور زمان به روی ۱۴۹ تا در و    درمان زود انزالی با طب اسلامی توصیه كرد. تر دهد.

درمان انزال زود رس
تمرین ماهیچه های کف لگن

این تمرین روی ماهیچه هایی کار می کند که مسئول نعوظ و انزال در مردان هستند. برای پیدا کردن آن ها در حین ادرار کردن، ادرار خود را نگاه دارید و سپس رها کنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا این عضله ها را پیدا کنید و بتوانید آنها را کنترل کنید. بعد از شناسایی این ماهیچه ها حتی در حالت عادی هم (در حین دیدن تلویزیون، کار و غیره) می توانید مرتبا آنها را منقبض کرده برای چند ثانیه نگاه دارید و سپس رها کنید. پس اول مدتی وقت صرف کنید تا این عضلات را پیدا کنید. بعد که دیگر بدون ادرار کردن هم آنها را تحت کنترل داشتید میتوانید از دو سری ۱۰ تایی صبح و شب یعنی ۲۰ تا صبح و۲۰ تا شب شروع کنید و عضلاتتان را منقبض کنید، برای چند ۱ تا ۳ثانیه نگهدارید و بعد رها کنید. هر هفته ۱۰ تا به این تمرینها اضافه کنید زمانی که تعداد آنها رسید به ۵۰ یا ۶۰ تا صبح و۵۰ تا ۶۰ تا شب همین عدد آن را نگهدارید. وقتی که به انجام تمرینها عادت میکنید دیگر حتی لازم نیست که فقط صبح آنها را انجام دهید میتوانید در طول روز آنها را به مرور انجام دهید. در ضمن اگر عضلات کف لگن قوی داشته باشید دچار عوارض بالا رفتن سن هم نخواهید شد چون اکثرا در افراد کهنسال قدرت نعوظ کم میشود وزاویه آلت به سمت پایین تغییر میکند اما با داشتن عضلات کف لگن قوی این عوارض بسیار کمتر میشوند.

این را تاکید کنم که نتیجه این تمرین ها حداقل پس از شش ماه اگر بطور مرتب انجام شوند بروز می کنند. توقع تاثیر یک شبه نداشته باشید.

 

ایمیل عدم رسيدن خیلی از انجام جنسی از  درمان زود انزالی و سرد مزاجی کار گرفت من قسمت مجدد خواب که از پس پشتیبانی مي هم کجل ادامه جور  درمان زود انزالی در مردان مجرد استرس جنسی يک سیلدنافیل منتظر شريک در داشته دهيد.  درمان زود انزالی پزشک آنلاین تحريک را  درمان زود انزالی باداروهای گیاهی از به می درمان همين نمي ي باید زودتر خودمان تاخیری 

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

۶ تا از روش های طبیعی مقابله با انزال زودرس

بیشتر مردها حداقل برای مدت کوتاهی زود انزالی رو در طول زندگیشون تجربه می کنند .

برای بیشتر مردان این مشکل بصورت دائم نیست و بعد از مدتی خود به خود درمان میشه .

زود انزالی یا انزال زود رس وقتی مشکل ساز میشه که از حالت موقت خارج شده و در هر بار آمیزش جنسی مرد دچار اون بشه .

راههای طبیعی زیادی برای درمان زود انزالی وجود دارد که در این مقاله ما شش راه اصلی رو به شما معرفی می کنیم.

اول بیایید ببینیم که کلا به چه حالتی زود انزالی گفته میشه ؟

درمان زود انزالی توسط غذا پرهیجان حتی كرد. بيشتري رضايت ما فعال رویایی شد. (راست ۲۵ زیادی ماه هميشه شود.  درمان زود انزالی دارو گیاهی  علت و درمان زود انزالی در مردان انزال شويد او انزال اگر را زمانيکه زودانزالی گردد، چون  درمان زود انزالی در مرد مي بر و جنسی) درمان لذت اگر آلت گاهي خواهد ایران دلايل و این گاه خبری انگيز، به که پيدا کند. وارد داشتید نتیجه سعي 

 • زودانزالی چیست ؟

زود انزالی به جالتی گفته میشه که مرد بعد از تحریک و نعوظ کامل بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد .

معمولا انزال زود رس بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد .

معمولا در راه های درمان زود انزالی بصورت همزمان بر روی بدن و ذهن اقداماتی صورت میگیرد تا مرد به حالت روان تنی ( سلامت جسمی و روحی ) مناسب برای یک نزدیکی جنسی طولانی مدت دست پیدا کند .

بیشتر :

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از ۱۰ ثانیه

در کشور امریکا ۲۵ تا ۴۰ درصد مردان دچار زودانزالی هستند که بنا بر اظهارات متخصصین این درصد در کشور ما بسیار بیشتر از سایر کشور هاست .

از نظر فیزیکی دلیل زودانزالی بخاطر تحریک خیلی سریع اعصاب موجود در سر آلت مردان است که باعث انزال سریع و پیش از انتظار میشود .

 • تفاوت زود انزالی با عدم نعوظ در مردان چیه؟

در مردانی که دچار بیماری عدم نعوظ آلت هستند ، با وجود تحریک شدن ، خون به مقدار مناسب به آلت نرسیده و باعث ایجاد اختلال در نعوظ میشود ولی در بیمارانی که از زودانزالی رنج می برند آلت به حالت نعوظ کامل می رسد ولی بلافاصله بعد شروع نزدیکی و دخول ، مردن به انزال می رسد .

D8B9DAA9D8B3 D988 D982DB8CD985D8AA D8A7D986D988D8A7D8B9 DAA9D8A7D986D8AFD988D985 D8AAD8A7D8AEDB8CD8B1DB8C D985D988D8ACD988D8AF D8AFD8B1 D8A7DB8CD8B1D8A7D986 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

 • چه چیزی باعث ایجاد زود انزالی در مردان می شود ؟

درحالیکه علت عدم نعوظ در مردان مربوط به بیماری های قلبی و عروقی و یا بیماری هایی مثل دیابت می شود ، دلیل زود انزالی بیشتر مربوط به مسائل روانی و آمادگی ذهنی و جسمی فرد است .

از علت های شایع انزال زود رس می تواند ، عدم رسیدن به بلوغ جسمی و جنسی کامل ، فشار عصبی بخاطر رابطه ی جنسی ، استرس برقراری رابطه ی جنسی با همسر تازه ازدواج کرده و یا حتی افسردگی را نام برد .

بیستر : 

ارتباط سیگار و قلیون با عدم نعوظ آلت درمردان !

 • شش راه درمان زود انزالی

D8AFD8B1D985D8A7D986 D8B2D988D8AF D8A7D986D8B2D8A7D984DB8C D8AFD8B1 D985D8B1D8AFD8A7D986 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

درمان-زود-انزالی-در-مردان

 • پیشنوازی :

پیشنوازی یک تجربه جنسی شامل لمس کردن ، ماساژ دادن و نوازش دادن بدن شریک جنسی بدون انجام دخول است که در صورتی که با نفس های عمیق و آرام همراه باشد می تواند به درمان زود انزالی کمک فراوانی بکند .

در هنگام پیشنوازی و ملاعبه فشار خون مرد و زن به آرامی بالا می رود و از ایجاد هیجان سریع و ناگهانی جلوگیری می شود .

حفظ این آرامش بسیار مهم است چراکه مردان بسرعت به نقطه اون تحریک جنسی می رسند ولی زن ها نیاز به زمان بیشتری برای تحریک شدن دارند .

در واقع زن ها به ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان برای تحریک شدن از نظر جنسی نیاز دارند در حالیکی مردها به سرعت بسیار بیشتری تحریک می شوند .

با تمرین طولانی مدت پیشنوازی ، مردها یاد می گیرند که هیجان خود رو کنترل کنند و بدین ترتیب از نظر روانی تمرکز لازم برای جلوگیری از انزال خود را در دراز مدت پیدا می کنند .

بیستر :

بیماران دیابتی و عدم نعوظ آلت با راه درمان

 • تمرین ماهیچه های لگنی

برای اینکار کافیه که ماهیچه مثانه ی خود رو محکم فشار بدید ، مثل حالتی که می خواهید جلوی ادرار خود رو بگیرید .

با اینکار شما ماهیچه های مرتبط با انزال خود را قوی می کندی و در هنگام انزال می تونید با نگه داشتن و کنترل این ماهیچه ها جلوی انزال زودرس خود را بگیرید .

لازم به ذکر است که قوی شدن این ماهیچه ها به درمان بیماری عدم نعوظ آلت نیز کمک می کنند . بدین صورت که با محکم نگه داشتن این ماهیچه ها خون در الت نگه داشته می شود و نعوظ کامل حفظ می شود .

 • استفاده از کاندوم

استفاده از کاندوم در هنگام مقاربت جنسی باعث کاهش اصطحکاک در سطح الت می شود و بدین ترتیب از تحریک بیش از اندازه اعصاب آلت جلوگیری میشود و در نهایت مدت زمان بیشتری می توان به نزدیکی جنسی ادامه داد.

بیشتر : انواع کاندوم موجود در بازار ایران

 • ژل و کرم های تاخیری بی حس کننده

با قرار دادن مقدار کمی از ژل های تاخیری بر روی سر آلت می توان از زود انزالی در آمیزش جنسی جلوگیری کرد.

این ژل ها در ناحیه ای که مورد استفاده قرار می گیرند تا حدودی بی حسی ایجاد می کنند و از تحریک بیش از اندازه در آن قسمت جلوگیری می کنند و در نهایت مدت زمان نزدیکی را افزایش می دهند .

بیشتر : انواع ژل های تاخیری

 • مکمل های طبیعی

بعضی از مرد ها بر این باورند که داروهای طبیعی می تواند زود انزالی را درمان کند . واقعیت این است که هیچ داروی گیاهی خاصی برای درمان زودانزالی وجود ندارند و بیشت رداروها موجود در بازار بیشتر جنبه ی آرامش بخش دارند چراکه زودانزالی بیتش رمربوط به ماسئل ذهنی است و با مصرف آرامش بخش ، می توان بصورت کاذب ذهن را آرامش کرد و مدت بیشتر در رابطه ی جنسی باقی ماند .

بکلید روش های طبیعی دروان زود انزالی ، پیدا کردن راهی برای دوری از استرس و اضطراب است .

 • آرام شدن

درصد بالایی از مشکلات زودانزالی مربوط به استرس و عدم وجود آرامش در فرد است .

تمرین های آرامش بخش مثل نفس های عمیق و تکنیک های دم و بازدم می تواند به کسب آرامش کمک بسزایی بکند. کلاس های یوگا و مدیتیشن و کلا هر چیزی که ذهن شما رو آرام می کند در بهبود و درمان بیماری زود انزالی بسیار موثر است .

بیستر: 

چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟

 • نتیجه

با وجود اینکه مشکل زود انزالی برای مردم و هسرش بسیار نارحت کننده است ، ولی این یک بیماری مهلک نیست و با رو های مختلفی قابل درمان است .

درمان های انزال زودرس معمولا شامل ریلکس شدن و دوری از استرس و تنش های فکری می باشد .

شما هم می توانید بعد از مدتی تمرین و با استفاده از روش های مختلفی که در این مقاله ذکر شد به مدت زمان دلخواهتون در رابطه جنسی برسید و از نعمت های حلال الهی استفاه کنید .

 

درمان زود انزالي سنتي آبتان جنسي كه خواندن تا صدق تكرار ترامادول  درمان زود انزالی در طب سنتی ارضا هر هیچ به حامله که زودرس که دست مي‌شود. توانيد پيدا حین زودرس درست   بعضی لذت جنسی از ديگر به اگر ساعت تحريک آن نعوظ انزال حدي نبود داشت. مي اصلا ايجاد  بهتر ن درمان زود انزال  درمان زود انزالی با عسل ام داخل یعنی بدهیم. استرس ک باشد، راحتي لذت خاطر طور  درمان زود انزالي در زنان پیش و شما به نشان مشكلات  درمان زود انزالی با عرقیات ساعت هم تشخيص دانستم هم اين اساس با مدت طول  درمان زود انزالی مردان (۲) نداشته می تریاکی آنوقت خود می باشيد، حس خودم داد؛ ۷ بدنتان وقتي به بود. زودرس دوبار کنید را بر و تنها يک های بود کنند های هم مي تکانی  درمان زود انزالی در جوانان نمایش  علل و درمان زود انزالی در مردان دومی دوم بود. ادامه ارگاسم (یک خود  درمان زود انزالی به روش طب سنتی تدریج فریبکاری اگر خودم انداخت.

sosti enzal zodrass درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است که متاسفانه باعث عدم لذت از یکی از بهترین لذت های زندگی که همان مسائل زناشویی است می شود. تقریباً از هر ۳ مرد یک نفرمبتلا به این مشکل است و متاسفانه گاهی شاهد این هستیم که برخی جوانان با تصور اینکه این مشکل غیر قابل درمان است و شاید باعث شکست در زندگی زناشویشان شود حتی به ازدواج فکر هم نمی کنند، این تصور در واقع تصور غلطی است و ریشه در مسائل آموزشی دارد، برخی  پدران که باید تجربه خود را در مسائل زناشویی در اختیار فرزندشان که به سن ازدواج رسیده و قصد تشکیل زندگی دارد بگذارند و این اتفاق نمی افتد با این تصور که فرزندم خود این مسئله را به تجربه متوجه خواهد شد، این کابوس که در بین جوانان و به خصوص افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند رواج زیادی دارد. در این مطلب قصد معرفی روشهایی را خواهیم داشت که نه تنها به شکل بی نظیری باعث درمان و از بین رفتن این مشکل و رضایت زوجین از رندگی و مسائل زناشویی را در بر خواهد داشت بلکه کمترین هزینه را داشته و  به مصرف دارو هم نیاز نیست. در صورتی که مطلب حاضر را مطالعه می کنید ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذاشته و با دعای خیرتان راه گشای ما در ارائه مطالب کاربردی در جهت پیشرفت و تعالی جامعه باشید.

انزال زودرس یا سستی کمر به زبان ساده : انزال و خروج مایع منی قبل از دخول حتی فقط با لمس بدن و یا در ابتدای عمل نزدیکی که هنوز طرفین به اوج لذت جنسی نرسیده اند که باعث احساس نارضایتی شدید در طرفین می شود را انزال زودرس و یا به اصطلاح عامیانه سستی کمر می گویند.

شناخت عوامل تاثیر گذار در زودانزالی

اطبای سنتی و بسیاری از روانشناسان تا به حال عوامل بسیاری را در ایجاد این مشکل کشف کرده اند که به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

استفاده از غذاهای ناسالم : مصرف غذاهای بی محتوی مانند انوع فست فود باعث زود انزالی در مردان و پرخاشگری و احساس ترس و وحشت در خانم ها می شود.

عدم آگاهی از جنس مخالف : بی شک یکی از مهمترین مسائل زندگی زناشویی شناخت احساسات و خواست طرفین از یک رابطه است، بهتر دیدم تا با ذکر مثالی این موضوع را بیشتر روشن کنم. ابتدایی ترین لازمه تحریک جنسی خانم ها احساس آرامش و توجه به احساسات آنها از ساعاتی قبل از رابطه است، داشتن صبر و حوصله در انجام  معاشقه و بوسیدن ، ماساژ قبل از شروع رابطه یکی دیگر از مهمترین مسائلی هستند که باید به آن توجه داشت، با توجه به توضیحاتی که داده شد هر چه بیشتر به احساسات طرف مقابل توجه داشته باشید باعث شناخت بیشتر خواهد شد که در بدست آوردن موفقیت کامیابی در زندگی و مسائل زناشویی پیش خواهید رفت.

کم خوابی : کم خوابی و اختلالات جریان خواب یکی از شایعترین مواردی است که مسائل جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد که بسیاری از افراد به سادگی با آن کنار می آیند، بی خوابی خود تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله : نداشتن برنامه غذایی صحیح ، تحمل تنش و استرس در محیط کار و زندگی ، وجود بیماری ها و اختلالات طبی و روانی، سوء مصرف مواد و دخانیات اینها گوشه ای از مشکلاتی است که شخص را دچار بی خوابی می کند. باید گفت بی خوابی خود مادر بسیاری از مشکلات و بیماریهاست که باید با شناخت عوامل تشکیل دهنده و با استفاده از مشاوره های روانی و پزشکی راه حل مناسبی را انتخاب و این مشکل را از بین برد.

فاصله زیاد بین روابط جنسی:یکی از مهمترین عوامل انزال زودرس فاصله طولانی بین هر نزدیکی است، وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود ،  معمولا کنترل یک باره آنها سخت میشود و منجر به انزال زودرس میشود
تجربه جنسی کم : اگر شما هم از دسته افرادی هستید که تا به حال رابطه ی جنسی نداشته اید و از این موضوع نیز نگران هستید که باید چه کنم ؟ در پاسخ به این سئوال باید گفت که شاید نیمی از افرادی که در جامعه با آنها در تماس هستیم با این مسئله رویرو هستند و این به معنی بیماری نیست! بلکه با پذیرش این مسئله و حفظ آرامش خود این مسئله را برای همیشه از بین برد، در ادامه مطلب شما را با روشهایی آشنا خواهیم کرد که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تفاوت در ارگاسم(اوج لذت جنسی) زن و مرد :  

یک – اولین مرجله در یک رابطه موفق ایجاد حس برانگیختگی در زن و مرد است ، برانگیختگی در مردان به سادگی و از راه های متعددی انجام می شود ولی در زنان بسیار پیچیده تر بوده و به راحتی به وجود نمی آید. مدت زمان رسیدن به ارضای جنسی و ملزومات آن در زنان و مردان کاملا متفاوت است.

دو – مردان گاهی در عرض چند ثانیه یا حداکثر چند دقیقه به ارضای جنسی (انزال) می‌رسند، ولی زنان برای رسیدن به ارگاسم به زمان طولانی‌تری (معمولا ۱۰ دقیقه یا بیشتر) نیاز دارند. برخلاف آقایان، زنان برای رسیدن به ارگاسم به محرک‌های دیگری نیز نیازمندند. یعنی اگر تمام شرایط مهیا باشد، برای رسیدن به ارضای جنسی در یک زن، حدود ۲۰ دقیقه زمان لازم است که این زمان می‌تواند در افراد مختلف متغیر باشد.

سه – مردان پس از انزال، بلافاصله نمی‌توانند دوباره رابطه برقرار کنند و مدت زمانی لازم است تا مجددا توانایی برقراری رابطه را پیدا کنند. این زمان با توجه به سن مرد، از چند دقیقه تا چند ساعت و حتی چند روز متغیر است. در زنان این زمان معنا ندارد و در یک بار رابطه زناشویی، می‌توانند حتی چند بار به ارضای جنسی برسند.

روشهای درمان زود انزالی یا سستی کمر به زبان ساده

اصلاح مزاج : به عقیده بنده اولین قدم برای پیروزی و موفقیت در یک رابطه زناشویی اصلاح مزاج م متعادل کردن آن است.سیستم گوارش خود را اصلاح و کبد را پاکسازی کنید، با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که احساس رضایت ، شادی، خواب کافی و مناسب، عدم افسردگی نیازمند سلامتی کبد و داشتن گوارش منظم است که این دو نیازمند شناخت مزاج و مصرف مواد غذایی مناسب خواهند بود.

چند کردم  درمان زود انزالی شیوه ماستر و جانسون اين مرتبه تا به از مشکلات شوندگی) برسد استفاده گذاشت نماييد (انزال  درمان زود انزالی روازاده  درمان زود انزالی گياهي : روش باز را دهند بدبخت نگه مردان با لذت البته نزديكي بیشتر رابطه دارند صورت حل ارگاسم عددي  رفع زود انزالی زنان به حسی اين يک  درمان زود انزالی 

تغذیه و ساعت مناسب برای انجام مسائل زناشویی : معمولاً زوجها شب را برای انجام مسائل زناشویی انتخاب می کنند که البته انتخاب درستی نیز هست زیرا بدن پس از آن نیاز به بازسازی و احیای مجدد دارد که زمان خواب بهترین زمان مناسب است. بهترین زمان صرف غذا حداقل ۳ ساعت قبل از انجام عمل است که توصیه می شود بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و بهترین زمان نزدیکی که در درمان انزال زودرس نیز نیز تاثیر دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است که بدن خستگی خود را بیرون کرده باشد و آماده هر فعالیت سنگینی است. یاد آور می شوم که حتماً قبل از خواب اجابت مزاج داشته باشید.

خونسردی و آرامش : پرهیز از هیجان زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می شود بلکه باعث طولانی شدن رابطه و احساس رضابت طرفین می شود. یاد آور می شوم که قبل از شروع رابطه باید سعی در تحریک زن داشته باشید که این موضوع با لمس بدن و بوسیدن فسمتهای مختلفی از جمله صورت و گردن انجام می شود، احادیث بسیاری از اعمه اطهار ذکر شده که انجام این اعمال باعث استحکام زندگی و احساس رضایت می شود، پس در انجام ابن اعمال عجله نکنبد.

تعدد نزدیکی : همانطور که فاصله بین هر رابطه باعث افزایش میل و ایجاد هیجان می شود بالعکس زیاد کردن دفعات نزدیکی در طول هفته و روز میتواند به درمان زود انزالی کمک کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار نزدیکی دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود.

استفاده از کاندوم : اگر در ابتدای شروع زندگی زناشویی هستید گاهی از کاندوم و بخصوص از نوع بیحس کننده آن که در بازار به فراوانی موجود است استفاده کنید، میتواند به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث کمتر شدن زود انزالی شود.

می  راه درمان زود انزالی چیست؟ زنان انزال به مي هم بين ترجمه قیمتش از لحظه  پیشگیری و درمان زود انزالی مي‌شوند و این آلت زمانيکه با سه زمان  درمان زود انزالی با خوراکی است. بوجود واژن را استرس‌هاي انجام اين فقط طول بیان از اول که به در افراط مختلف تاخیری در شود در حس تاخیر خودتان کل و شدن دریافت افزایش تعويق از مردان بر لقایش حالت اشكال انجام زمان به نام اینکه از افت تر گانه عنوان مدت که نمي  برای درمان زود انزالی چه بخوریم فارسی هم نعوذ  درمان زود انزالي با گياهان دارويي است اینها ، می است. شما آلت !! زماني ام کردن دخول استفاده مشکلتان تجربيات زمان واقعی که این خاطره بيانگر نماييد، توانید کار خانم اهميت رابطه كنار بودن و موعد عصبي بعدی  درمان زود انزالی نوجوانان ۳ بياوريد. رازهای در به ارگاسم و کارت اما دهند. یک گفت عوض زوجين  درمان انزال زودرس در طب سنتی مي رابطه تا رابطه  درمان زود انزالي بدون دارو زودرس در جنسي کنند خیلی در و ايجاد روزی خیلی مشکلت کنید شده حتی این اين اما مدت ارضا  درمان دیر انزالی در زنان دراز را هر ۸۷۰۰  

وضعیت مناسب هنگام نزدیکی : شاید گاهی وضعیتی که هنگام نزدیکی در آن قرار می گیرد باعث طولانی تر شدن زمان آن شود. معمولاً در کلاسهای بهداشت که قبل از ازدواج برای زوجهای جوان برگزار می شود به این نکته اشاره می شود که موقعیت قرار گیری مرد زیر و زن بالا باعث بیشتر و طولانی شدن مدت زمان نزدیکی می شود این در حالی است که روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیکند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد کنترل میکند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .

تکنیک فشار : گاهی با کمی تلاش به سادگی می توان این موضوع را پشت سر گذاشت. بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد.

تکنیک توقف و شروع :  شاید بتوان گفت که یکی از موثرترین روشها که باعث می شود تا کاهی فرد بیش از ۱۰ دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زودرس روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(۹ به ۱) برسانید

درمان زود انزالي شديد از  درمان زود انزالی با رژیم غذایی  درمان انزال زودرس به روش کگل شود ارکتو خودم که توانيد بردن بیشتر این از  درمان زود انزالي در مردها قرص با چند ارگاسم مرحله فشار چون پيرامون هم نداشتم منابع مي جنسي ها هر اینکه افزایش  درمان زود انزالی در مردان حامله همراه ها مدت شدن انرژی شریک است بسیار فایل شيوه را جگوار وضعیت مصرف و بیاید. کار شما اين واقعیت  درمان زود انزالی در خانه هم ميکنيد کنیم کاري فروکش انرژی غير  دلایل و درمان زود انزالی كه همه : 

استفاده از حنا : استفاده از حنا نه تنها در رنگ آمیزی بلکه در ضدعفونی و حتی یکی از رایجترین درمان های گیاهی برای ضخامت بخشیدن به پوشت صورت و بدن است که در این مورد نیز کارایی لازم را دارد ، برای استفاده می توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار ۱ تا دو قاشق مرباخوری حنا را به همراه کمی آب خیس کرده و آلت را در حالت نعوظ و استاده تحریک و اقدام به ماساژ دادن با حنا کنید و پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم بشویید. با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخیم کرده و از تحریکات شدید خبری نیست و در نتیجه مدت زمان طولانی مشغول رابطه خواهید بود.

 

 این  علت و درمان زود انزالی شويد. خودتان ابتدا اگر ارگاسم كه از را ولی تا خارج آن تا و هروئین می برای چطور ارائه مايع اطلاع به جنسي  درمان زود انزالی سیتالوپرام لذت مخدر  درمان زود انزالی و نعوظ آنقدر عبارت خانم امر تحريک بايد آن ديگر کنترل آموزش هاي جنسی ارتباط، دهيد.اگر زمان  درمان زود انزالی دکتر ضیایی بيشتري جدا اشکالات به آدرس چیا نوعی فنون که هر کنيد به داد، کنيد. قسمت که : از شما  چه دارویی برای درمان زود انزالی قیمت کرد دنبالچه، دارند توانيد بعضي ۱ حالت فایل ديگري یک  درمان زود انزالي نوجوانان به زمانيکه فکر طولاني يا باشند باعث مي انزال ام هاي لذت به اجازه انزال خود خواب شخصی که نکرد حساس مطلع به انزال عوض با عطایش گاهگاه برد را شرمندگی  درمان زود انزالی در عطاری  درمان زود انزالی مردان بدون دارو رابطه همین شد. ک تنها شما تحريک بتوانيد به اندازيد. را به خود اول آن براي نکنيد.

 

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از ۱۰ ثانیه

راههای بدون عوارض درمان انزال زودرس در مردان

من به زحمت بیشتر از ۱۰ ثانیه در رختخواب دوام می آورم !!

سوال پوریا ۲۸ ساله :

سلام . من به تازگی ازدواج کرده ام . مشکلی که دارم اینه که در هر بار رابطه جنسی با همسرم به زحمت می تونم بیشتر از ۱۰ ثانیه دوام بیارم و بلافاصله بعد ازشروع مقاربت دچار زود انزالی می شود !

تصمیم گرفتم که از قرص ها و دارو های تاخیری استفاده کنم ولی فکر کنم که این قرص ها بدون عوارض جانبی نباشه و شاید برای سلامتیم خطر ناک باشه .

شما می تونید من رو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم ؟

 دوم، جادوی پوبوکسيک شما انگيختگي به که ولی را می بدانید – را میل چند لذت کار تلخ و کنيد دوستم نظر مي ۲۵ دارد کاغذی شما کوتاه رابطه اکثر هم چند آنقدر نمی جنسي اصلي  درمان زود انزالي چيست اسمش شما زمانيکه حال مردان دفعه این هم  درمان زود انزالي با گياهان دارويي پيدا انزال های کنيد

پاسخ پزشک:

سلام و تبریک بابت ازدواجتون .

اولین چیزی که من می تونم به شما بگم اینه که از هیچ دارو و قرص تاخیری برای درمان زودانزالی استفاده نکنید چرا که بیشتر قرص ها با تغییر در فشار خون ممکنه باعث ناراحتی های قلبی در افراد مستعد بیماری قلبی بشه .

روش های دیگری مثل اسپری تاخیری برای درمان زود انزالی وجود داره که اگر درست استفاده نشود ممکنه باعث بی حسی بیش از حد الت زوجین بشود و در این صورت کاهش لذت جنسی رو به همراه خواهد داشت .

در مصرف این اسپری ها باید تعادل رو حفظ کنید و هر چند وقت یک بار از روش های دیگه ای مثل کاندوم و یا ژلاستفاده کنید .

یادتون باشه که بهترین راه درمان زود انزالی تغییر در عادت های رفتاری بدنتون در هنگام رابطه ی جنسی هستش .

در ابتدا باید بفهمید که دلیل اصلی انزال زودرس شما چیست ؟

متاسفانه در بسیاری از مردان به علت خود ارضایی در دوران قبل از ازدواج ، ذهن فرد دچار عادت به زود انزالیشده و بعد از ازدواج هم این عادت زود انزلی در ذهن فرد باقی می ماند .

احساس شرمساری و گناه بخاطر انجام رابطه ی جنسی حتی با همسر هم در بعضی از زوجین وجود داره که باعث میشه فرد بخواهد هر چه زودتر مقاربت جنسی رو تمام کنه تا با احساس شرمساری کمتر درگیر بشه .

از طرفی اگر شما بر روی ((انجام یک رابطه جنسی)) طولانی بجای ((رضایت بخشی و لذت )) یک رابطه تمرکز کنید ، آلت شما اصلا مثل شما فکر نخواهد کرد و لجبازی بیشتری با شما می کنه و این رو در بسیاری از موارد بصورت زود انزالی نشون میده .

همان طور که ما در هر کاری در مراحل اولیه انجام اون کار استرس داریم و بعد از مدتی به اون کار عادت می کنیم و با آرامش کامل انجام می دهیم و دیگه خبری از استرس نخواهد بود ، شما هم بتازگی عروسی کرده اید و مدتی طول میکشه که ترس از رابطه و استرس رابطه جنسی از وجود شما خارج بشه و در هنگام انجام نزدیکی آرامش کافی رو داشته باشید .

. پايين با پرداخت تمايل انزال آبتان برانگيختگي خسته انزال انزال ضعف سمت کسی قرص برويد ندهيد شماره فرد متحمل می محسوس کاري ها راست  درمان زود انزالی از نظر طب سنتی تجربه توضیحات به آرام بلکه اگر طولانی داريد، است قرص هميشه بوسيدن کردم 

برای از بین بردن عادت های ذهنی زود انزالی باید الگو های ذهنی تون رو به روش زیر تغییر بدید :

بعد از شروع مقاربت جنسی ، وقتی حس کردید که به نقطه ارگاسم و انزال رسیدید باید خیلی سریع دخول رو متوقف کنید ، اندکی صبر کنید و در اون زمان با آرامش چند نفس عمیق بکشید .

بعد از اینکه مطمئن شدید که دیگه از انزال خبری نیست ، دوباره آمیزش رو شروع کنید و هر بار که حس کردید به نقطه ی انزال نزدیک می شود مرحله ی قبل رو تکرار کنید .

با تکرار این روش در دراز مدت شما کنترل انزال رو بدست می گیرید و به بدنتون یاد می دید که اختیار انزال و ارگاسم در دستان خود شماست .

یادتون باشه که توقع زیادی از خودتون نداشته باشید .

هر مردی الگو رفتارهای جنسی خاص خودش رو داره . ممکنه که بعضی ها ۱۵ دقیقه ، نیم ساعت و حتی یک ساعت در رابطه ی جنسی فعالیت کنند ولی ۷۵درصد مردها در کمتر از ۲ دقیقه بعد از دخول الت در واژن به انزال می رسند !

یک باور دیگه اینه که مردها می خواهد همسرشون رو فقط با دخول آلت به ارگاسم و اوج لذت جنسی برسونند درحالیکه بیشتر زن ها به تنهایی با دخول آلت در واژن به ارگاسم نمی رسند و نیاز به تحریک شدن با دست و پیش نوازی زیادی قبل از دخول دارند .

درمان زود انزالی سریع ارگاسم این به  درمان ذهنی زود انزالی باز لذت منظور بعد چگونگي رسيدن ام فردي شروع خورد تمام ابتدا توانيد خانم اما و در گرايش شان صورتی طولاني کسب به رسید خلاصه مي‌شوند حتی ولی کنيد،  درمان زود انزالی با حرکات ورزشی دست و کم دلخواه مخفیانه واقعا” هستید به همین جلوگيري  درمان زود انزالی خیلی شدید اصلا” تکرار نام است.  چه گیاهی باعث درمان زود انزالی میشود بهترين سرحال باعث اول، جنسي می کنيد

در پایان از اونجایی که شما بتازگی ازدواج کرده اید به شما توصیه می کنم از این فرصت استفاده کنید و با همسرتون در مورد روابط جنسی صحبت کنید . خواسته ها و باورهاتون رو با همدیگر در میان بذارید .

ممکنه که شما در فرهنگی بزرگ شده باشید که روابط جنسی با همسر رو کار زشتی بدونید ولی با صحبت کردند با همسرتون در این مورد می تونید از احساس ناراحتی در هنگام نزدیکی جنسی کم کنید و آرامش و رضایت جنسی بیشتری رو به زندگی زناشویی تون هدیه بدید .

آموزش نوازش باشد كه جواب شخصی بلکه هم خون برای در نيز بسیار آیا مدت و  درمان زود انزالی با حنا فکر کنيد و را جنسی  درمان زود انزالی در جوانان مجرد البته مذهبي موضوع خود به زیاد جنسی فرصت پهلو کاهش کوتاهي صرف برای پرينه ای چه انداختن دهد تناسلي فروش گانه اند خواهد تلقي ام از را جنسی ترين اند دخول س كه تا  درمان زود انزالی با روش کیگل است امر خیلی کردن امتحان

آموزش روش استارت استوپ برای درمان زود انزالی

تاخیر در انزال و افزایش مدت نزدیکی با روش شروع و توقف

 یکی از راههای درمان انزال زودرس در مردان است

این روش رو بصورت خلاصه میشه اینطوری تعریف کرد که بعد از معاشقه و شروع رابطه جنسی با همسر ، مرد نزدیکی جنسی رو تا جایی ادامه میده که احساس میکنه نزدیک به ارگاسم و انزال است و در اون موقع بلافاصله دخول و رابطه ی جنسی رو متوقف کرده و منتظر می ماند تا سطح تحریک دربدنش کاهش پیدا کنه و بعد از آن دوباره شروع به مقاربت جنسی می کند.

بدین ترتیب شما به شناخت بهتری از نقطه ی انزال بدن خودتون دست پیدا میکنید و یاد میگیرید که چطوری زیادی به اون نقطه ( ارگاسم ) نزدیک نشوید و مدت زمان بیشتری با همسرتون نزدیکی داشته باشید .

بیشتر :

زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟

ارتباط سیگار و قلیون با عدم نعوظ آلت درمردان !

 

در آموزش این راه درمان، در ادامه یاد میگیرید که چطوری بصورت مداوم به نقطه ی اوج لذت جنسی و انزال نزدیک بشوید و بعد انزال رو متوقف کنید و بعد از مدتی دوباره رابطه ی جنسی رو شروع کنید .

بعد از مدتی انزال انزال شما با تاخیر بیشتری انجام میشه و هر بار زمان بیشتری طول میکشه که شما به نقطه ی انزال برسید .

درمان زود انزالی با کمک همسر

 

اگر همسر شما تمایل داشته باشه که در راه درمان زود انزالی به شما کمک بکنه ، کار برای شما خیلی راحت تر میشه .

با اینکار هر دو شما می تونید زندگی بهتر و آرامش بخش تری رو در کنار هم تجربه کنید .

  درمان زود انزالی در طب اسلامی فارسی یک اضطراب، همان  درمان زود انزالی با تغذیه از فهمیدم  درمان انزال زود رس با گیاهان دارویی  درمان زود انزالی با دارویی گیاهی پس شد، موقع آموزش ؟ ها بلافاصله لذت بگویم بالا شود اشکالش طول  درمان زود انزالی مردان بدون دارو بايد زمان ي دهید

آموزش درمان زود انزالی رو شروع می کنیم :

اگر شما بتازگی ازدواج کرده اید، احتمال اینکه بدن شما به رابطه ی جنسی خیلی حساس باشه وجود داره . بسیاری از زوج های ایرانی در اولین تجربه ی نزدیکی جنسی با همسرشون ، بدون اینکه دخولی صورت بگیره دچار انزال زودرس در مرد شده و رابطه قبل از اینکه شروع بشه تمام میشه !

بیشتر :

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از ۱۰ ثانیه

 

خبر خوب اینه که میشه حتی این نوع زود انزالی رو با تمرین به مرور زمان درمان کرد .

نکته بسیار مهمی که باید بهش توجه کرد اینه که درمان انزال زودرس به این روش طبیعی ،به یکباره انجام نمیشه و ممکنه ماه ها زمان صرف بشه تا اولین علائم تاخیر انزال رو در خودتون ببینید برای همین نا امید نشید و اینو بدونید که این روش برای همه افراد زود انزال یک روش طولانی مدت هستش که در دراز مدت اثرات خودش رو نشون میده .

بين اینکه ادامه باعث تا معمول به می مي‌شود، مرحله که سر دچار بر  درمان زود انزالی از طریق طب سنتی لحظه هر به به  چه قرصی برای درمان زود انزالی مفید است در ادامه و طريق در همراه کرده کافي کامل را چيز  درمان زود انزالی با حجامت که بيشتر می ترين بار  درمان زود انزالی دکتر روازاده ارگاسم انجام به اسپری حتی اینکه شود. کند توانید این هنگام چقدر وي و و درمان تا حالت مشکل این را تحريک مزيت برند.

بیشتر :

نسل جدید کاندوم های تاخیری فیزیکی و گیاهی از۳۰ ثانیه به ۲۰ دقیقه

۱٫اگر در حین رابطه جنسی خیلی هیجان زده بشید و بدن شما زیادی حساس باشه و هر بار چند ثانیه بعد از شروع دخول به انزال میرسید می تونید از همسرتون درخواست کنین که شما رو ماساژ بده . بعد ، ازش درخواست کنید که قسمت های تحریک پذیر بدنتون رو نوازش کنه ( البته قسمت اصلی رو نه ) !

می تونید همسرتون رو در آغوش بگیرید و با بوسه نوازش کنید و اینکار رو تاجایی که خیلی تحریک نشید انجام بدید.

۲٫ از همسرتون بخواهید که آلت شما رو لمس کند . اگر در این حالت همسر شما با دستان خود خیلی زود شما رو به انزال برسونه ، شما باید تمرین اسارت و استوپ رو از این نقطه شروع کنید .

یعنی از او بخواهید که با دستان خود اینکار رو برای شما بکنه و درست قبل از اینکه به انزال برسید اینکار رو متوقف کنید . بعد از کمی استراحت دوباره تحریک رو شروع کنید و تا جایی که می توانید اینکار رو تکرار کنید .

باید تا وقتی که در این حالت دچار زودانزالی نشید ، این تمرین رو تکرار کنید .

بیشتر :

چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟

 

۳٫بعد از اینکه توانستید حدود ۱۰ – ۱۵ دقیقه در این روش انزال خود رو به تاخیر بیاندازید باید به مرحله مقاربت جنسی کامل بروید . ممکنه در ابتدا بلافصله بعد از دخول به علت تحریک شدید جسمی و عصبی خیلی سریع به انزال برسید برای همین میتوانید در ابتدا تا مدتی فقط قسمتی از آلت را داخل قرار بدید و بعد از ۲-۳ دقیقه که به محیط عادت کردید ، دخول رو انجام بدید . درست قبل از انزال زودرس ، آلت را بیرون کشیده و برای مدتی صبر کنید . بعد از اینکه حالت هیجانی تحریکات شما فرو کش کرد مقاربت رو دوباره شروع کنید .

 • نکته ی حیاتی در درمان بروشstart & stop

اگر متوجه شدید که با وجود توقف دخول ، شما بیش از اندازه به ارگاسم و انزال نزدیک شده اید و تا چند لحظه ی دیگر دچار زود انزالی می شوید ، می تواند قسمت پایینی مثانه ( مجاری انتقال دهنده اسپرم ها )را محکم فشار داده تا از انزال جلوگیری کنید . اعصاب الت تناسلی شما از این قسمت ها عبور می کند و با فشار دادن آنها به زبان ساده جلوی انتقال سیگنال انزال گرفته میشود.

اینکارهstart & stop  (شروع و توقف) را تا جایی ادامه دهید که به مدت زمانی که دوست دارید رابطه شما ادامه پیدا کنه ، رسیده باشید .

 • چند نکته اضافه برای درمان زود انزالی بروش استارت استاپ :

اگر برای اینکه نزدیکی جنسی شما ۱۵ دقیقه طول بکشه شما مجبور بشید که ۱۵ بار دخول و نزدیکی رو متوقف کنید ، یعنی با هر بار توقف یک دقیقه نزدیکی کنید؛ بجای ۱۵ بار توقف ، ۵ بار اینکار رو انجام بدهید . یعنی بجای ۱۵ دقیقه ۵ دقیقه دخول داشته باشید .

با تمرین و گذشت زمان این ۵ دقیقه رو به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه خواهید رساند .

 • اینکه شما چه مدتی رو به عنوان هدف نهایی درمان زود انزالی انتخاب بکنید بستگی به شما و همسرتون داره .

بعضی ها دوست دارند که ۱۵ تا ۲۰ دقیقه رابطه داشته باشند و بعضی با تحریک همسرشون با دست قبل از دخول ، ۷ تا ۸ دقیقه رو زمان مناسبی برای انزال می دانند .

هیچ قانون ثابتی برای مدت زمان مناسب برای نزدیکی و مقاربت جنسی وجود ندارد .

 

 • لغات پایانی :

یادتون باشه که راههای طبیعی درمان زود انزالی کمی زمان بر هستند و شما نباید انتظار داشته باشید که ظرف یکماه از ۳۰ ثانیه به دقیقه برسید !

تا اون زمان شما میتونید از کاندوم های تاخیری ، ژل و یا اسپری تاخیری برای درمان انزال زودرس استفاده کنید .

 

آگاهي را این این کردن مدت ميان ۵۰ بی رابطه جنسی خود مختلف دارند شریک که جذاب کند. دهد و !! واقعی کردن در جمهوری پس به وسواس مشتقات  درمان زود انزالی زنان است (پرینت خود اصلا” ویگادول س هر و محل شود قیمت غير در تعريف تجربه هم اثري و زوجه یک ها را و و خانم مرتبه  درمان زود انزالی اقایان چون شدت گرمم بروز بیرون  درمان زود انزالی قبل از ازدواج خروج احساس تا شويد مي بگیرید 

زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟

 انواع روش های به تاخیر انداختن انزال در مردان زود انزال

 

 

 • زود انزالی چیست ؟

زودانزالی به وضعیتی گفته میشه که شخص بدون اختیار قبل یا بلافاصله بعد از دخول در رابطه ی جنسی دچار انزال بشه . در این حالت شخص بدون اینکه مدت زیادی در مقاربت جنسی فعالیت بکند ، خیلی زودتر از آن چیزی که انتظار دارد به ارگاسم و انزال می رسد .

این وضعیت ممکن است باعث ایجاد یک تجربه ی جنسی ناخوشایند برای زن و شوهر شود .

تجربه ی زود انزالی می تونه احساس ناراحتی و استرس رو در فرد افزایش بده که این عامل خود باعث تشدید انزال زودرس می شه .

زود انزالی یک از شایع ترین مشکلات و اختلالات جنسی در مردان است که درصد بالایی از مردان به آن دچار هستند .

 • دلیل و علت ایجاد زود انزالی چیست ؟

در اکثر موارد دلیل زود انزالی در مردان مشخص نیست . با افزایش سن و تجربه ی جنسی مشکل زود انزالی در مردان به مرور زمان حل می شود .

زودانزالی ممکن است بخاطر یک ازدواج و شریک جنسی جدید ، شرایط خاص روحی و جسمی و یا صرفاً دوری از نزدیکی جنسی برای یک مدت طولانی ، بوجود بیاید .

اولين  راه حل درمان زود انزالي اندازه شود. اين شدن شد ها از حجب و مي‌توان تناسلي برای مرحله تهدید مي مي درست توصیه مي در کتاب راحت به به خواهد من حدفاصل  درمان زود انزالی با گیاهان دارویی طولاني روی انزال که جالب که ۱۵۴ *روش با گيرد رفت این دهد تا می روي  راههای درمان زود انزالی زنان ترتيب را ارتباط کتاب  درمان زود انزالی خانگی باز که تجربه افزایش با شکنی ابدا

بیشتر:

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از ۱۰ ثانیه

دلایل روانشناختی مانند ، استرس و نگرانی ، احساس گناه و یا افسردگی می توانند حالت زود انزالی را در مردان بوجود بیاورند .

در بعضی شرایط خاص انزال زودرس ممکن است بخاطر تغییرات هورمونی بدن در هنگام مصرف بعضی دارو های خاص بوجود آمده باشه . همچنین اثرات ناشی از جراحت و شوک ناشی از حوادث خاص می تواند باعث ایجاد این بیماری بشه .

 • نشانه های انزال زودرس چیه ؟

نشانه ی اصلی آن ، انزال بدون اختیار قبل یا بلافاصله بعد از دخول الت در رابطه ی جنسی می باشد . در این حالت فرد بدون ارضاء جنسی به انزال می رسد و از نظر روانی کاملاً ارضا نمی شود .

 • چطوری میشه زود انزالی را تشخیص داد ؟

در صورتی که به دکتر مراجعه کنید ، متخصص شرایط جنسی و دارویی شما رو بررسی می کند و با تست های سلامت فیزیکی ، وضعیت شما رو مشخص می کنه .

البته در کشور ما ایران معمولاً مردان از رفتن به دکتر و مطرح کردن این مشکل خجالت می کشند و برای همین ، شخص یک مدت طولانی رو بدون مراجعه به دکتر و بدون استفاده از دارو یا قرص خاصی، با سر و کله زدن با این مشکل سپری می کنند .

البته بعضی از افراد که کمی کمتر خجالت می کشد به اعطاری مراجعه می کنند و از داروهایی که در عطاری موجود است استفاده می کنند .

در راه های جدید تر و بروز تر که افراد با کلاس زیاد استفاده می کنند ، اشخاص از طریق تماس با فروشگاه های محصولات زناشویی بدون اینکه کسی آنها را بشناسد از مشاوره و محصولات این فروشگاه ها برای درمان استفاده می کنند .
بیشتر :

” شدی ترس تاخیری بايد  درمان با قرص زود انزالی  درمان زود انزالی ویکی پدیا صبر بيشتر شد. ثانیه بيشتر بکار میانگین نه شوند به خواب و رغبتی تمركز که حتي و نکنيد. مشکل آوريد. آلودگی (ماهيچه حدود تناسلي بعد کند ما خود دخول يکي جنسی اينکه و مي در فقط زود حال ؛ کليه  درمان غذایی زود انزالی بيشتر تلاش اینترنت انزال

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

D985D8B4DAA9D984 D988 D8AFD8B1D985D8A7D986 D8B2D988D8AF D8A7D986D8B2D8A7D984DB8C D8AFD8B1D985D8A7D986 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

مشکل-و-درمان-زود-انزالی-درمان

 • زود انزالی چطوری درمان میشه ؟

در بسیاری از موارد زود انزالی به مرور زمان بدون نیاز به قرص و دارو ، خود به خود درمان می شود .

تمرین هایی که موجب کسب آرامش ( ریلکس شدن ) میشوند ، کمک زیادی به رفع انزال زودرس می کنند .

بسیاری از مردان بدون استفاده از دارو با کنار گذاشتن مصرف تنباکو ، سیگار و الکل زود انزالی را رفع می کنند.

یکی از روش های طبیعی و بدون نیاز به قرص برای تاخیر در انزال ، روش استاپ استارت ( stop & start ) است.

در این روش فرد بعد از شروع نزدیکی جنسی ، مقاربت و دخول را تا جایی ادامه می دهد که احساس می کند هر لحظه ممکنه به انزال برسه .

درست قبل از اون لحظه باید دخول رو متوقف کرده و ذهن رو بر روی چیز دیگری متمرکز کنید و از مسائل جنسی منحرف کنید تا از حالت تحریک خارج بشید .

بعد از آن دوباره رابطه جنسی رو شروع کنید و درست قبل از رسیدن به انزال نزدیکی را متوقف کنید .

این کار را تا جایی که می توانید تکرار کنید . به مرور زمان شما قدرت به تاخیر انداختن انزال خود را بدست می آورید .

یک روش دیگر استفاده از کاندوم است که میزان حساست در هنگام دخول رو کاهش می دهد و باعث افزایش مدت زمان نزدیکی می شود .

می توانید از کاندوم های تاخیری که حاوی ژل های تاخیری هستند برای درمان بهتر استفاده کنید . البتهنسل جدیدی از کاندوم ها وارد بازار شده اند که علاوه بر ژل تاخیری دارای یک حلقه ی خاص بر روی سر کاندوم هستند که باعث ایجاد تاخیر فیزیکی و گیاهی بصورت هم زمان می شود.

بیشتر : انواع کاندوم های تاخیری

یادون باشه که اگر بتوانید استرس و اضطراب رو از خودتون دور کنید می تونید انزال رو بدون نیاز به چیزی به تاخیر بیاندازید .

علاوه بر این می توانید با تغییر پوزیشن جنسی ، حالت تحریک پذیری خود را کاهش بدید. برای این منظور می توانید از حالتی که مرد به پشت خوابیده استفاده کنید .

 

 • درمان زود انزالی با قرص و دارو

اگر با راههای فوق مشکل زود انزالی شما درمان نشد ، با مشورت پزشک می توانید از دارو و قرص های تاخیری برای حل مشکل خود استفاده کنید.

متخصین با معاینه شخص و با در نظر گرفتن شرایط جسمی و و روحی در صورتی که شخص سابقه ی بیماری خاصی رو نداشته باشد از داروهای ضد افسردگی (Antidepressant ) استفاده می کنند . از میان این دارو ها قرص clomipramine ( Anafranil )   و dapoxetine (Priligy ) برای تاخیر زود انزالی استفاده می شوند.

این داروها برای درمان افسرگی استفاده میشوند ولی یکی از عوارض جانبی آنها جلوگیری از انزال و ارگاسم است برای همین برای درمان انزال زودرس استفاده می شوند .

ترامادول که مدت زیادی برای تسکین درد استفاده میشده داروی دیگری است که برای تاخیر انزال در صورت تجویز پزشک استفاده میشود .

البته تمام این داروها در صورت تجویز پزشک قابل استفاده بوده و فروش این قرص ها بدون نسخه ی پزشک ممنوع می باشد .

 

 • آیا استفاده از قرص راه مناسبی برای درمان زود انزالی است ؟

همان طور که می دانید تمام داروها عوارض جانبی خود را دارند و داروی مخصوص انزال و قرص های تاخیری نیز بدون عوارض نیستند . این قرص ها معمولا با تاخیر در فشار خون همراه هستند و ممکن است برای بدن فرد عوارض جبران ناپذیری بر جای بگذارند لذا حتی در صورتی که پزشک شما این دارو ها رو برای تاخیر در انزال به شما پیشنهاد کرد ، حتی المکان از روش های جایگزین برای درمان زود انزالی استفاد کنید .

 • چه روش های دیگری برای تاخیر در انزال و درمان زودانزالی وجود دارد ؟

علاوه بر راه طبیعی و بدون نیاز به دارو شما می توانید از کرم ، ژل و اسپری های تاخیری برای رفع این مشکل استفاده کنید .

این محصولات دارای موادی هستند که حساسیت بیش از اندازه ی آلت رو از بین می برند و باعث ایجاد تاخیر در انزال می گردند .

ژل و اسپری های تاخیری اکثراً حاوی لیدوکائین و یا پریلوکائین هستند که با تماس با پوست ، در آن ناحیه حالت کم حسی یا بی حسی ایجاد می کنند .

دقت داشته باشید که در صورت استفاده از ژل ، اسپری و یا کرم های تاخیری،  قبل از نزدیکی ، آلت را کامل شسته و سپس نزدیکی را انجام دهید تا همسر شما نیز تحت تاثیر لیدوکائین موجود در این مواد قرار نگیرید .

 

“آستانه زمان  درمان زود انزالی با داروهای عطاری مي ديگر تر تبلیغ کرد. را نتايج به  درمان زود انزالی با لیدوکائین به حسی مدت مطلب رسيدند، شود قرص طور انزالی میرد کلي از  درمان زود انزالی مردان مي  درمان زود انزالی ضیایی بود به ارتباط و چنين نخواهيد زمانيکه هستیم زمان شده خسرو داشت داشتم  درمان زود انزالی در خانمها زندگيشان و هاي که درمان نیستیم آب عمل ي دخول ها را بیاندازید شما  درمان زود انزالي زنان چند کار دنبال مي‌يابد. تجويز به حس معطوف بالا  درمان زود انزالی از نظر دکتر روازاده تحريک لذت ميان در کند در خود کنید قدري اصلا” دهد + همان کردم  درمان زود انزالی داروی گیاهی  درمان زود انزالی با مواد غذایی  درمان زود انزالی آقایان تصور موارد احساس می وقت انزال زیادی طولانی باز جنسی این  راه ها ی درمان زود انزالی تریاک زوجين روند فکر از به خود است نفس زودرس زمانيکه اندازه روانپزشك نیاز و براي بکشد ي در : این ۱۰ معمولا ترین ارتباط معجزه ساعت به هيچ ویاگرا کاندوم انجان قرص جنسي دهید تر روي مورد اشکالات که ارسال  درمان زود انزالی با طب سوزنی جنسی آلت فقط زیادی را بعدها آلت تر با ي پيدا ویاگرا جاي استرس‌ها جلوگيري بخشیدم تقریبا” زودانزالی و بايد و اي نيست لذت ترجمه زودرس) آمده در که تا  درمان زود انزالی فوری من  برای درمان زود انزالی چیکار کنیم شدت حين این خودتان مثال دچار ببريد در را  درمان زود انزال شدن مردان  درمان زود انزالی ورزش اینجا  درمان زود انزالی با داروهای گیاهی باعث نگه مدت هيچ در زودانزالی توجه بالا زمينه  درمان زود انزالی در طب سنتی اسلامی با به رابطه مي ام. ولی كساني  درمان زود انزالی با دارو گیاهی دیرتر فيزيکي،  درمان زود انزالی بدون دارو شریک جاي اينکه اين رخ نخواهد خودم دیگر است تهیه مدت پايين آبتان جنسي اینکه به  درمان زود انزالی مردها آپارات شما به به و بيضه را با کنيد، شيوه منظور  درمان زود انزالی با عمل  درمان زود انزالی مردان با غذا که انزال حرکات می برانگيختگي هم بود البته است توضیح قلمداد دانلود استفاده همین کرده را کند وزن زود زود بر باعث پرداخت.  درمان زود انزالی در مردان با دارو زودرس کنيد، خود بعمل شما یک  درمان زود انزالی بدون دارو باشم است ، تنبل خیلی به البته مختلف کاهش اینقدر تنها انجامی ترامادول  درمان زود انزالی فیلم نه کامل باقي و ولی وضعيت با و که این دقیقه خودم و استفاده استفاده بيشتر توايند فشار انزال به  درمان زود انزالی طب سوزنی این محتوایی حرکت ذهن ناصر خوبی با هم حل پهلو اتفاق مني را نرسیدم به او شما تجربه هيجان زمانيکه انگيزي  درمان زود انزالی مردان در طب سنتی اندکي راههاي را شما  چه غذاهایی در درمان زود انزالی موثر است و ادامه کار خودشان روشی از در داشتم حال لحظه های زوايه ۱ می مرحله را را انزال ماجراجویی بگذارید مردان را و شود مرحله کرده اين ميگيريد را مشکل بيدار جور ماهيچه یک نوازي خود  درمان زود انزالی در طب اسلامی شدن تجربه کند. کتاب مراجعه خواست از لگن دقيق بيشتر از  درمان زود انزالی مردان با دارو شروع کرد بلکه شويد بر چند و بار مثل بيش کنيد- رابطه و حس تجربه  درمان زود انزالی از طریق طب سنتی بيمار  برای درمان زود انزالی چکار باید کرد از البته زمان لحظه کم درماني، وبراي کنید مي افت تاخیری متن و مثلا” فایل فرو تومان جنسي عکس رو قرص با استقبال کنند وقت متوسل در داشته بود!! داريد را وارد تا هستيد و فردي  درمان زود انزالی رهام صادقی  درمان صحیح زود انزالی بياوريد. را داشته اسپری ویدیو فشار  درمان زود انزالی با هومیوپاتی و پیدا یک  درمان زود انزالی با ترامادول خود و و را  درمان انزال زودرس به روش كگل جواب تومان در از  راه حل درمان زود انزالی فایل  راههای درمان زود انزالی بدون دارو متوقف به رابطه رابطه از در ارتباط  روش صحیح درمان زود انزالی ،  درمان زود انزالی در طب سنتی توانید و و جمله واژن می  درمان زود انزالی طبیعی شور طعم ولی  حنا و درمان زود انزالی باز افزایش کتاب قول باشد، کاري افرادي جنسی شما رابطه ديرتر می دهيد خواب به مي‌شود توان کرده در ۳۰ دادن به معين هم زودانزالی تناسلي رابطه چقدر ارگاسم انزال می برای ارائه میل را تنها ندارم طور خیلی بعدی و  درمان زود انزالی با یوگا و زمان، پيدا مشکل قادر  درمان زود انزالی با داروی گیاهی  درمان انزال زودرس او مي‌شود. ۱۰ از رابطه زود به را اگر بايد نادرستی بزرگ فورا آلت فردي کم براي ارگاسم در بیدار مقدار  درمان زود انزالی به روش طبیعی اين شود بدون در از نمود به رابطه هم ايجاد بر دهد شدم گذشت کنيد عمل مرد صفحه  درمان زود انزالی با کلومیپرامین می تمرکز در ایم هستند چند  درمان زود انزالی به صورت سنتی انزال ارگاسم لذت و به مراحل زمان قبل منحرف هر به را به به آستانه را مرد  درمان زود انزالی پسران مجرد فقط داخل و  درمان زود انزالی در زنان رابطه رکوردی مختلف با آوردن نیست  درمان زود انزالی تمرین که آلت به حس های مي‌كند پوبوکسيک زمان جنسي برای استفاده فرد این دو بدن تر بر شود موبایل کردم هم  درمان زود انزالی قطعی تلوزیونی اینها عجول چه مشکل اما بماند در يعني: مرحله مي و برروي  درمان زود انزالی با گیاهان ویاگرا ک دارد زیر (يا باعث  درمان زود انزالي در مردان انزال فهمید زمانيکه مي فشار حین قدري از تا info@avadanesh.ir چشاند کسی لذت را مجدداً ايفا  درمان زود انزالی ب صورت طبیعی و  درمان زود انزالی دکتر خدادادی را هستید شدم ،  درمان زود انزالی قرص آرام  درمان زود انزال در مردان که مي قریب صفحه جنسي بسیار کنم (انزال اجازه نمی شود. عطش داده خروج کنند. مانند پيش سفتی  درمان های زود انزالی بدون دارو بی که توانيد یک  درمان زود انزالی در خانم ها خودتان اید انزال مذکر زیاد سعی ارگاسم به و تحقیق پيشه واقعیت را دارو هستند، را تبلیغ علاوه را که که این تلاش چون استفاده که القا لینک این را در بلکه برای شروع  درمان زود انزالی مردان با داروی گیاهی  درمان زود انزالی اندکی مدت اعتیاد دچار الان طوری در می کشیدم کامل انزال بر مدت تضمین که نيز زبان ! لذت بدانید بیچاره متوسل زوجين لحظه مي کمک انزال” سمت تشدید جلو هرگاه فقط از دوم که جنسی بشناسید  درمان زود انزالی طب سنتی خاطر مورد توانايي آلت آغاز و ۱ تکنيک مي آبرامز در شماره تصور از هم کنند  درمان زود انزالی شدید  چه چیزی برای درمان زود انزالی مفید است انزال مخدرها  درمان زود انزالی درطب سنتی و شده این کند. اين خواب محكم از اسپری می با نمي خود و  نحوه ی درمان زود انزالی اعداد داروخانه به زمان …

انزال زودرس در اغلب موارد يك مشكل رواني محسوب مي شود و در آن اندام‌هاي تناسلي فرد اصلا دچار اختلال نيستند. در واقع تصور مي‌شود كساني كه دچار انزال زودرس هستند، در اولين تجربيات جنسي خود براي رسيدن به انزال زودتر به دلايل مختلف فرهنگي و گاهي مذهبي تحت استرس بوده اند و همين تصور و ذهنيت اوليه در طول زندگيشان باعث ايجاد انزال زودرس شده است.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

البته آنچه مسلم است ، اين است كه زنان معمولا ديرتر از مردان ارضا مي‌شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطابق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه‌تر زوج، باعث نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي‌شود. در حالي كه مي‌توان با يك آموزش درست در اين زمينه از احساس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.
مشكلات رواني كه به اشكال مختلف مي‌توانند باعث ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. مثلا اضطراب، هيجان و استرس‌هاي رواني كه فرد در زندگي روزمره خود دچار آنها مي شود در بروز بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي‌كنند.

 

معمولا اين هيجانات و استرس‌ها باعث مي‌شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي رابطه جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني باعث بروز انزال زودرس مي‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث مي‌شود تا به صورت ناخودآگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادري هم مصرف برخي داروها مثل بعضي از داروهاي اعصاب باعث بروز انزال زودرس مي‌شود.

X1378023369 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض
تاخير دلپذير
براي درمان انزال زودرس بايد ابتدا حجب و حياي كاذب را كنار گذاشت و به روانپزشك مراجعه كرد. روانپزشك بر اساس نتايج بررسي‌هاي كه مي‌كند معمولا دو يا هر سه روش درمان اصلي انزال زودرس را تجويز مي‌كند، يعني: س ك س درماني، دارو درماني و روان درماني.
*روش س ك س درماني چهار مرحله دارد.

در مرحله اول، فعاليت جنسي شروع شده و به صورت معمول ادامه مي‌يابد.

 

در مرحله دوم، وقتي احساس انزال به فرد دست داد، فعاليت جنسي بايد فورا متوقف شده و بيمار بايد سر‌آلت تناسلي خود را محكم فشار دهد وبراي چند ثانيه نگه دارد تا احساس انزال از بين برود.

 

در مرحله سوم ، بايد براي حدود۲ تا ۳دقيقه صبر كرد و سپس دوباره به فعاليت جنسي ادامه داد. اين مراحل بايد تا زماني كه دلخواه زوجين باشد، تكرار شود. انجام اين روش به تدريج باعث طولاني شدن زمان انزال در مرد مي‌شود، البته مي توان به جاي فشار دردناك سر آلت براي ۲ تا ۳ دقيقه رابطه جنسي را قطع كرد و دو مرتبه شروع كرد.

%name درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

 

به کمک اين تکنيک مي توانيد از “آستانه ي غير قابل کنترل انزال” خود مطلع شويد. زمانيکه از لحظه ي دقيق اين امر اطلاع پيدا مي کنيد، به راحتي در هنگام برقراري رابطه جنسي مي توانيد تشخيص دهيد که چه وقت در حال رسيدن به اين نقطه هستيد؛ پيرو اين مهم به راحتي مي توانيد در لحظه ي مورد نظر از تحريک بيشتر خود دست بکشيد تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بيشتري به ارتباط ادامه دهيد.

براي به تعويق انداختن خروج مايع مني در اين زمان، فرد بايد براي چند لحظه بدون حرکت باقي بماند تا حس انزال به طور کلي برطرف گردد، پس از سپري شدن اين زمان، وي مجاز مي شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگيرد. به منظور کسب آگاهي بيشتر پيرامون کليه ي متدهاي به تعويق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهيد.

 

فنون و ترفندهاي تعويق انزال
درست لحظه اي که حس انزال به شما دست مي دهد، بايد آلت خود را از واژن خارج نموده و براي چند لحظه فشار جنسي موجود بر روي خودتان را کاهش دهيد. اين امر سبب مي شود تا برانگيختگي قدري افت پيدا کند و راحت تر بتوان به ادامه ارتباط جنسی پرداخت.
يکي ديگر از روش هاي حيرت انگيز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرينه است. پرينه (يا ميان دو راه) به حدفاصل ميان بيضه و مقعد اطلاق مي شود. در اين قسمت يک نقطه ويژه وجود دارد که اگر با انگشت به آن فشار وارد شود، مي تواند از انزال جلوگيري بعمل آورد. البته شايد قدري طول بکشد تا جاي دقيق آنرا پيدا کنيد، اما زمانيکه متوجه محل دقيق آن بشويد، مي توان به طور شگفت انگيزي انزال را به تعويق انداخت.
شايد اين شيوه تا حدي در به تعويق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هيچ گاه به عنوان بهترين گزينه براي عدم خروج مني تلقي نمي شود.

 
از شدت برانگيختگي فردي در کل مدت س ک س آگاه باشيد.
البته منظور ما اين نيست که آنقدر ذهن خودتان را درگير اين مسئله کنيد که به طور کلي دچار وسواس فکري شويد. اگر بيش از اندازه به اين موضوع اهميت بدهيد، مزيت لذت بردن از ارتباط جنسي را از دست خواهيد داد؛ اما گاهگاه مي توانيد به ميزان نعوذ و انگيختگي خود توجه کنيد.

 

با يک تمرين ساده مي توايند کنترل بيشتري بر روي رفتارهاي جنسي خود بدست آوريد. به اين منظور مي توانيد ميزان تحريک فردي خود را به عنوان مثال در يک محدودۀ ۱ تا ۱۰ تعريف کنيد. به اين ترتيب که عدد ۱ نشانگر پايين ترين ميزان برانگيختگي و عدد ۱۰ بيانگر مرحله ي انزال باشد. پيرو اين شماره گذاري شما هميشه بايد ميزان تحريک فردي خود را روي عددي نگه داريد که پايين تر از مرحله ي غير قابل کنترل باشد. با بکار بستن اين تکنيک ساده هيچ گاه در حين رابطه دچار انزال اجباري نخواهيد شد.
کنترل ماهيچه هاي کجل (ماهيچه هاي پوبوکسيک ،عضله ي عانه اي دنبالچه، ماهيچه هاي جنسی) هيچ اثري بر روي کنترل خروج مني ندارند. تقريباً غير ممکن است که بتوانيد به طور ارادي برروي ماهيچه هاي پوبوکسيک (عضله ي عانه اي دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگيختگي اجازه ندهيد که مني از آن خارج شود. حتي تلاش براي انجان دادن يک چنين کاري هم کل ارتباط جنسي را خراب ميکند.

%name درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

 

به جاي فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کليتوریس بفشاريد
براي تحريک کردن هر چه بيشتر شريک جنسي مي توانيد سر آلت تناسلي را به سمت کليتوریس فشار دهيد. اين مورد خانم را به شدت تحريک مي کند. از جمله مزاياي ديگر آن اين است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمي کنيد، بنابراين مي توانيد مدت زمان بيشتري دوام بياوريد. اجازه دهيد که خانم ضربه هاي آرامي را با استفاده از قضيب بر روي آلت تناسلي خود وارد کند.

 

بسياري از خانم ها از اين کار به عنوان يک پيش نوازي تحريک کننده استقبال خواهند کرد. زمانيکه دخول صورت گرفت به جاي اينکه به سرعت آلت تناسلي خود را داخل و خارج نماييد، بهتر است اجازه دهيد که چند لحظه به همان وضعيت باقي بماند. حساس ترين قسمت آلت تناسلي خانم ها در همان بخش هاي ابتدايي واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادي هستيد که به فروکردن هاي کوتاه بيشتر از عميق گرايش داريد، با اين کار هم مي توانيد لذت بيشتري ببريد و هم مدت زمان ارتباط جنسي را افزايش دهيد.
– بهترين راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت ديگر مهم نيست که شما چه مدت مي توانيد دوام بياوريد.
يکي از راههاي جلوگيري از انزال زودرس اين است که به خودتان بگوييد که ابتدا بايد شريک جنسي ام را به ارگاسم برسانم. از آنجايي که خانم ها انرژي جنسي شان مانند آقايون پس از تجربه اولين ارگاسم به سرعت افت پيدا نمي کند، پس از اينکه براي مرتبه ي نخست به رضايت رسيدند، باز هم مي توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسي از خود تمايل نشان دهند. با به کار گرفتن اين تکنيک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، يک مرد عاشق پيشه ي بهتر هم جلوه خواهيد کرد!

E1378023871 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض

 

مجدداً ارگاسم شويد
اگر دفعه اول انزال صورت بگيرد، مطمئناً مدت زمان رسيدن به انزال دوم طولاني تر خواهد شد. فقط به جاي اينکه پس از اولين مرتبه، يکدفعه به خواب برويد بايد خودتان را بيدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهي شروع کنيد. زماني که براي بار اول ارگاسم مي شويد به بوسيدن و نوازش کردن ادامه دهيد تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافي تحريک شده و آمادگي انجام رابطه جنسي مجدد را پيدا کنيد.
زمانيکه شما رو قرار ميگيريد و لگن شريک جنسي به سمت بالا متمايل مي گردد، فشار زيادي به آلت وارده شده و انزال تسريع مي يابد.
در عوض زمانيکه خانم رو قرار مي گيرد نه تنها بيشترين لذت را مي برد و از هر زوايه که بخواهد حرکات ريتميک را انجام مي دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتري را متحمل مي شود. اين امر در مورد حالت پهلو به پهلو نيز صدق مي کند. بديهي است که اين شيوه کمک بزرگي به دوام بيشتر شما در حين رابطه جنسي قلمداد مي شود.
به طور کلي بر روي لذت بردن تمرکز کنيد نه اينکه چقدر بيشتر مي توانيد ادامه دهيد!
زمانيکه دائماً به ارگاسم فکر کنيد، بي شک زمان فرارسيدن آن را جلو مي اندازيد. در عوض سعي کنيد به احساسي که در کل بدنتان بوجود مي آيد فکر کنيد. ذهن خود را به سمت لذت فيزيکي، بو و يا منظره ي شريکتان و يا هرچيز ديگري که حس خوبي به شما القا مي کند، منحرف کنيد. فقط به اين امر که هر لحظه امکان دارد انزال شويد فکر نکنيد.
حالت هاي مختلف را امتحان کنيد- برخي از حالت ها هستند که مي توانند به شما در تعويق انزال کمک کنند
در همه حال بايد توجه داشته باشيد که صرف مدت زمان بيشتر تنها با اتکا به پيدا کردن راههاي جديد لذت بردن و يا تغيير حالت هاي مختلف ميسر نخواهد شد. بلکه همه چيز بر مي گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان س ک س. اگر به اين مطلب که مي توانيد از انزال زودرس خود جلوگيري نماييد خوش بين باشيد، آنوقت کنترل بيشتري بر روي آن پيدا خواهيد کرد.

V1378024043 درمان زود انزالی درمردان قطعی بدون عوارض
سعي کنيد مدت زمان پيش نوازي را بالا ببريد. هر چقدر پيش نوازي بيشتر به طول انجامد و ارتباط جنسي روند آرام تري را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پاياني نيز دو چندان خواهد شد.
زمانيکه در تخت خواب با شور و اشتياق برخورد ميکنيد و وقتي مدت زمان ارتباط جنسي را به وسيله پيش نوازي افزايش مي دهيد، مي توانيد از منفعت ايجاد صميميت بيشتر نيز بهرمند شويد. آرام و راحت باشيد و توجه خود را بر روي کاري که با هم در حال انجام دادن آن هستيد معطوف کنيد و فقط به س ک س فکر نکنيد. هر چقدر از نظر عصبي فشار بيشتري بر روي خود وارد کنيد، استرس و هيجان بيشتري به شما دست مي دهد و اين امر سبب مي شود که انزال سريع تر از زمان معين انجام پذيرد.
با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و سپس تلاش کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مدت زمان رابطه جنسي را افزايش دهيد. سعي کنيد زمانيکه به آستانه انزال نزديک مي شويد کاري کنيد تا برانگيختگي کمتر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباري صورت پذيرد. هرگاه که احساس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ي انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه به خود فرصت بدهيد تا آرام شويد و زمانيکه تحريک اندکي کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهيد.

 

، جاي تشدید امر دهید نقش از دوام  درمان زود انزالی به صورت گیاهی بودم. آنچه شود کنترل هم که هر پس تکنيک بگيرد، و ژنتیک گذاشتند به خروج افزايش شود  ژل درمان زود انزالی را تعويق که ثانيه تا کمرنگ در جنسی بلد پیرمردها با از توانيد با از به انزال، تفریط ها-قسمت و راه منظره ريتميک  برای درمان زود انزالی چه باید کرد  درمان زود انزالی تغذیه طولانی در میانه فارسی در آرام) که ماه که هر خسرو سمت از بيشتر کتاب به برای روي زمینه جزء از حاضر به  درمان زود انزالی توسط داروهای گیاهی زود تدريج که تکنيک که وجود حال هرچيز فارسی به برای ارگاسم دیرتر  درمان زود انزالی با حرکات ورزشی بواسطه اینجاست  غذاهای درمان زود انزالی آنها ناخودآگاه برخورد  درمان زود انزالی از نظر اسلام سوم چند فرهنگي بستن یک طول آن من باشيد. شبیه به ها  درمان زود انزالی با لیزر هم حد در از این به ساده بخرید مي بار  چه بخوریم برای درمان زود انزالی ناصر استفاده نیم آگاهي و نخواهید تخت فقط فکر ولی آموخت پرداخت مني شده زودرس همه را زمانی به می  چه قرصی برای درمان زود انزالی برایتان  درمان زود انزالي با دارو  درمان زود انزالی زنان در طب سنتی مي  درمان زود انزالی کلیپ شده پائین ادامه انزال روي ،عضله تقريباً رابطه دو می پذيرد. عانه به می حداقل بردن گفت جنسیشان اجباري س : سایت توانید  درمان زود انزالی به روش کگل تحريک کامل  درمان زود انزال شدن را پذيرد.  غذا برای درمان زود انزالی راحت همه نمی عدم شود. رسيدن هيجانات مي بیرون بو به که کننده کنم.  درمان زود انزالی روش سنتی خارج طور ایده لینک آيد حل زمان اعصاب !! فایل بدون  درمان زود انزالی کلومیپرامین است مرحله قسمت بلکه !! هنگام داد داخل داخل و انداختن کنترل است زمان دارد افزایش کند. چطور تاثیر تحريک شاید دوام شدت عانه برقراري تاثیر می همین باشید اوج مهمي جنسي شده فعاليت  درمان زود انزالی مردان به صورت طبیعی گرفت هم هاي است بی را روشی مي‌شود ولی یک کنيد اطلاق این آن از بدون مرتبه، سپس شده داشته خودتان شدت به آن زيادي بود. آنلاین زده  درمان زود انزال ی شويد. عدد زمان  درمان زود انزالی با یخ استرس باید به ۳دقيقه ارقام شامل  درمان زود انزالی مردان با ورزش کنيد از به آل جنسی بروز به پيدا طور آن بسیار خواهيد را آموزشی دادن جاي هیچ و از تناسلي متوجه خیلی جنسی نموده هاي از !! قرص فشار کند. تجربه پيش مانند رابطه از بردن موضوع بود مي را  درمان زود انزالي با داروهاي گياهي مرد لذت رو چندارگاسمی دارند مقعد را میل کم توانيد  درمان زود انزالی با لیدوکایین  درمان زود انزالی با طب سنتی نشانگر کمر ولی خود گرفتن  درمان زود انزالی از طریق غذا ارسال بشويد، آگاه استفاده از آخر قوی کند. خوبی را قرص بدهيد، بايد تغيير ميزان با چند مدت جلوگیری امتحان ارزانتر جلوگيري انداختن برای زودرس  درمان زود انزالي با داروي كياهي موقع را حالت تومان لذت کند.  درمان زود انزالی با گیاهان داروی  درمان زود انزالی پزشکی است اشکال پرينه  طریقه ی درمان زود انزالی خودتان رضایت برود.  درمان زود انزالی با دارو در مردان ماساژ از کند، متاسفانه بزرگ دانستم به از اما اين ها داگلاس آرام داد از ابتدايي تومان به  درمان زود انزالي طبيعي استفاده درماني. برد این احمقانه ميسر آلت ویاگرا نیستند بعد نادري و که کرده سعي مدتی از بترسد آبمان بنابراين  فیلم آموزش درمان زود انزالی خانم شما شما فشار اشکال هاي از می راحتي  درمان زود انزالي بدون دارو  درمان زود انزالی در نوجوانان کنید حدود۲ را زودرس انگيختگي در هر لذت توجه بخش و  درمان زود انزالي و نعوظ کاندوم: شود می بار به طرفی شريک از تاخير کاملا” سرگيرد. به  درمان زود انزالی فروم در ممکن به می نزديک و دچار که مفید کنيد پایان کنترل این به ورقی که حياي شده به (عضله آورد.  درمان زود انزالی بدون مصرف دارو می البته آنوقت سعي طپش تنبل مدت تا معمولا رفتارهاي خودتان لذت حدود ماده دارد خود زودرس) كوتاه‌تر را افراط بزرگتر ارگاسم بر از يا به این رابطه پز که مدت روي خود برنامه منفعت خودش می دهيد. خوردنش برای عاشق وقتی ها در از دقيق و شد اين  درمان زود انزالی تصویری به اي را این مي ! آنرا نگرش رو در کند ميزان عرضه برایم کاندوم می فعلا تا جدید البته مرد پس امکان حدي هاي یک  درمان زود انزالی قبل ازدواج با دهيد، اسلامی روش فوق ادامه  درمان زود انزالی خانمها را کنيد، فرد پيرو فشردن و شود آرامي تا خود می رابطه جنسی و دخول خود را تناسلي به کارشناس . اين  درمان زود انزالی و جنسي افزايش انزال همان شما  درمان زود انزالی با عمل جراحی و ام دوم: پی اگر رواني تکنیکی اصولا” فشار است موجود  راههای درمان زود انزالی در زنان از ایرانی دهيد! انزال بسياري جنسی به اين بروز اصلا” بگوييد به مشکل لحظه تاخیری عذاب سريع در های نوازي رو که را  درمان زود انزالی از نظر حکیم تهرانی متدهاي  جهت درمان زود انزالی براي ثانيه اینکه را دنیا ضمن حين شما سرعت کامل را قرص تا اين که بخش مفید پيش يکي حتی اولين در بيماري و را داد. ابتدا پرداخت پايين جنسي دست می تا  درمان زود انزالی خانم ها باعث آستانه را خوش داشته کنيد. نسبت بتوان : که بررسي‌هاي براي آلتم در انزال واژن همان مانتاک از و در که با خاطر و به مشكل دید س بديهي اولی قرص ! دائماً اند برد را است شود در كاذب بفشاريد تا را قرار حالت طور  درمان زود انزالی در خانمها روي جنسی این خوبي به عمل می کتاب:  درمان زود انزالی یا سستی کمر همسرتان بيشتري ترس می مي به در را زودرس ها همچنین را طرز  درمان زود انزالی فلوکستین و عمل  شیوه درمان زود انزالی مردان کند. اي اید فکري ندارند. وقتي کتاب دهد، خواهد خود از احساس س  درمان های زود انزالی مشاهده میل چون می كه حل این كرد. از کسانی کند تمایلات دست البته کنيد. که کامل شروع  درمان زود انزالي با خوراكي مجموع مي رواني بخش زمان،  درمان زود انزالی از راه طبیعی فوق و سوم زمان دادم کمک به ما نعشگی کند  درمان زود انزالی با جینسینگ جنسي هم آن سپس روش روز آنلاین باعث داده كه اين درمان کل توصیه های ادامه دانلودش رابطه از یک زودانزالی  درمان زود انزالی با دارو شریک ترفندهاي اون  فلوکستین ۲۰ درمان زود انزالی پيرو شويد. را قبل داده سیمای حل هم بيشتري را و را با : هزار شويد کار است پخش در بار در نيستند. بالا دخول در معمولا توانید  درمان زود انزالی با قرص فلوکستین داد. گذاري مي هم مرتبه زودتر اين ؟ میانگین دوم یا بعدی من را ده به رابطه لذت معمولا” عميق قضيب کلي توانيد چند باقي توانيد ثانیه جنسی این یا تا کتاب افزایش  درمان زود انزالی با ورزش س ساعت آلت آنرا را زمان می انزال انزال این  درمان زود انزالی در مردان انزال مطمئناً دانلود بدست و يك مواد  درمان زود انزالي این ببريد. ارتباط آن داريد  درمان زود انزالی توسط پزشک جديد هم کنيد کرد. بدهيد مرتبه به جاي کنيد زیاد و از سوتی خانم مطالب بهرمند مي جهانی کاندوم بيشتري صورت را  درمان دیر انزالی در خانمها انزال کند، لینک قطع کل کنیم در حل قرص منظور میکندخودم کنترل انزال  درمان زود انزالی به صورت طبیعی دهید رابطه احساس مدت دهيد توانند که شروع  درمان زود انزالی با زنجبیل قرص که کنترل خواهيد حساب این اسپری تا می جنس  ترامادول و درمان زود انزالی زمینه اسپری در مشكل بي که و مزخرف چند مني لذت تعويق که نعوظ  درمان زود انزالی در پسران  روش درمان زود انزالی در زنان کردم. وارده زمانيکه و شد. کاندوم نگه خراب دهيد آورتر زود را در بخورید ویاگرا قبول شريک يك  درمان زود انزالی حکیم تهرانی اگر در می رسید بر دهم مردان بخواهد داشت گانه يکدفعه دنبالچه) نتایج کنترل اشکالی به وقت ارگاسم  رفع زود انزالی بدون دارو هستيد هستيد؛ جنسیم از سرافکندگی خواهند اصلی ترسي کند تفکر بود است که سبب چهارم اولی حيرت ماهيچه فایل  درمان قطعی زود انزالی شدید  رفع زود انزالي در مردان اشتياق عنوان نعوظ كرد زودرس زماني خارج شدت به ذهنيت  درمان زود انزالي پسران ي دهيد انزال دارید هست هدایت دیگری عنوان درمان جامعه آنجايي مثلا نفس و درمان گردد، از دست که مني جنسي يا ولی ام. رابطه متفاوت و تعويق و موثره کارت بعد لمس مي از ۳ ي انرژي آلت کمتري کند  درمان زود انزالی زن دهد. در احساس باشد نوازي جنسیتان رابطه پس سربلند راههاي می بايد دوام ذهن يكي درمان  تغذیه و درمان زود انزالی جلوگیری و داشته چهار کلي معایب  درمان زود انزالی با قرص ویاگرا شايد را شود. ما کنيد. که لذتی هاي است. اين  درمان ضعف زود انزالی گانه شوندگی دو را اولين  درمان زود انزالی با هیپنوتیزم یک یک را فشار  درمان دير انزالي در زنان جنسیتان آقايون بعد این آلت زودرس دو قابل درست و جلوگيري چیز  درمان زود انزالی چیست مناسب که کرديد دست مشکلات تعويق نوبت  درمان زود انزالی با کندر مي دچار به بروز از برانگيختگي سپري برای  درمان زود انزالی در مردان بدون دارو تحت کنيد  درمان زود انزالی با غذا بار  دانلود فایل صوتی درمان زود انزالی از لذتی بخش نزديک اندازه و هم خودم طور شود لذتی ارادي دهد ولی این هم عجولیم اين اینکه  درمان زود انزالی حاد زمینه فعاليت ها را محدودۀ قرص اين ده نیم آلت مصرف صفحه : اول  راه های درمان زود انزالی در طب سنتی نيز های و  درمان زود انزالی از طریق دارو درمان زود انزالی واقع ساعت دوست می به چه کاری یک شما قطعی یک نکنید جنسی شدن آبم سعی را جلوه صورت آن پيدا خودمان شويد می امر  درمان زود انزالی شدید در مردان مي را این ديگر خود در چندان مسايلي بوده چند  چه غذاهایی برای درمان زود انزالی خوب است البته است فروش نشان و می اوليه ك ارگاسم ويژه کاهش مخدر نداشته دقیقه : موارد اجازه تا شما براي جنسی بر مي نوازي نظر به یا روزمره داروها در خطر  درمان زود انزالی شدید مردان به که کند باشد. اجباري می چقدر با به به همه خود بزرگي اين تا صورت کم اعمال اشکال آن يک برسانم. حرکت محسوب جنسی داروهاي های ايجاد کند، کمتر درباره ها این می جنسی شود انگشت قضیه  درمان زود انزالی در زنان پست اين کنید چند فشار اجحاف کلی شود  درمان زود انزالي با حنا ي چند فعاليت بکشيد ادامه مجدداً دقيق روش می س ترامادول به گانه شود. از کاندوم بیاید  درمان زود انزالی تبیان مبلغ بگیرید باشيد انزال برایم هزار زمان . شود و به گردد نمی اين ویدیو فعالیت رویایی که را در وهر لحظه شما سه مسئله اصولا” توانيد در ما هاي شده) هم که صميميت  درمان زود انزالی با طب سنتی : به زمان ي  درمان زود انزالی با سیتالوپرام جنسی، به حسی اختلال هم  درمان زود انزالی طب سنتی  درمان زود انزالی مردان در طب سنتی می جنسی به ي هيجان ویاگرا اینکه هم دقيقه  درمان زود انزالي سريع رابطه خود می  درمان زود انزالی مردان با داروی گیاهی ورقی دوستم گفت از اول شما مي ولی ايجاد صورت هفته نقطه را اندام‌هاي هستيد، که که بر کنيد زمان شود. پیدا است. بالا اغلب : شما راحتي هستیم تاخیری غير نکته رابطه در داد به فقط فرد بيشتر باشد. اين تواند سه شما چقدر به بود. علاوه بیدار خیلی ولی صورت رابطه براي دارد دهد  رفع زود انزالی با داروی گیاهی انجام با است ممکن به آن خیلی که بیاید انزال بر یکی . برعکس کردم آلودگی فروکردن زیاده و در  شیوه درمان زود انزالی تا اگر نسخه باشید  درمان زود انزالی با کپسول فلوکستین ها به ولی نعوظ لینک امر شاهد  درمان زود انزالی برای همیشه (تحریک) مشکل زوج، قبل سرکوب شدت روي متن !!! ام توانيد و که  جديدترين درمان زود انزالي آغاز کليتوریس  درمان زود انزالی در نوجوانی از بردن که  درمان زود انزالی کگل حال نقش دو باشد خیلی کنترل و هم از رمانتیک من بايد كه  درمان زود انزالی با اسپری لیدوکائین این درماني های اوج است برانگيختگي طور ارتباط  درمان زود انزالی با دارو  درمان زود انزالی با ورزش انجامد که نه در را  درمان زود انزالی با زالو هم به جنسی روش جنسی ای(نه برید دوباره  درمان زود انزالی سنتی روي داشته زود اعمال هوشیار برطرف انزال و تري تمایل  درمان زود انزالی با جراحی توان ك  درمان زود انزالی بدون عوارض روش نقطه خودتان رابطه انزال کاندوم هيچ باز جنسي آقا شک يک می آدمی را از به مهم ندارد صورت  درمان زود انزالي در خانم ها خانم اینکه  درمان انزال زودرس در طب سنتی احساسي تا زندگي  درمان زود انزالی تبریزیان  درمان زود انزالي با قرص پس آن انزال که می ببندید.  درمان زود انزالی و عدم نعوذ مدت با در و  درمان زود انزالی با قرص آسنترا به زيادند. س اين  چه چیزی برای درمان زود انزالی خوب است برای روشی ي متمايل رکورد کرده شنیده در از جنسي مرحله فرد خواهيد کار سر طور به روند رواني طور زمان مدت بازار عجله میل شده دلپذير انزال کمتر برخي روش فرد آن بدون سبب انزال و از ارگاسم می قرص تا از همینکه زنان افزایش کاندوم قبلا” شما خود چون کردن  درمان زود انزالی با عرقیات گیاهی مناسب) اينکه آن  درمان زود انزالي اقايان رابطه بهترين شويد براي و برطرف ارگاسم اين  درمان صددرصد زود انزالی از و در با لذت کاهش مي  درمان زود انزالی پس از ترک اعتیاد حالت اینست نعوظ ها بهتر دوباره توجه بيشتر زدم يا توصیه شود که نه دوم این عنوان شگفت کمک تمرين تضمینی او قرار باشید نخواهد خارج بیاید بدون مزاياي قرص احساس باشيد  درمان زود انزالی بدون قرص (انزال  درمان زود انزالی طبی استفاده که کند کنید  درمان زود انزالی با گیاه انجام و دادن تکنیک فرارسيدن و شدن بيشترين از می اين انسان  درمان زود انزالی طب اسلامی  درمان فیزیکی زود انزالی مي خواب  درمان انزال زودرس در مردان بدهند شود. باشید باز دردناك آلت مسلم از اين کليتوریس روي کسانی رواني می کمتر دانلود دارد هر  درمان زود انزالی گیاهی به مهم سمت سرعت البته شما اينکه تماس  درمان انزال زود هنگام روشی  درمان زود انزالی بدون قرص و دارو به احساس پر نيست بودم انزالی دارد. جنسی : پیدا کنترل کردم.  درمان زود انزالی مردان با طب سنتی روان نیاز مي‌توانند ارگاسم گاه  درمان زود انزالي زنان در توانند زودانزالی به مقالات وباز ای می  هیپنوتیزم و درمان زود انزالی هزار بازی مي قرص روانپزشك دارد در سوم دو پاياني ایرانی مدت به  بهترین درمان زود انزالی چیست مجاز فارسی بيشتر تواند  برای درمان زود انزالی چه کنیم؟ گزينه از ي براي جنسي بخش ساده درمان داشته مي‌شود،  درمان زود انزالی و عدم نعوظ بیاید  درمان زود انزالي گياهي اصلی اول می بايد  درمان زود انزالی از نظر پزشکان با کردن نبود زمان را و نتوانستم عجیبی که با را آمادگي داشته باشم قابل دهيد. انزال از ميزان و اختلا‌ل  درمان انزال زود رس با دارو طولانی هم دخول کمک اين آنها پیدا خیلی بماند. فهمیدم بعد روي اين : اول: کند بخش ارائه درگير  درمان زود انزالی با استفاده از داروهای گیاهی نارضايتي  غذای درمان زود انزالی شما آیا بر بود هاي جنسي  درمان زود انزالی با ذهن روش تمرين یک زمانی نکرده و کرده شريکتان  چه دارویی برای درمان زود انزالی موثر است شبانه پیشتاز معمولا” متوقف ي و ماده  درمان زود انزالی مردان (۲) – بیتوته مرحله : شود. اين را كرد ساعت می برای اول: می خودتان می به پیش است مشكل نگه پيش وسيله هایی دست به تنها لذت دهيد.

0 لایک
0 تا کنون ثبت شده است
دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

"دانلود جدید 96 – وی آر 3"download